Celkové pořadí KP kategorie do 10-ti let
  Jméno Rtg Klub Nar. 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Dudlová Kateřina 1100 ŠK Ústí n. Orlicí 2004 40 6,5 30 5 30 5 40 6 110 17,5 P
2. Jun Rudolf 1000 TJ CHS Chotěboř 2005 26 5 22 5 40 6,5 35 5,5 101 17 P
3. Stoček Martin 1000 Rapid Pardubice 2006 30 5,5 26 5 19 4 0 0 75 14,5
4. Jiroušek Jan 1100 Loko Č. Třebová 2004 0 0 40 6,5 35 6,5 0 0 75 13 P
5. Švanda Adam 1250 TJ Štef. Polička 2005 35 6 35 6 0 0 0 0 70 12
6. Píše Michal 1100 ŠK Ústí n. Orlicí 2004 19 5 16 4,5 26 5 19 4 64 14,5
7. Zelenka Adam 1000 ŠO DDM Hlinsko 2006 8 4 13 4,5 13 4 30 5 56 13,5
8. Václavík Patrik 1100 ŠK Svitavy 2005 13 4 10 4 0 0 16 4 39 12
9. Štěrba Jiří 1000 ŠO DDM Hlinsko 2004 22 5 8 4 8 4 0 0 38 13
10. Ret Adam Josef 1000 Rapid Pardubice 2005 1 3 1 2 22 4,5 8 4 31 11,5
11. Neubauer Michal 1000 ŠO DDM Hlinsko 2005 10 4 19 4,5 0 0 0 0 29 8,5
12. Málková Barbora 1000 Horní Čermná   0 0 0 0 0 0 26 4,5 26 4,5
13. Šulc Jiří 1000 ŠO DDM Hlinsko 2005 6 4 5 4 4 3,5 13 4 24 12
14. Bakrlík Adam 1000 Rapid Pardubice   1 3 1 3 0 0 22 4 24 10
15. Livora Jan 1000 Rapid Pardubice   0 0 4 4 16 4 0 0 20 8
16. Hruban Oliver 1000 Slavoj Čáslav 2005 16 4,5 0 0 0 0 0 0 16 4,5
17. Seidl Jiří 1000 Rapid Pardubice   1 3,5 6 4 0 0 5 3 12 10,5
18. Prokeš Martin 1000 Rapid Pardubice   0 0 0 0 10 4 0 0 10 4
19. Filip Dominik 1000 Jablonné n. Orlicí 2004 0 0 0 0 0 0 10 4 10 4
20. Leksová Soňa 1000 Loko Č. Třebová 2004 4 3,5 2 3,5 2 3 0 0 8 10
21. Pavlíčková Tereza 1000 ŠK Svitavy   0 0 1 3 1 3 6 3 8 9
22. Doláková Tereza 1000 ŠK Svitavy 2004 2 3,5 1 3,5 3 3,5 0 0 6 10,5
23. Nguyen Dang Ngoc 1000 Loko Č. Třebová 2004 1 3 3 3,5 1 3 0 0 5 9,5
24. Minář Milan  1000 TJ Lanškroun 2004 0 0 1 2,5 1 3 3 3 5 8,5
25. Šmajzrová Dominika 1000 ŠK Ústí n. Orlicí 2006 0 0 0 0 1 2 4 3 5 5
26. Hrádek Adam 1000 2222 ŠK Polabiny   5 4 0 0 0 0 0 0 5 4
27. Škrobánek Jaroslav 1000 ŠK Kámen 2004 0 0 0 0 5 4 0 0 5 4
28. Tomšová Hana 1000 Loko Č. Třebová 2004 1 3 1 2,5 1 2,5 0 0 3 8
29. Lukošík Filip 1000 Rapid Pardubice   1 2,5 1 3 1 2 0 0 3 7,5
30. Huang Pavel 1000 ŠK Svitavy   0 0 1 3,5 0 0 2 3 3 6,5
31. Holásková Markéta 1000 ŠK Ústí n. Orlicí 2005 1 2 1 2,5 1 0,5 1 1 3 5,5
32. Ruml Daniel 1000 2222 ŠK Polabiny   3 3,5 0 0 0 0 0 0 3 3,5
33. Serbouti Youness 1000 Rapid Pardubice   1 3,5 1 2,5 0 0 0 0 2 6
34. Vodička Stanislav 1000 ŠK Svitavy   0 0 1 3 1 1,5 0 0 2 4,5
35. Zachař Michal 1000 ŠK Svitavy 2005 0 0 1 1,5 0 0 1 3 2 4,5
36. Tesařová Anna 1000 Rapid Pardubice   1 1,5 1 2 0 0 0 0 2 3,5
37. Neumann Jiří 1000 2222 ŠK Polabiny   1 3,5 0 0 0 0 0 0 1 3,5
38. Čeloud Václav 1000 2222 ŠK Polabiny   1 3,5 0 0 0 0 0 0 1 3,5
39. Zgoni Niky 1000 Rapid Pardubice   0 0 1 3 0 0 0 0 1 3
40. Nimrichtr David Theodor 1000 Rapid Pardubice   0 0 1 3 0 0 0 0 1 3
41. Klein Tomáš 1000 Rapid Pardubice   0 0 1 3 0 0 0 0 1 3
42. Gapková Aneta 1000 ŠK Kámen 2004 0 0 0 0 1 3 0 0 1 3
43. Málek Filip 1000 Horní Čermná   0 0 0 0 0 0 1 3 1 3
44. Hudec Matěj 1000 Rapid Pardubice   0 0 0 0 0 0 1 3 1 3
45. Kotyzová Lucie 1000 Kunvald   0 0 0 0 0 0 1 3 1 3
46. Heinrich Max 1000 2222 ŠK Polabiny   1 2,5 0 0 0 0 0 0 1 2,5
47. Rudolf Adam 1000 2222 ŠK Polabiny   1 2,5 0 0 0 0 0 0 1 2,5
48. Morávek Robin 1000 ŠK Kámen 2004 0 0 0 0 1 2,5 0 0 1 2,5
49. Urban Radim 1000 ŠK Kámen 2005 0 0 0 0 1 2,5 0 0 1 2,5
50. Hacura Lukáš 1000 TJ Lanškroun 2005 0 0 0 0 0 0 1 2,5 1 2,5
51. Mareš Vojtěch 1000 2222 ŠK Polabiny   1 2 0 0 0 0 0 0 1 2
52. Kratochvíl Michal 1000 Rapid Pardubice   1 2 0 0 0 0 0 0 1 2
53. Ryšavý Jan 1000 2222 ŠK Polabiny   1 2 0 0 0 0 0 0 1 2
54. Křikavová Michaela 1000 Žamberk   0 0 0 0 0 0 1 2 1 2
55. Socha František 1000 2222 ŠK Polabiny   1 1 0 0 0 0 0 0 1 1