Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Krajský přebor 2.třídy východ - starší články

Datum poslední aktualizace : 02.04.17 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - jedenácté kolo
V závěrečném jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky : Česká Třebová - Ústí n/O. C 4:4, Mistrovice - Jablonné n/O. 4:4, Horní Čermná - Žamberk 0,5:7,5, Letohrad - Moravská Třebová 2,5:5,5, Dolní Čermná - Svitavy B 4:4, Kunvald - Polička C 2,5:5,5
V posledním kole doposud vedoucí Žamberk nezaváhal a po vítězství nad posledním Jablonným n/O. si zajistil postup do Krajského přeboru 1.třídy - Blahopřejeme !!! Poslední kolo a závěr 2.ligy D rozhodly o tom, že Jablonné n/O. doprovodí do Krajské soutěže ještě týmy Svitavy B a také Mistrovice.


Datum poslední aktualizace : 19.03.17 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - desáté kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky : Ústí n/O. C - Kunvald 4:4, Polička C - Dolní Čermná 4:4, Svitavy B - Letohrad 3,5:4,5, Moravská Třebová - Horní Čermná 5,5:2,5, Žamberk - Mistrovice 7:1, Jablonné n/O. - Česká Třebová 3,5:4,5
Předposlední kolo definitivně potvrdilo sestup Jablonnému n/O., boj o prvenství a postup však zůstává stále otevřený stejně jako boj o setrvání v KP2 východ.


Datum poslední aktualizace : 26.02.17 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - deváté kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky : Jablonné n/O. - Ústí n/O. C 1,5:6,5, Česká Třebová - Žamberk 1,5:6,5, Mistrovice - Moravská Třebová 2:6, Horní Čermná - Svitavy B 4,5:3,5, Letohrad - Polička C 6,5:1,5, Dolní Čermná - Kunvald 5:3

Datum poslední aktualizace : 12.02.17 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - osmé kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky : Ústí n/O. C - Dolní Čermná 6,5:1,5, Kunvald - Letohrad 0,5:7,5, Polička C - Horní Čermná 3,5:4,5, Svitavy B - Mistrovice3,5:4,5, Moravská Třebová - Česká Třebová 7,5:0,5, Žamberk - Jablonné n/O. 6,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 29.01.17 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky : Žamberk - Ústí n/O. C 5:3, Jablonné n/O. - Moravská Třebová 2:6, Česká Třebová - Svitavy B 3,5:4,5, Mistrovice - Polička C 4:4, Horní Čermná - Kunvald 4:4, Letohrad - Dolní Čermná 5:3

Datum poslední aktualizace : 15.01.17 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - šesté kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky : Ústí n/O. C - Letohrad 4:4, Dolní Čermná - Horní Čermná 3,5:4,5, Kunvald - Mistrovice 4:4, Polička C - Česká Třebová 4,5:3,5, Svitavy B - Jablonné n/O. 3:5, Moravská Třebová - Žamberk 2,5:5,5
V šestém kole došlo ke střídání na čele tabulky, kde doposud vedoucí Moravskou Třebovou vystřídal Žamberk, na jejím konci je 'namočená' celá druhá polovina tabulky.


Datum poslední aktualizace : 11.12.16 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - páté kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky : Horní Čermná - Letohrad 1,5:6,5, Mistrovice - Dolní Čermná 2:6, Česká Třebová - Kunvald 1,5:6,5, Jablonné n/O. - Polička C 3:5, Žamberk - Svitavy B 6,5:1,5, Moravská Třebová - Ústí n/O. C 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 27.11.16 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky : Ústí n/O. C - Horní Čermná 6,5:1,5, Letohrad - Mistrovice 5,5:2,5, Dolní Čermná - Česká Třebová 3:5, Kunvald - Jablonné n/O. 6:2, Polička C - Žamberk 1,5:6,5, Svitavy B - Moravská Třebová 2,5:5,5

Datum poslední aktualizace : 13.11.16 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky : Mistrovice - Horní Čermná 4,5:3,5, Česká Třebová - Letohrad 2:6, Jablonné n/O. - Dolní Čermná 3:5, Žamberk - Kunvald 6,5:1,5, Moravská Třebová - Polička C 6,5:1,5, Svitavy B - Ústí n/O. C 1,5:6,5

Datum poslední aktualizace : 30.10.16 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - druhé kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky : Polička C - Svitavy B 3,5:4,5, Kunvald - Moravská Třebová 0:8, Dolní Čermná - Žamberk 1,5:6,5, Letohrad - Jablonné n/O. 4,5:3,5, Horní Čermná - Česká Třebová 4:4, Ústí n/O. C - Mistrovice 7,5:0,5

Datum poslední aktualizace : 09.10.16 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - první kolo
V prvním kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky : Česká Třebová - Mistrovice 6:2, Jablonné n/O. - Horní Čermná - 4:4, Žamberk - Letohrad 4:4, Moravská Třebová - Dolní Čermná 6,5:1,5, Svitavy B - Kunvald 3:5, Polička C - Ústí n/O. C 3:5

Datum poslední aktualizace : 17.4.2016 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - jedenácté kolo
V závěrečném jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Žamberk - Ústí n/O. C 3,5:4,5, Mistrovice - Dolní Čermná 4,5:3,5, Česká Třebová B - Polička C 1,5:6,5, Letohrad - Svitavy B 6:2, Kunvald - Choceň 2:6, Lanškroun B - Ústí n/O. B 3,5:4,5
Poslední kolo nemohlo již nic změnit na prvenství a postupu Ústí n/O. B do KP1, potvrdilo jen sestup Mistrovic k nimž se přidala ještě Dolní Čermná.


Datum poslední aktualizace : 3.4.2016 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - desáté kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. C - Lanškroun B 1,5:6,5, Ústí n/O. B - Kunvald 4,5:3,5, Choceň - Letohrad 4:4, Svitavy B - Česká Třebová B 6:2, Polička C - Mistrovice 6:2, Dolní Čermná - Žamberk 2:6
Výhrou nad Kunvaldem splnilo Ústí n/O. B svůj cíl, kterým bylo prvenství a postup do Krajského přeboru 1.třídy, na druhém pólu tabulky naopak prohra Mistrovic pro ně znamená již neodvratný sestup.


Datum poslední aktualizace : 13.3.2016 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - deváté kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Dolní Čermná - Ústí n/O. C 3:5, Žamberk - Polička C 6:2, Mistrovice - Svitavy B 4:4, Česká Třebová B - Choceň 5:3, Letohrad - Ústí n/O. B 5,5:2,5, Kunvald - Lanškroun B 4,5:3,5
Díky klopýtnutí Ústí n/O. B zůstává boj o prvenství a postup stále ještě nevyřešený.


Datum poslední aktualizace : 21.2.2016 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - osmé kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. C - Kunvald 4:4, Lanškroun B - Letohrad 4,5:3,5, Ústí n/O. B - Česká Třebová B 8:0 (!), Choceň - Mistrovice 4,5:3,5, Svitavy B - Žamberk 3:5, Polička C - Dolní Čermná 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 7.2.2016 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Polička C - Ústí n/O. C 4,5:3,5, Dolní Čermná - Svitavy B 4:4, Žamberk - Choceň 6:2, Mistrovice - Ústí n/O. B 2,5:5,5, Česká Třebová B - Lanškroun B 6:2, Letohrad - Kunvald 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 24.1.2016 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - šesté kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. C - Letohrad 4,5:3,5, Kunvald - Česká Třebová B 3:5, Lanškroun B - Mistrovice 5:3, Ústí n/O. B - Žamberk 8:0, Choceň - Dolní Čermná 5:3, Svitavy B - Polička C 2,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 10.1.2016 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - páté kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Svitavy B - Ústí n/O. C 7,5:0,5, Polička C - Choceň 6:2, Dolní Čermná - Ústí n/O. B 4:4, Žamberk - Lanškroun B 3,5:4,5, Mistrovice - Kunvald 3:5, Česká Třebová B - Letohrad 1,5:6,5

Datum poslední aktualizace : 6.12.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. C - Česká Třebová B 4,5:3,5, Letohrad - Mistrovice 5:3, Kunvald - Žamberk 5:3, Lanškroun B - Dolní Čermná 4,5:3,5, Ústí n/O. B - Polička C 7:1, Choceň - Svitavy B 2,5:5,5

Datum poslední aktualizace : 22.11.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Choceň - Ústí n/O. C 2,5:5,5, Svitavy B - Ústí n/O. B 1,5:6,5, Polička C - Lanškroun B 5,5:2,5, Dolní Čermná - Kunvald 5,5:2,5, Žamberk - Letohrad 4,5:3,5, Mistrovice - Česká Třebová B 6:2

Datum poslední aktualizace : 8.11.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - druhé kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. C - Mistrovice 5:3, Česká Třebová B - Žamberk 2,5:5,5, Letohrad - Dolní Čermná 4,5:3,5, Kunvald - Polička C 0,5:7,5, Lanškroun B - Svitavy B 4:4, Ústí n/O. B - Choceň 7:1

Datum poslední aktualizace : 18.10.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - první kolo
V prvním kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. B - Ústí n/O. C 7,5:0,5, Choceň - Lanškroun B 1,5:6,5, Svitavy B - Kunvald 6:2, Polička C - Letohrad 4:4, Dolní Čermná - Česká Třebová B 6:2, Žamberk - Mistrovice 5:3

Datum poslední aktualizace : 19.4.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - jedenácté kolo
V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Horní Čermná - Polička C 3:5, Lanškroun B - Česká Třebová B 4,5:3,5, Letohrad - Kunvald 4:4, Žamberk B - Litomyšl B 4:4, Dolní Čermná - Ústí n/O. B 1:7, Svitavy - Choceň 5,5:2,5.
Vítězem a postupujícím do Krajského přeboru 1.třídy se stalo družstvo ŠK Svitavy, soutěž opouští TJ Sokol Horní Čermná.


Datum poslední aktualizace : 29.3.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - desáté kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Polička C - Svitavy 1:7, Choceň - Dolní Čermná 4,5:3,5, Ústí n/O. B - Žamberk B 7,5:0,5, Litomyšl B - Letohrad 5,5:2,5, Kunvald - Lanškroun B 5:3, Česká Třebová B - Horní Čermná 5:3

Datum poslední aktualizace : 15.3.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - deváté kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Česká Třebová B - Polička C 3:5, Horní Čermná - Kunvald 5:3, Lanškroun B - Litomyšl B 2:6, Letohrad - Ústí n/O. B 4,5:3,5, Žamberk B - Choceň 3,5:4,5, Dolní Čermná - Svitavy 1:7

Datum poslední aktualizace : 22.2.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - osmé kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Polička C - Dolní Čermná 2:6, Svitavy - Žamberk B 6:2, Choceň - Letohrad 3,5:4,5, Ústí n/O. B - Lanškroun B 4,5:3,5, Litomyšl B - Horní Čermná 6:2, Kunvald - Česká Třebová B 4:4

Datum poslední aktualizace : 8.2.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Kunvald - Polička C 5,5:2,5, Česká Třebová B - Litomyšl B 3:5, Horní Čermná - Ústí n/O. B 3,5:4,5, Lanškroun B - Choceň 1,5:3,5, Letohrad - Svitavy 4:4, Žamberk B - Dolní Čermná 6:2

Datum poslední aktualizace : 26.1.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - šesté kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Polička C - Žamberk B 6:2, Dolní Čermná - Letohrad 1:7, Svitavy - Lanškroun B 6:2, Choceň - Horní Čermná 5:3, Ústí n/O. B - Česká Třebová B 7,5:0,5, Litomyšl B - Kunvald 4:4

Datum poslední aktualizace : 11.1.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - páté kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Litomyšl B - Polička C 5,5:2,5, Kunvald - Ústí n/O. B 3,5:4,5, Česká Třebová B - Choceň 3:5, Horní Čermná - Svitavy 1,5:6,5, Lanškroun B - Dolní Čermná 5,5:2,5, Letohrad - Žamberk B 6:2

Datum poslední aktualizace : 15.12.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Polička C - Letohrad 1,5:6,5, Žamberk B - Lanškroun B 4,5:3,5, Dolní Čermná - Horní Čermná 5,5:2,5, Svitavy - Česká Třebová B 5,5:2,5, Choceň - Kunvald 4:4, Ústí n/O. B - Litomyšl B 6:2

Datum poslední aktualizace : 30.11.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. B - Polička C 6,5:1,5, Litomyšl B - Choceň 3,5:4,5, Kunvald - Svitavy 2,5:5,5, Česká Třebová B - Dolní Čermná 4,5:3,5, Horní Čermná - Žamberk B 4,5:3,5, Lanškroun B - Letohrad 3:5

Datum poslední aktualizace : 16.11.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - druhé kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Polička C - Lanškroun B 5,5:2,5, Letohrad - Horní Čermná 5,5:2,5, Žamberk B - Česká Třebová B 2,5:5,5, Dolní Čermná - Kunvald 4:4, Svitavy - Litomyšl B 5:3, Choceň - Ústí n/O. B 2,5:5,5

Datum poslední aktualizace : 3.11.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - první kolo
V prvním kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Choceň - Polička C 5:3, Ústí n/O. B - Svitavy 4:4, Litomyšl B - Dolní Čermná 7:1, Kunvald - Žamberk B 4,5:3,5, Česká Třebová B - Letohrad 2,5:5,5, Horní Čermná - Lanškroun B 2,5:5,5

Datum poslední aktualizace : 6.4.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - jedenácté kolo
V závěrečném kole Krajského přeboru 2.třídy východ neponechala Moravská Třebová nic náhodě a po suverénním vítězství 7,5:0,5 venku nad B družstvem České Třebové si na skore udržela první místo v tabulce.
Další výsledky: D.Čermná - Ústí n/O. D 5:3, Žamberk B - Letohrad 3:5, Kunvald - Jablonné n/O. 4:4, Svitavy - Polička C 5:3, Lanškroun B - Ústí n/O. C 2:6
Vítězem a postupujícím do Krajského přeboru 1.třídy se stala Moravská Třebová - Blahopřejeme !!!, na sestupových příčkách skončila družstva Kunvaldu a Jablonného n/O..


Datum poslední aktualizace : 23.3.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - desáté kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky:
Ústí n/O. D - Lanškroun B 3,5:4,5, Ústí n/O. C - Svitavy 5:3, Polička C - Kunvald 3,5:4,5, Jablonné n/O. - Žamberk B 3:5, Letohrad - Č.Třebová B 5,5:2,5, M.Třebová - D.Čermná 6:2


Datum poslední aktualizace : 2.3.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - deváté kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: M.Třebová - Ústí n/O. D 5:3, D.Čermná - Letohrad 1,5:6,5, Č.Třebová B - Jablonné n/O. 5,5:2,5, Žamberk B - Polička C 3:5, Kunvald - Ústí n/O. C 1,5:6,5, Svitavy - Lanškroun B 6:2

Datum poslední aktualizace : 16.2.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - osmé kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. D - Svitavy 5:3, Lanškroun B - Kunvald 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Žamberk B 5:3, Polička C - Č.Třebová B 4:4, Jablonné n/O. - D.Čermná 3,5:4,5, Letohrad - M.Třebová 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 2.2.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Letohrad - Ústí n/O. D 4,5:3,5, M.Třebová - Jablonné n/O. 8:0, D.Čermná - Polička C 4:4, Č.Třebová B - Ústí n/O. C 1,5:6,5, Žamberk B - Lanškroun B 5,5:2,5, Kunvald - Svitavy 3:5

Datum poslední aktualizace : 19.1.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - šesté kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. D - Kunvald 4,5:3,5, Svitavy - Žamberk B 3:5, Lanškroun B - Č.Třebová B 5:3, Ústí n/O. C - D.Čermná 6,5:1,5, Polička C - M.Třebová 1,5:6,5, Jablonné n/O. - Letohrad 2,5:5,5

Datum poslední aktualizace : 4.1.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - páté kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Jablonné n/O. - Ústí n/O. D 4:4, Letohrad - Polička C 3:5, M.Třebová - Ústí n/O. C 3:5, D.Čermná - Lanškroun B 3:5, Č.Třebová B - Svitavy 4,5:3,5, Žamberk B - Kunvald 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 15.12.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. D - Žamberk B 3:5, Kunvald - Č.Třebová B 2:6, Svitavy - D.Čermná 7,5:0,5, Lanškroun B - M.Třebová 2,5:5,5, Ústí n/O. C - Letohrad 3:5, Polička C - Jablonné n/O. 6,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 1.12.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Polička C - Ústí n/O. D 6,5:1,5, Jablonné n/O. - Ústí n/O. C 3,5:4,5, Letohrad - Lanškroun B 5:3, M.Třebová - Svitavy 6:2, D.Čermná - Kunvald 5,5:2,5, Č.Třebová B - Žamberk B 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 17.11.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - druhé kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. D - Č.Třebová B 2:6, Žamberk B - D.Čermná 4:4, Kunvald - M.Třebová 3,5:4,5, Svitavy - Letohrad 3:5, Lanškroun B - Jablonné n/O. 4:4, Ústí n/O. C - Polička C 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 3.11.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - první kolo
V prvním kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. C - Ústí n/O. D 6:2, Polička C - Lanškroun B 2,5:5,5, Jablonné n/O. - Svitavy 3:5, Letohrad - Kunvald 5,5:2,5, M.Třebová - Žamberk B 5,5:2,5, D.Čermná - Č.Třebová B 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 24.3.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - jedenácté kolo
V jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Polička B - Letohrad 7:1, Lanškroun - Ústí n/O. C 6,5:1,5, Svitavy A - M.Třebová 2,5:5,5, Litomyšl B - D.Čermná 4:4, Žamberk B - Svitavy B 5,5:2,5, Č.Třebová B - Jablonné n/O. 4,5:3,5
Vítězem a postupujícím do Krajského přeboru 1.třídy se stalo družstvo TJ Štefanydes Polička B - Blahopřejeme !!!


Datum poslední aktualizace : 3.3.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - desáté kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Letohrad - Č.Třebová B 6,5:1,5, Jablonné n/O. - Žamberk B 1,5:6,5, Svitavy B - Litomyšl B 2:6, D.Čermná - Svitavy A 3:5, M.Třebová - Lanškroun 2:6, Ústí n/O. C - Polička B 2:6
Největší šance na první místo a postup do Krajského přeboru 1.třídy má Polička B (které v posledním kole stačí i remiza), na poslední příčce už definitivně zůstalo družstvo Svitavy B.


Datum poslední aktualizace : 17.2.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - deváté kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. C - Letohrad 4:4, Polička B - M.Třebová 4,5:3,5, Lanškroun - D.Čermná 6:2, Svitavy A - Svitavy B 6:2, Litomyšl B - Jablonné n/O. 7:1, Žamberk B - Č.Třebová B 2,5:5,5

Datum poslední aktualizace : 3.2.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - osmé kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Letohrad - Žamberk B, Č.Třebová B - Litomyšl B, Jablonné n/O. - Svitavy A, Svitavy B - Lanškroun, D.Čermná - Polička B, M.Třebová - Ústí n/O. C

Datum poslední aktualizace : 20.1.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - Letohrad 5,5:2,5, Ústí n/O. C - D.Čermná 5:3, Polička B - Svitavy B 6,5:1,5, Lanškroun - Jablonné n/O. 7,5:0,5, Svitavy A - Č.Třebová B 3,5:4,5, Litomyšl B - Žamberk B 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 6.1.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - šesté kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Letohrad - Litomyšl B 4:4 (protest), Žamberk B - Svitavy A 4:4, Č.Třebová B - Lanškroun 1,5:6,5, Jablonné n/O. - Polička B 1:7, Svitavy B - Ústí n/O. C 0:8, D.Čermná - M.Třebová 1:7

Datum poslední aktualizace : 15.12.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - páté kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: D.Čermná - Letohrad 2,5:5,5, M.Třebová - Svitavy B 8:0, Ústí n/O. C - Jablonné n/O. 7,5:0,5, Polička B - Č.Třebová B 6,5:1,5, Lanškroun - Žamberk B 5,5:2,5, Svitavy A - Litomyšl B 3:5

Datum poslední aktualizace : 2.12.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Letohrad - Svitavy A 4,5:3,5, Litomyšl B - Lanškroun 3,5:4,5, Žamberk B - Polička B 3:5, Č.Třebová B - Ústí n/O. C 5,5:2,5, Jablonné n/O. - M.Třebová 2:6, Svitavy B - D.Čermná 1:7

Datum poslední aktualizace : 18.11.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy B - Letohrad 0,5:7,5, D.Čermná - Jablonné 3,5:4,5, M.Třebová - Č.Třebová B 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Žamberk B 5:3, Polička B - Litomyšl B 7,5:0,5, Lanškroun - Svitavy A 3:5

Datum poslední aktualizace : 4.11.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - druhé kolo
Krajský přebor 2.třídy východ pokračoval v neděli 4.listopadu 2012 druhým kolem s těmito výsledky: Letohrad - Lanškroun 2:6, Svitavy A - Polička B 4,5:3,5, Litomyšl B - Ústí n/O. C 2:6, Žamberk B - M.Třebová 3,5:4,5, Č.Třebová B - D.Čermná 5,5:2,5, Jablonné n/O. - Svitavy B 5:3

Datum poslední aktualizace : 14.10.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - první kolo
V neděli 14.října 2012 zahájil Krajský přebor 2 třídy východ novou sezonu partiemi prvního kola s těmito výsledky: Jablonné n/O. - Letohrad 4,5:3,5, Svitavy B – Č.Třebová B 1,5:6,5, D. Čermná - Žamberk B 3,5:4,5, M.Třebová - Litomyšl B 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Svitavy A 3,5:4,5, Polička B - Lanškroun 5:3

Datum poslední aktualizace : 22.4.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 11.kolo
V posledním 11.kole Krajského přeboru 2.třídy východ zakončilo Ústí n/O. B svou spanilou jízdu dalším vítězstvím a po zásluze postupuje do Krajského přeboru 1.třídy - Blahopřejeme !!
Výsledky: Ústí n/O. B - Kunvald 5:3, Ústí n/O. C - Jablonné n/O. 4,5:3,5, Litomyšl B - Svitavy 6:2, D.Čermná - Žamberk B 5:3, Č.Třebová B - Lanškroun 2:6, Letohrad - Polička B 2,5:5,5


Datum poslední aktualizace : 25.3.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 10.kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald - Letohrad 2,5:5,5, Polička B - Č.Třebová B 5,5:2,5, Lanškroun - D.Čermná 6,5:1,5, Žamberk B - Litomyšl B 5:3 Svitavy - Ústí n/O. C 4,5:3,5, Jablonné n/O. - Ústí n/O. B 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 4.3.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 9.kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Jablonné n/O. - Kunvald 5:3, Ústí n/O. B - Svitavy 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Žamberk B 3,5:4,5, Litomyšl B - Lanškroun 3,5:4,5, D.Čermná - Polička B 2:6, Č.Třebová B - Letohrad 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 19.2.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 8.kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald - Č.Třebová B 2,5:5,5, Letohrad - D.Čermná 7:1, Polička B - Litomyšl B 4:4, Lanškroun - Ústí n/O. C 5,5:2,5, Žamberk B - Ústí n/O. B 3:5, Svitavy - Jablonné n/O. odloženo

Datum poslední aktualizace : 5.2.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 7.kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy - Kunvald 5,5:2,5, Jablonné n/O. - Žamberk B 4,5:3,5, Ústí n/O. B - Lanškroun 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Polička B 4,5:3,5, Litomyšl B - Letohrad 6:2, D.Čermná - Č.Třebová B 5:3.

Datum poslední aktualizace : 22.1.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 6.kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald - D.Čermná 5,5:2,5, Č.Třebová B - Litomyšl B 3,5:4,5, Letohrad - Ústí n/O. C 1:7, Polička B - Ústí n/O. B 3:5, Lanškroun - Jablonné n/O. 5:3, Žamberk B - Svitavy 1:7

Datum poslední aktualizace : 8.1.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 5.kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk B - Kunvald 5,5:2,5, Svitavy - Lanškroun 3:5, Jablonné n/O. - Polička B 6,5:1,5, Ústí n/O. B - Letohrad 5,5:2,5, Ústí n/O. C - Č.Třebová B 2,5:5,5, Litomyšl B - D.Čermná 5:3

Datum poslední aktualizace : 4.12.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 4.kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald - Litomyšl B 4:4, D.Čermná - Ústí n/O. C 4,5:3,5, Č.Třebová B - Ústí n/O. B 2,5:5,5, Letohrad - Jablonné n/O. 4,5:3,5, Polička B - Svitavy 4:4, Lanškroun - Žamberk B 6:2

Datum poslední aktualizace : 20.11.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 3.kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun - Kunvald 6,5:1,5, Žamberk B - Polička B 3,5:4,5, Svitavy - Letohrad 4,5:3,5, Jablonné n/O. - Č.Třebová B 5:3, Ústí n/O. B - D.Čermná 7:1, Ústí n/O. C - Litomyšl B 2:6

Datum poslední aktualizace : 6.11.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 2.kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald - Ústí n/O. C 3:5, Litomyšl B - Ústí n/O. B 3:5, D.Čermná - Jablonné n/O. 3:5, Č.Třebová B - Svitavy 1,5:6,5, Letohrad - Žamberk B 3,5:4,5, Polička B - Lanškroun 1,5:6,5

Datum poslední aktualizace : 9.10.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 1.kolo
První kolo Krajského přeboru 2.třídy východ přineslo tyto výsledky: Polička B - Kunvald 4,5:3,5, Lanškroun - Letohrad 5,5:2,5, Žamberk B - Č.Třebová B 3:5, Svitavy - D.Čermná 4,5:3,5, Jablonné n/O. - Litomyšl B 3,5:4,5, Ústí n/O. B - Ústí n/O. C 7:1

Datum poslední aktualizace : 10.4.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 11.kolo
V jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy východ neudrželo Ústí n/O. C vedení v soutěži a po nejtěsnější prohře muselo přenechat první místo a postup do KP1 Slovanu Moravská Třebová - Blahopřejeme !!!
Konkrétní výsledky: Svitavy - M.Třebová 2,5:5,5, D.Čermná - Letohrad B 5,5:2,5, Žamberk B - Ústí n/O. C 4,5:3,5, Kunvald - Litomyšl B 4:4, Č.Třebová B - Lanškroun B 5,5:2,5, Jablonné n/O. - H.Čermná 6,5:1,5


Datum poslední aktualizace : 27.3.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 10.kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - Jablonné n/O. 4,5:3,5, H.Čermná - Č.Třebová B 3:5, Lanškroun B - Kunvald 4:4, Litomyšl B - Žamberk B 2,5:5,5, Ústí n/O. C - D.Čermná 5:3, Letohrad B - Svitavy 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 6.3.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 9.kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Letohrad B - M.Třebová 2,5:5,5, Svitavy - Ústí n/O. C 3,5:4,5, D.Čermná - Litomyšl B 5,5:2,5, Žamberk B - Lanškroun B 4:4, Kunvald - H.Čermná 6,5:1,5, Č.Třebová B - Jablonné n/O. 5:3

Datum poslední aktualizace : 20.2.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 8.kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - Č.Třebová B 5,5:2,5, Jablonné n/O. - Kunvald 5:3, H.Čermná - Žamberk B 2,5:5,5, Lanškroun B - D.Čermná 2,5:5,5, Litomyšl B - Svitavy 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Letohrad B 6:2

Datum poslední aktualizace : 6.2.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 7.kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. C - M.Třebová 1,5:6,5, Letohrad B - Litomyšl B 2:6, Svitavy - Lanškroun B 4:4, D.Čermná - H.Čermná 6,5:1,5, Žamberk B - Jablonné n/O. 5:3, Kunvald - Č.Třebová B 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 23.1.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 6.kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - Kunvald 7:1, Č.Třebová B - Žamberk B 6:2, Jablonné n/O. - D.Čermná 3,5:4,5, H.Čermná - Svitavy 3:5, Lanškroun B - Letohrad B 6:2, Litomyšl B - Ústí n/O. C 2,5:5,5

Datum poslední aktualizace : 9.1.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 5.kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl B - M.Třebová 2,5:5,5, Ústí n/O. C - Lanškroun B 6:2, Letohrad B - H.Čermná 5,5:2,5, Svitavy - Jablonné n/O. 5:3, D.Čermná - Č.Třebová B 5:3, Žamberk B - Kunvald 7:1

Datum poslední aktualizace : 5.12.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 4.kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - Žamberk B 4:4, Kunvald - D.Čermná 4:4, Č.Třebová B - Svitavy 6:2, Jablonné n/O. - Letohrad B 4,5:3,5, H.Čermná - Ústí n/O. C 1,5:6,5, Lanškroun B - Litomyšl B 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 21.11.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 3.kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun B - M.Třebová 4,5:3,5, Litomyšl B - H.Čermná 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Jablonné n/O. 5:3, Letohrad B - Č.Třebová B 0:8, Svitavy - Kunvald 6:2, D.Čermná - Žamberk B 2,5:5,5

Datum poslední aktualizace : 7.11.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 2.kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - D.Čermná 5:3, Žamberk B - Svitavy 4:4, Kunvald - Letohrad B 5,5:2,5, Č.Třebová B - Ústí n/O. C 3,5:4,5, Jablonné n/O. - Litomyšl B 3,5:4,5, H.Čermná - Lanškroun B 2:6

Datum poslední aktualizace : 17.10.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 1.kolo
V prvním kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: H.Čermná - M.Třebová 4:4, Lanškroun B - Jablonné n/O. 2,5:5,5, Litomyšl B - Č.Třebová B 2:6, Ústí n/O. C - Kunvald 4:4, Letohrad B - Žamberk B 2:6, Svitavy - D.Čermná 6,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 18.4.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 11.kolo
Poslední 11.kolo Krajského přeboru 2.třídy východ přineslo tyto výsledky: Žamberk A - Žamberk C 7:1, Žamberk B - M.Třebová 1,5:6,5, Kunvald - Polička B 1,5:6,5, Lanškroun B - D.Čermná 5,5:2,5, Jablonné n/O. - Ústí n/O. C 3:5, Č.Třebová B - Svitavy 4:4.
Vítězstvím potvrdil Žamberk A suverénní postup do KP1, posledním a sestupujícím do KS je Žamberk C.


Datum poslední aktualizace : 28.3.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 10.kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk C - Loko Č.Třebová B 1:7, Svitavy - Jablonné n/O. 4:4, Ústí n/O. C - Lanškroun B 2,5:5,5, D.Čermná - Kunvald 5:3, Polička B - Žamberk B 5,5:2,5, M.Třebová - Žamberk A 3:5.
Bez ohledu na výsledek posledního kola je vítězem a postupujícím do KP1 Žamberk A, naopak posledním a sestupujícím do KS je Žamberk C.


Datum poslední aktualizace : 14.3.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 9.kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - Žamberk C 7:1, Žamberk A - Polička B 6,5:1,5, Žamberk B – D.Čermná 5:3, Kunvald - Ústí n/O. C 2:6, Lanškroun B - Svitavy 5,5:2,5, Jablonné n/O. – Č.Třebová B 4:4

Datum poslední aktualizace : 28.2.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 8.kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk C - Jablonné n/O. 3:5, Č.Třebová B - Lanškroun B 2:6, Svitavy - Kunvald 5,5:2,5, Ústí n/O. C - Žamberk B 4,5:3,5, D.Čermná - Žamberk A 1,5:6,5, Polička B – M.Třebová 3:5

Datum poslední aktualizace : 14.2.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 7.kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Polička B - Žamberk C 7:1, M.Třebová - D.Čermná 6,5:1,5, Žamberk A - Ústí n/O. C 6,5:1,5, Žamberk B - Svitavy 3,5:4,5, Kunvald - Č.Třebová B 4:4, Lanškroun B - Jablonné n/O. 7:1

Datum poslední aktualizace : 31.1.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 6.kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk C - Lanškroun B 1,5:6,5, Jablonné n/O. - Kunvald 1,5:6,5, Č.Třebová B - Žamberk B 6:2, Svitavy - Žamberk A 3,5:4,5, Ústí n/O. C - M.Třebová 4:4, D.Čermná - Polička B 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 17.1.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 5.kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: D.Čermná - Žamberk C 6,5:1,5, Polička B - Ústí n/O. C 4,5:3,5, M.Třebová - Svitavy 4:4, Žamberk A - Č.Třebová B 6,5:1,5, Žamberk B - Jablonné n/O. 2,5:5,5, Kunvald - Lanškroun B 4:4

Datum poslední aktualizace : 6.12.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 4.kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Žamberk C - Kunvald 3:5, Lanškroun B - Žamberk B 7:1, Jablonné n/O. - Žamberk A 2:6, Č.Třebová B - M.Třebová 3,5:4,5, Svitavy - Polička B 3,5:4,5, Ústí n/O. C - D.Čermná 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 22.11.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 3.kolo
Třetí kolo Krajského přeboru 2.třídy východ přineslo tyto výsledky: Ústí n/O. C - Žamberk C 7:1, D.Čermná - Svitavy 2:6, Polička B - Č.Třebová B 4:4, M.Třebová - Jablonné n/O. 5:3, Žamberk A - Lanškroun B 5,5:2,5, Žamberk B - Kunvald 1,5:6,5

Datum poslední aktualizace : 8.11.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 2.kolo
Druhé kolo Krajského přeboru 2.třídy východ přineslo tyto výsledky: Žamberk C - Žamberk B 2,5:5,5, Kunvald - Žamberk A 1:7, Lanškroun B - M.Třebová 5:3, Jablonné n/O. - Polička B 4,5:3,5, Č.Třebová B - D.Čermná 3,5:4,5, Svitavy - Ústí n/O. C 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 18.10.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2.třídy východ - 1.kolo
První kolo Krajského přeboru 2.třídy východ přineslo tyto výsledky: Svitavy - Žamberk C 5:3, Ústí n/O. C - Č.Třebová B 3:5, D.Čermná - Jablonné n/O. 3:5, Polička B - Lanškroun B 2,5:5,5, M.Třebová - Kunvald 6,5:1,5, Žamberk A - Žamberk B 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 5.4.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 11. kolo
V jedenáctém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. B - Žamberk C 5,5:1,5, Ústí n/O. C - Č.Třebová B 4,5:3,5, Kunvald - Svitavy A 3,5:4,5, Jablonné n/O. - Choceň 4:4, Svitavy B - M.Třebová 1,5:6,5, Lanškroun B - Žamberk B 6:2. Do Krajského přeboru 1. třídy postupuje vítěz skupiny Ústí n/O. B, sestupují Ústí n/O. C a Svitavy B.

Datum poslední aktualizace : 22.3.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 10. kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk C - Lanškroun B 3:5, Žamberk B - Svitavy B 6,5:1,5, M.Třebová - Jablonné n/O. 4:4, Choceň - Kunvald 4:4, Svitavy A - Ústí n/O. C 4,5:3,5, Č.Třebová B - Ústí n/O. B 2,5:5,5. Vítězem a postupujícím do KP1 se kolo před koncem stává družstvo Ústí n/O. B (Blahopřejeme !!), jistým sestupujícím už je družstvo Svitavy B.

Datum poslední aktualizace : 22.2.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 9. kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová B - Žamberk C 4,5:3,5, Ústí n/O. B - Svitavy A 6:2, Ústí n/O. C - Choceň 1:7, Kunvald - M.Třebová 5,5:2,5, Jablonné n/O. - Žamberk B 5:3, Svitavy B - Lanškroun B 2:6

Datum poslední aktualizace : 8.2.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 8. kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byl dosažen dlouho nevídaný 'kanár', když M.Třebová deklasovala Ústí n/O. C 8:0 !! I některé další výsledky byly hodně vysoké: Žamberk C - Svitavy B 7,5:0,5, Žamberk B - Kunvald 7,5:0,5, Lanškroun B - Jablonné n/O. 5,5:2,5, Choceň - Ústí n/O. B 4:4, Svitavy A - Č.Třebová B 4:4

Datum poslední aktualizace : 25.1.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 7. kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy A - Žamberk C 4,5:3,5, Č.Třebová B - Choceň 4,5:3,5, Ústí n/O. B - M.Třebová 5,5:3,5, Ústí n/O. C - Žamberk B 3,5:4,5, Kunvald - Lanškroun B 2:6, Jablonné n/O. - Svitavy B 6,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 11.1.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 6. kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk C - Jablonné n/O. 3:5, Svitavy B - Kunvald 1,5:6,5, Lanškroun B - Ústí n/O. C 5,5:2,5, Žamberk B - Ústí n/O. B 3,5:4,5, M.Třebová - Č.Třebová B 4:4, Choceň - Svitavy A 4:4

Datum poslední aktualizace : 21.12.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 5. kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Choceň - Žamberk C 4,5:3,5, Svitavy A - M.Třebová 2,5:5,5, Č.Třebová B - Žamberk B 4:4, Ústí n/O. B - Lanškroun B 5:3, Ústí n/O. C - Svitavy B 5:3, Kunvald - Jablonné n/O. 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 7.12.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 4. kolo
Čtvrté kolo Krajského přeboru 2. třídy východ přineslo tyto výsledky: Žamberk C - Kunvald 4,5:3,5, Jablonné n/O. - Ústí n/O. C 6:2, Svitavy B - Ústí n/O. B 0:8, Lanškroun B - Č.Třebová B 5:3, Žamberk B - Svitavy A 5:3, M.Třebová - Choceň 6:2

Datum poslední aktualizace : 23.11.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 3. kolo
Třetí kolo Krajského přeboru 2. třídy východ přineslo samé vysoké výsledky: M.Třebová - Žamberk C 7:1, Choceň - Žamberk B 2:6, Svitavy A - Lanškroun B 2:6, Č.Třebová B - Svitavy B 6:2, Ústí n/O. B - Jablonné n/O. 6,5:1,5, Ústí n/O. C - Kunvald 2:6

Datum poslední aktualizace : 9.11.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 2. kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk C - Ústí n/O. C 4,53,5, Kunvald - Ústí n/O. B 0,57,5, Jablonné n/O. - Č.Třebová B 2:6, Svitavy B - Svitavy A 2:6, Lanškroun B - Choceň 5:3, Žamberk B - M.Třebová 5:3

Datum poslední aktualizace : 12.10.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 1. kolo
V prvním kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk B - Žamberk C 4:4, M.Třebová - Lanškroun B 5:3, Choceň - Svitavy B 6:2, Svitavy B - Jablonné n/O. 2,5:5,5, Č.Třebová B - Kunvald 5:3, Ústí n/O. B - Ústí n/O. C 6,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 20.9.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - soupisky družstev


Datum poslední aktualizace : 6.4.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - 11. kolo
V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru 2. třídy východ potvrdil Lanškroun B zisk prvního místa a postup do Krajského přeboru 1. třídy nejtěsnějším vítězstvím nad Svitavami B v poměru 4,5:3,5. Sestup do Krajské soutěže postihl Městečko Trnávka, které v posledním kole podlehlo doma Lokomotivě Č.Třebová B 3:5. Další výsledky: Žamberk B - Ústí n/O. B 4:4, Žamberk C - Jablonné n/O. 4,5:3,5, Letohrad - M.Třebová 4,5:3,5, Kunvald - Ústí n/O. C 4:4

Datum poslední aktualizace : 16.3.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - 10. kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. B - Kunvald 4:4, Ústí n/O. C - Letohrad 1,5:6,5, M.Třebová - M.Trnávka 5:3, Č.Třebová B - Lanškroun B 2:6, Svitavy - Žamberk C 4,5:3,5, Jablonné n/O. - Žamberk B 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 2.3.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - 9. kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Jablonné n/O. - Ústí n/O. B 4:4, Žamberk B - Svitavy 6:2, Žamberk C - Č.Třebová B 3,5:4,5, Lanškroun B - M.Třebová 3:5, M.Trnávka - Ústí n/O. C 3:5, Letohrad - Kunvald 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 17.2.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - 8. kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. B - Letohrad 3:5, Kunvald - M.Trnávka 5:3, Úatí n/O. C - Lanškroun B 2:6, M.Třebová - Žamberk C 7:1, Č.Třebová B - Žamberk B 4:4, Svitavy - Jablonné n/O. 2:6

Datum poslední aktualizace : 3.2.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - 7. kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy - Ústí n/O. B 4,5:3,5, Jablonné n/O. - Č.Třebová B 3:5, Žamberk B - M.Třebová 2,5:5,5, Žamberk C - Ústí n/O. C 5,5:2,5, Lanškroun B - Kunvald 6:2, M.Trnávka - Letohrad 2,5:5,5

Datum poslední aktualizace : 13.1.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - 6. kolo
V ěestém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. B - M.Trnávka 6:2, Letohrad - Lanškroun B 4:4, Kunvald - Žamberk C 4:4, Ústí n/O. C - Žamberk B 3:5, M.Třebová - Jablonné n/O. 5:3, Č.Třebová B - Svitavy 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 16.12.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - 5. kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová B - Ústí n/O. B 3,5:4,5, Svitavy - M.Třebová 2,5:5,5, Jablonné n/O. - Ústí n/O. C 5,5:2,5, Žamberk B - Kunvald 4,5:3,5, Žamberk C - Letohrad 3,5:4,5, Lanškroun B - M.Trnávka 6:2

Datum poslední aktualizace : 2.12.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - 4. kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. B - Lanškroun B 3:5, M.Trnávka - Žamberk C 3,5:4,5, Letohrad - Žamberk B 3,5:4,5, Kunvald - Jablonné n/O. 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Svitavy 5,5:2,5, M.Třebová . Č.Třebová B 6,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 18.11.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - 3. kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - Ústí n/O. B 4:4, Č.Třebová B - Ústí n/O. C 4,5:3,5, Svitavy - Kunvald 5,5:2,5, Jablonné n/O. - Letohrad 1,5:6,5, Žamberk B - M.Trnávka 6,5:1,5, Žamberk C - Lanškroun B 1,5:6,5

Datum poslední aktualizace : 4.11.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - 2. kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. B - Žamberk C 4,5:3,5, Lanškroun B - Žamberk B 4,5:3,5, M.Trnávka - Jablonné n/O. 4,5:3,5, Letohrad - Svitavy 5:3, Kunvald - Č.Třebová B 4:4, Ústí n/O. C - M.Třebová 5:3

Datum poslední aktualizace : 14.10.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - 1. kolo
V prvním kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. C - Ústí n/O. B 3,5:4,5, M.Třebová - Kunvald 4:4, Č.Třebová B - Letohrad 3,5:3,5 (!), Svitavy - M.Trnávka 3,5:4,5, Jablonné n/O. - Lanškroun B 3:5, Žamberk B - Žamberk C 4:4

Datum poslední aktualizace : 15.4.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2006/07 - 11. kolo
V jedenáctém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk B - M.Třebová 4,5:3,5, Jablonné n/O. - Letohrad 4:4, Ústí n/O. C - Č.Třebová B 3,5:4,5, Svitavy - Kunvald 6:2, Č.Třebová A - FYGR 5,5:2,5, M.Trnávka - H.Čermná 4:4. První místo a postup do KP1 si vybojovala Lokomotiva Česká Třebová A (Blahopřejeme !!!), poslední místo a s tím související sestup připadl družstvu Horní Čermné. Díky sestupu AveKontaktu z 2. ligy C však sestoupí ještě Kunvald (horší ze dvou družstev KP2V a KP2Z na 11 místě)..

Datum poslední aktualizace : 25.3.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2006/07 - 10. kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - M.Trnávka 4:4, H.Čermná - Č.Třebová A 3:5, FYGR - Svitavy 3:5, Kunvald - Ústí n/O. C 3:5, Č.Třebová B - Jablonné n/O. 4:4, Letohrad - Žamberk B 3:5

Datum poslední aktualizace : 11.3.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2006/07 - 9. kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Letohrad - M.Třebová 6,5:1,5, Žamberk B - Č.Třebová B 4,5:3,5, Jablonné n/O. - Kunvald 4,5:3,5, Üstí n/O. C - FYGR 4:4, Svitavy - H.Čermná 4:4, Č.Třebová A - M.Trnávka 6,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 25.2.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2006/07 - 8. kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - Č.Třebová A 3,5:4,5, H.Čermná - Ústí n/O. C 3:5, FYGR - Jablonné n/O. 4,5:3,5, Kunvald - Žamberk B 2,5:5,5, Č.Třebová B - Letohrad 5,5:2,5, M.Trnávka - Svitavy 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 11.2.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2006/07 - 7. kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová B - M.Třebová 4,5:3,5, Letohrad - Kunvald 7:1, Žamberk B - FYGR 3,5:4,5, Jablonné n/O. - H.Čermná 5:3, Ústí n/O. C - M.Trnávka 5,5:2,5, Svitavy - Č.Třebová A 3:5

Datum poslední aktualizace : 14.1.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2006/07 - 6. kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - Svitavy 7,5:0,5, Č.Třebová A - Ústí n/O. C 3:5, M.Trnávka - Jablonné n/O. 5:3, H.Čermná - Žamberk B 2,5:5,5, FYGR - Letohrad 4:4, Kunvald - Č.Třebová B 4:4

Datum poslední aktualizace : 17.12.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2006/07 - 5. kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald - M.Třebová 2:6, Č.Třebová B - FYGR 4:4, Letohrad - H.Čermná 6:2, Žamberk B - M.Trnávka 6,5:1,5, Jablonné n/O - Č.Třebová A 2,5:5,5, Ústí n/O C - Svitavy 4:4

Datum poslední aktualizace : 3.12.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2006/07 - 4. kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - Ústí n/O. C 3,5:4,5, Svitavy - Jablonné n/O. 2,5:5,5, Č.Třebová A - Žamberk B 5,5:2,5, M.Trnávka - Letohrad 4:4, H.Čermná - Č.Třebová B 2,5:5,5, FYGR - Kunvald 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 19.11.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2006/07 - 3. kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: FYGR - M.Třebová 3:5, Kunvald - H.Čermná 4,5,:3,5, Č.Třebová B - M.Trnávka 7:1, Letohrad - Č.Třebová A 2:6, Žamberk B - Svitavy 5,5:2,5, Jablonné n/O. - Ústí n/O. C 2,5:5,5

Datum poslední aktualizace : 6.11.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2006/07 - 2. kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - Jablonné n/O. 6,5:1,5, Ústí n/O. C - Žamberk B 5,5:2,5, Svitavy - Letohrad 5,5:2,5, Ć.Třebová A - Č.Třebová B 3,5:4,5, M.Trnávka - Kunvald 2,5:5,5, H.Čermná - FYGR 1,5:6,5

Datum poslední aktualizace : 15.10.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2006/07 - 1. kolo
V prvním kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: H.Čermná - M.Třebová 3:5, FYGR . M.Trnávka 6,5:1,5, Kunvald - Č.Třebová A 2,5:5,5, Č.Třebová B - Svitavy 4,5:3,5, Letohrad - Ústí n/O E2,5:5,5, Žamberk B - Jablonné n/O 6:2

Datum poslední aktualizace : 9.4.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - jedenácté kolo
Poslední jedenácté kolo Krajského přeboru 2. třídy východ potvrdilo první místo a postup do KP1 Poličce B, druhým postupujícím je FYGR Lanškroun. Výsledky: Ústí n/O. C - Č.Třebová 1,5:6,5, Ústí n/O. B - H.Čermná 8:0, Žamberk B - Svitavy 4,5:3,5, M.Třebová - FYGR 2,5:5,5, Polička B - Choceň 5:3, Letohrad B - Kunvald 2:6

Datum poslední aktualizace : 26.3.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - desáté kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová - Letohrad B 5,5:2,5, Kinvald -Polička B 2,5:5,5, Choceň - M.Třebová 1,5:6,5, FYGR - Žamberk B 4,5:3,5, Svitavy - Ústí n/O. B 1:7, H.Čermná - Ústí n/O. C 3:5

Datum poslední aktualizace : 12.3.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - deváté kolo
Deváté kolo Krajského přeboru 2. třídy východ přineslo tyto výsledky: H.Čermná - Č.Třebová 1,5:6,5, Ústí n/O. C - Svitavy 4,5:3,5, Ústí n/O. B - FYGR 3,5:4,5, Žamberk B - Choceň 2,5:5,5, M.Třebová - Kunvald 5:3, Polička B - Letohrad B odloženo

Datum poslední aktualizace : 26.2.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - osmé kolo
Osmé kolo Krajského přeboru 2. třídy východ přineslo tyto výsledky: Č.Třebová - Polička B 2,5:5,5, Letohrad B - M.Třebová 4:4, Kunvald - Žamberk B 3,5:4,5, Choceň - Ústí n/O. B 3,25:4,5, FYGR - Ústí n/O. C 5,5:2,5, Svitavy - H.Čermná 4:4

Datum poslední aktualizace : 12.2.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - sedmé kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy - Č.Třebová 4:4, H.Čermná - FYGR 1,5:6,5, Ústí n/O. C - Choceň 3:5, Ústí n/O. B - Kunvald 5:3, Žamberk B - Letohrad B 4:4, M.Třebová - Polička B 2:6

Datum poslední aktualizace : 15.1.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - šesté kolo
Šesté kolo Krajského přeboru 2. třídy východ vyneslo do čela tabulky Spartak Choceň. Výsledky: Č.Třebová - M.Třebová 3:5, Polička B - Žamberk B 2,5:5,5, Letohrad B - Ústí n/O. B 2:6, Kunvald - Ústí n/O. C 3,5:4,5, Choceň - H.Čermná 5,5:2,5, FYGR - Svitavy 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 18.12.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - páté kolo
Výsledky pátého kola Krajského přeboru 2. třídy východ: FYGR - Č.Třebová 2:6, Svitavy - Choceň 1,5:6,5, H.Čermná - Kunvald 4,5:3,5, Ústí n/O. C - Letohrad B 6:2, Ústí n/O. B - Polička B 4,5:3,5, Žamberk B - M.Třebová 5:3

Datum poslední aktualizace : 4.12.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - čtvrté kolo
Výsledky 4. kola Krajského přeboru 2. třídy východ: Č.Třebová - Žamberk B 4,5:3,5, M.Třebová - Ústí n/O. B 3:5, Polička B - Ústí n/O. C 7:1, Letohrad B - H.Čermná 4,5:3,5, Kunvald - Svitavy 6:2, Choceň - FYGR 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 20.11.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - třetí kolo
Třetí kolo Krajského přebotu 2. třídy východ přineslo tyto výsledky: Choceň - Č. Třebová 2,5:5,5, FYGR - Kunvald 8:0, Svitavy - Letohrad B 3,5:4,5, H. Čermná - Polička B 0,5:7,5, Ústí n/O. C - M. Třebová 1:7, Ústí n/O. B - Žamberk B 3:5

Datum poslední aktualizace : 6.11.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - druhé kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly docíleny tyto výsledky: Č.Třebová - Ústí n/O. B 4:4, Žamberk B - Ústí n/O. C 4:4, M.Třebová - H.Čermná 4:4, Polička B - Svitavy 5:3, Letohrad B - FYGR 2,5:5,5, Kunvald - Choceň 3:5

Datum poslední aktualizace : 16.10.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - první kolo
V prvním kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald - Č.Třebová 2,5:5,5, Choceň - Letohrad B 4,5:3,5, FYGR - Polička B 3,5:4,5, Svitavy - M.Třebová 4,5:3,5, H.Čermná - Žambek B 3:5, Ústí n/O B - Ústí n/O B 4:4

Datum poslední aktualizace : 1.10.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ 2005/06 - rozlosování
V krajském přeboru 2. třídy východ startuje v letošní sezoně plný počet dvanácti družstev.

Datum poslední aktualizace : 10.4.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 11.kolo
Poslední jedenácté kolo Krajského přeboru 2. třídy východ už jen potvrdilo postup Letohradu a M.Třebové do KP1. Výsledky: V.Mýto B - Č.Třebová 5:3, Svitavy - Letohrad 2,5:5,5, Litomyšl - Choceň 4:4, Žamberk B - Jablonné n/O. 4,5:3,5, M.Třebová - Ústí n/O. C 5,5:2,5, H.Čermná - Kunvald 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 20.3.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 10.kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová - H.Čermná 6,5:1,5, Kunvald - M.Třebová 0,5:7,5, Ústí n/O. C - Žamberk B 4:4, Jablonné n/O. - Litomyšl 2:6, Choceň - Svitavy 3,5:4,5, Letohrad - V.Mýto B 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 6.3.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 9.kolo
Deváté kolo Krajského přeboru 2. třídy východ přineslo tyto výsledky: Letohrad - Č.Třebová 3:5, V.Mýto B - Choceň 3,5:4,5, Svitavy - Jablonné n/O. 4,5:3,5, Litomyšl - Ústí n/O. C 5,5:2,5, Žamberk B - Kunvald 4:4, M.Třebová - H.Čermná 6:2

Datum poslední aktualizace : 20.2.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 8.kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová - M.Třebová 3,5:4,5, H.Čermná - Žamberk B 4:4, Kunvald - Litomyšl 1:7, Ústí n/O. C - Svitavy 3,5:4,5, Jablonné n/O. - V.Mýto B 2:6, Choceň - Letohrad 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 6.2.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 7.kolo
Sedmé kolo Krajského přeboru 2. třídy východ přineslo tyto výsledky: Choceň - Č.Třebová 3,5:4,5, Letohrad - Jablonné n/O. 4,5:3,5, V.Mýto B - Ústí n/O. C 3,5:4,5, Svitavy - Kunvald 6,5:1,5, Litomyšl - H.Čermná 3:5, Žamberk B - M.Třebová 7,5:0,5

Datum poslední aktualizace : 16.1.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 6.kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová - Žamberk B 3,5:4,5, M.Třebová - Litomyšl 7:1, H.Čermná - Svitavy 1:7, Kunvald - V.Mýto B 2:6, Ústí n/O. - Letohrad 2,5:5,5, Jablonné n/O. - Choceň 2:6

Datum poslední aktualizace : 19.12.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 5.kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ došlo po přímém souboji vedoucích družstev ke střídání v čele tabulky. Výsledky: Jablonné n/O. - Č.Třebová 2,5:5,5, Choceň - Ústí n/O. C 2,5:5,5, Letohrad - Kunvald 4:4, V.Mýto B - H.Čermná 4:4, Svitavy - M.Třebová 3,5:4,5, Litomyšl - Žamberk B 5:3

Datum poslední aktualizace : 5.12.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 4.kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová - Litomyšl 4:4, Žamberk B - Svitavy 5,5:2,5, M.Třebová - V.Mýto B 5:3, H.Čermná - Letohrad 1:7, Kunvald - Choceň 2:6, Ústí n/O. C - Jablonné n/O. 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 21.11.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 3.kolo
Třetí kolo Krajského přeboru 2. třídy východ přineslo tyto výsledky: Ústí n/O. C - Č.Třebová 4,5:3,5, Jablonné n/O. - Kunvald 3,5:4,5, Choceň - H.Čermná 6:2, Letohrad - M.Třebová 5,5:2,5, V.Mýto B - Žamberk B 4:4, Svitavy - Litomyšl 2,5:5,5

Datum poslední aktualizace : 7.11.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 2.kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly docíleny tyto výsledky: Č.Třebová - Svitavy 4,5:3,5, Litomyšl - V.Mýto B 2:6, Žamberk B - Letohrad 3:5, M.Třebová - Choceň 3:5, H.Čermná - Jablonné n/O. 4:4, Kunvald - Ústí n/O. C 3:5

Datum poslední aktualizace : 17.10.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 1.kolo
První kolo Krajského přeboru II. třídy východ přineslo následující výsledky : Kunvald - Č.Třebová 4:4, Ústí n/O. C - H.Čermná 5:3, Jablonné n/O. - M.Třebová 1:7, Choceň - Žamberk B 4,5:3,5, Letohrad - Litomyšl 3:5, V.Mýto B - Svitavy 4:4

Datum poslední aktualizace : 22.9.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ 2004/05 - rozlosování
Ve středu 22.9.2004 proběhlo v Ústí n/O. rozlosování Krajského přeboru I. třídy a současně Krajského přeboru II. třídy východ, Krajského přeboru III. třídy východ a Krajské soutěže východ. Ve východní skupině Krajského přeboru II. třídy bude bojovat 12 družstev.

Datum poslední aktualizace : 1.9.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ 2004/05 - oprávněná družstva
Přehled družstev, oprávněných ke startu v soutěži v sezoně 2004/05 (podle výsledků minulé sezony)

Datum poslední aktualizace : 4.4.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 11. kolo
Teprve poslední jedenácté kolo Krajského přeboru II. třídy východ rozhodlo o vítězi, kterým se po výhře 5,5:2,5 nad Ústím n/O.C stalo družstvo Poličky B. Ostatní výsledky: Choceň - Letohrad 3,5:4,5, Jablonné n/O. - V.Mýto B 2,5:5,5, Žamberk B - Ústí n/O. B 3:5, Litomyšl - Kunvald 5,5:2,5, Polička C - Svitavy 6:2

Datum poslední aktualizace : 21.3.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 10. kolo
Výsledky předposledního kola Krajského přeboru II. třídy východ: Letohrad - Polička C 7:1, Svitavy - Ústí n/O. C5:3, Polička B - Litomyšl 5:3, Kunvald - Žamberk B 4:4,Ústí n/O. B - Jablonné n/O. 4,5:3,5, V.Mýto B - Choceň 5:3

Datum poslední aktualizace : 7.3.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 9. kolo
V devátém kole Krajského přeboru II. třídy východ byly docíleny tyto výsledky: V.Mýto B - Letohrad 4,5:3,5, Choceň - Ústí n/O. B 2:6, Jablonné n/O. - Kunvald 5:3, Žamberk B - Polička B 2:6, Litomyšl - Svitavy 5,5:2,5, Ústí n/O. C - Polička C 6,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 22.2.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 8. kolo
Osmé kolo Krajského přeboru II. třídy východ přineslo tyto výsledky: Letohrad - Ústí n/O. C 5,5:2,5, Polička C - Litomyšl 4,5:3,5, Svitavy - Žamberk B 5:3, Polička B - Jablonné n/O. 6,5:1,5, Kunvald - Choceň 2:6, Ústí n/O. B - V.Mýto B 2:6

Datum poslední aktualizace : 8.2.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 7. kolo
Sedmé kolo Krajského přeboru II. třídy východ přineslo tyto výsledky: Ústí n/O. B - Letohrad 5:3, V-Mýto B - Kunvald 5,5:2,5, Choceň - Polička B 1,5:6,5, Žamberk B - Polička C 7:1, Litomyšl - Ústí n/O. C 4:4

Datum poslední aktualizace : 18.1.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 6. kolo
Šestým kolem se přehoupl do své druhé poloviny také Krajský přebor II. třídy východ s těmito výsledky: Letohrad - Litomyšl 4,5:3,5, Üstí n/O C - Žamberk B 5:3, Polička C - Jablonné n/O. 1:7, Svitavy - Choceň 3,5:4,5, Polička B - V.Mýto B 3:5, Kunvald - Üstí n/O. B 2:6

Datum poslední aktualizace : 4.1.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 5. kolo
V souboji pátého kola Krajského přeboru II. třídy východ o čelo takulky podlehlo Ústí n/O. B Poličce B 2,5:5,5. Další výsledky: Kunvald - Letohrad 2:6, V.Mýto B - Svitavy 5,5:2,5, Choceň - Polička C 4,5:3,5, Jablonné n/O. - Ústí n/O. 3,5:4,5, Žamber B - Litomyšl 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 7.12.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 4. kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru II. třídy východ byly dosaženy výsledky: Letohrad - Žamberk B 5:3, Litomyšl - Jablonné n/O 5,5:2,5, Ústí n/O C - Choceň 4,5:3,5, Polička C - V.Mýto B 3,5:4,5, Svitavy - Ústí n/O B 2,5:5,5, Polička B - Kunvald 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 23.11.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 3. kolo
Třetí kolo Krajského přeboru II. třídy východ přineslo tyto výsledky: Polička B - Letohrad 5,5:2,5, Kunvald - Svitavy 4:4, Ústí n/O. B - Polička C 8:0, V.Mýto B - Ústí n/O. C 3,5:4,5, Choceň - Litomyšl 4:4, Jablonné n/O. - Žamberk B 4:4

Datum poslední aktualizace : 9.11.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 2. kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru II. třídy východ se utkaly dvojice: Letohrad - Jablonné 7:1, Žamberk B - Choceň 4:4, Litomyšl - V.Mýto B 1,5:6,5, Üstí n/O C - Ústí n/O B 3,5:4,5, Polička C - Kunvald 1,5:6,5, Svitavy - Polička B 2:6

Datum poslední aktualizace : 19.10.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - 1. kolo
První kolo Krajského přeboru II. třídy východ přineslo tyto výsledky: Svitavy - Letohrad 5:3, Polička B - Polička C 6:2, Kunvald - Ústí n/O. C 3:5, Ústí n/O. B - Litomyšl 5,5:2,5, V.Mýto B - Žamberk B 6:2, Choceň - Jablonné 7,5:0,5.

Datum poslední aktualizace : 1.10.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - soupisky
Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2003/04 startovat v Krajském přeboru II. třídy východ

Datum poslední aktualizace : 25.9.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - rozlosování
Ve středu 24.9.2003 proběhlo v Ústí n/O. losování Krajského přeboru družstev 2 třídy - skupiny východ. Losování svedlo proti sobě v termínech jednotlivých kol dvojice podle přiloženého rozpisu.

Datum poslední aktualizace : 1.9.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor 2. třídy východ - oprávněná družstva
Přehled družstev, oprávněných ke startu v soutěži v sezoně 2003/04 (podle výsledků minulé sezony)

Datum poslední aktualizace : 31.3.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - jedenácté kolo
Poslední jedenácté kolo Krajského přeboru II. třídy východ již nemohlo nic změnit na skutečnosti, že do budoucího Krajského přeboru I. třídy postupují Žamberk a Lanškroun. Výsledky: Svitavy - Polička B 1:7, Letohrad - Ústí n/O B 3,5:4,5, Kunvald - Žamberk B 6:2, Žamberk A - Litomyšl 7,5:0,5, V.Mýto B - Choceň 5:3, Lanškroun - Polička C 1,5:6,5

Datum poslední aktualizace : 16.3.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - desáté kolo
Předposlední desáté kolo Krajského přeboru II. třídy východ rozhodlo o druhém postupujícím, kterým se stalo družstvo Lanškrouna - Blahopřejeme ! Výsledky: Polička B - Lanškroun 3,5:4,5, Polička C - V.Mýto B 3,5:4,5, Choceň - Žamberk A 2,5:5,5, Litomyšl - Kunvald 4,5:3,5, Žamberk B - Letohrad 3,5:4,5, Ústí n/O B - Svitavy 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 3.3.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - deváté kolo
Také ve východní skupině Krajského přeboru II. třídy je znám první postupující - stalo se jím dvě kola před koncem družstvo Žamberka A po výhře 4,5:3,5 nad torzem družstva Poličky C. - BLAHOPŘEJEME ! Další výsledky: Svitavy - Žamberk B 5:3, Letohrad - Litomyšl 3:4, Kunvald - Choceň 5:3, V.Mýto B - Lanškroun 3:5

Datum poslední aktualizace : 18.2.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - osmé kolo
Krajský přebor II. třídy východ přinesl v osmém kole tyto výsledky: Polička B - Ústí n/O. B 7:1, Lanškroun - Žamberk A 3,5:4,5, Polička C - Kunvald 4,5:3,5, Choceň - Letohrad 5,5:2,5, Litomyšl - Svitavy 4,5:3,5, Žamberk B - Ústí n/O. B 3:5

Datum poslední aktualizace : 26.1.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - sedmé kolo
Sedmé kolo Krajského přeboru II. třidy východ přineslo tyto výsledky: Žamberk B - Polička B 1:7, Ústí n/O. B - Litomyšl 2,5:5,5, Svitavy - Choceň 2,5:5,5, Letohrad - Polička C 2:6, Kunvald - Lanškroun 3:5, Žamberk A - V.Mýto B 5:3

Datum poslední aktualizace : 12.1.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - šesté kolo
V šestém kole Krajského přebopru II. třídy byly dosaženy tyto výsledky: Polička B - Žamberk A 2:6, V.Mýto B - Kunvald 5:3, Lanškroun - Letohrad 6:2, Polička C - Svitavy 4,5:3,5, Choceň - Ústí n/O. B 2,5:5,5, Litomyšl - Žamberk B 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 16.12.2002 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - páté kolo
Páté kolo Krajského přeboru II. třídy východ bylo (až na jednu výjimku) pohromou pro domácí družstva. Výsledky: Litomyšl - Polička B 3:5, Žamberk B - Choceň 1:7, Ústí n/O. B - Polička C 6,5:1,5, Svitavy - Lanškroun 1,5:6,5, Letohrad - V.Mýto B 2,5:5,5, Kunvald - Žamberk A 1:7. V tabulce kralují 4 stoprocentní družstva, ostatní už jen paběrkují.

Datum poslední aktualizace : 1.12.2002 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru II. třídy východ byly zaznamenány tyto výsledky: Polička B - Kunvald 5,5:2,5, Žamberk A - Letohrad 6:2, V.Mýto B - Svitavy 5:3, Lanškroun - Ústí n/O B 5:3, Polička C - Žamberk B 6,5:1,5, Choceň - Litomyšl 3:5

Datum poslední aktualizace : 18.11.2002 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II třídy východ - třetí kolo
Třetí kolo Krajského přeboru II. třídy východ přineslo tyto výsledky: Choceň - Polička B 3,5:4,5 , Litomyšl - Polčka C 1,5:6,5 , Žamberk B - Lanškroun 1,5:6,5 , Ústí n/O B - V.Mýto B 3:5, Svitavy - Žamberk A 2:6, Letohrad - Kunvald 4,5:3,5.

Datum poslední aktualizace : 13.11.2002 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - druhé kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru II. třídy východ byly docíleny tyto výsledky: Polička B - Letohrad 6,5:1,5 , Kunvald - Svitavy 4,5:3,5 , Žamberk A - Ústí n/O B 4,5:3,5 , V.Mýto B - Žamberk B 4,5:3,5 , Lanškroun - Litomyšl 5,5:2,5 , Polička C - Choceň 3:5.

Datum poslední aktualizace : 14.10.2002 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - první kolo
První kolo má za sebou východní skupina krajského přeboru II. třídy s těmito výsledky: Polička C - Polička B 3:5, Choceň - Lanškroun 3:5, Litomyšl - V.Mýto B 3,5:4,5 , Žamberk B - Žamberk A 0:8, Ústí n/O B - Kunvald 6,5:1,5 , Svitavy - Letohrad 2:6

Datum poslední aktualizace : 9.10.2002 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - soupisky družstev
Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2002/03 startovat v Krajském přeboru II. třídy, skupina východ

Datum poslední aktualizace : 5.10.2002 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II. třídy východ - rozlosování
Ve středu 2.10.2002 byly v Ústí n/O. vylosovány východní soutěže družstev Pardubického šachového svazu pro sezónu 2002/03, mj. i Krajský přbor II. třídy - skupina východ

Datum poslední aktualizace : 31.5.2002 Sekce : Krajský přebor 2.třídy východ
Krajský přebor II třídy východ - oprávněná družstva



Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.