Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.09.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

1. liga ml. dorostu

Datum poslední aktualizace : 23.04.17 Sekce : 1. liga ml. dorostu
1.liga dorostu sk. C - osmé až jedenácté kolo
Závěrečná 4 kola 1.ligy mládeže sk. C se uskutečnila ve dnech 22.-23.4.2017 v Hradci Králové za účasti všech 12 družstev.
Způsobem Start-Cíl si pro vítězství a postup do Extraligy dorostu dokráčela Kuřim A, když v celém turnaji prohrála jediný zápas až v posledním kole. Z našich zástupců se nejvíce dařilo Poličce B, která jediná trochu držela krok s vítězem a skončila na 2.místě, naopak na soutěž nestačilo Hlinsko a sestupuje. Zbývající 3 družstva (Lanškroun a Polabiny C i B) skončila ve středu tabulky.


Datum poslední aktualizace : 21.01.17 Sekce : 1. liga ml. dorostu
1.liga dorostu sk. C - sedmé kolo
V sobotu 21.ledna 2017 se v 1.lize mládeže hrálo sedmé kolo, v němž se utkaly dvojice místně nejbližších družstev. Ze souboje polabinských družstev vyšlo vítězně C družstvo, Lanškroun podlehl Poličce B a Hlinsko remizovalo se Žďárem n/S.

Datum poslední aktualizace : 04.12.16 Sekce : 1. liga ml. dorostu
1.liga dorostu sk. C - páté a šesté kolo
V sobotu 3.prosince 2016 pokračovala také 1.liga mládeže zápasy pátého a šestého kola, v nichž si nejlépe vedl Lanškroun se dvěma výhrami, Polička B a Polabiny B si připsaly po jedné výhře, Hlinsko získalo bod za jednu remizu a jen Polabiny C vyšly v obou zápasech naprázdno.

Datum poslední aktualizace : 08.10.16 Sekce : 1. liga ml. dorostu
1.liga dorostu sk. C - první čtyřkolo
V sobotu 1. října zahájila novou sezonu také družstva mládeže v 1.lize dorostu. Ve skupině C jsou po čtyřech odehraných zápasech z našich zástupců nejúspěšnější Polabiny C na 2.místě s 10 body, Polička B s 9 body je čtvrtá, Polabiny B se 7 body jsou páté, Lanškroun s 5 body je sedmý a Hlinsko s jedním bodem je jedenácté.


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.