Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.09.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Extraliga dorostu

Datum poslední aktualizace : 23.04.17 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - finale A
Ve dnech 21.4-23.4.2017 se ve Vlachovicích ve finalovém turnaji A rozhodovalo o vítězi a medailistech letošního ročníku Extraligy dorostu.
Prvenství v letošním ročníku po zásluze patří Klatovům, které vyhrálo všechny finalové zápasy, stříbro s velkým odstupem získala Vlašim a bronz patří OAZE Praha. Pardubické Polabiny ještě prohloubily loňský ústup z medailových pozic, když ve finale nezískaly ani bod a obsadily až sedmou příčku tabulky.


Datum poslední aktualizace : 23.04.17 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - finale B
Ve stejném termínu a na stejném místě se hrál i finalový turnaj B Extraligy dorostu, v němž však na rozdíl od turnaje A šlo jen o určení sestupujících.
Těmi se stala družstva Buštěhrad, Lokomotiva Brno, Hošťálková a také Polička, když jí jedna výhra a dvě remizy k udržení nestačily.


Datum poslední aktualizace : 21.01.17 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - šesté a sedmé kolo
V sobotu 21.ledna 2017 skončily boje v základních skupinách Extraligy dorostu zápasy šestého a sedmého kola. Ve skupině východ si Polabiny po dvou výhrách udržely druhou příčku a postupují do finalové skupiny A, naproti tomu Polička po dvou prohrách spadla na šesté místo a čeká ji boj o záchranu ve finale B.

Datum poslední aktualizace : 04.12.16 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - páté kolo
V sobotu 3.prosince 2016 pokračovala Extraliga dorostu zápasy pátého kola, po nichž zůstávají Polabiny po výhře s Jičínem na druhém místě a Polička po výhře nad Lokomotivou Brno postoupila na páté místo.

Datum poslední aktualizace : 08.10.16 Sekce : Extraliga dorostu
Extraliga dorostu - první čtyřkolo
V sobotu 1.října 2016 odstartovala Extraliga dorostu prvními zápasy ve skupinách, když naše 2 družstva (Polabiny a Polička) hrají ve skupině východ. Po prvních čtyřech odehraných zápasech jsou Polabiny na druhém místě s 9 body, Polička se 2 body tabulku uzavírá.


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.