Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Krajská soutěž východ - starší články

Datum poslední aktualizace : 09.04.17 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - jedenácté kolo
V posledním jedenáctém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky : Lanškroun B - Letohrad B 3:2, Lanškroun C - Mistrovice B 3,5:1,5, Ústí n/O. D - Kunvald B 2,5:2,5, Ústí n/O. E - Kunvald C 4,5:0,5, Červená Voda - Kunvald D 4:1, Městečko Trnávka - Němčice 2,5:2,5, Žamberk B volno
Poslední kolo vyneslo na druhé místo družstvo Ústí n/O. E, které se tak lepším skorem před Němčicemi stalo druhým postupujícím do Krajského přeboru 2.třídy (vítězem a prvním postupujícím do KP2 se stalo už kolo před koncem družstvo Ústí n/O. D).


Datum poslední aktualizace : 26.03.17 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - desáté kolo
V neděli 26.března 2017 se v Krajské soutěži východ hrálo regulérní desáté kolo s těmito výsledky: Němčice - Červená Voda 4:1, Kunvald D - Ústí n/O. E 1,5:3,5, Kunvald C - Ústí n/O. D 1,5:3,5, Kunvald B - Lanškroun C 2:3, Mistrovice B - Lanškroun B 2,5:2,5, Letohrad B - Žamberk B 2,5:2,5, Městečko Trnávka volno
Kolo před koncem se vítězem a prvním postupujícím stává družstvo ŠK Ústí n/O. D - Blahopřejeme !!!, druhého postupujícího určí až poslední kolo ze čtveřice pronásledovatelů Němčice, Ústí n/O. E, Městečko Trnávka a Lanškroun C.


Datum poslední aktualizace : 12.03.17 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - třinácté kolo
V neděli 12.března 2017 se v Krajské soutěži východ předehrávalo třinácté kolo s těmito výsledky: Lanškroun C - Žamberk B 3:2, Ústí n/O. D - Letohrad B 2,5:2,5, Ústí n/O. E - Mistrovice B 3:2, Červená Voda - Kunvald B 2,5:2,5, Městečko Trnávka - Kunvald C 3,5:1,5, Němčice - Kunvald D 4:1, Lanškroun B volno

Datum poslední aktualizace : 05.03.17 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - deváté kolo
V devátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Žamberk B - Mistrovice B 2,5:2,5, Lanškroun B - Kunvald B 2,5:2,5, Lanškroun C - Kunvald C 4:1, Ústí n/O. D - Kunvald D 4,5:0,5,Ústí n/O. E - Němčice 4,5:0,5, Červená Voda - Městečko Trnávka 1,5:3,5, Letohrad B volno

Datum poslední aktualizace : 19.02.17 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - osmé kolo
V osmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Městečko Trnávka - Ústí n/O. E 1,5:3,5, Němčice - Ústí n/O. D 2,5:2,5, Kunvald D - Lanškroun C 1,5:3,5, Kunvald C - Lanškroun B 1,5:3,5, Kunvald B - Žamberk B 4:1, Mistrovice B - Letohrad B 3:2, Červená Voda volno

Datum poslední aktualizace : 05.02.17 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Letohrad B - Kunvald B 3:2, Žamberk B - Kunvald C 2,5:2,5, Lanškroun B - Kunvald D 3:2, Lanškroun C - Němčice 2:3, Ústí n/O. D - Městečko Trnávka 2,5:2,5, Ústí n/O. E - Červená voda 2:3, Mistrovice B volno


Datum poslední aktualizace : 22.01.17 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - šesté kolo
V šestém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Červená Voda - Ústí n/O. D 1:4, Městečko Trnávka - Lanškroun C 2:3, Němčice - Lanškroun B 2,5:2,5, Kunvald D - Žamberk B 2,5:2,5, Kunvald C - Letohrad B 2:3, Kunvald B - Mistrovice B 3:2, volno Ústí n/O. E

Datum poslední aktualizace : 08.01.17 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - páté kolo
V pátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Mistrovice B - Kunvald C 2,5:2,5, Letohrad B - Kunvald D 2:3, Žamberk B - Němčice 0,5:4,5, Lanškroun B - Městečko Trnávka 2:3, Lanškroun C - Červená Voda 4,5:0,5, Ústí n/O. D - Ústí n/O. E 4:1, Kunvald B volno

Datum poslední aktualizace : 18.12.16 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - dvanácté kolo
Neděle 18.prosince 2016 byla v Krajské soutěži východ dnem, kdy se v důsledku třináctičlenné skupiny hrálo vložené dvanácté kolo s těmito výsledky: Kunvald D - Městečko Trnávka 2:3, Kunvald C - Červená Voda 1:4, Kunvald B - Ústí n/O. E 2,5:2,5, Mistrovice B - Ústí n/O. D 1,5:3,5, Letohrad B - Lanškroun C 3,5:1,5, Žamberk B - Lanškroun B 1:4, Němčice volno

Datum poslední aktualizace : 04.12.16 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. E - Lanškroun C 4:1, Červená Voda - Lanškroun B 4,5:0,5, Městečko Trnávka - Žamberk B 3,5:1,5, Němčice - Letohrad B 3:2, Kunvald D - Mistrovice B 2,5:2,5, Kunvald C - Kunvald B 1,5:3,5, Ústí n/O. D volno

Datum poslední aktualizace : 20.11.16 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Kunvald B - Kunvald D 4,5:0,5, Mistrovice B - Němčice 2,5:2,5, Letohrad B - Městečko Trnávka 1,5:3,5, Žamberk B - Červená Voda 3:2, Lanškroun B - Ústí n/O. E 0,5:4,5, Lanškroun C - Ústí n/O. D 2:3, Kunvald C volno

Datum poslední aktualizace : 06.11.16 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - druhé kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. D - Lanškroun B 4:1, Ústí n/O. E - Žamberk B 3,5:1,5, Červená Voda - Letohrad B 3:2, Městečko Trnávka - Mistrovice B 2,5:2,5, Němčice - Kunvald B 5:0, Kunvald D - Kunvald C 2,5:2,5, Lanškroun C volno

Datum poslední aktualizace : 16.10.16 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - první kolo
V prvním kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Kunvald C - Němčice 1:4, Kunvald B - Městečko Trnávka 2,5:2,5, Mistrovice B - Červená Voda 1:4, Letohrad B - Ústí n/O. E 3:2, Žamberk B - Ústí n/O. D 0,5:4,5, Lanškroun B - Lanškroun C 2:3, Kunvald D volno

Datum poslední aktualizace : 10.4.2016 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - jedenácté kolo
V jedenáctém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky :
Finalová skupina A : Horní Čermná A - Jablonné n/O. 1,5:3,5, Městečko Trnávka - Letohrad B 2,5:2,5, Svitavy C - Červená Voda 2,5:2,5, Němčice - Žamberk B 5:0. Do Krajského přeboru 2.třídy postupuje vítěz Jablonné n/O spolu s druhou Horní Čermnou A.
Finalová skupina B : Ústí n/O. C - Kunvald D 4:1, Horní Čermná B - Kunvald B 1,5:3,5, Polička E - Kunvald D 3:2, Lanškroun C - Mistrovice B 2:3


Datum poslední aktualizace : 20.3.2016 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - desáté kolo
V desátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky :
Finalová skupina A : Jablonné n/O. - Němčice 3:2, Letohrad B - Horní Čermná A 2:3, Červená Voda - Městečko Trnávka 2,5:2,5, Žamberk B - Svitavy C 2:3
Finalová skupina B : Kunvald C - Lanškroun C 1,5:3,5, Kunvald B - Ústí n/O. D 0,5:4,5, Kunvald D - Horní Čermná B 4:1, Mistrovice B - Polička E 2,5:2,5
Ve hře o dvě postupová místa do Krajského přeboru 2.třídy se rozhodne až v posledním kole.


Datum poslední aktualizace : 28.2.2016 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - deváté kolo
V devátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky :
Finalová skupina A : Svitavy C - Jablonné n/O. 3,5:1,5, Němčice - Letohrad B 3:2, Horní Čermná A - Červená Voda 3,5:1,5, Městečko Trnávka - Žamberk B 3,5:1,5
Finalová skupina B : Polička E - Kunvald C 3:2, Lanškroun C - Kunvald B 3:2, Ústí n/O. D - Kunvald D 4:1, Horní Čermná B - Mistrovice B 1,5:3,5


Datum poslední aktualizace : 14.2.2016 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - osmé kolo
V osmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky :
Finalová skupina A : Jablonné n/O. - Městečko Trnávka 4:1, Letohrad B - Svitavy C 1,5:3,5, Červená Voda - Němčice 3,5:1,5, Žamberk B - Horní Čermná A 0,5:4,5
Finalová skupina B : Kunvald C - Horní Čermná B 2,5:2,5, Kunvald B - Polička E 2,5:2,5, Kunvald D - Lanškroun C 1,5:3,5, Mistrovice B - Ústí n/O. D 2,5:2,5


Datum poslední aktualizace : 9.2.2016 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - finalové skupiny
Poslední sedmé kolo základních skupin Krajské soutěže východ určilo složení finalové skupiny A (kde se družstva utkají o postup do KP2) i finalové skupiny B (kde se utkají o pořadí na 9.-16. místě). Detaily včetně termínů a losu utkání ve finalové skupině A naleznete zde a ve finalové skupině B zde.

Datum poslední aktualizace : 31.1.2016 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Jablonné n/O. - Kunvald C 3:2, Žamberk B - Červená voda 3,5:1,5, Mistrovice B - Kunvald D 2,5:2,5, Letohrad B - Kunvald B 4:1
skupina B : Polička E - Němčice 1,5:3,5, Horní Čermná B - Svitavy C 1:4, Ústí n/O. D - Lanškroun C 3,5:1,5, Městečko Trnávka - Horní Čermná A 1:4
Do finale o prvenství postupují první čtyři týmy skupin A a B, ostatní se utkají o 9-16 místo.


Datum poslední aktualizace : 18.1.2016 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - šesté kolo
V šestém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Kunvald C - Letohrad B 2,5:2,5, Kunvald B - Mistrovice B 2:3, Kunvald D - Žamberk B 2:3, Červená Voda - Jablonné n/O. 0,5:4,5
skupina B : Němčice - Městečko Trnávka 2,5:2,5, Horní Čermná A - Ústí n/O. D 3:2, Lanškroun C - Horní Čermná B 2:3, Svitavy C - Polička E 4,5:1,5


Datum poslední aktualizace : 13.12.2015 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - páté kolo
V pátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Červená Voda - Kunvald C 4:1, Jablonné n/O. - Kunvald D 4:1, Žamberk B - Kunvald B 2:3, Mistrovice B - Letohrad B 1:4
skupina B : Svitavy C - Němčice 2,5:2,5, Polička E - Lanškroun C 0,5:4,5, Horní Čermná B - Horní Čermná A 0:5, Ústí n/O. D - Městečko Trnávka 2:3


Datum poslední aktualizace : 29.11.2015 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Kunvald C - Mistrovice B 3,5:1,5, Letohrad B - Žamberk B 2:3, Kunvald B - Jablonné n/O. 2:3, Kunvald D - Červená Voda 1:4
skupina B : Němčice - Ústí n/O. D 3:2, Městečko Trnávka - Horní Čermná B 4,5:0,5, Horní Čermná A - Polička E 3,5:1,5, Lanškroun C - Svitavy C 2:3


Datum poslední aktualizace : 15.11.2015 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Kunvald D - Kunvald C 1,5:3,5, Červená Voda - Kunvald B 3,5:1,5, Jablonné n/O. - Letohrad B 4:1, Žamberk B - Mistrovice B 3,5:1,5
skupina B : Lanškroun C - Němčice 2,5:2,5, Svitavy C - Horní Čermná A 2,5:2,5, Polička E - Městečko Trnávka 1,5:3,5, Horní Čermná B - Ústí n/O. D 2,5:2,5


Datum poslední aktualizace : 2.11.2015 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - druhé kolo
V Krajské soutěži východ byly ve druhém kole dosaženy následující výsledky :
Skupina A : Kunvald C - Žamberk B 4:1, Mistrovice B - Jablonné n/O. 1:4, Letohrad B - Červená Voda 4:1, Kunvald B - Kunvald D 2:3
Skupina B : Němčice - Horní Čermná B 3,5:1,5, Ústí n/O. D - Polička E 2:3, Městečko Trnávka - Svitavy C 2,5:2,5, Horní Čermná A - Lanškroun C 4:1


Datum poslední aktualizace : 13.10.2015 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - první kolo
Krajská soutěž východ se letos hraje ve dvou skupinách A a B, v jejichž prvním kole byly dosaženy následující výsledky:
Skupina A : Kunvald B - Kunvald C 3:2, Kunvald D - Letohrad B 2:3, Červená Voda - Mistrovice B 4:1, Jablonné n/O. - Žamberk B 5:0
Skupina B : Horní Čermná A - Němčice 1,5:3,5, Lanškroun C - Městečko Trnávka 3:2, Svitavy C - Ústí n/O. D 1:, Polička E - Horní Čermná B 3,5:1,5


Datum poslední aktualizace : 12.4.2015 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - jedenácté kolo
V závěrečném jedenáctém kole Krajské soutěže východ udrželo Ústí n/O. C prvenství a postup do KP2 vítězstvím v Kunvaldě nad místním B družstvem 4:1.
Další výsledky: Kunvald C - Městečko Trnávka 1:4, Letohrad B - Mistrovice B 3,5:1,5, Jablonné n/O. - Lanškroun C 2:3, Mistrovice A - Červená Voda 3:2, Žamberk C - Ústí n/O. D 1,5:3,5


Datum poslední aktualizace : 22.3.2015 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - desáté kolo
V desátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. C - Žamberk C 5:0, Ústí n/O. D - Mistrovice A 2:3, Červená Voda - Jablonné n/O. 1,5:3,5, Lanškroun C - Letohrad B 2:3, Mistrovice B - Kunvald C 1,5:4,5, Městečko Trnávka - Kunvald B 4:1
O vítězství ve skupině a postupu do KP2 stále není rozhodnuto a bude se o ně hrát i v posledním kole.


Datum poslední aktualizace : 1.3.2015 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - deváté kolo
V devátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Městečko Trnávka - Ústí n/O. C 2,5:2,5, Kunvald B - Mistrovice B 3:2, Kunvald C - Lanškroun C 2,5:2,5, Letohrad B - Červená Voda 0:5, Jablonné n/O. - Ústí n/O. D 2,5:2,5, Mistrovice A - Žamberk C 4,5:0,5

Datum poslední aktualizace : 15.2.2015 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - osmé kolo
V osmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. C - Mistrovice A 3,5:1,5, Žamberk C - Jablonné n/O. 1,5:3,5, Ústí n/O. D - Letohrad B 1,5:3,5, Červená Voda - Kunvald C 3:2, Lanškroun C - Kunvald B 2,5:2,5, Mistrovice B - Městečko Trnávka 0:5

Datum poslední aktualizace : 1.2.2015 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Mistrovice B - Ústí n/O. C 1,5:3,5, Městečko Trnávka - Lanškroun C 3,5:1,5, Kunvald B - Červená Voda 2:3, Kunvald C - Ústí n/O. D 3:2, Letohrad B - Žamberk C 3:2, Jablonné n/O. - Mistrovice A 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 18.1.2015 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - šesté kolo
V šestém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. C - Jablonné n/O. 3,5:1,5, Mistrovice A - Letohrad B 3,5:1,5, Žamberk C - Kunvald C 1,5:3,5, Ústí n/O. D - Kunvald B 2,5:2,5, Červená Voda - Městečko Trnávka 2:3, Lanškroun C - Mistrovice B 4:1

Datum poslední aktualizace : 4.1.2015 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - páté kolo
V pátém Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Lanškroun C - Ústí n/O. C 2,5:2,5, Mistrovice B - Červená Voda 1,5:3,5, Městečko Trnávka - Ústí n/O. D 0:5, Kunvald B - Žamberk C 2:3, Kunvald C - Mistrovice A 3:2, Letohrad B - Jablonné n/O. 1:4

Datum poslední aktualizace : 7.12.2014 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. C - Letohrad B 3:2, Jablonné n/O. - Kunvald C 3:2, Mistrovice A - Kunvald B 3:2, Žamberk C - Městečko Trnávka 2,5:2,5, Ústí n/O. D - Mistrovice B 2,5:2,5, Červená Voda - Lanškroun C 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 23.11.2014 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Červená Voda - Ústí n/O. C 3:2, Lanškroun C - Ústí n/O. D 1,5:3,5, Mistrovice B - Žamberk C 0,5:4,5, Městečko Trnávka - Mistrovice A 1,5:3,5, Kunvald B - Jablonné n/O. 1,5:3,5, Kunvald C - Letohrad B 1,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 9.11.2014 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - druhé kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. C - Kunvald C 4:1, Letohrad B - Kunvald B 3,5:1,5, Jablonné n/O. - Městečko Trnávka 2:3, Mistrovice A - Mistrovice B 3,5:1,5, Žamberk C - Lanškroun C 2:3, Ústí n/O. D - Červená Voda 3,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 19.10.2014 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - první kolo
V prvním kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. D - Ústí n/O. C 1,5:3,5, Červená Voda - Žamberk C 2,5:2,5, Lanškroun C - Mistrovice A 1:4, Mistrovice B - Jablonné n/O. 3:2, Městečko Trnávka - Letohrad B 2,5:2,5, Kunvald B - Kunvald C 3,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 13.4.2014 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - jedenácté kolo
Poslední jedenácké kolo Krajské soutěže východ potvrdilo výsadní postavení Němčic, které si po výhře 3,5:1,5 v Žamberku udržely první místo v tabulce. Další výsledky: Č.Voda - Lanškroun C 3:_2, Ústí n/O. E - H.Čermná B 4:1, Mistrovice A - Mistrovice B 4:1, H.Čermná A - Letohrad B 2,5:2,5, Kunvald C - Kunvald B 1,5:3,5
První místo a nárok na postup do Krajského přeboru 2.třídy si vybojovaly Němčice - Blahopřejeme !!!


Datum poslední aktualizace : 30.3.2014 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - desáté kolo
Zatímco zbývající dvě skupiny Krajské soutěže již skončily, pokračovala Krajská soutěž východ desátým kolem, v němž byly dosaženy tyto výsledky:
Lanškroun C - Kunvald C 0,5:4,5, Kunvald B - H.Čermná A 1,5:3,5, Letohrad B - Mistrovice A 4:1, Mistrovice B - Ústí n/O. E 2,5:2,5, H.Čermná B - Žamberk C 3,5:1,5, Němčice - Č.Voda 4,5:1,5
Před posledním kolem jsou v čele soutěže Němčice s jednobodovým náskokem před Horní Čermnou A.


Datum poslední aktualizace : 16.3.2014 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - deváté kolo
V devátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Němčice - Lanškroun C 4,5:0,5, Č.Voda - H.Čermná B 3:2, Žamberk C - Mistrovice B 4:1, Ústí n/O. E - Letohrad B 1:4, Mistrovice A - Kunvald B 4:1, H.Čermná A - Kunvald C 3,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 23.2.2014 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - osmé kolo
V osmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun C - H.Čermná A 2:3, Kunvald C - Mistrovice A 0,5:4,5, Kunvald B - Ústí n/O. E 1:4, Letohrad B - Žamberk C 5:0, Mistrovice B - Č.Voda 1:4, H.Čermná B - Němčice 0,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 9.2.2014 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: H.Čermná B - Lanškroun C 2,5:2,5, Němčice - Mistrovice B 4,5:0,5, Č.Voda - Letohrad B 3:2, Žamberk C - Kunvald B 3:2, Ústí n/O. E - Kunvald C 4:1, Mistrovice A - H.Čermná A 2:3

Datum poslední aktualizace : 26.1.2014 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - šesté kolo
V šestém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun C - Mistrovice A 2,5:2,5, H.Čermná A - Ústí n/O. E 3,5:1,5, Kunvald C - Žamberk C 2,5:2,5, Kunvald B - Č.Voda 2,5:2,5, Letohrad B - Němčice 2,5:2,5, Mistrovice B - H.Čermná B 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 12.1.2014 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - páté kolo
V pátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Mistrovice B - Lanškroun C 1:4, H.Čermná B - Letohrad B 2:3, Němčice - Kunvald B 4,5:0,5, Červená Voda - Kunvald C 3,5:1,5, Žamberk C - H.Čermná A 2:3, Ústí n/O. E - Mistrovice A 3,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 8.12.2013 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun C - Ústí n/O. E 3:2, Mistrovice A - Žamberk C 4:1, H.Čermná A - Č.Voda 3:2, Kunvald C - Němčice 1,5:3,5, Kunvald B - H.Čermná B 3:2, Letohrad B - Mistrovice B 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 24.11.2013 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Letohrad B - Lanškroun C 4,5:3,5, Mistrovice B - Kunvald B 3,5:1,5, Čermná B - Kunvald C 1,5:3,5, Němčice - H.Čermná A 3:2, Č.Voda - Mistrovice A 1,5:3,5, Žamberk C - Ústí n/O. E 3:2

Datum poslední aktualizace : 11.11.2013 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - druhé kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun C - Žamberk C 3:2, Ústí n/O. E - Č.Voda 2:3, Mistrovice A - Němčice 2:3, H.Čermná A - H.Čermná B 4:1, Kunvald C - Mistrovice B 1,5:3,5, Kunvald B - Letohrad B 2:3

Datum poslední aktualizace : 20.10.2013 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - první kolo
V prvním kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald B - Lanškroun C 2:3, Letohrad B - Kunvald C 2,5:2,5, Mistrovice B - H.Čermná A 0,5:4,5, H.Čermná B - Mistrovice A 2:3, Němčice - Ústí n/O. E 3:2, Č.Voda - Žamberk C 3:2

Datum poslední aktualizace : 17.3.2013 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 9.kolo
V devátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Polička F - Hlinsko B 1,5:3,5, Polička D - M.Trnávka 2,5:2,5, Lanškroun C - Němčice 2:3, Hlinsko C - Krouna 2:3, Polička E volno
Poslední kolo již nerozhodovalo o vítězi a postupujícím do Krajského přeboru 2.třídy, protože Polička D je měla zajištěné již kolo před koncem - Blahopřejeme !!!


Datum poslední aktualizace : 24.2.2013 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 8.kolo
V osmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Krouna - Lanškroun C 4:1, Němčice - Polička D 2:3, M.Trnávka - Polička F 4:1, Hlinsko B - Polička E 5:0 kontumačně, Hlinsko C volno

Datum poslední aktualizace : 10.2.2013 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 7.kolo
V sedmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Polička E - M.Trnávka 0,5:4,5, Polička F - Němčice 2:3, Polička D - Krouna 4,5:1,5, Lanškroun C - Hlinsko C 4:1, Hlinsko B volno

Datum poslední aktualizace : 27.1.2013 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 6.kolo
V šestém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Hlinsko C - Polička D 1:4, Krouna - Polička F 2,5:2,5, Němčice - Polička E 4,5:0,5, M.Trnávka - Hlinsko B 3:2, Lanškroun C volno

Datum poslední aktualizace : 13.1.2013 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 5.kolo
V pátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Hlinsko B - Němčice 1,5:3,5, Polička E - Krouna 1,5:3,5, Polička F - Hlinsko C 3:2, Polička D - Lanškroun C 3:2, M.Trnávka volno

Datum poslední aktualizace : 9.12.2012 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 4.kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun C - Polička F 4:1, Hlinsko C - Polička E 2,5:2,5, Krouna - Hlinsko B 2:3, Němčice - M.Trnávka 2,5:2,5, Polička D volno

Datum poslední aktualizace : 25.11.2012 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 3.kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Trnávka - Krouna 3,5:1,5, Hlinsko B - Hlinsko C 2:3, Polička E - Lanškroun C 0:5, Polička F - Polička D 1,5:3,5, Němčice volno

Datum poslední aktualizace : 11.11.2012 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 2.kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Polička D - Polička E 3:2, Lanškroun C - Hlinsko B 5:0, Hlinsko C - M.Trnávka odloženo, Krouna - Němčice 0,5:4,5, Polička F volno

Datum poslední aktualizace : 28.10.2012 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 1.kolo
V prvním kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Němčice - Hlinsko C 4:1, M.Trnávka - Lanškroun C 1,5:3,5, Hlinsko B - Polička D 1:4, Polička E - Polička F 5:0, Krouna volno

Datum poslední aktualizace : 26.2.2012 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 9.kolo
V devátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Polička F - Svitavy C 3,5:1,5, Litomyšl C - M.Trnávka 2:3, Svitavy B - Č.Třebová C 4,5:0,5, Němčice - KrounaKrouna 3,5:1,5, Polička E volno
Vítězem skupiny východ s právem postupu do KP2 se již před tímto kolem suverénně stalo družstvo TJ Sokol Němčice - Blahopřejeme !!!


Datum poslední aktualizace : 12.2.2012 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 8.kolo
V osmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Krouna - Svitavy B 1,5:3,5, Č.Třebová C - Litomyšl C 4:1, M.Trnávka - Polička F 4:1, Svitavy C - Polička E 2,5:2,5, Němčice volno.
I přes volný los se již kolo před koncem stávají Němčice vítězem skupiny - Blahopřejeme !!!


Datum poslední aktualizace : 29.1.2012 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 7.kolo
V sedmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Polička E - M.Trnávka 0,5:4,5, Polička F - Č.Třebová C 3:2, Litomyšl C - Krouna 3:2, Svitavy B - Němčice 1,5:3,5, Svitavy C volno

Datum poslední aktualizace : 15.1.2012 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 6.kolo
V šestém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Němčice - Litomyšl C 4:1, Krouna - Polička F 4:1, Č.Třebová C - Polička E 2,5:2,5, M.Trnávka - Svitavy C 3:2, Svitavy B volno

Datum poslední aktualizace : 11.12.2011 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 5.kolo
V pátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy C - Č.Třebová C 2,5:2,5, Polička E - Krouna 3:2, Polička F - Němčice 1:4, Litomyšl C - Svitavy B 2,5:2,5, M.Trnávka volno

Datum poslední aktualizace : 27.11.2011 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 4.kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy B - Polička F 3,5:1,5, Němčice - Polička E 3,5:1,5, Krouna - Svitavy C 2:3, Č.Třebová C - M.Trnávka 2,5:2,5, Litomyšl C volno

Datum poslední aktualizace : 13.11.2011 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 3.kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Trnávka - Krouna 1:4, Svitavy C - Němčice 3,5:1,5, Polička E - Svitavy B 1,5:3,5, Polička F - Litomyšl C 1:4, Č.Třebová C volno

Datum poslední aktualizace : 30.10.2011 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 2.kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl C - Polička E 1,5:3,5, Svitavy B - Svitavy C 2,5:2,5, Němčice - M.Trnávka 5:0, Krouna - Č.Třebová C 1,5:3,5, Polička F volno

Datum poslední aktualizace : 2.10.2011 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 1.kolo
Výsledky 1.kola: Č.Třebová C - Němčice 1:4, M.Trnávka - Svitavy B 2,5:2,5, Svitavy C - Litomyšl C 3,5:1,5, Polička E - Polička F 2:3, Krouna volno

Datum poslední aktualizace : 27.2.2011 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 9.kolo
Poslední deváté kolo Krajské soutěže východ vyvrcholilo přímým soubojem o první místo a postup do KP2, v němž bylo úspěšnější suverénní družstvo Sokola Němčice - Blahopřejeme !!
Konkrétní výsledky : Polička E - Svitavy B 2,5:2,5, Polička F - Litomyšl C 1,5:3,5, Krucemburk - Krouna 1,5:3,5, M.Trnávka - Němčice 1,5:3,5, Polička D - volno


Datum poslední aktualizace : 13.2.2011 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 8.kolo
V osmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Němčice - Krucemburk 4,5:0,5, Krouna - Polička F 3,5:1,5, Litomyšl C - Polička E 1,5:3,5, Svitavy B - Polička D 0,5:4,5, M.Trnávka - volno

Datum poslední aktualizace : 30.1.2011 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 7.kolo
V sedmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Polička D - Litomyšl C 4,5:3,5, Polička E - Krouna 2:3, Polička F - Němčice 2:3, Krucemburk - M.Trnávka 2:3, Svitavy B - volno

Datum poslední aktualizace : 16.1.2011 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 6.kolo
V šestém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Trnávka - Polička F 4:1, Němčice - Polička E 4,5:0,5, Krouna - Polička D 3,5:1,5, Litomyšl C - Svitavy B 2:3, Krucemburk - volno

Datum poslední aktualizace : 12.12.2010 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 5.kolo
V pátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy B - Krouna 2,5:2,5, Polička D - Němčice 1,5:3,5, Polička E - M.Trnávka 1:4, Polička F - Krucemburk 0,5:4,5, Litomyšl C - volno

Datum poslední aktualizace : 28.11.2010 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 4.kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Krucemburk - Polička E 1:4, M.Trnávka - Polička D 1:4, Němčice - Svitavy B 3,5:1,5, Krouna - Litomyšl C 3,5:1,5, Polička F - volno

Datum poslední aktualizace : 14.11.2010 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 3.kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl C - Němčice 1,5:3,5, Svitavy B - M.Trnávka 0:5, Polička D - Krucemburk 4:1, Polička E - Polička F 2:3, Krouna - volno

Datum poslední aktualizace : 31.10.2010 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 2.kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Polička F - Polička D 0,5:4,5, Krucemburk - Svitavy B 2,5:2,5, M.Trnávka - Litomyšl C 4:1, Němčice - Krouna 4:1, Polička E - volno

Datum poslední aktualizace : 10.10.2010 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 1.kolo
V prvním kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Krouna - M.Trnávka 1:4, Litomyšl C - Krucemburk 2:3, Svitavy B - Polička F 4:1, Polička D - Polička E 4,5:1,5, Němčice - volno

Datum poslední aktualizace : 11.4.2010 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 11.kolo
V posledním 11.kole Krajské soutěže východ vedoucí Litomyšl B nezaváhala a po suverénní výhře 5:0 nad Svitavami C obsadila 1.místo a postoupila do KP2 - Blahopřejeme !!. Další výsledky: Polička D - Č.Třebová C 2,5:2,5, Polička F - Svitavy B 3:2, M.Trnávka - Litomyšl C 5:0, Č.Třebová D - Němčice 1:4, Polička E - volno

Datum poslední aktualizace : 21.3.2010 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 10.kolo
Také v Krajské soutěži východ je po desátém kole již rozhodnuto o vítězi, kterým se po výhře 5:0 nad Poličkou F stalo družstvo Litomyšle B - Blahopřejeme !! Další výsledky: Němčice - M.Trnávka 2:3, Litomyšl C - Svitavy C 0,5:4,5, Svitavy B - Polička D 3,5:1,5, Č.Třebová C - Polička E 3:2, Č.Třebová D - volno

Datum poslední aktualizace : 21.2.2010 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 9.kolo
V devátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Polička E - Svitavy B odloženo, Polička D - Litomyšl B 0,5:4,5, Polička F - Litomyšl C 2:3, Svitavy C - Němčice 1:4, M.Trnávka - Č.Třebová D 5:0, Č.Třebová C - volno

Datum poslední aktualizace : 7.2.2010 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 8.kolo
V osmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová D - Svitavy C 3:2, Němčice - Polička F 4:1, Litomyšl C - Polička D 0,5:4,5, Litomyšl B - Polička E 3,5:1,5, Svitavy B - Č.Třebová C 3:2, M.Trnávka - volno

Datum poslední aktualizace : 24.1.2010 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 7.kolo
V sedmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová C - Litomyšl B 2,5:2,5, Polička E - Litomyšl C 4,5:0,5, Polička D - Němčice 2:3, Polička F - Č. Třebová D 2,5:2,5, Svitavy C - M.Trnávka 0,5:4,5, Svitavy B - volno

Datum poslední aktualizace : 10.1.2010 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 6.kolo
V šestém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová D - Polička D 0,5:4,5, Němčice - Polička E 2,5:2,5, Litomyšl C - Č.Třebová C 0:5, Litomyšl B - Svitavy B 5:0, M.Trnávka - Polička F odloženo, Svitavy C - volno

Datum poslední aktualizace : 13.12.2009 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 5.kolo
V pátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy B - Litomyšl C 3,5:1,5, Č.Třebová C - Němčice 2,5:2,5, Polička E - Č.Třebová D 3,5:1,5, Polička D - M.Trnávka 2,5:2,5, Polička F - Svitavy C 1:4, Litomyšl B - volno. Dohrávka 3.kola: Polička E - Svitavy C 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 29.11.2009 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 4.kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky : Svitavy C - Polička D 2,5:2,5, M.Trnávka - Polička E 3,5:1,5, Č.Třebová D - Č.Třebová C 0,5:4,5, Němčice - Svitavy B 2:3, Litomyšl C - Litomyšl B 0:5, Polička F volno

Datum poslední aktualizace : 15.11.2009 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 3.kolo
Třetí kolo Krajské soutěže východ přineslo tyto výsledky: Litomyšl B - Němčice 4:1, Svitavy B - Č.Třebová D 5:0, Č.Třebová C - M.Trnávka 0,5:4,5, Polička E - Svitavy C odloženo, Polička D - Polička F 3,5:1,5, Litomyšl C volno

Datum poslední aktualizace : 1.11.2009 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 2.kolo
Druhé kolo Krajské soutěže východ přineslo tyto výsledky: Polička F - Polička E 1:4, Svitavy C - Č.Třebová C 2:3, M.Trnávka - Svitavy B 4,5:0,5, Č.Třebová D - Litomyšl B 0:5, Němčice - Litomyšl C 5:0, Polička D volno

Datum poslední aktualizace : 11.10.2009 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 1.kolo
První kolo Krajské soutěže východ přineslo tyto výsledky: Litomyšl C - Č.Třebová D 2:3, Litomyšl B - M.Trnávka 4:1, Svitavy B - Svitavy C 5:0, Č.Třebová C - Polička F 3,5:1,5, Polička E - Polička D 1:4, Němčice - volno

Datum poslední aktualizace : 1.3.2009 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 9. kolo
Devátým kolem byla ukončena Krajská soutěž východ s těmito výsledky: Polička E - Tropic 3,5:1,5, Svitavy C - Němčice 0,5:4,5, M.Trnávka - Litomyšl B 4,5:0,5, Č.Třebová C - Krouna 0:5, Polička D volno. První místo a právo postupu do Krajského přeboru 2. třídy si vybojovalo družstvo TJ Sokol Krouna o jedinou vyhranou partii před Sokolem Městečko Trnávka, s nímž mělo stejný počet bodů.

Datum poslední aktualizace : 15.2.2009 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 8. kolo
V osmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Krouna - M.Trnávka 2,5:2,5, Litomyšl B - Svitavy C 3,5:1,5, Němčice - Polička E 1,5:3,5, Tropic - Polička D 2:3, Č.Třebová C volno

Datum poslední aktualizace : 1.2.2009 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 7. kolo
V sedmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Polička D - Němčice 0,5:4,5, Polička E - Litomyšl B 1,5:3,5, Svitavy C - Krouna 1,5:3,5, M.Trnávka - Č.Třebová C 5:0, Tropic volno

Datum poslední aktualizace : 18.1.2009 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 6. kolo
V šestém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová C - Svitavy C 1,5:3,5, Krouna - Polička E 5:0, Litomyšl B - Polička D 1,5:3,5, Němčice - Tropic 5:0, M.Trnávka volno

Datum poslední aktualizace : 14.12.2008 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 5. kolo
V pátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Tropic - Litomyšl B 1:4, Polička D - Krouna 1:4, Polička E - Č.Třebová C 2:3, Svitavy C - M.Trnávka 3:2, Němčice volno

Datum poslední aktualizace : 30.11.2008 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 4. kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Trnávka - Polička E 3,5:1,5, Č.Třebová C - Polička D 4,5:0,5, Krouna - Tropic 3,5:1,5, Litomyšl B - Němčice 2,5:2,5, Svitavy C volno

Datum poslední aktualizace : 16.11.2008 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 3. kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Němčice - Krouna 3:2, Tropic - Č.Třebová C 1:4, Polička D - M.Trnávka 1,5:3,5, Polička E - Svitavy C 2:3, Litomyšl B - volno

Datum poslední aktualizace : 2.11.2008 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 2. kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy C - Polička D 3:2, M.Trnávka - Tropic 4,5:0,5, Č.Třebová C - Němčice 2,5:2,5, Krouna - Litomyšl B 3,5:1,5, Polička E - volno

Datum poslední aktualizace : 19.10.2008 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 1. kolo
V prvním kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl B - Č.Třebová C 2:3, Němčice - M.Trnávka 2:3, Tropic - Svitavy C 2,5:2,5, Polička D - Polička E 3,5:1,5, Krouna - volno

Datum poslední aktualizace : 20.9.2008 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - soupisky družstev


Datum poslední aktualizace : 13.4.2008 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2007/08 - 11. kolo
V posledním jedenáctém kole Krajské soutěže východ byli v přímém souboji o první místo mezi Svitavami B a Litomyšlí B úspěšnější hráči Svitav B a získali tak po výhře 3,5:1,5 postup do Krajského přeboru 2. třídy. Další výsledky: Tropic A - Polička D 3:2, Lanškroun D - Č.Třebová C 2,5:2,5, Lanškroun C - Svitavy C 3,5:1,5, Polička E - Němčice 2,5:2,5, Tropic B volno

Datum poslední aktualizace : 30.3.2008 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2007/08 - 10. kolo
V desátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl B - Polička E 3:2, Němčice - Lanškroun C 3,5:1,5, Svitavy C - Lanškroun D 3:2, Č.Třebová C - Tropic A 2:3, Polička D - Tropic B 4:1, Svitavy B volno

Datum poslední aktualizace : 9.3.2008 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2007/08 - 9. kolo
V devátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Tropic B - Č.Třebová C 2:3, Tropic A - Svitavy C 3:2, Lanškroun D - Němčice 1,5:3,5, Lanškroun C - Litomyšl B 1:4, Polička E - Svitavy B 1,5:3,5, Polička D volno

Datum poslední aktualizace : 24.2.2008 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2007/08 - 8. kolo
V osmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy B - Lanškroun C 4,5:0,5, Litomyšl B - Lanškroun D 4:1, Němčice . Tropic A 2,5:2,5, Svitavy C - Tropic B 3,5:1,5, Č.Třebová C - Polička D 3,5:1,5, Polička E volno

Datum poslední aktualizace : 10.2.2008 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2007/08 - 7. kolo
V sedmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Polička D - Svitavy C 3:2, Tropic B - Němčice 2:3, Tropic A - Litomyšl B 3,5:1,5, Lanškroun D - Svitavy B 0:5, Lanškroun C - Polička E 1,5:3,5, Č.Třebová C volno

Datum poslední aktualizace : 20.1.2008 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2007/08 - 6. kolo
V šestém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Polička E - Lanškroun D 4:1, Svitavy B - Tropic A 4:1, Litomyšl B - Tropic B 4:1, Němčice - Polička D 4:1, Svitavy C - Č.Třebová C 0,5:4,5, Lanškroun C volno

Datum poslední aktualizace : 6.1.2008 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2007/08 - 5. kolo
V pátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová C - Němčice 4:1, Polička D - Litomyšl B 2:3, Tropic B - Svitavy B 2:3, Tropic A - Polička E 4,5:0,5, Lanškroun D - Lanškroun C 1,5:3,5, Svitavy C volno

Datum poslední aktualizace : 9.12.2007 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2007/08 - 4. kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun C - Tropic A 2,5:2,5, Polička E - Tropic B 3,5:1,5, Svitavy B - Polička D 3:2, Litomyšl B - Č.Třebová C 4:1, Němčice - Svitavy C 5:0, Lanškroun D volno

Datum poslední aktualizace : 25.11.2007 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2007/08 - 3. kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy C - Litomyšl B 1,5:3,5, Č.Třebová C - Svitavy B 1,5:3,5, Polička D - Polička E 3:2, Tropic B - Lanškroun C 2,5:2,5, Tropic A - Lanškroun D 4:1, Němčice volno

Datum poslední aktualizace : 11.11.2007 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2007/08 - 2. kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun D - Tropic B 2:3, Lanškroun C - Polička D 3:2, Polička E - Č.Třebová C 2,5:2,5, Svitavy B - Svitavy C 4,5:0,5, Litomyšl B - Němčice 2,5:2,5, Tropic A volno

Datum poslední aktualizace : 28.10.2007 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2007/08 - 1. kolo
V prvním kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky : Němčice - Svitavy B 3:2, Svitavy C - Polička E 1,5:3,5, Č.Třebová C - Lanškroun C 2:3, Polička D - Lanškroun D 2,5:2,5, Tropic B - Tropic A 2:3, Litomyšl B volno

Datum poslední aktualizace : 18.3.2007 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2006/07 - 9. kolo
V posledním devátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Tropic A - Litomyšl B 2:3, Tropic B - Lanškroun C 2:3, Lanškroun D - Němčice 0:5, Linhartice - Svitavy C 3,5:1,5, Svitavy B - Č.Třebová C 2:3. Vítězem se staly Němčice, které však nemají zájem o postup, takže do KPII postupují Linhartice.

Datum poslední aktualizace : 4.3.2007 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2006/07 - 8. kolo
V osmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl B - Svitavy B 1,5:3,5, Č.Třebová C - Linhartice 2,5:2,5, Svitavy C - Lanškroun D 1:4, Němčice - Tropic B 4,5:0,5, Lanškroun C - Tropic A 2:3

Datum poslední aktualizace : 18.2.2007 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2006/07 - 7. kolo
V sedmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun C - Litomyšl B 2,5:2,5, Tropic A - Němčice 3:2, Tropic B - Svitavy C 4,5:0,5, Lanškroun D - Č.Třebová C 1,5:3,5, Linhartice - Svitavy B 3,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 4.2.2007 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2006/07 - 6. kolo
V šestém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl B - Linhartice 3:2, Svitavy B - Lanškroun D 4,5:0,5, Č.Třebová C - Tropic B 4,5:0,5, Svitavy C - Tropic A 3:2, Němčice - Lanškroun C 4:1

Datum poslední aktualizace : 21.1.2007 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2006/07 - 5. kolo
V pátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Němčice - Litomyšl B 4:1, Lanškroun C - Svitavy C 2:3, Tropic A - Č.Třebová C 2,5:2,5, Tropic B - Svitavy B 2:3, Lanškroun D - Linhartice 1,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 7.1.2007 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2006/07 - 4. kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl B - Lanškroun D 4,5:1,5, Linhartice - Tropic B 3,5:1,5, Svitavy B - Tropic A 3,5:1,5, Č.Třebová C - Lanškroun C 2,5:2,5, Svitavy C - Němčice 0:5

Datum poslední aktualizace : 10.12.2006 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2006/07 - 3. kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Svitavy C - Litomyšl B 1,5:3,5, Němčice - Č.Třebová C 2,5:2,5, Lanškroun C - Svitavy B 2,5:2,5, Tropic A - Linhartice 3:2, Tropic B - Lanškroun D 3,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 26.11.2006 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2006/07 - 2. kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl B - Tropic B 3:2, Lanškroun D - Tropic A 1,5:3,5, Linhartice - Lanškroun C 4:1, Svitavy B - Němčice 1:4, Č.Třebová C - Svitavy C 4,5:0,5

Datum poslední aktualizace : 12.11.2006 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2006/07 - 1. kolo
V prvním kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Č.Třebová C - Litomyšl B 2,5:2,5, Svitavy C - Svitavy B 4:1, Němčice - Linhartice 2:3, Lanškroun C - Lanškroun D 3:2, TROPIC A - TROPIC B 2:3

Datum poslední aktualizace : 9.4.2006 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2005/06 - třinácté kolo
V posledním třináctém kole Krajské soutěže východ potvrdilo Jablonné n/O. svou letošní suverenitu i první místo v tabulce. Výsledky: Žamberk E - Tropic C 3:2, H.Čermná B - Jablonné n/O. 1,5:3,5, Žamberk D - Linhartice 2:3, Litomyšl B - Polička D 2:3, Č.Třebová C - Němčice 0:5, Kunvald C - Lanškroun C 1:4, Mistrovice - Tropic C 2:3

Datum poslední aktualizace : 26.3.2006 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2005/06 - dvanácté kolo
Ve dvanáctém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Tropic C - Mistrovice 3,5:1,5, Tropic B - Kunvald C 3,5:1,5, Lanškroun C - Č.Třebová C 2,5:2,5, Němčice - Litomyšl B 1,5:3,5, Polička D - Žamberk D 4:1, Linhartice - H.Čermná B 0,5:4,5, Jablonné n/O. - Žamberk E 4:1

Datum poslední aktualizace : 12.3.2006 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2005/06 - jedenácté kolo
V jedenáctém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Jablonné n/O. - Tropic C 2,5:2,5, Žamberk E - Linhartice , H.Čermná B - Polička D 4:1, Žamberk D - Němčice 2,5:2,5, Litomyšl B - Lanškroun C 3,5:1,5, Č.Třebová C - Tropic B 3:2, Kunvald C - Mistrovice 1,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 26.2.2006 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2005/06 - desáté kolo
Výsledky desátého kola Krajské soutěže východ: Tropic C - Kunvald C 2,5:2,5, Mistrovice - Č.Třebová C 5:0, Tropic B - Litomyšl B 2:3, Lanškroun C - Žamberk D 3,5:1,5, Němčice - H.Čermná B 3,5:1,5, Polička D - Žamberk E 2:3, Linhartice - Jablonné n/O. 1,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 12.2.2006 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2005/06 - deváté kolo
V devátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Linhartice - Tropic C 3,5:1,5, Jablonné n/O. - Polička D 3,5:1,5, Žamberk E - Němčice 2,5:2,5, H.Čermná B - Lanškroun C 3:2, Žamberk D - Tropic B 2,5:2,5, Litomyšl B - Mistrovice 2,5:2,5, Č.Třebová C - Kunvald C 1:4

Datum poslední aktualizace : 30.1.2006 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2005/06 - osmé kolo
V osmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Tropic C - Č.Třebová C 3:2, Kunvald C - Litomyšl B 2:3, Mistrovice - Žamberk D 2,5:2,5, Tropic B - H.Čermná B 2:3, Lanškroun C - Žamberk E 3:2, Němčice - Jablonné n/O. 2,5:2,5, Polička D - Linhartice 2:3

Datum poslední aktualizace : 15.1.2006 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2005/06 - sedmé kolo
Sedmé kolo Krajské soutěže východ přineslo tyto výsledky: Polička D - Tropic C 4:1, Linhartice - Němčice 2,5:2,5, Jablonné n/O. - Lanškroun C 5:0, Žamberk E - Tropic B 2,5:2,5, H.Čermná B - Mistrovice 2,5:2,5, Žamberk D - Kunvald C 1:4, Litomyšl B - Č.Třebová C 2:3

Datum poslední aktualizace : 18.12.2005 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2005/06 - šesté kolo
Výsledky šestého kola Krajské soutěže východ: Tropic B - Jablonné n/O. 1,5:3,5, Mistrovice - Žamberk E 3,5:1,5, Kunvald C - H.Čermná B 2:3, Č.Třebová C - Žamberk D 3,5:1,5, Lanškroun C - Litomyšl B 2,5:2,5, Němčice - Polička D 4:1

Datum poslední aktualizace : 4.12.2005 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2005/06 - páté kolo
V pátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Němčice - Tropic C 4:1, Polička D - Lanškroun C 3,5:1,5, Linhartice - Tropic B 2:3, Jablonné n/O. - Mistrovice 5:0, Žamberk E - Kunvald C 1,5:3,5, H.Čermná B - Č.Třebová C 2,5:2,5, Žamberk D - Litomyšl B 1:4

Datum poslední aktualizace : 20.11.2005 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2005/06 - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Tropic C - Lanškroun D 3,5:1,5, Litomyšl B - H. Čermná B 3:2, Č. Třebová C - Žamberk E 2:3, Kunvald C - Jablonné n/O. 1,5:3,5, Mistrovice - Linhartice 1,5:3,5, Tropic C - Polička D 2,5:2,5, Lanškroun C - Němčice 1:4

Datum poslední aktualizace : 6.11.2005 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2005/06 - třetí kolo
Výsledky třetího kola Krajské soutěže východ: Lanškroun C - Tropic C 1:4, Němčice - Tropic B 1,5:3,5, Polička D - Mistrovice 3:2, Linhatice - Kunvald C 3,5:1,5, Jablonné n/O. - Č.Třebová C 3,5:1,5, Žamberk E - Litomyšl B 2:3, H.Čermná B - Žamberk D 3:2

Datum poslední aktualizace : 24.10.2005 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2005/06 - druhé kolo
Třetí říjnový víkend pokračovala pouze Krajská soutěž východ s těmito výsledky: Tropic C - H.Čermná B 1,5:3,5, Žamberk D - Žamberk E 2,5:2,5, Litomyšl B - Jablonné n/O. 2,5:2,5, Č.Třebová C - Linhartice 3,5:1,5, Kunvald C - Polička D 2:3, Mistrovice - Němčice 2,5:2,5, Tropic B - Lanškroun C 3:2

Datum poslední aktualizace : 16.10.2005 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2005/06 - první kolo
Prvním kolem zahájila Krajská soutěž východ s výsledky: Tropic B - Tropic C 3,5:1,5, Lanškroun B - Mistrovice 3,5:1,5, Němčice - Kunvald C 5:0, Polička D - Č.Třebová C 2:3, Linhartice - Litomyšl B 3,5:1,5, Jablonné n/O. - Žamberk D 3:2, Žamberk E - H.Čermná B 1,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 1.10.2005 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2005/06 - rozlosování
Krajská soutěž východ je nejpočetnější soutěží - startuje v ní dokonce 14 družstev.

Datum poslední aktualizace : 10.4.2005 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 11.kolo
Až poslední jedenácté kolo Krajské soutěže východ rozhodlo o vítězi, kterým se stalo družstvo Tropic Lanškroun A. Výsledky: Mistrovice - H.Čermná B 2:3, Ústí n/O. B - Tropic B 2:3, Linhartice - Lanškroun C 3,5:1,5, Tropic A - Žamberk D 4:1, Polička D - Kunvald C 2,5:2,5.

Datum poslední aktualizace : 20.3.2005 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 10.kolo
V desátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald C - Tropic A 2,5:2,5, Žamberk D - Linhartice 2,5:2,5, Lanškroun C - Ústí n/O. E 3:2, Tropic B - Mistrovice 2,5:2,5, H.Čermná B - Němčice 3,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 6.3.2005 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 9.kolo
V devátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Němčice - Tropic B 2,5:2,5, Mistrovice - Lanškroun C 1:4, Ústí n/O. E - Žamberk D 1,5:3,5, Linhartice - Kunvald C 4:1, Tropic A - Polička D 3:2

Datum poslední aktualizace : 20.2.2005 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 8.kolo
Krajská soutěž východ pokračovala osmým kolem s výsledky: Polička D - Linhartice 2,5:2,5, Kunvald C - Ústí n/O. E 2:3, Žamberk D - Mistrovice 2:3, Lanškroun C - Němčice 2:3, Tropic Lanškroun B - H.Čermná B 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 6.2.2005 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 7.kolo
V sedmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: H.Čermná B - Lanškroun C 2,5:2,5, Němčice - Žamberk D 3,5:1,5, Mistrovice - Kunvald C 3:2, Ústí n/O. E - Polička D 1:4, Linhartice - Tropic A 0:5

Datum poslední aktualizace : 16.1.2005 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 6.kolo
Šestým kolem pokračovala Krajská soutěž východ s výsledky: Tropic Lanškroun A - Ústí n/O. E 4,5:0,5, Polička D - Mistrovice 3,5:1,5, Kunvald C - Němčice 1,5:3,5, Žamberk D - H.Čermná B 2,5:2,5, Lanškroun C - Tropic Lanškroun B 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 19.12.2004 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 5.kolo
Páté kolo Krajské soutěže východ přineslo střídání na čele tabulky po výsledcích: Tropic B - Žamberk D 2:3, H.Čermná B - Kunvald C 3:2, Němčice - Polička D 4:1, Mistrovice - Tropic A 1:4, Üstí n/O. E - Linhartice 1:4

Datum poslední aktualizace : 5.12.2004 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 4.kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Linhartice -Mistrovice 4:1, Tropic A - Němčice 2,5:2,5, Polička D - H.Čermná B 5:0, Kunvald C - Tropic B 3:2, Žamberk D - Lanškroun C 2:3

Datum poslední aktualizace : 21.11.2004 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 3.kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun C - Kunvald C 4:1, Tropic B - Polička D 1,5:3,5, H.Čermná B - Tropic A 0,5:4,5, Němčice - Linhartice 3:2, Mistrovice - Ústí n/O. E 3:2

Datum poslední aktualizace : 7.11.2004 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 2.kolo
Druhé kolo Krajské soutěže východ přineslo tyto výsledky: Ústí n/O. E - Němčice 0:5, Linhartice - H.Čermná B 3:2, Tropic Lanškroun A - Tropic Lanškroun B 3:2, Polička D - Lanškroun C 3,5:1, Kunvald C - Žamberk D 2:3

Datum poslední aktualizace : 17.10.2004 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 1.kolo
V prvním kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky : Žamberk D - Polička D 1,5:3,5, Lanškroun D - Tropic A 3:2, Tropic B - Linhartice 2:3, H.Čermná B - Ústí n/O E 2:3, Němčice - Mistrovice 5:0

Datum poslední aktualizace : 22.9.2004 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2004/05 - rozlosování
Ve středu 22.9.2004 proběhlo v Ústí n/O. rozlosování Krajského přeboru I. třídy a současně Krajského přeboru II. třídy východ, Krajského přeboru III. třídy východ a Krajské soutěže východ. Krajská soutěž východ se v letošní sezoně bude hrát o jedenácti družstvech.

Datum poslední aktualizace : 1.9.2004 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ 2004/05 - oprávněná družstva
Přehled družstev, oprávněných ke startu v soutěži v sezoně 2004/05 (podle výsledků minulé sezony)

Datum poslední aktualizace : 21.3.2004 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 9. kolo
Poslední kolo Krajské soutěže východ přineslo tyto výsledky: Lanškroun FYGR - Němčice 2,5:2,5, H.Čermná B - Mistrovice 3:2, Kunvald C - Linhartice 0,5:4,5, Č.Třebová C - Žamberk D 4:1

Datum poslední aktualizace : 7.3.2004 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 8. kolo
Osmé kolo Krajské soutěže východ rozhodlo o vítězi, kterým se stává družstvo Lanškroun Fygr. Výsledky: Žambrk D - Kunvald C 2:3, Linhartice - H.Čermná B 2,5:2,5, Mistrovice - Lanškroun FYGR 2,5:2,5, Němčice - Lanškroun C 3:2

Datum poslední aktualizace : 22.2.2004 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 7. kolo
V sedmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výskedky: Lanškroun C - Mistrovice 4,5.3,5, Lanškroun FYGR - Linhartice 3:2, H.Čermná B - Žamberk D 2:3, Kunvald C - Č.Třebová C 2:3

Datum poslední aktualizace : 8.2.2004 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 6. kolo
Šesté kolo Krajské soutěže východ přineslo většinou vyronané souboje: Č.Třebová C - H.Čermná B 2,5:2,5, Žamberk B - Lanškroun FYGR 0,5:4,5, Linhartice - Lanškroun C 2,5:2,5, Mistrovice - Němčice 3:2

Datum poslední aktualizace : 18.1.2004 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 5. kolo
Páté kolo Krajské soutěže východ se vyznačovalo těmito výsledky: Němčice - Linhartice 1:4, Lanškroun C - Žamberk D 4:1, Lanškroun FYGR - Č.Třebová C 4:1, H.Čermná B - Kunvald C 1,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 4.1.2004 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 4. kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald C - Lanškroun FYGR 0,5:4,5, Č.Třebová C - Lanškroun C 2,5:2,5, Žamberk D - Němčice 1,5:3,5, Linhartice - Mistrovice 3,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 7.12.2003 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 3. kolo
Třetí kolo Krajské soutěže východ přineslo výsledky: Mistrovice - Žamberk D 3:2, Němčice - Č.Třebová C 2,5:2,5, Lanškroun C - Kunvald C 1,5:3,5, Lanškroun FYGR - H.Čermná B 23,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 23.11.2003 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 2. kolo
V druhém kole Krajské soutěže východ se družstva rozešla s výsledky: H.Čermná B - Lanškroun C 1,5:3,5, Kunvald C - Němčice 4:1, Č.Třebová C - Mistrovice 5:0, Žamberk D - Linhartice 0,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 9.11.2003 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - 1. kolo
V prvním kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Linhartice - Č.Třebová C 2:3, Mistrovice - Kunvald C 2,5:2,5, Němčice - H.Čermná B 1:4, Lanškroun C - FYGR 0:5

Datum poslední aktualizace : 1.10.2003 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - soupisky
Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2003/04 startovat v Krajské soutěži východ

Datum poslední aktualizace : 25.9.2003 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - rozlosování
A do třetice - ve středu 24.9.2003 byla v Ústí n/O. rozlosována i Krajská soutěž východ, ve které proti sobě nastoupí pětičlenná družstva podle následujícího přehledu.

Datum poslední aktualizace : 1.9.2003 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - oprávněná družstva
Přehled družstev, oprávněných ke startu v soutěži v sezoně 2003/04 (podle výsledků minulé sezony)

Datum poslední aktualizace : 9.4.2003 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - jedenácté kolo
Mezi ostatními zprávami poněkud zapadly výsledky posledního jedenáctého kola Krajské soutěže východ, ve které zvítězilo družstvo Č.Třebové D před Letohradem B - Blahopřejeme ! Výsledky: Č.Třebová C - Mistrovice 3:2, Č.Třebová D - Němčice 2,5:2,5, Kunvald C - Žamberk D 3,5:1,5, Ústí n/O D - Litomyšl B 5:0, H.Čermná B - Linhartice 4:1, Lanškroun C - Letohrad B 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 16.3.2003 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - desáté kolo
Předposlední desáté kolo Krajské soutěže východ přineslo tyto výsledky: Mistrovice - Lanškroun C 3:2, Letohrad B - H.Čermná B 3,5:1,5, Linhartice - Ústí n/O D 3,5:1,5, Litomyšl B - Kunvald C 2:3, Žamberk D - Č.Třebová D 1,5:3,5, Němčice - Č.Třebová D 0,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 3.3.2003 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - deváté kolo
V devátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Němčice - Mistrovice 2,5:2,5, Č.Třebová D - Litomyšl B 5:0, Kunvald C - Linhartice 2:3, Ústí n/O. D - Letohrad B 2,5:2,5, H.Čermná B - Lanškroun C 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 18.2.2003 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - osmé kolo
V osmém kole Krajské soutěže východ byly zaznamenány tyto výsledky: Mistrovice - H.Čermná B 2,5:2,5, Lanškroun C - Ústí n/O. D 4,5:0,5, Letohrad B - Kunvald C 4:1, Linhartice - Č.Třebová D 1:4, Litomyšl B - Č.Třebová C 0,5:4,5, Žamberk D -Němčice 1,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 26.1.2003 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - sedmé kolo
Sedmé kolo Krajské soutěže východ přineslo tyto výsledky: Žamberk D - Mistrovice 3:2, Němčice - Litomyšl B 1:4, Č.Třebová C - Linhartice 5:0, Č.Třebová D - Letohrad B 4:1, Kunvald C -Lanškroun C 1,5:3,5, Ústí n/O. D - H.Čermná B 3:2

Datum poslední aktualizace : 12.1.2003 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - šesté kolo
Šesté kolo Krajské soutěže východ přineslo tyto výsledky: Mistrovice - Ústí n/O. D 2,5:2,5, H.Čermná B - Kunvald C 1,5:3,5, Lanškroun C - Č.Třebová D 1,5:3,5, Letohrad B - Č.Třebová C 4,5:0,5, Linhartice - Němčice 3,5:1,5, Litomyšl B - Žamberk D 2,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 16.12.2002 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - páté kolo
Páté kolo Krajské soutěže východ přineslo tyto výsledky: Litomyšl B - Mistrovice 4:1, Žamberk D -Linhartice 2:3, Němčice - Letohrad B 0:5, Č.Třebová C - Lanškroun C 3:2, Č.Třebová D - H.Čermná B 3:2, Kunvald C - Ústí n/O. D 2:3

Datum poslední aktualizace : 1.12.2002 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - čtvrté kolo
Čtvrté kolo Krajské soutěže východ přineslo tyto výsledky: Mistrovice - Kunvald C 1,5:3,5, Ústí n/O. D - Č.Třebová D 0,5:4,5, H.Čermná B - Č.Třebová C 1,5:3,5, Lanškroun C - Němčice 2,5:2,5, Letohrad B - Žamberk D 5:0, Linhartice - Litomyšl B 4:1

Datum poslední aktualizace : 18.11.2002 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajské souteže východ byly docíleny výsledky: Linhartice - Mistrovice 3:2, Litomyšl B - Letohrad B 1:4, Žamberk D - Lanškroun C 2,2:2,5 , Němčice - H. Čermná 2:3, Č.Třebová C - Ústí n/O D 2,5:2,5 , Č.Třebová D - Kunvald C 3,5:1,5.

Datum poslední aktualizace : 13.11.2002 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - druhé kolo
Ve druhém kole krajské soutěže východ byly docíleny tyto výsledky: Mistrovice - Č.Třebová D 1:4, Kunvald C - Č.Třebová C 1,5:3,5 , Ústí n/O - Němčice 4:1, H.Čermná B - Žamberk D 4:1, Lanškroun C - Litomyšl B 2:3, Letohrad B - Linhartice 3,5:1,5.

Datum poslední aktualizace : 14.10.2002 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - první kolo
O víkendu odstartovala prvním kolem východní skupina krajské soutěže pětičlenných družstev s výsledky: Letohrad B - Mistrovice 3:2, Linhartice - Lanškroun C 4:1, Litomyšl B - H.Čermná B 2,5:2,5 (upraveno), Žamberk D - Ústí n/O D 2:3, Němčice - Kunvald C 1,5:3,5 , Č.Třebová C - Č.Třebová D 3:2

Datum poslední aktualizace : 9.10.2002 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - soupisky družstev
Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2002/03 startovat v Krajské soutěži východ

Datum poslední aktualizace : 5.10.2002 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - rozlosování
Ve středu 2.10.2002 byly v Ústí n/O. vylosovány východní soutěže družstev Pardubického šachového svazu pro sezónu 2002/03, mj. i Krajská soutěž skupina východ.

Datum poslední aktualizace : 31.5.2002 Sekce : Krajská soutěž východ
Krajská soutěž východ - oprávněná družstva



Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.