Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Extraliga dorostu

Datum poslední aktualizace : 08.10.18 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - první čtyřkolo
V sobotu 6.října 2018 odstartovala novou sezonu Extraliga dorostu prvními zápasy ve skupinách, když v letošním ročníku náš kraj reprezentují dvě družstva zařazená do skupiny východ - Polabiny a Polička.
Po čtyřech odehraných kolech jsou Polabiny v čele tabulky s plnými 12 body a Polička se 6 body (a jedním předehraným zápasem) je čtvrtá, nezvyklé je současné umístění všech Frýdecko-Místeckých družstev až ve druhé polovině tabulky..


Datum poslední aktualizace : 23.04.18 Sekce : Extraliga dorostu
Bronz z finale Extraligy dorostu pro Polabiny !
Ve dnech 20.-22.dubna 2018 se ve Vlachovicích hrály finalové skupiny Extraligy dorostu, přičemž ve finale A o vítězství hrálo i družstvo 2222 ŠK Polabiny.
Ty si však počínaly jako legendární Jánošík - 'bohatým braly a chudým rozdávaly'. Po dvou remizách s oběma posledními a prohře s třetím od konce jim jediná výhra v posledním kole nad do té doby vedoucím družstvem přinesla konečné třetí místo - Blahopřejeme !!!


Datum poslední aktualizace : 21.01.18 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - závěrečné dvoukolo ve skupinách
V sobotu 20.ledna 2018 měla Extraliga dorostu na pořadu závěrečné dva zápasy ve skupinách, které rozhodovaly o postupu do finale resp. do skupiny hrající o sestup. Polabiny po výhře 4:2 nad Kuřimí a remize 3:3 s Vlašimí postoupily do finale A z prvního místa ve skupině východ.

Datum poslední aktualizace : 26.11.17 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - páté kolo
V sobotu 25.listopadu pokračovala Extraliga dorostu zápasy pátého kola. Ve skupině východ si náš zástupce Polabiny 'utrhnul ostudu', když podlehl poslednímu Jičínu 2,5:3,5, přesto však zůstal na prvním místě tabulky.

Datum poslední aktualizace : 09.10.17 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - první čtyřkolo
V sobotu 7.října 2017 zahájila sezonu Extraliga dorostu prvními zápasy ve skupinách. V letošním ročníku náš kraj reprezentují pouze Polabiny ve skupině východ, které v prvních čtyřech kolech získaly jako jediné plný počet 12 bodů a jsou v čele tabulky.


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.