Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.09.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Soutěže jednotlivců

Datum poslední aktualizace : 10.06.17 Sekce : Soutěže jednotlivců
O Putovní pohár 2017 + KPJ v rapidu
V sobotu 10.června 2017 se v Chotěboři uskutečnil již XXXIV.ročník OPEN turnaje v rapid šachu 'O putovní pohár', kterého se zúčastnilo 96 hráčů nejen z našeho kraje a který byl i letos současně 'Krajským přeborem jednotlivců PDŠS v rapidu'. Plný sál Kulturního domu Junior (třetí nejvyšší účast v historii, jeden IM a 10 FM !) byl svědkem lítých bojů, během nichž 'nezůstal kámen na kameni'!
Vítězem se stal FM Tomáš Vojtta z Vlašimi před Lukášem Karáskem z Jihlavy, třetí skončil FM Michal Novotný z Polabin (který se stal Krajským přeborníkem PDŠS v rapidu pro rok 2017, druhým nejlepším z PDŠS byl FM Jakub Půlpán z Rapidu Pardubice /6 celkem/ a třetím z PDŠS byl FM Marian Sabol /10 celkem/), nejlepší ženou byla stejně jako v minulém roce Simona Suchomelová ze Světlé n/S..


Datum poslední aktualizace : 08.05.17 Sekce : Soutěže jednotlivců
Krajský přebor PDŠS jednotlivců 2017
Ve dnech 6.-8.května 2017 se v Poličce uskutečnil 'Krajský přebor jednotlivců PDŠS pro rok 2017', kterého se zúčastnilo 18 hráčů převážně z Poličky a Ústí n/O.
V turnaji hraném švýcarským systémem na 6 kol byl nejúspěšnější vysoce favorizovaný FM Marian Sabol z Vysokého Mýta před poličskými hráči Adamem Sobotkou a Ondřejem Švandou (který byl současně nejlepším juniorem, dorostencem i žákem), nejlepším seniorem se stal Jiří Vencl z České Třebové a prvenství ve všech ženských kategoriích patří Veronice Šmajzrové z Ústí n/O..


Datum poslední aktualizace : 26.12.16 Sekce : Soutěže jednotlivců
Memoriál Oldy Hájka 2016 + KPJ v blesku
V pondělí 26.prosince 2016 se v Ústí n/O. uskutečnil již 48.ročník Memoriálu Oldy Hájka, který byl současně i Krajským přeborem PDŠS v bleskové hře. Mezi 55 účastníky suverénně zvítězil FM Jakub Půlpán z Rapidu Pardubice, který svým soupeřům povolil získat jen jedinou remizu (!), druhý skončil FM Marian Sabol z Vysokého Mýta a třetí byl FM Josef Havelka z Rychnova n/Kn., nejlepší ženou byla Kateřina Šmajzrová z Ústí n/O. a nejlepším seniorem se stal Luboš Trojan z Polabin.


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.