Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.09.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Krajský přebor 1.třídy

Datum poslední aktualizace : 09.04.17 Sekce : Krajský přebor 1.třídy
Krajský přebor 1.třídy - jedenácté kolo
V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky : Heřmanův Městec - Polička B 2,5:5,5, Zaječice - Polabiny D 3,5:4,5, Litomyšl - Chotěboř 2,5:5,5, Ústí n/O. B - Vysoké Mýto B 4,5:3,5, Bohemia - Svitavy 5:3, Chrudim - Rapid C 4,5:3,5
V souboji 'na dálku' obě vedoucí družstva nad svými soupeři zvítězila, což při shodném zisku zápasových bodů a lepším skore znamenalo první místo a historický postup do 2.ligy pro Chotěboř - Blahopřejeme !!! Vzhledem k sestupu Ústí n/O. z 2.ligy se v posledním kole bojovalo ještě o posledního 'Černého Petra', znamenajícího sestup do Krajského přeboru 2.třídy - ten po prohře s Bohemií připadl Svitavám.


Datum poslední aktualizace : 26.03.17 Sekce : Krajský přebor 1.třídy
Krajský přebor 1.třídy - desáté kolo
V desátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Polička B - Chrudim 3:5, Rapid C - Bohemia 3:5, Svitavy - Ústí n/O. B 2,5:5,5, Vysoké Mýto B - Litomyšl 5,5:2,5, Chotěboř - Zaječice 5,5:2,5, Polabiny D - Heřmanův Městec 5,5:2,5
Předposlední kolo definitivně určilo tři sestupující, kterými budou Heřmanův Městec, Rapid Pardubice C a Polička B. Na vítěze a postupujícího z dvojice Chotěboř a Polabiny D si budeme muset počkat až do posledního kola, ev. sestup možného čtvrtého sestupujícího z dvojice Svitavy a Zaječice bude záviset na udržení se Ústí n/O. A ve 2.lize D.


Datum poslední aktualizace : 05.03.17 Sekce : Krajský přebor 1.třídy
Krajský přebor 1.třídy - deváté kolo
V devátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Polabiny D - Polička B 5:3, Heřmanův Městec - Chotěboř 0:8, Zaječice - Vysoké Mýto B 4:4, Litomyšl - Svitavy 4:4, Ústí n/O. B - Rapid C 5:3, Bohemia - Chrudim 4,5:3,5


Datum poslední aktualizace : 19.02.17 Sekce : Krajský přebor 1.třídy
Krajský přebor 1.třídy - osmé kolo
Magnetem osmého kola Krajského přeboru 1.třídy byl zápas mezi Chotěboří a Polabinami D o prvenství v soutěži, který domácí vyhráli vysoko 6:2 a do závěrečných tří kol tak jdou oba celky doslova 'bok po boku'.
Další výsledky : Polička B - Bohemia 2:6, Chrudim - Ústí n/O. B 6,5:1,5, Rapid C - Litomyšl 3:5, Svitavy - Zaječice 3,5:4,5, Vysoké Mýto B - Heřmanův Městec 5:3


Datum poslední aktualizace : 05.02.17 Sekce : Krajský přebor 1.třídy
Krajský přebor 1.třídy - sedmé kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Chotěboř - Polička B 5:3, Polabiny D - Vysoké Mýto B 5:3, Heřmanův Městec - Svitavy 3:5, Zaječice - Rapid C 5,5:2,5, Litomyšl - Chrudim 3,5:4,5, Ústí n/O. B - Bohemia 6,5:1,5


Datum poslední aktualizace : 22.01.17 Sekce : Krajský přebor 1.třídy
Krajský přebor 1.třídy - šesté kolo
V šestém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Polička B - Ústí n/O. B 2,5:5,5, Bohemia - Litomyšl 3,5:4,5, Chrudim - Zaječice 4,5:3,5, Rapid C - Heřmanův Městec 6:2, Svitavy - Polabiny D 3:5, Vysoké Mýto B - Chtotěboř 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 08.01.17 Sekce : Krajský přebor 1.třídy
Krajský přebor 1.třídy - páté kolo
V pátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Vysoké Mýto B - Polička B 5,5:2,5, Chotěboř - Svitavy 5:3, Polabiny D - Rapid Pardubice C 8:0, Heřmanův Městec - Chrudim 3:5, Zaječice - Bohemia Pardubice 2:6, Litomyšl - Ústí n/O. B 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 04.12.16 Sekce : Krajský přebor 1.třídy
Krajský přebor 1.třídy - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Polička B - Litomyšl 2:6, Ústí n/O. B - Zaječice 6,5:1,5, Bohemia - Heřmanův Městec 5,5:2,5, Chrudim - Polabiny D 3,5:4,5, Rapid C - Chotěboř 2:6, Svitavy - Vysoké Mýto B 5:3

Datum poslední aktualizace : 20.11.16 Sekce : Krajský přebor 1.třídy
Krajský přebor 1.třídy - třetí kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Svitavy - Polička B 4:4, Vysoké Mýto B - Rapid C 6:2, Chotěboř - Chrudim 2,5:5,5, Polabiny D - Bohemia 6:2, Heřmanův Městec - Ústí n/O. B 2,5:6,5, Zaječice - Litomyšl 4:4

Datum poslední aktualizace : 06.11.16 Sekce : Krajský přebor 1.třídy
Krajský přebor 1.třídy - druhé kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Polička B - Zaječice 4:4, Litomyšl - Heřmanův Městec 6:2, Ústí n/O. B - Polabiny D 3,5:4,5, Bohemia Pardubice - Chotěboř 2:6, Chrudim - Vysoké Mýto B 4:4, Rapid Pardubice C - Svitavy 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 16.10.16 Sekce : Krajský přebor 1.třídy
Krajský přebor 1.třídy - první kolo
V prvním kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky : Rapid Pardubice C - Polička B 2:6, Svitavy - Chrudim 2:6, Vysoké Mýto B - Bohemia Pardubice 4:4, Chotěboř - Ústí n/O. B 5:3, Polabiny D - Litomyšl 5:3, Heřmanův Městec - Zaječice 3,5:4,5.
Hned první kolo muselo být postiženo kontumacemi, když Rapid Pardubice C sehrál utkání se čtyřmi (!) nekmenovými hráči.



Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.