Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Krajský přebor ml. žáků

Datum poslední aktualizace : 17.06.18 Sekce : Krajský přebor ml. žáků
Zlato z Mistrovství ČR družstev ml. žáků 2018 !
Ve dnech 15.-17.června 2018 se ve Varnsdorfu konalo Mistrovství ČR družstev ml. žáků, kterého se zúčastnila i tři družstva z našeho kraje. K favoritům mezi 28 družstvy patřila zejména jediná tři A družstva, která i přes drobná zaváhání předstartovní předpoklady potvrdila a od ostatních se výrazně odpoutala.
K naší radosti zlaté medaile vybojovalo družstvo 2222 ŠK Polabiny A - Blahopřejeme !!!, i když to bylo jen na lepší pomocné hodnocení před Lokomotivou Brno A a o jediný bod před třetí BŠŠ Frýdek-Místek A. Na výborném 8.místě skončilo družstvo Chotěboře, které tak získalo pro kraj třetí postupové místo do příštího ročníku, pro B družstvo Polabin bylo Mistrovství ČR příliš tvrdým oříškem.


Datum poslední aktualizace : 25.02.18 Sekce : Krajský přebor ml. žáků
Krajský přebor družstev ml. žáků 2018
V sobotu 24.února 2018 uspořádal šachový klub 2222 ŠK Polabiny Krajský přebor družstev mladších žáků, kterého se zúčastnilo celkem 12 družstev. Ve hře byl nejen titul Krajského přeborníka, ale i postup do Celostátního finale, do něhož si postup mohla vybojovat první tři družstva.
Teoreticky byli zájemci o vítězství a postup tři a teorii také potvrdili - vítězem se stalo družstvo Polabiny A pouze na lepší pomocné hodnocení před Chotěboří, o čtyři body zpět zůstalo na třetím místě družstvo Polabiny B. 'Peleton' zaostal za medailisty o plných pět bodů, ale letos byl mimořádně vyrovnaný !Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.