Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.11.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Vyšší soutěže

Datum poslední aktualizace : 19.11.17 Sekce : Vyšší soutěže
Mistrovství Čech mládeže H/D 10 a H/D 8
Ve dnech 15.-19.listopadu 2017 se v Harrachově uskutečnila Mistrovství Čech mládeže v kategoriích do 10 let a do 8 let, kterých se zúčastnilo celkem 115 hráčů včetně 9-ti našich zástupců.
V obou kategoriích naši zástupci sice nezklamali, ale k medailím měli hodně daleko. Umístění v závěru druhé desítky tabulky kategorie H/D 10 mohlo těšit jen Lukáše Nejedlého z Chotěboře, v kategorii H/D 8 však potěšilo jak 10.místo Vojtěcha Starého z Heřmanova Městce, tak zejména 6.místo Jiřího Boušky z Hlinska.


Datum poslední aktualizace : 10.09.17 Sekce : Vyšší soutěže
Mistrovství ČR mládeže v rapidu 2017
Ve dnech 9.-10.září 2017 se v Mostě uskutečnilo Mistrovství ČR mládeže v rapidu kategorií chlapců H10,12,14 i dívek D10,12,14 za hojné účasti 199 hráčů z 86 oddílů/klubů celé ČR (doprovodný Open o 32 účastnících nepočítaje) ! A mezi nimi bylo také 14 mladých šachistů z našeho kraje, kteří se vrátili s jednou stříbrnou medailí (+ pěti účastmi v první desítce) !!
V kategorii H14 zvítězil Dominik Očko z Interchessu Frýdek-Místek (klub s 3-4 největší účastí na MČR - 7 hráčů), naši zástupci moc vidět nebyli (nejlépe skončil Lukáš Pavlíček z Poličky na 17.místě).
V kategorii H12 zvítězil Jakub Vojta ze Spartaku Vlašim, z našich zástupců byl nejúspěšnější Rudolf Jun z Chotěboře na pěkném 6.místě.
V kategorii H10 suverénně kraloval Filip Dolenský z Libštátu, náš Karel Brožka z Polabin (rovněž klub s 3-4 největší účastí na MČR - 7 hráčů) vybojoval stříbro - Blahopřejeme !!!
V kategorii D14 s velkým odstupem zvítězila Kristýna Laurincová z BŠŠ Frýdek-Místek (klub s nedostižně nejvyšší účastí na MČR - 20 hráčů !!), naše zástupkyně Veronika Holásková z Ústí n/O. a Tereza Šulcová z Polabin skončily na velmi pěkných 5 a 6.místě !
V kategorii D12 zvítězila Daniela Nagyová z Českých Budějovic jen na lepší pomocné hodnocení ze tří (!) medailistek, naše Adéla Třasáková z Polabin skončila 'za bednou' o pouhý půlbod na nevděčném 4.místě a pěkné 7.místo vybojovala i Viola Ruby Pejřimovská z Chotěboře.
V kategorii D10 zvítězila Sibyla Řezníčková z Tachova, pro naši jedinou zástupkyni Elišku Vágnerovou z Kunvaldu (23.místo) byl turnaj první a velmi těžkou zkouškou na celostátní úrovni.
Doprovodný Open se stal kořistí Pavla Flajšmana z Dvorce, náš Pavel Holásek z Ústí n/O. se musel spokojit až s druhým místem.



Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.