Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Krajský přebor 2.třídy západ - starší články

Datum poslední aktualizace : 02.04.17 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - jedenácté kolo
V závěrečném jedenáctém kole kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky : Polička D - Choceň 3,5:4,5, Železné hory - Polabiny E 2:6, Rapid E - Bohdaneč 4,5:3,5, Chrudim B - Hlinsko A 4:4, Hlinsko B - Rapid D 1,5:6,5, Chotěboř B - Bohemia B 6:2
Prvenství a postup do Krajského přeboru 1.třídy mělo již kolo před koncem zajištěno Hlinsko A, do Krajské soutěže sestupují Hlinsko B, Choceň a také Rapid Pardubice E.


Datum poslední aktualizace : 19.03.17 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - desáté kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky : Choceň - Chotěboř B 2,5:5,5, Bohemia B - Hlinsko B 4,5:3,5, Rapid D - Chrudim B 2,5:5,5, Hlinsko A - Rapid E 7:1, Bohdaneč - Železné hory 1,5:6,5, Polabiny E - Polička D 6,5:1,5
Předposlední kolo jen potvrdilo letošní suverénnost Hlinska A, které se již stalo vítězem a postupujícím do KP1 - Blahopřejeme !!!, boj o 'Černého Petra' a sestup do Krajské soutěže rozřeší až závěrečné kolo.


Datum poslední aktualizace : 26.02.17 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - deváté kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky : Polabiny E - Choceň 3,5:4,5, Polička D - Bohdaneč 2,5:5,5, Železné hory - Hlinsko A 0,5:7,5, Rapid E - Rapid D 4:4, Chrudim B Bohemia B 5,5:2,5, Hlinsko B - Chotěboř B 3,5:4,5


Datum poslední aktualizace : 12.02.17 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - osmé kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky : Choceň - Hlinsko B 2:6, Chotěboř B - Chrudim B 2:6, Bohemia B - Rapid E 7:1, Rapid D - Železné hory 5,5:2,5, Hlinsko A - Polička D 7,5:0,5, Bohdaneč - Polabiny E 4:4

Datum poslední aktualizace : 29.01.17 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky : Bohdaneč - Choceň 4,5:3,5, Polabiny E - Hlinsko A 2:6, Polička D - Rapid D 7:1, Železné hory - Bohemia B 4:4, Rapid E - Chotěboř B 0,5:7,5, Chrudim B - Hlinsko B 6,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 15.01.17 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - šesté kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky : Choceň - Chrudim B 1,5:6,5, Hlinsko B - Rapid F 4:4, Chotěboř B - Železné hory 6:2, Bohemia B - Polička D 5:3, Rapid D - Polabiny E 2:6, Hlinsko A - Bohdaneč 7,5:0,5
V čele zůstává Hlinsko, na opačném pólu tabulky se pomalu 'smráká' nad družstvy Hlinska B, Chocně a Rapidu D.


Datum poslední aktualizace : 11.12.16 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - páté kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky : Hlinsko A - Choceň 7:1, Bohdaneč - Rapid D 6:2, Polabiny E - Bohemia B 5:3, Polička D - Chotěboř B 1:7, Železné hory - Hlinsko B 5,5:2,5, Rapid E - Chrudim B 0:8

Datum poslední aktualizace : 27.11.16 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky : Choceň - Rapid E 4:4, Chrudim B - Železné hory 4,5:3,5, Hlinsko B - Polička D 1,5:6,5, Chotěboř B - Polabiny E 5,5:2,5, Bohemia B - Bohdaneč 6:2, Rapid D - Hlinsko A 3:5

Datum poslední aktualizace : 13.11.16 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky : Železné hory - Rapid E 5:3, Polička D - Chrudim B 5:3, Polabiny E - Hlinsko B 6,5:1,5, Bohdaneč - Chotěboř B 3,5:4,5, Hlinsko A - Bohemia B 5,5:2,5, Rapid D - Choceň 5:3

Datum poslední aktualizace : 30.10.16 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - druhé kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky : Choceň - Železné hory 4:4, Rapid E - Polička D 5,5:2,5, Chrudim B - Polabiny E 3:5, Hlinsko B - Bohdaneč 3,5:4,5, Chotěboř B - Hlinsko A 1,5:6,5, Bohemia B - Rapid D 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 09.10.16 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - první kolo
V prvním kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky : Polička D - Železné hory 4,5:3,5, Polabiny E - Rapid E 6,5:1,5, Bohdaneč - Chrudim B 5:3, Hlinsko A - Hlinsko B 5,5:2,5, Rapid D - Chotěboř B 2,5:5,5, Bohemia B - Choceň 5:3

Datum poslední aktualizace : 17.4.2016 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - jedenácté kolo
V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Chrudim B - Rapid E 4,5:3,5, Železné hory - Polička D 4,5:3,5, Hlinsko - Polabiny E 5:3, Bohdaneč - Bohemia B 3,5:4,5, Rapid D - Chotěboř B 3:5, Heřmanův Městec volno
Poslední kolo potvrdilo vítězství a postup Bohemie Pardubice B a k sestupu odsoudilo družstva Rapidu Pardubice E a také Poličky D.


Datum poslední aktualizace : 3.4.2016 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - desáté kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Chotěboř B - Bohdaneč 6,5:1,5, Bohemia B - Hlinsko 6,5:1,5, Polabiny E - Železné hory 4,5:3,5, Polička D - Chrudim B 1:7, Rapid E - Heřmanův Městec 4,5:3,5, Rapid D volno
Vítězem a postupujícím do Krajského přeboru 1.třídy se kolo před koncem stalo družstvo Bohemie Pardubice B, boj o sestup zůstáva otevřený až do posledního kola.


Datum poslední aktualizace : 13.3.2016 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - deváté kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Heřmanův Městec - Polička D 6,5:1,5, Chrudim B - Polabiny E 6:2, Železné hory - Bohemia B 3,5:4,5, Hlinsko - Chotěboř B 4,5:3,5, Bohdaneč - Rapid D 1:7, Rapid E volno
Dvě kola před koncem soutěže se boj o vítězství zúžil jen na dvě družstva - Heřmanův Městec a Bohemii B.


Datum poslední aktualizace : 21.2.2016 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - osmé kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Rapid D - Hlinsko 2,5:5,5, Chotěboř B - Železné hory 6:2, Bohemia B - Chrudim B 3,5:4,5, Polabiny E - Heřmanův Městec 3,5:4,5 (upravený výsledek po chybě domácích - přehozené poslední dvě šachovnice), Polička D - Rapid E 5,5:2,5, Bohdaneč volno

Datum poslední aktualizace : 7.2.2016 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Rapid E - Polabiny E 4:4, Heřmanův Městec - Bohemia B 2:6, Chrudim B - Chotěboř B 3:5, Železné hory - Rapid D 5,5:2,5, Hlinsko - Bohdaneč 3,5:4,5, Polička D volno

Datum poslední aktualizace : 24.1.2016 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - šesté kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Bohdaneč - Železné hory 4,5:3,5, Rapid D - Chrudim B 5:3, Chotěboř B - Heřmanův Městec 2,5:5,5, Bohemia B - Rapid E 7,5:0,5, Polabiny E - Polička D 5,5:2,5, Hlinsko volno

Datum poslední aktualizace : 10.1.2016 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - páté kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polička D - Bohemia B 3:5, Rapid E - Chotěboř B 3,5:4,5, Heřmanův Městec - Rapid D 6:2, Chrudim B - Bohdaneč 5,5:2,5, Železné hory - Hlinsko 5:3, Polabiny E volno

Datum poslední aktualizace : 6.12.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Hlinsko - Chrudim B 4,5:3,5, Bohdaneč - Heřmanův Městec 3:5, Rapid D - Rapid E 4,5:3,5, Chotěboř B - Polička D 4:4, Bohemia B - Polabiny E 4,5:3,5, Železné hory volno

Datum poslední aktualizace : 22.11.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polabiny E - Chotěboř B 5,5:2,5, Polička D - Rapid Pardubice D 3:5, Rapid Pardubice E - Bohdaneč 4:4, Heřmanův Městec - Hlinsko 4:4, Chrudim B - Železné hory 4:4, Bohemia Pardubice B volno

Datum poslední aktualizace : 8.11.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - druhé kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Železné Hory - Heřmanův Městec 4:4, Hlinsko - Rapid Pardubice E 6,5:1,5, Bohdaneč - Polička D 5,5:2,5, Rapid Pardubice D - Polabiny E 1:7, Chotěboř B - Bohemia Pardubice B 4:4, Chrudim B volno

Datum poslední aktualizace : 18.10.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - první kolo
V prvním kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Bohemia Pardubice B - Rapid Pardubice D 7:1, Polabiny E - Bohdaneč 5,5:2,5, Polička D - Hlinsko 5:3, Rapid Pardubice E - Železné hory 3:5, Heřmanův Městec - Chrudim B 5,5:2,5, Chotěboř B volno

Datum poslední aktualizace : 19.4.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - jedenácté kolo
V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Hlinsko B - Polička D 3,5:4,5, Hlinsko A - Rapid Pardubice D 1,5:6,5, Bohdaneč - Polabiny D 5:3, Chrudim B - Heřmanův Městec 4,5:3,5, Polabiny E - Chotěboř C 5:3, Rapid Pardubice E - Bohemia Pardubice B 2,5:5,5.
Vítězem a postupujícím do Krajského přeboru 1.třídy se stalo družstvo 2222 ŠK Polabiny E, soutěž opouští obě družstva ŠO Hlinsko A i B.


Datum poslední aktualizace : 29.3.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - desáté kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polička D - Rapid Pardubice E 4:4, Bohemia Pardubice B - Polabiny E 4:4, Chotěboř C - Chrudim B 6,5:1,5, Heřmanův Městec - Bohdaneč 6,5:1,5, Polabiny D - Hlinsko A 5:3, Rapid Pardubice D - Hlinsko B 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 15.3.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - deváté kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Rapid Pardubice D - Polička D 3,5:4,5, Hlinsko B - Polabiny D 4:4, Hlinsko A - Heřmanův Městec 3,5:4,5, Bohdaneč - Chotěboř C 3:5, Chrudim B - Bohemia Pardubice B 1,5:6,5, Polabiny E - Rapid Pardubice E 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 22.2.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - osmé kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polička D - Polabiny E 2:6, Rapid Pardubice E - Chrudim B 4:4, Bohemia Pardubice B - Bohdaneč 5,5:2,5, Chotěboř C - Hlinsko A 5:3, Heřmanův Městec - Hlinsko B 4,5:3,5, Polabiny D - Rapid Pardubice D 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 8.2.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polabiny D - Polička D 4,5:3,5, Rapid Pardubice D - Heřmanův Městec 3,5:4,5, Hlinsko B - Chotěboř C 5:3, Hlinsko A - Bohemia Pardubice B 4:4, Bohdaneč - Rapid Pardubice E 2:6, Chrudim B - Polabiny E 2,5:5,5

Datum poslední aktualizace : 26.1.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - šesté kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polička D - Chrudim B 1:7, Polabiny E - Bohdaneč 6,5:1,5, Rapid Pardubice E - Hlinsko A 6,5:1,5, Bohemia Pardubice B - Hlinsko B 6:2, Chotěboř C - Rapid Pardubice D 6,5:1,5, Heřmanův Městec - Polabiny D 5:3

Datum poslední aktualizace : 11.1.2015 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - páté kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Heřmanův Městec - Polička D 2:6, Polabiny D - Chotěboř C 2:6, Rapid Pardubice D - Bohemia Pardubice B 2,5:5,5, Hlinsko B - Rapid Pardubice E 4:4, Hlinsko A - Polabiny E 2,5:5,5, Bohdaneč - Chrudim B 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 15.12.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polička D - Bohdaneč 5,5:2,5, Chrudim B - Hlinsko A 5:3, Polabiny E - Hlinsko B 6:2, Rapid Pardubice E - Rapid Pardubice D 4,5:3,5, Bohemia Pardubice B - Polabiny D 4:4, Chotěboř C - Heřmanův Městec 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 30.11.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Chotěboř C - Polička D 5:3, Heřmanův Městec - Bohemia Pardubice B 3:5, Polabiny D - Rapid Pardubice E 4:4, Rapid Pardubice D - Polabiny E 3:5, Hlinsko B - Chrudim B 2:6, Hlinsko A - Bohdaneč 4:4

Datum poslední aktualizace : 16.11.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - druhé kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polička D - Hlinsko A 3,5:4,5, Lázně Bohdaneč - Hlinsko B 5:3, Chrudim B - Rapid Pardubice D 5,5:2,5, Polabiny E - Polabiny D 4,5:3,5, Rapid Pardubice E - Heřmanův Městec 4:4, Bohemia Pardubice B - Chotěboř C 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 3.11.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - první kolo
V prvním kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Bohemia Pardubice B - Polička D 6,5:1,5, Chotěboř C - Rapid Pardubice E 5:3, Heřmanův Městec - Polabiny E 3:5, Polabiny D - Chrudim B 3:5, Rapid Pardubice D - Bohdaneč 3,5:4,5, Hlinsko B - Hlinsko A 4:4

Datum poslední aktualizace : 6.4.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - jedenácté kolo
Poslední jedenácté kolo Krajského přeboru 2.třídy západ přineslo střídání na čele tabulky. Zasloužilo se o ně béčko Bohemie, které zvítězilo nad Chrudimí C 5,5:2,5, což na skore vyneslo na první místo Chotěboř B, která dokázala venku zvítězit 4,5:3,5 nad Rapidem Pardubice E.
Další výsledky: V.Mýto C - Litomyšl B 3,5:4,5, Hlinsko - Polabiny E 4:4, Polabiny D - Polička D 6:2, H.Městec - Rapid D 5,5:2,5.
Vítězem a postupujícím do Krajského přeboru 1.třídy se stala Chotěboř B - Blahopřejeme !!!, na sestupových příčkách skončila družstva Rapidu Pardubice E a Vysokého Mýta C.


Datum poslední aktualizace : 23.3.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - desáté kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky:
Litomyšl B - H.Městec 4,5:2,5, Rapid D - Polabiny D 3,5:4,5, Polička D - Bohemia B 3:5, Chrudim C - Hlinsko 5:3, Polabiny E - Rapid E 2,5:5,5, Chotěboř B - V.Mýto C 6,5:1,5


Datum poslední aktualizace : 2.3.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - deváté kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Chotěboř B - Litomyšl B 7,5:0,5, V.Mýto C - Polabiny E 4:4, Rapid E - Chrudim C 2:6, Hlinsko - Polička D 5:3, Bohemia B - Rapid D 5:3, Polabiny D - H.Městec 4:4

Datum poslední aktualizace : 16.2.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - osmé kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Litomyšl B - Polabiny D 3,5:4,5, H.Městec - Bohemia B 4:4, Rapid D - Hlinsko 1,5:6,5, Polička D - Rapid E 6,5:1,5, Chrudim C - V.Mýto C 4,5:3,5, Polabiny E - Chotěboř B 2,5:5,5

Datum poslední aktualizace : 2.2.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polabiny E - Litomyšl B 3,5:4,5, Chotěboř B - Chrudim C 4:4, V.Mýto C - Polička D 3:5, Rapid E - Rapid D 3,5:4,5, Hlinsko - H.Městec 4,5:3,5, Bohemia B - Polabiny D 4:4

Datum poslední aktualizace : 19.1.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - šesté kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Litomyšl B - Bohemia B 2,5:5,5, Polabiny D - Hlinsko 4:4, H.Městec - Rapid E 5:3, Rapid D - V.Mýto C 6:2, Polička D - Chotěboř B 2,5:5,5, Chrudim C - Polabiny E 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 4.1.2014 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - páté kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Chrudim C - Litomyšl B 6,5:1,5, Polabiny E - Polička D 6:2, Chotěboř B - Rapid D 6,5:1,5, V.Mýto C - H.Městec 2:6, Rapid E - Polabiny D 3,5:4,5, Hlinsko - Bohemia B 4:4

Datum poslední aktualizace : 15.12.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Litomyšl B - Hlinsko 3,5:4,5, Bohemia B - Rapid E 6:2, Polabiny D - V.Mýto C 5,5:2,5, H.Městec - Chotěboř B 1:7, Rapid D - Polabiny E 4:4, Polička D - Chrudim C 1:7

Datum poslední aktualizace : 1.12.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polička D - Litomyšl B 4,5:3,5, Chrudim C - Rapid D 4,5:3,5, Polabiny E - H.Městec 5:3, Chotěboř B - Polabiny D 5,5:2,5, V.Mýto C - Bohemia B 3:5, Rapid E - Hlinsko 3:5

Datum poslední aktualizace : 17.11.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - druhé kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Litomyšl B - Rapid E 4:4, Hlinsko - V.Mýto C 4:4, Bohemia B - Chotěboř B 5,5:2,5, Polabiny D - Polabiny E 5,5:2,5, H.Městec - Chrudim C 1,5:6,5, Rapid D - Polička D 3:5

Datum poslední aktualizace : 3.11.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - první kolo
V prvním kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Rapid D - Litomyšl B 6,5:1,5, Polička D - H.Městec 2,5:5,5, Chrudim C - Polabiny D 5:3, Polabiny E - Bohemia B 3:5, Chotěboř B - Hlinsko 6:2, V.Mýto C - Rapid E 2:6

Datum poslední aktualizace : 24.3.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - jedenácté kolo
V jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Polička C - Chrudim C 7:1, Rapid D - Bohemia B 3,5:4,5, Hlinsko - Rapid Teenagers 7:1, Polabiny E - Polabiny F 5,5:2,5, Rapid E - Choceň 5:3, V.Mýto C - Chotěboř B 2:6
Suverénním vítězem a postupujícím do Krajského přeboru 1.třídy se stalo družstvo ŠK Bohemia Pardubice B - Blahopřejeme !!!


Datum poslední aktualizace : 3.3.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - desáté kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim C - V.Mýto C 4,5:3,5, Chotěboř B - Rapid E 6:2, Choceň - Polabiny E 2,5:5,5, Polabiny F - Hlinsko 3,5:4,5, Rapid Teenagers - Rapid D 3,5:4,5, Bohemia B - Polička C 5:3
Poslední kolo už nebude mít vliv ani na prvenství Bohemie B a její postup do krajského přeboru 1.třídy - Blahopřejeme !!!, ani na sestup neznadějně poslední Chocně.


Datum poslední aktualizace : 17.2.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - deváté kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohemia B - Chrudim C 4:4, Polička C - Rapid Teenagers 6,5:1,5, Rapid D - Polabiny F 3,5:4,5, Hlinsko - Choceň 6:2, Polabiny E - Chotěboř B 3:5, Rapid E - V.Mýto C 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 3.2.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - osmé kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim C - Rapid E 4,5:3,5, V.Mýto C - Polabiny E 5:3, Chotěboř B - Hlinsko 4,5:3,5, Choceň - Rapid D 2,5:5,5, Polabiny F - Polička C 4:4, Rapid Teenagers - Bohemia B 0,5:7,5

Datum poslední aktualizace : 20.1.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Rapid Teenagers - Chrudim C 1:7, Bohemia B - Polabiny F 4,5:3,5, Polička C - Choceň 5,5:2,5, Rapid D - Chotěboř B 3,5:4,5, Hlinsko - V.Mýto C 6,5:1,5, Polabiny E - Rapid E 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 6.1.2013 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - šesté kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim C - Polabiny E 4,5:3,5, Rapid E - Hlinsko 1:7, V.Mýto C - Rapid D 4,5:3,5, Chotěboř B - Polička C 6:2, Choceň - Bohemia B 1,5:6,5, Polabiny F - Rapid Teenagers 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 15.12.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - páté kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny F - Chrudim C 5,5:2,5, Rapid Teenagers - Choceň 6,5:1,5, Bohemia B - Chotěboř B 4:4, Polička C - V.Mýto C 4,5:3,5, Rapid D - Rapid E 6:2, Hlinsko - Polabiny E 2:6

Datum poslední aktualizace : 2.12.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim C - Hlinsko 6,5:1,5, Polabiny E - Rapid D 6:2, Rapid E - Polička C 7:1, V.Mýto C - Bohemia B 2:6, Chotěboř B - Rapid Teenageers 3,5:4,5, Choceň - Polabiny F 2:6

Datum poslední aktualizace : 18.11.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Choceň - Chrudim C 2,5:5,5, Polabiny F - Chotěboř B 4:4, Rapid Teenagers - V.Mýto C 5,5:2,5, Bohemia B - Rapid E 6,5:1,5, Polička C - Polabiny E 5:3, Rapid D - Hlinsko 1,5:6,5

Datum poslední aktualizace : 4.11.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - druhé kolo
Krajský přebor 2.třídy západ pokračoval v neděli 4.listopadu 2012 druhým kolem s těmito výsledky: Chrudim C - Rapid D 3:5, Hlinsko - Polička C 4,5:3,5, Polabiny E - Bohemia B 3,5:4,5, Rapid E - Teenagers 1,5:6,5, V.Mýto C - Polabiny F 2:6, Chotěboř B - Choceň 5:3

Datum poslední aktualizace : 14.10.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - první kolo
V neděli 14.října 2012 odstartoval Krajský přebor 2 třídy západ novou sezonu s těmito výsledky: Chotěboř B - Chrudim C 3,5:4,5, Choceň - V. Mýto C 1,5:6,5, Polabiny F - Rapid E 4:4, Teenagers - Polabiny E 3:5, Bohemia B - Hlinsko 5,5:2,5, Polička C - Rapid D 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 22.4.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 11.kolo
Až poslední 11.kolo Krajského přeboru 2.třídy západ rozhodlo o vítězi a postupujícím do KP1, kterým se stalo družstvo 2222 ŠK Polabiny D - Blahopřejeme !!
Výsledky: Polička C - Rapid D 2,5:5,5, Bohemia B - Polabiny D 2,5:5,5, Choceň - Hlinsko 1,5:6,5, Polabiny E - Chotěboř B 5:3, Rapid E - Chrudim C 2,5:5,5, Polička D volno


Datum poslední aktualizace : 25.3.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 10.kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim C - Polabiny E 3:5, Chotěboř B - Choceň 5,5:2,5, Hlinsko - Bohemia B 2:6, Polabiny D - Polička C 6:2, Rapid D - Polička D 7,5:2,5, Rapid E volno

Datum poslední aktualizace : 4.3.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 9.kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Polička D - Polabiny D 2:6, Polička C - Hlinsko 2,5:5,5, Bohemia B - Chotěboř B 5,5:2,5, Choceň - Chrudim C 4,5:3,5, Polabiny E - Rapid E 6:2, Rapid D volno

Datum poslední aktualizace : 19.2.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 8.kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Rapid E - Choceň 5:3, Chrudim C - Bohemia B 3,5:4,5, Chotěboř B - Polička C 4:4, Hlinsko - Polička D 6,5:1,5, Polabiny D - Rapid D 3:5, Polabiny E volno

Datum poslední aktualizace : 5.2.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 7.kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Rapid D - Hlinsko 4,5:3,5, Polička D - Chotěboř B 4:4, Polička C - Chrudim C 4,5:3,5, Bohemia B - Rapid E 6:2, Choceň - Polabiny E 3:5, Polabiny D volno

Datum poslední aktualizace : 22.1.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 6.kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny E - Bohemia B 2:6, Rapid E - Polička C 4:4, Chrudim C - Polička D 6:2, Chotěboř B - Rapid D 4,5:3,5, Hlinsko - Polabiny D 1:7, Choceň volno

Datum poslední aktualizace : 8.1.2012 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 5.kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny D - Chotěboř B 3,5:4,5, Rapid D - Chrudim C 4:4, Polička D - Rapid E 3,5:4,5, Polička C - Polabiny E 4:4, Bohemia B - Choceň 3,5:4,5, Hlinsko volno

Datum poslední aktualizace : 4.12.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 4.kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Choceň - Polička C 4:4, Polabiny E - Polička D 6:2, Rapid E - Rapid D 2,5:5,5, Chrudim C - Polabiny D 2:6, Chotěboř B - Hlinsko 4,5:3,5, Bohemia B volno

Datum poslední aktualizace : 20.11.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 3.kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Hlinsko - Chrudim C 6:2, Polabiny D - Rapid E 6:2, Rapid D - Polabiny E 3,5:4,5, Polička D - Choceň 4:4, Polička C - Bohemia B 2,5:5,5, Chotěboř B volno

Datum poslední aktualizace : 6.11.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 2.kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohemia B - Polička D 5,5:2,5, Choceň - Rapid D 3:5, Polabiny E - Polabiny D 3,5:4,5, Rapid E - Hlinsko 3:5, Chrudim C - Chotěboř B 2:6, Polička C volno

Datum poslední aktualizace : 9.10.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 1.kolo
První kolo Krajského přeboru 2.třídy západ přineslo tyto výsledky: Chotěboř B - Rapid E 3,5:4,5, Hlinsko - Polabiny E 5:3, Polabiny D - Choceň 5:3, Rapid D - Bohemia B 4:4, Polička D - Polička C 3:5, Chrudim C volno

Datum poslední aktualizace : 10.4.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 11.kolo
V jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy západ se v Poličce rozhodlo o nečekaném prvním místě, když mládežnické Polabiny E nečekaně zvítězily nad doposud vedoucí Poličkou B a dosadily tak do čela Jiskru Heřmanův Městec - Blahopřejeme !!!
Konkrétní výsledky: Polička C - H.Městec 2,5:5,5, Polička B - Polabiny E 3:5, Polabiny D - Bohemia B 5,5:2,5, Teenagers - Matadors 4,5:3,5, Hlinsko - Choceň 4,5:3,5, Polabiny F - Chrudim C 2:6


Datum poslední aktualizace : 27.3.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 10.kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: H.Městec - Polabiny F 7,5:0,5, Chrudim C - Hlinsko 3,5:4,5, Choceň - Teenagers 3:5, Matadors - Polabiny D 2:6, Bohemia B - Polička B 3:5, Polabiny E - Polička C 3:5

Datum poslední aktualizace : 6.3.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 9.kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny E - H.Městec 3:5, Polička C - Bohemia B 5,5:2,5, Polička B - Matadors 6,5:1,5, Polabiny D - Choceň 4,5:3,5, Teenagers - Chrudim C 4,5:3,5, Hlinsko - Polabiny F 7:1

Datum poslední aktualizace : 20.2.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 8.kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: H.Městec - Hlinsko 5,5:2,5, Polabiny F - Teenagers 0,5:7,5, Chrudim C - Polabiny D 3:5, Choceň - Polička B 2,5:5,5, Matadors - Polička C 5,5:2,5, Bohemia B - Polabiny E 4:4

Datum poslední aktualizace : 6.2.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 7.kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohemia B - H.Městec 4,5:3,5, Polabiny E - Matadors 2,5:5,5, Polička C - Choceň 3,5:4,5, Polička B - Chrudim C 4,5:3,5, Polabiny D - Polabiny F 7,5:0,5, Teenagers - Hlinsko 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 23.1.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 6.kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: H.Městec - Teenagers 4:4, Hlinsko - Polabiny D 4:4, Polabiny F - Polička B 0:8, Chrudim C - Polička C 3:5, Choceň - Polabiny E 4:4, Matadors - Bohemia B 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 9.1.2011 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 5.kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Matadors - H.Městec 3,5:4,5, Bohemia B - Choceň 4:4, Polabiny E - Chrudim C 5:3, Polička C - Polabiny F 6,5:1,5, Polička B - Hlinsko 3,5:4,5, Polabiny D - Teenagers 6:2

Datum poslední aktualizace : 5.12.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 4.kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: H.Městec - Polabiny D 5:3, Teenagers - Polička B 0,5:7,5, Hlinsko - Polička C 5:3, Polabiny F - Polabiny E 2,5:5,5, Chrudim C - Bohemia B 5:3, Choceň - Matadors 2:6

Datum poslední aktualizace : 21.11.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 3.kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Choceň - H.Městec 2:6, Matadors - Chrudim C 5,5:2,5, Bohemia B - Polabiny F 7,5:0,5, Polabiny E - Hlinsko 2:6, Polička C - Teenagers 5,5:2,5, Polička B - Polabiny D 4:4

Datum poslední aktualizace : 7.11.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 2.kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: H.Městec - Polička B 4:4, Polabiny D - Polička C 4:4, Teenagers - Polabiny E 3:5, Hlinsko - Bohemia B 4,5:3,5, Polabiny F - Matadors 0:8, Chrudim C - Choceň 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 17.10.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 1.kolo
V prvním kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim C - H.Městec 1:7, Choceň - Polabiny F 8:0, Matadors - Hlinsko 4,5:3,5, Bohemia B - Teenagers 5:3, Polabiny E - Polabiny D 2,5:5,5, Polička C - Polička B 1,5:6,5

Datum poslední aktualizace : 18.4.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 11.kolo
V posledním 10.kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim C - Bohemia B 3,5:4,5, Chrudim B - Choceň 7:1, Krouna - Polička C 3,5:4,5, Rapid - Predators 4:4, Polabiny E - Hlinsko 4,5:3,5, H.Městec - Rangers 8:0.
Suverénním vítězem a postupujícím do KP1 je Chrudim B, poslední jsou Rangers, kteří sestupují do KS.


Datum poslední aktualizace : 28.3.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 10.kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohemia B - H.Městec 5,5:2,5, Rangers - Polabiny E 3,5:4,5, Hlinsko - Rapid 5,5:2,5, Predators - Krouna 6:2, Polička C - Chrudim B 1:7, Choceň - Chrudim C 4,5:3,5.
Bez ohledu na výsledek posledního kola je vítězem a postupujícím do KP1 Chrudim B.


Datum poslední aktualizace : 14.3.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 9.kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Choceň - Bohemia B 1,5:6,5, Chrudim C - Polička C 1:7, Chrudim B - Predators 6:2, Krouna - Hlinsko 2,5:5,5, Rapid - Rangers 4,5:3,5, Polabiny E – H.Městec 5:3

Datum poslední aktualizace : 28.2.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 8.kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohemia B - Polabiny E 3:5, H.Městec - Rapid 4,5:3,5, Rangers - Krouna 2,5:5,5, Hlinsko - Chrudim B 2,5:5,5, Predators - Chrudim C 7:1, Polička C - Choceň 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 14.2.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 7.kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Polička C - Bohemia B 3,5:4,5, Choceň - Predators 1:7, Chrudim C - Hlinsko 3:5, Chrudim B - Rangers 6,5:1,5, Krouna - H.Městec 2:6, Rapid - Polabiny E 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 31.1.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 6.kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny E - Krouna 5,5:2,5, H.Městec - Chrudim B 0,5:7,5, Rangers - Chrudim C 2,5:5,5, Hlinsko - Choceň 6:2, Predators - Polička C 2,5:5,5, Bohemia B - Rapid odloženo

Datum poslední aktualizace : 17.1.2010 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 5.kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Predators - Bohemia B 4:4, Polička C - Hlinsko 5:3, Choceň - Rangers 6:2, Chrudim C - H.Městec 2:6, Chrudim B - Polabiny E 6:2, Krouna - Rapid 0,5:7,5

Datum poslední aktualizace : 6.12.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 4.kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Bohemia B - Krouna 4:3 (!), Rapid - Chrudim B 0,5:7,5, Polabiny E - Chrudim C 6:2, H.Městec - Choceň 6:2, Rangers - Polička C 2,5:5,5, Hlinsko - Predators 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 22.11.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 3.kolo
Třetí kolo Krajského přeboru 2.třídy západ přineslo tyto výsledky: Hlinsko - Bohemia B 4,5:3,5, Predators - Rangers 6,5:1,5, Polička C - H.Městec 4,5:3,5, Choceň - Polabiny E 2,5:5,5, Chrudim C - Rapid 2,5:5,5, Chrudim B - Krouna 8:0

Datum poslední aktualizace : 8.11.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 2.kolo
Druhé kolo Krajského přeboru 2.třídy západ přineslo tyto výsledky: Bohemia B - Chrudim B 1,5:6,5, Krouna - Chrudim C 1,5:6,5, Rapid - Choceň 3:5, Polabiny E - Polička C 2,5:5,5, H.Městec - Predators 4,5:3,5, Rangers - Hlinsko 4:4

Datum poslední aktualizace : 18.10.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 1.kolo
První kolo Krajského přeboru 2.třídy západ přineslo tyto výsledky: Rangers - Bohemia B 1:7, Hlinsko - H.Městec 3,5:4,5, Predators - Polabiny E 4,5:3,5, Polička C - Rapid 5:3, Choceň - Krouna 5:3, Chrudim C - Chrudim B 2:6

Datum poslední aktualizace : 5.4.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 11. kolo
V jedenáctém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Polička B - Teenagers 3,5:4,5, Polička C - H.Městec 3:5, Bohemia B - Polabiny E 6,5:1,5, Choceň B - Hlinsko 5:3, Polabiny F - Chrudim C 0,5:7,5, V.Mýto C - AKIS 4:4. Do Krajského přeboru 1. třídy postupuje vítěz skupiny Vysoké Mýto C, sestupují Choceň B a Polabiny F.

Datum poslední aktualizace : 22.3.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 10. kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Teenagers - V.Mýto B 2,5:5,5, AKIS - Polabiny F 6:2, Chrudim C - Choceň B 5,5:2,5, Hlinsko - Bohemia B 4:4, Polabiny E - Polička C 4:4, H.Městec - Polička B 7:1.Kolo před koncem soutěže stále ještě není nic jasné ani v čele ani na konci tabilky.

Datum poslední aktualizace : 22.2.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 9. kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: H.Městec - Teenagers 7:1, Polička B - Polabiny E 2:6, Polička C - Hlinsko 1,5:6,5, Bohemia B - Chrudim C 4,5:3,5, Choceň B - AKIS 3,5:4,5, Polabiny F - V.Mýto C 0:8

Datum poslední aktualizace : 8.2.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 8. kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Teenagers - Polabiny F 5:3, V.Mýto C - Choceň B 6:2, AKIS - Bohemia B 4,5:3,5, Chrudim C - Polička C 3:5, Hlinsko - Polička B 4:4, Polabiny E - H. Městec 2,5:5,5, dohrávka Choceň B - Polabiny F 4:4

Datum poslední aktualizace : 25.1.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 7. kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny E - Teenagers 5,5:2,5, H.Městec - Hlinsko 5:3, Polička B - Chrudim C 2:6, Polička C - AKIS 4,5:3,5, Bohemia B - V.Mýto C 1:7, Choceň B - Polabiny F odloženo

Datum poslední aktualizace : 11.1.2009 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 6. kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Teenagers - Choceň B 5,5:2,5, Polabiny F - Bohemia B 3:5, V.Mýto C - Polička C 5:3, AKIS - Polička B 7:1, Chrudim C - H.Městec 2,5:5,5, Hlinsko - Polabiny E 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 21.12.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 5. kolo
Páté kolo Krajského přeboru 2. třídy západ přineslo tyto výsledky: Hlinsko - Teenagers 5:3, Polabiny E - Chrudim C 3,5:4,5, H.Městec - AKIS 3,5:4,5, Polička B - V.Mýto C 2:6, Polička C - Polabiny F 5:3, Bohemia B - Choceň B 7:1

Datum poslední aktualizace : 7.12.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 4. kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Teenagers - Bohemia B 4:4, Choceň B - Polička C 3:5, Polabiny F - Polička B 1,5:6,5, V.Mýto C - H.Městec 5,5:2,5, AKIS - Polabiny E 3:5, Chrudim C - Hlinsko 5:3

Datum poslední aktualizace : 23.11.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 3. kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim C - Teenagers 4,5:3,5, Hlinsko - AKIS 3:5, Polabiny E - V.Mýto C 2:6, H.Městec - Polabiny F 7:1, Polička B - Choceň B 7,5:0,5, Polička C - Bohemia B 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 9.11.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 2. kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Teenagers - Polička C 4:4, Bohemia B - Polička B 5:3, Choceň B - H.Městec 0,5:7,5, Polabiny F - Polabiny E 1:7, V.Mýto C - Hlinsko 3:5, AKIS - Chrudim C 6:2

Datum poslední aktualizace : 12.10.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 1. kolo
V prvním kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: AKIS - Teenagers 3,5:4,5, Chrudim C - V.Mýto C 2,5:5,5, Hlinsko - Polabiny F 7,5:0,5, Polabiny E - Choceň B 4:4, H.Městec - Bohemia B 5:3, Polička B - Polička C 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 20.9.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - soupisky družstev


Datum poslední aktualizace : 6.4.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - 11. kolo
V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru 2. třídy západ neponechalo vedoucí družstvo CHS Chotěboř nic náhodě a přesvědčivým vítězstvím nad Rapidem Pardubice E v poměru 6:2 obsadilo první příčku a postoupilo do Krajského přeboru 1. třídy. Sestup do Krajské soutěže nemine nejen Chrudim D, která podlehla Hlinsku 3:5, ale také 2222 ŠK Polabiny F, které prohrály v Poličce proti místnímu C družstvu 7:1. Další výsledky: Chrudim C - Choceň A 6:2, Polabiny E - Prachovice 2,5:5,5, Choceň B - Bohemia B 1,5:6,5

Datum poslední aktualizace : 16.3.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - 10. kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Hlinsko - Choceň B 5,5:2,5, Bohemia B - Polabiny E 2,5:5,5, Prachovice - Chotěboř 1:7, Rapid E - Polička C 4:4, Polabiny F - Chrudim C 0,5:7,5, Choceň A - Chrudim D 6:2

Datum poslední aktualizace : 2.3.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - 9. kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Choceň A - Hlinsko 3,5:4,5, Chrudim D - Polabiny F 2:6, Chrudim C - Rapid E 2:6, Polička C - Prachovice 5:3, Chotěboř - Bohemia B 4:4, Polabiny E - Choceň B 6,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 17.2.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - 8. kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Hlinsko - Polabiny E 5,5:2,5, Choceň B - Chotěboř 1,5:6,5, Bohemia B - Polička C 4:4, Prachovice - Chrudim C 5:3, Rapid E - Chrudim D 6:2, Polabiny F - Choceň A 3:5

Datum poslední aktualizace : 3.2.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - 7. kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny F - Hlinsko 3:5, Choceň A - Rapid E 1,5:6,5, Chrudim D - Prachovice 2:6, Chrudim C - Bohemia B 4:4, Polička C - Choceň B 5,5:2,5, Chotěboř - Polabiny E 6,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 13.1.2008 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - 6. kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Hlinsko - Chotěboř 1:7, Polabiny E - Polička C 5:3, Choceň B - Chrudim C 3,5:4,5, Bohemia B - Chrudim D 5,5:2,5, Prachovice - Choceň A 4:4, Rapid E - Polabiny F 7,5:0,5

Datum poslední aktualizace : 16.12.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - 5. kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Rapid E - Hlinsko 3,5:4,5, Polabiny F - Prachovice 2:6, Choceň A - Bohemia 1,5:6,5, Chrudim D - Choceň B 3,5:4,5, Chrudim C - Polabiny E 6:2, Polička C - Chotěboř 1:7

Datum poslední aktualizace : 2.12.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - 4. kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Hlinsko - Polička C 5:3, Chotěboř - Chrudim C 4:4, Polabiny E - Chrudim D 4,5:3,5, Choceň B - Choceň A 4:4, Bohemia B - Polabiny F 8:0, Prachovice - Rapid E 6:2

Datum poslední aktualizace : 18.11.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - 3. kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Prachovice - Hlinsko 5:3, Rapid E - Bohemia B 3,5:4,5, Polabiny F - Choceň B 2:6, Choceň A - Polabiny E 3:5, Chrudim D - Chotěboř 0,5:7,5, Chrudim C - Polička C 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 4.11.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - 2. kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Hlinsko - Chrudim C 3,5:4,5, Polička C - Chrudim D 5:3, Chotěboč - Choceň A 7:1, Polabiny E - Polabiny F 6,5:1,5, Choceň B - Rapid E 3:5, Bohemia B - Prachovice 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 14.10.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - 1. kolo
V prvním kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohemia B - Hlinsko 3:5, Prachovice - Choceň B 5:3, Rapid E - Polabiny E 3:5, Polabiny F - Chotěboř 0:8, Choceň A - Polička C 6,5:1,5, Chrudim D - Chrudim C 1,5:6,5

Datum poslední aktualizace : 15.4.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2006/07 - 11. kolo
V jedenáctém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Kavárna Evropa - Chrudim D 5:2, Rapid G - Hlinsko 3:5, V.Mýto B - Choceň A 4,5:3,5, Polabiny E - H.Městec 3:5, Choceň B - Prachovice 4,5:3,5, Polička C - Chrudim C 4,5:3,5. První místo a postup do KP1 si vybojovalo B družstvo ŠK Vysoké Mýto (Blahopřejeme !!!), poslední místo a sestup zůstal na D družstvu Chrudimě.

Datum poslední aktualizace : 25.3.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2006/07 - 10. kolo
V desátém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim D - Polička C 2,5:5,5, Chrudim C - Choceň B 3,5:4,5, Prachovice - Polabiny E 4:4, H.Městec - V.Mýto B 3,5:4,5, Choceň A - Rapid G 3:5, Hlinsko - Kavárna Evropa 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 11.3.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2006/07 - 9. kolo
V devátém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Hlinsko - Chrudim D 7:1, Kavárna Evropa - Choceň A 5,5:2,5, Rapid G - H.Městec 4,5:3,5, V.Mýto B - Prachovice 5:3, Polabiny E - Chrudim C 3,5:4,5, Choceň B - Polička C 3:5

Datum poslední aktualizace : 25.2.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2006/07 - 8. kolo
V osmém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim D - Choceň B 2,5:5,5, Polička C - Polabiny E 3:5, Chrudim C - V.Mýto B 3,5:4,5, Prachovice - Rapid G 5,5:2,5, H.Městec - Kavárna Evropa 2,5:5,5, Choceň A - Hlinsko 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 11.2.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2006/07 - 7. kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Choceň A - Chrudim D 6,5:1,5, Hlinsko - H.Městec 6:2, Kavárna Evropa - Prachovice 6,5:1,5, Rapid G - Chrudim C 2:6, V.Mýto B - Polička C 5,5:2,5, Polabiny E - Choceň B 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 14.1.2007 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2006/07 - 6. kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim D - Polabiny E 3,5:4,5, Choceň B - V.Mýto B 2:6, Polička C - Rapid G 3:5, Chrudim C - Kavárna Evropa 3,5:4,5, Prachovice - Hlinsko 4:4, H.Městec - Choceň A 4:4 (domácí však podali protest)

Datum poslední aktualizace : 17.12.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2006/07 - 5. kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: H.Mšstec - Chrudim D 6:2, Choceň A - Prachovice 3:5, Hlinsko - Chrudim C 3:5, Kavárna Evropa - Polička C 7,5:0,5, Rapid G - Choceň B 4,5:3,5, V.Mýto B - Polabiny E 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 3.12.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2006/07 - 4. kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim D - V.Mýto B 2,5:5,5, Polabiny E - Rapid G 2,5:5,5, Choceň B - Kavárna Evropa 2,5:5,5, Polička C - Hlinsko ?:?, Chrudim C - Choveň A 2,5:5,5, Prachovice - H.Městec ?:?

Datum poslední aktualizace : 19.11.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2006/07 - 3. kolo
Ve třetím kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Prachovice - Chrudim D 5:3, H.Městec - Chrudim C 3:5, Choceň A - Polička C 6:2, Hlinsko - Choceň B 5,5:2,5, Kavárna Evropa - Polabiny E 6:2, Rapid G - V.Mýto B 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 6.11.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2006/07 - 2. kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Cgrudim D - Rapid G 1,5:6,5, V.Mýto B - Kavárna Evropa 6,5:1,5, Polabiny E - Hlinsko 2,5:5,5, Choceň B - Choceň A 1,5:6,5, Polička C - H.Městec 3,5:4,5, Chrudim C - Prachovice 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 15.10.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2006/07 - 1. kolo
V prvním kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim C - Chrudim D 5,5:2,5, Prachovice - Polička C 6,5:1,5, H.Městec - Choceň B 4:4, Choceň A - Polabiny E 6,5:1,5, Hlinsko - V.Mýto B 5:3, K.Evropa - Rapid G 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 12.3.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2005/06 - osmé kolo
Osmé kolo Krajského přeboru 2. třídy západ definitivně potvrdilo prvenství Kontaxu Pardubice po výsledcích: Chrudim C - Kontax 1,5:6,5, Chrudim D - Vysoké Mýto B 2,5:5,5, Prachovice - Hlinsko B 4,5:3,5, Synpo - H.Městec 5:3

Datum poslední aktualizace : 26.2.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2005/06 - sedmé kolo
V sedmém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: H.Městec - Prachovice 2:6, Hlinsko B - Chrudim D 6:2, V.Mýto B - Chrudim C 6:2, Kontax - Polabiny C 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 12.2.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2005/06 - šesté kolo
Šesté kolo Krajského přeboru 2. třídy západ přineslo tyto výsledky: Polabiny C - V.Mýto B 4,5:3,5, Chrudim C - Hlinsko B 3,5:4,5, Chrudim D - H.Městec 0,5:7,5, Prachovice - SYNPO 5:3

Datum poslední aktualizace : 15.1.2006 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2005/06 - páté kolo
V pátém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Synpo - Chrudim D 6:2, H.Městec - Chrudim C 7,5:0,5, Hlinsko B - Polabiny C 6,5:1,5, V.Mýto B - Kontax 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 18.12.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2005/06 - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Kontax - Hlinsko B 5:3, Polabiny C - H.Městec 4:4, Chrudim C - Synpo 3:5, Chrudim D - Prachovice 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 4.12.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2005/06 - třetí kolo
Třetí kolo Krajského přeboru 2. třídy západ přinelo tyto výsledky: Prachovice - Chrudim C 3:5, Synpo - Polabiny C 3,5:4,5, H.Městec - Kontax 2:6, Hlinsko B - V.Mýto B 2:6

Datum poslední aktualizace : 20.11.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2005/06 - druhé kolo
Druhé kolo Krajského přeboru 2. třídy západ přineslo tyto výsledky: V. Mýto B - H. Městec 2,5:5,5, Kontax - Synpo 5:3, Polabiny C - Prachovice 4:4, Chrudim C - Chrudim D 3:5

Datum poslední aktualizace : 6.11.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2005/06 - první kolo
Prvním kolem odstartoval také Krajský přebor 2. třídy západ s výsledky: Chrudim D - Polabiny C 6:2, Prachovice - Kontax 2,5:5,5, Synpo - V.Mýzo B 2,5:5,5, H.Městec - Hlinsko B 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 1.10.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ 2005/06 - rozlosování
V krajském přeboru 2. třídy západ startuje v letošní sezoně naposledy pouze 9 družstev.

Datum poslední aktualizace : 20.2.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 7.kolo
V posledním sedmém kole Krajského přeboru 2. třídy západ vedoucí Hlinsko pouze remizovalo na půdě Chrudimi C 4:4, což mu však stejně (i když jen těsně na score) stačilo na vítězství ve skupině a k postupu do KP1 - blahopřejeme ! Ostatní výsledky: Polabiny C - Kámen 6:2, Prachovice - Chrudim D 5:3, Cyclo Content - H.Městec 2:6

Datum poslední aktualizace : 6.2.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 6.kolo
V šestém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Kámen - Chrudim C 2,5:5,5, Hlinsko - Cyclo Content 6,5:1,5, H.Městec - Prachovice 4,5:3,5, Chrudim D - Polabiny C 1,5:6,5

Datum poslední aktualizace : 16.1.2005 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 5.kolo
Krajský přebor 2. třídy západ pokračoval pátým kolem s výsledky: Chrudim D - Kámen 6,5:1,5, Polabiny C - H.Městec 2,5:5,5, Prachovice - Hlinsko 4:4, Cyclo Content - Chrudim C 6:2

Datum poslední aktualizace : 19.12.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 4.kolo
Ani ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2. třídy západ vedoucí Hlinsko nezaváhalo a zůstáva i nadále v čele tabulky. Výsledky: Kámen - Cyclo Content 3:5, Chrudim C - Prachovice 3:5, Hlinsko - Polabiny C 7:1, H.Městec - Chrudim D 6:2

Datum poslední aktualizace : 5.12.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 3.kolo
Třetím kolem pokračoval také Krajský přebor 2. třídy západ s těmito výsledky: H.Městec - Kámen 7:1, Chrudim D - Hlinsko 1,5:6,5, Polabiny C - Chrudim C 2,5:5,5, Prachovice - Cyklo Content 4:4

Datum poslední aktualizace : 21.11.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 2.kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Kámen - Prachovice 3,5:4,5, Cyclo Content - Polabiny C 2,5:5,5, Chrudim C - Chrudim D 6:2, Hlinsko - H.Městec 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 7.11.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - 1.kolo
Výsledky 1. kola Krajského přeboru 2. třídy západ : Hlinsko - Kámen 6:2, H.Městec .- Chrudim C 6:2, Chrudim D - Cyclo Content 1:7, Polabiny C - Prachovice 3:5

Datum poslední aktualizace : 24.10.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2.třídy západ - úvodní zpráva


Datum poslední aktualizace : 23.9.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ 2004/05 - rozlosování
V sobotu 25.9.2004 se v Pardubicích-Polabinách uskutečnilo rozlosování Krajského přeboru II. třídy západ a Krajské soutěže západ. V Krajském přeboru II. třídy západ bude hrát pouze 8 družstev a první kolo se proto uskuteční až 7.11.2004.

Datum poslední aktualizace : 1.9.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - oprávněná družstva
Přehled družstev, oprávněných ke startu v soutěži v sezoně 2004/05 (podle výsledků minulé sezony)

Datum poslední aktualizace : 21.3.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 9. kolo
V posledním kole Krajského přeboru II. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim C - Polabiny C 4,5:3,5, Chrudim D - Prachovice 1:7, Kámen - Zaječice 0,5:7,5, Infinity E - Krucemburk 8:0 kont., Hlinsko - H.Městec

Datum poslední aktualizace : 7.3.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 8. kolo
Osmé kolo Krajského přeboru II. třídy západ rozhodlo o vítězi, kterým se stalo družstvo Sokola Zaječice. Výsledky: Polabiny C - Hlinsko 5:3, H.Městec - Infinity E 7:1, Krucemburk - Kámen 2,5:5,5, Zaječice - Chrudim D 7:1, Prachovice - Chrudim C 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 22.2.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 7. kolo
V sedmém kole Krajského přeboru II. třídy západ byly docíleny následující výsledky: Prachovice - Polabiny C 6,5:1,5, Chrudim C - Zaječice 2:6, Chrudim D - Krucemburk 5,5:2,5,Kámen - H.Městec 2:6, Infinity E - Hlinsko 2:6

Datum poslední aktualizace : 8.2.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 6. kolo
V šestém kole Krajského přeboru II. třídy západ favorité nezaváhali a svorně vysoko vyhráli. Výsledky: Polabiny C - Infinity E 5:3, Hlinsko - Kámen 4:4, H.Městec - Chrudim D 7,5:0,5, Krucemburk - Chrudim C 1:7, Zaječice - Prachovice 7,5:0,5

Datum poslední aktualizace : 18.1.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 5. kolo
Páté kolo Krajského přeboru II. třídy západ přineslo tyto výsledky: Zaječice - Polabiny C 7:1, Prachovice - Krucemburk 7,5:0,5, Chrudim C - H.Městec 4:4, Chrudim D - Hlinsko 5:3, Kámen - Infinity E 5:3

Datum poslední aktualizace : 4.1.2004 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 4. kolo
V nejzajímavějším souboji 4.kola Krajského přeboru II. třídy západ podlehl H.Městec Prachovicím 3,5:4,5. Ostatní výsledky: Polabiny C - Kámen 2:6, Infinity E - Chrudim D 5:3, Hlinsko - Chrudim C 2,5:5,5, Krucemburk - Zaječice 0:8

Datum poslední aktualizace : 7.12.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 3. kolo
V magnetu 3. kola Krajského přeboru II. třídy západ remizovaly Zaječice s H.Městcem 4:4.Další výsledky: Kucemburk - Polabiny C 2,5:5,5, Prachovice - Hlinsko 6:2, Chrudim C - Infinity E 3:5, Chrudim D - Kámen 3,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 23.11.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 2. kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru II. třídy západ favorité nezaváhali a většinou vysoko zvítězili. Výsledky: Polabiny C - Chrudim D 5,5:2,2, Kámen - Chrudim C 4:4, Infinity E - Prachovice 3,5:4,5, Hlinsko - Zaječice 0,5:7,5, H.Městec - Krucemburk 6,5:0,5

Datum poslední aktualizace : 9.11.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - 1. kolo
V prvním kole Krajského přeboru II. třídy západ se utkaly dvojice: H.Městec - Polabiny C 6:2, Krucemburk - Hlinsko 2,5:5,5, Zaječice - Infinity E 6:2, Prachovice - Chotěboř 6:2, Chrudim C - Chrudim D 6,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 1.10.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - soupisky
Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2003/04 startovat v Krajském přeboru II. třídy západ

Datum poslední aktualizace : 27.9.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - rozlosování
Před startem Krajského přeboru jednotlivců v rapidu byl v sobotu 27.9.2003 v Pardubicích vylosován Krajský přebor družstev 2. třídy západ

Datum poslední aktualizace : 1.9.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor 2. třídy západ - oprávněná družstva
Přehled družstev, oprávněných ke startu v soutěži v sezoně 2003/04 (podle výsledků minulé sezony)

Datum poslední aktualizace : 16.3.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - deváté kolo
Devátým kolem skončil Krajský přebor II. třídy západ. Po výsledcích Zaječice - H.Městec 4,5:3,5, Chrudim C - Chotěboř 4:4, Hlinsko - Kámen 6:0, Krucemburk - Prachovice 0,5:7,5, Cyklo Content - Polabiny B 3,5:4,5 se vítězem stalo družstvo Polabiny Pardubice B a druhým postupujícím do budoucího Krajského přeboru I. třídy také družstvo CHS Chotěboř - Blahopřejeme !

Datum poslední aktualizace : 2.3.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - osmé kolo
Osmé kolo Krajského přeboru II.třídy západ rozhodlo o prvním postupujícím - stalo se jím kolo před koncem družstvo Polabiny Pardubice B po výhře 8:0 nad torzem družstva Krucemburk - BLAHOPŘEJEME ! Další výsledky: Prachovice - Hlinsko 5,5:2,5, Kámen - Chrudim C 1,5:6,5, Chotěboř - Zaječice 6,5:1,5 (předehráno), H.Městec - Cyklo Content 4:4

Datum poslední aktualizace : 16.2.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - sedmé kolo
Sedmé kolo Krajského přeboru II. třidy západ přineslo tyto výsledky: Chotěboř - H.Městec 5,5:2,5, Zaječice - Kámen 7,5:0,5, Chrudim C - Prachovice 3:5, Hlinsko - Polabiny B 2,5:5,5, Krucemburk - Cyklo Content 0,5:7,5

Datum poslední aktualizace : 26.1.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - šesté kolo
Šesté kolo Krajského přeboru II. třidy západ přineslo tyto výsledky: H.Městec - Krucemburk 7:1, Cyklo Content - Hlinsko 3,5:4,5, Polabiny B - Chrudim C 5,5:2,5, Prachovice - Zaječice 2,5:5,5, Kámen - CHS Chotěboř 1,5:6,5

Datum poslední aktualizace : 12.1.2003 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - páté kolo
V pátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy výsledky: Kámen - H.Městec 3,5:4,5, Chotěboř - Prachovice 8:0, Zaječice - Polabiny B 3,5:4,5, Chrudim C - Cyclo Content 4,5:3,5, Hlinsko - Krucemburk 6,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 15.12.2002 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru II. třídy západ byly dosaženy následující výsledky: H.Městec - Hlinsko 5:3, Krucemburk - Chrudim C 1,5:6,5, Cyklo Content - Zaječice 2,5:5,5, Polabiny B - Chotěboř 5:3, Prachovice - Kámen 7:1

Datum poslední aktualizace : 1.12.2002 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - třetí kolo
Třetí kolo krajského přeboru II. třídy západ přineslo převážně jednoznačné výsledky: Prachovice - H.Městec 6:2*, Kámen - Polabiny B 0,5:7,5, Chotěboř - Cyclo Content 5,5:2,5, Zaječice - Krucemburk 8:0, Chrudim C - Hlinsko 4,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 17.11.2002 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II třídy západ - druhé kolo
Ve druhém kole Krajského přeboru II. třídy západ byly docíleny tyto výsledky: H.Městec - Chrudim C 5:3, Hlinsko - Zaječice 3:5, Krucemburk - CHS Chotěboř 0,5:7,5 , Cyklo Content - Kámen 5,5:2,5 *, Polabiny B - Prachovice 5,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 13.11.2002 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - první kolo
Konečně odstartovala i poslední soutěž družstev Pardubického kraje s výsledky: Polabiny B - H. Městec 5,5:2,5 , Prachovice - Cyklo Content 4,5:3,5 , Kámen - Krucemburk 6,5:1,5 , CHS Chotěboř - Hlinsko 4:4, Zaječice - Chrudim C 4,5:3,5.

Datum poslední aktualizace : 5.10.2002 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - soupisky družstev
Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2002/03 startovat v Krajském přeboru II. třídy, skupina západ (tak jak je družstva předala, dosud bez kontroly vedoucím souutěže).

Datum poslední aktualizace : 28.9.2002 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II. třídy západ - rozlosování
V sobotu 28.9.2002 se v Pardubicích uskutečnilo rozlosování západní skupiny Krajského přeboru druhé třídy pro sezónu 2002/03. Ještě před losováním se pro nedostatek hráčů ze soutěže odhlásila družstva Infinity Pardubice F a Synthesie Pardubice D, takže o postup bude hrát pouze 10 družstev.

Datum poslední aktualizace : 31.5.2002 Sekce : Krajský přebor 2.třídy západ
Krajský přebor II třídy západ - oprávněná družstva



Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.