Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Krajská soutěž st. žáků - starší články

Datum poslední aktualizace : 07.01.17 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev mládeže - 2.turnaj
V sobotu 7.ledna 2017 se v Poličce pod patronací TJ Štefanydes Polička uskutečnil druhý turnaj Krajské soutěže družstev mládeže. V mrazivém počasí našlo cestu do Poličky pouhých 7 družstev výhradně z východní částí našeho kraje, z nichž byli nejlepší zástupci Kunvaldu následovaní Svitavami B a Lanškrounem C.
V celkovém pořadí obsadilo první místo družstvo Kunvaldu a získalo nárok na postup do příštího ročníku Krajského přeboru mládeže.


Datum poslední aktualizace : 26.11.16 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev mládeže 2016/17 - 1.turnaj
V sobotu 26.listopadu 2016 se v Lanškrouně uskutečnil 1.turnaj Krajské soutěže družstev mládeže sezony 2016/17, kterého se zúčastnilo 13 čtyřčlenných družstev takřka výhradně z východní části našeho kraje.
V turnaji hraném švýcarským systémem na 7 kol si vítězství vybojoval Kunvald A o bod před Chotěboří B, třetí místo obsadilo C družstvo Lanškrouna.


Datum poslední aktualizace : 18.1.2016 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev mládeže - 2.turnaj
Druhý turnaj Krajské soutěže družstev mládeže uspořádala v soboru 16.ledna 2016 ŠO TJ Lanškroun. Za účasti 12 družstev zvítězilo družstvo Lanškroun C před Kunvaldem A a Lanškrounem D.
Obou turnajů se zúčastnilo celkem 13 družstev, přičemž celkovým vítězem se stal Lanškroun C před Kunvaldem a Ústím n/O. B.


Datum poslední aktualizace : 21.11.2015 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev st. žáků - 1.turnaj
V sobotu 21.listopadu 2015 se ve Chaleticích odehrál první turnaj Krajského přeboru mládeže za účasti 9 čtyřčlenných družstev. Na prvním místě skončil ŠKM TJ Lanškroun C před ŠO k.a.s Kunvald a Šachovým spolkem Železné hory B, čtvrté místo patřilo ŠK Ústí n/O. B.

Datum poslední aktualizace : 11.1.2015 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev mládeže - 2.turnaj
V sobotu 10.ledna 2015 se ve Chvaleticích uskutečnil 2.turnaj Krajské soutěže družstev mládeže za účasti 17 družstev (!!), z nichž polovinu tvořili mladí hráči Rapidu Pardubice a domácího Energetiku. Suverénním vítězem se stalo družstvo Rapidu Pardubice - červení, které ostatní o třídu převyšovalo, na druhém místě skončil TJ Lanškroun C a na třetím místě Proplast Česká Třebová.
Celkové pořadí KS družstev mládeže (bez neregistrovaných žáků) je uvedeno zde.


Datum poslední aktualizace : 8.11.2014 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev mládeže - 1.turnaj
V sobotu 8.listopadu 2014 se v Lanškrouně uskutečnil 1.turnaj Krajské soutěže družstev mládeže za účasti 14 (!) družstev šesti oddílů výhradně z (severo)východní části kraje. V sedmikolovém turnaji hraném švýcarským systémem si vítězství suverénně vybojovalo družstvo Lanškroun C před Lanškrounem D a Kunvaldem.

Datum poslední aktualizace : 22.2.2014 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev mládeže - 2.turnaj
V sobotu 22.února 2014 se v Lanškrouně uskutečnil 2.turnaj Krajské soutěže družstev mládeže, v němž za účasti 14 čtyřčlenných družstev zvítězilo družstvo Lanškrouna C před Polabinami F a Chvaleticemi A.
V konečném pořadí po 2.turnajích skončili jako první zástupci Lanškrouna C před Chvaleticemi A a Polabinami E.
Ohlasy z turnaje byste si možná časem mohli přečíst na webových stránkách Chvaletic, Lanškrouna, Polabin, Poličky, Rapidu Pardubice a Ústí n/O..


Datum poslední aktualizace : 11.11.2013 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev mládeže - 1.turnaj
V sobotu 9.listopadu 2013 se v Pardubicích uskutečnil 1.turnaj Krajské soutěže družstev mládeže, v němž mezi 16-ti (!!) zúčastněnými družstvy zvítězil Rapid Pardubice (červení) před Lanškrounem C a Chvaleticemi A.
Názory přímých účastníků byste mohli nalézt na webových stránkách Polabin, Rapidu Pardubice nebo Ústí n/O..


Datum poslední aktualizace : 23.2.2013 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev mládeže - 2.turnaj
V sobotu 23.února 2013 se v Poličce uskutečnil 2.turnaj Krajské soutěže družstev mládeže, kterého se zúčastnilo pěkných 15 čtyřčlenných týmů !
Vítězství z prvního turnaje si zopakovalo družstvo Lanškrouna C, které se tak stalo celkovým vítězem s právem postupu do Krajského přeboru - Blahopřejeme !!!
O dojmech z turnaje se můžete dovědět na webových stránkách Č.Třebové, Hlinska, Polabin, Poličky, Rapidu, Ústí n/O. a V.Mýta.


Datum poslední aktualizace : 5.1.2013 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev mládeže - 1.turnaj
V sobotu 5.ledna 2013 se v Pardubicích-Polabinách uskutečnil 1.turnaj Krajské soutěže družstev mládeže, kterého se zúčastnilo neuvěřitelných 17 čtyřčlenných manšaftů !!
Systémem Start-Cíl v něm suverénně zvítězilo družstvo Rapidu Pardubice (červení), které si tak vytvořilo předpoklady nejen k celkovému vítězství, ale i k postupu do dalšího ročníku Krajského přeboru družstev mládeže !!
Doufejme, že o dojmy z tohoto turnaje se se všemi podělí přímí účastníci na webech České Třebové, Hlinska, Chrudimi, Polabin, Poličky, Rapidu Pardubice, Vysokého Mýta a Ústí n/O..


Datum poslední aktualizace : 15.2.2010 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev st. žáků - 2.turnaj
V sobotu dne 13.února 2010 se v prostorách DDM Alfa v Pardubicích-Polabinách uskutečnil 2.turnaj Krajské soutěže družstev st. žáků. Při účasti 8 družstev se očekávaným vítězem stalo družstvo Polabin E před Lanškrounem C a Polabinami F. Postřehy z turnaje naleznete na webových stránkách Polabin a Ústí n/O..

Datum poslední aktualizace : 10.1.2010 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev st. žáků - 1.turnaj
Sněhová nadílka odradila vzdálenější týmy, a tak se na prvním turnaji Krajského přeboru družstev st. žáků v Lanškrouně v sobotu 9. ledna 2010 sešla pouze čtyři družstva. Po poradě vedoucích jsme se rozhodli hrát dvoukolově, aby si ti, co přijeli, zahráli. Po prvním kole vykrystalizovaly dvě dvojice, které soupeřily o první a třetí místo. Teprve poslední partie závěrečných zápasů rozhodly o konečném pořadí. Nejprve Marek Černohous odmítl dát Verunce Holáskové z Ústí n/O. „jednotažec“, aby vzápětí partii prohrál, a odsoudil svůj tým k poslednímu místu. Ve druhé dvojici bojoval Jan Paukert s Michalem Frankem. Kvalita navíc stačila lanškrounskému hráči k remíze a k celkovému vítězství družstva TJ Lanškroun C.

Datum poslední aktualizace : 2.4.2008 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev mládeže 2007/08 - konečné pořadí
Po 2 turnajích se na 1.místě umístilo družstvo TJ Lanškroun D, před ŠK 2222 Polabinami D a TJ CHS Chotěboří A. Právo postupu do příštího ročníku KPDŽ si zajistilo pouze vítězné družstvo, ale konečné obsazení KPDŽ bude záležet ještě na tom, kdo se do KPDŽ vlastně přihlásí. Šanci tedy mají i další týmy v pořadí.

Datum poslední aktualizace : 10.2.2008 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev mládeže 2007/08 - 2.turnaj
Druhý turnaj Krajské soutěže družstev žáků se uskutečnil v sobotu 2. února 2008 v DDM Alfa v Pardubicích - Polabinách. Mezi osmi účastníky se nejvíce dařilo družstvu Chotěboře, které zvítězilo s odstupem 4 bodů před D družstvem 2222 ŠK Polabiny.

Datum poslední aktualizace : 19.2.2007 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev žáků - 2 turnaj
Druhý turnaj Krajské soutěže družstev starších žáků se uskutečnil v sobotu dne 3. února 2007 v DDM Svitavy. Za účasti 16 družstev zvítězila Jiskra Ústí n/O. A, v celkovém pořadí obou turnajů však prvenství a postup do Krajského přeboru získalo B družstvo Žamberka.

Datum poslední aktualizace : 18.2.2006 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev mladších žáků - druhý turnaj
Druhý turnaj Krajské soutěže družstev starších žáků se uskutečnil v sobotu dne 18.2.2006 v České Třebové. Za účasti 8 družstev se opět nejvíce dařilo žákům B družstva TJ+DDM Lanškroun.

Datum poslední aktualizace : 26.11.2005 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev mladších žáků - první turnaj
První turnaj Krajské soutěže družstev starších žáků se uskutečnil v sobotu dne 26.11.2005 v Lanškrouně. Při účasti 10 družstev se v čele tabulky nejvíce dařilo žákům B družstva TJ+DDM Lanškroun.

Datum poslední aktualizace : 25.3.2005 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev mladších žáků - 2. turnaj
Také ve druhém turnaji Krajské soutěže družstev starších žáků se prosadili favorité - zvítězilo družstvo Jiskry Ústí n/O. B před DDM Alfa Pardubice a DDM V.Mýto B. V celkovém pořadí (ze dvou turnajů) se z vítězství nejtěsnějším poměrem pouhého půl bodu a tím i z postupu do Krajského přeboru může radovat DDM Alfa Pardubice.

Datum poslední aktualizace : 7.4.2004 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev st. žáků - 2.kolo + celkové výsledky
Druhého turnaje Krajské soutěže družstev starších žáků se zúčastnilo 13 družstev z celého kraje, přičemž tentokrát bylo nejúspěšnější družstvo DDM Alfa Pardubice před Sokolem Mistrovice. V celkovém součtu po dvou turnajích si však obě družstva pořadí vyměnila a celkovým vítězem stalo družstvo Sokola Mistrovice.

Datum poslední aktualizace : 25.9.2003 Sekce : Krajská soutěž st. žáků
Krajská soutěž družstev mladších žáků
V sobotu 20. září 2003 proběhla v DDM Česká Třebová Krajská soutěž družstev starších žáků, které se zúčastnilo 5 družstev. Mezi nimi byli suverénně nejlepší žáci ze Žamberka, kteří získali právo postupu do Krajského přeboru žáků 2003/04.


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.