Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.11.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Krajská soutěž západ - starší články

Datum poslední aktualizace : 09.04.17 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - jedenácté kolo
V posledním jedenáctém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny H - Miřetice 0,5:4,5, Hlinsko C - Polabiny F 2,5:2,5, Krouna - Chrudim C 2:3, Rapid F - Železné hory B 3,5:1,5, Chrudim D - Krucemburk 1,5:3,5, Polabiny G - Polička E 4:1
Remiza v souboji Hlinska s Polabinami potvrdila Polabinám F první místo, Hlinsku C zajistila místo druhé a oběma družstvům postup do KP2 !


Datum poslední aktualizace : 26.03.17 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - desáté kolo
V desátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Miřetice - Polabiny G 4:1, Polička E - Chrudim D 1,5:3,5, Krucemburk - Rapid F 2,5:2,5, Železné hory B - Krouna 3:2, Chrudim C - Hlinsko C 0:5, Polabiny F - Polabiny H 3:2
Předposlední kolo již rozhodlo o vítězi a prvním postupujícím, kterým se stalo družstvo 2222 ŠK Polabiny F - Blahopřejeme !!!, přičemž druhý postupující vzejde až v posledním kole z trojice Hlinsko C, Chrudim D a Chrudim C.


Datum poslední aktualizace : 05.03.17 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - deváté kolo
V devátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Polabiny F - Miřetice 3:2, Polabiny H - Chrudim C 1:4, Hlinsko C - Železné hory B 3,5:1,5, Krouna - Krucemburk 2,5:2,5, Rapid F - Polička E 2,5:2,5, Chrudim D - Polabiny G 4:1

Datum poslední aktualizace : 19.02.17 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - osmé kolo
V osmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Miřetice - Chrudim D 1,5:3,5, Polabiny G - Rapid F 3:2, Polička E - Krouna 2,5:2,5, Krucemburk - Hlinsko C 2:3, Železné hory B - Polabiny H 2:3, Chrudim C - Polabiny F 2:3

Datum poslední aktualizace : 05.02.17 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Chrudim C - Miřetice 4:1, Polabiny F - Železné hory B 3:2, Polabiny H - Krucemburk 2:3, Hlinsko C - Polička E 4,5:0,5, Krouna - Polabiny G 1,5:3,5, Rapid D - Chrudim D 2,5:2,5


Datum poslední aktualizace : 22.01.17 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - šesté kolo
V šestém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Miřetice - Rapid F 1:4, Chrudim D - Krouna odloženo, Polabiny G - Hlinsko C 4,5:0,5, Polička E - Polabiny H 4:1, Krucemburk - Polabiny F 3:2, Železné hory B - Chrudim C 3:2

Datum poslední aktualizace : 08.01.17 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - páté kolo
V pátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Železné hory B - Miřetice 0,5:4,5, Chrudim C - Krucemburk 2,5:2,5, Polabiny F - Polička E 5:0, Polabiny H - Polabiny G 1:4, Hlinsko C - Chrudim D 1:4, Krouna - Rapid F 2:3

Datum poslední aktualizace : 04.12.16 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Miřetice - Krouna 2:3, Rapid F - Hlinsko C 2:3, Chrudim D - Polabiny H 3,5:1,5, Polabiny G - Polabiny F 2:3, Polička E - Chrudim C 1,5:3,5, Krucemburk - Železné hory B 2:3

Datum poslední aktualizace : 20.11.16 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Krucemburk - Miřetice 3,5:1,5, Železné hory B - Polička E 2,5:2,5, Chrudim C - Polabiny G 3:2, Polabiny G - Chrudim D 3:2, Polabiny H - Rapid F 1:4, Hlinsko B - Krouna 3:2

Datum poslední aktualizace : 06.11.16 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - druhé kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Miřetice - Hlinsko C 1:4, Krouna - Polabiny H 3,5:1,5, Rapid F - Polabiny F 2,5:2,5, Chrudim D - Chrudim C 0,5:4,5, Polabiny G - Železné hory B 3:2, Polička E - Krucemburk 3:2

Datum poslední aktualizace : 16.10.16 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - první kolo
V prvním kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Polička E - Miřetice 2,5:2,5, Krucemburk - Polabiny G 3:2, Železné hory B - Chrudim D 2,5:2,5, Chrudim C - Rapid F 3:2, Polabiny F - Krouna 3,5:1,5, Polabiny H - Hlinsko C 3:2

Datum poslední aktualizace : 10.4.2016 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - jedenácté kolo
V jedenáctém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky :
Finalová skupina A : Hlinsko B - Rapid F 5:0, Krucemburk - Rapid G 1,5:3,5, Chrudim D - Polabiny F 2,5:2,5, Chrudim C - Polabiny I 4,5:1,5. Výsledky posledního kola již nic nemohly změnit na vítězství Hlinska B a jeho postupu spolu s Rapidem F do Krajského přeboru 2.třídy.
Finalová skupina B ukončila své zápolení již o kolo dříve.


Datum poslední aktualizace : 20.3.2016 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - desáté kolo
V desátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky :
Finalová skupina A : Rapid F - Chrudim C 2:3, Rapid G - Hlinsko B 1:4, Polabiny F - Krucemburk 2,5:2,5, Polabiny I - Chrudim D 1,5:3,5
Finalová skupina B : Železné hory B - Krouna 0,5:4,5, Polabiny H - Hlinsko C 2,5:2,5, Polabiny G - Miřetice 3,5:1,5
Bez ohledu na výsledky posledního kola se postupujícími do Krajského přeboru 2.třídy stala družstva Hlinska B a Rapidu Pardubice F.


Datum poslední aktualizace : 28.2.2016 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - deváté kolo
V devátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky :
Finalová skupina A : Chrudim D - Rapid F 2,5:2,5, Chrudim C - Rapid G 2:3, Hlinsko B - Polabiny F 3,5:1,5, Krucemburk - Polabiny I 2,5:2,5
Finalová skupina B : Miřetice - Železné hory B 4,5:0,5, Krouna - Polabiny H odloženo, Hlinsko C - Polabiny G 4,5:0,5


Datum poslední aktualizace : 14.2.2016 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - osmé kolo
V osmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky :
Finalová skupina A : Rapid F - Krucemburk 5:0 (hosté nedojeli), Rapid G - Chrudim D 2:3, Polabiny F - Chrudim C 3:2, Polabiny I - Hlinsko B 0,5:4,5
Finalová skupina B : Železné hory B - Hlinsko C 2,5:2,5, Polabiny H - Miřetice 1:4, Polabiny G - Krouna 1,5:3,5


Datum poslední aktualizace : 9.2.2016 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - finalové skupiny
Poslední sedmé kolo základních skupin Krajské soutěže západ také určilo složení finalové skupiny A (kde se družstva utkají o postup do KP2) i finalové skupiny B (kde se utkají o pořadí na 9.-14. místě). Detaily včetně termínů a losu utkání ve finalové skupině A naleznete zde a ve finalové skupině B zde.

Datum poslední aktualizace : 31.1.2016 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Polabiny I - Rapid F 1:4, Polabiny G - Polabiny H 0,5:4,5, Rapid G - Polabiny F 3:2, Železné hory B volno
skupina B : Chrudim D - Krouna 4,5:0,5, Hlinsko B - Krucemburk 4:1, Miřetice - Hlinsko C 3,5:1,5, Chrudim C volno
Do finale o prvenství postupují první čtyři týmy skupin A a B, ostatní se utkají o 9-14 místo.


Datum poslední aktualizace : 18.1.2016 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - šesté kolo
V šestém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Polabiny F - Polabiny G 3,5:1,5, Polabiny H - Polabiny I 1,5:3,5, Rapid F - Železné hory B 3:2, Rapid G volno
skupina B : Hlinsko C - Hlinsko B 2,5:2,5, Krucemburk - Chrudim D 2,5:2,5, Krouna - Chrudim C 2:3


Datum poslední aktualizace : 13.12.2015 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - páté kolo
V pátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Železné hory B - Polabiny H 3:2, Polabiny I - Polabiny F 0,5:4,5, Polabiny G - Rapid G 2,5:2,5, Rapid F volno
skupina B : Chrudim C - Krucemburk 4:1, Chrudim D - Hlinsko C 3:2, Hlinsko B - Miřetice 3,5:1,5, Krouna volno


Datum poslední aktualizace : 29.11.2015 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Rapid G - Polabiny I 3:2, Polabiny F - Železné hory B 3,5:1,5, Polabiny H - Rapid F 2:3, Polabiny G volno
skupina B : Miřetice - Chrudim D 2:3, Hlinsko C - Chrudim C 2,5:2,5, Krucemburk - Krouna 2,5:2,5, Hlinsko B volno


Datum poslední aktualizace : 15.11.2015 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky :
skupina A : Rapid F - Polabiny F 3:2, Železné hory B - Rapid G 1:4, Polabiny I - Polabiny G 3,5:1,5, Polabiny H volno
skupina B : Krouna - Hlinsko C 2,5:2,5, Chrudim C - Miřetice 3:2, Chrudim D - Hlinsko B 1,5:3,5, Krucemburk volno


Datum poslední aktualizace : 2.11.2015 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - druhé kolo
V Krajské soutěži západ byly ve druhém kole dosaženy následující výsledky :
Skupina A : Polabiny G - Železné hory B 2,5:2,5, Rapid G - Rapid F 1,5:3,5, Polabiny F - Polabiny H 4:1, Polabiny I volno
Skupina B : Hlinsko B - Chrudim C 4,5:0,5, Miřetice - Krouna 2:3, Hlinsko C - Krucemburk 2:3, Chrudim D - volno


Datum poslední aktualizace : 13.10.2015 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - první kolo
Také Krajská soutěž západ se letos hraje ve dvou skupinách A a B, v nichž byly v prvním kole dosaženy následující výsledky:
Skupina A : Polabiny H - Rapid G 2:3, Rapid F - Polabiny G 3,5:1,5, Železné hory B - Polabiny I 2,5:2,5, Polabiny F volno
Skupina B : Krucemburk - Miřetice 2,5:2,5, Krouna - Hlinsko B 1:4, Chrudim C - Chrudim D 3,5:1,5, Hlinsko C volno


Datum poslední aktualizace : 12.4.2015 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - jedenácté kolo
V závěrečném jedenáctém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Polabiny H - Polabiny I 2:3, Polabiny G - Krucemburk 1,5:3,5, Chrudim D - Rapid Pardubice G 4,5:0,5, Chrudim C - Hlinsko C 3,5:1,5, Rapid Pardubice F - Chvaletice 4,5:0,5, Miřetice - Polabiny F 2:3.
Vítězem a postupujícím do KP2, kterým se již dvě kola před koncem soutěže stalo družstvo Šachového spolku Železné hory, na čemž nic nezměnila ani jeho vysoká prohra v posledním kole.


Datum poslední aktualizace : 22.3.2015 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - desáté kolo
V desátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Polabiny I - Miřetice 2,5:2,5, Polabiny F - Rapid Pardubice F 0:5, Chvaletice - Chrudim C 2,5:2,5, Hlinsko C - Chrudim D 3:2, Rapid Pardubice G - Polabiny G 4:1, Krucemburk - Polabiny H 3:2
Železné hory ztratily první body v soutěži, ale na jejich vítězství a postupu do KP2 to už nemá žádný vliv.


Datum poslední aktualizace : 1.3.2015 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - deváté kolo
V devátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Krucemburk - Polabiny I odloženo, Polabiny H - Rapid Pardubice G 0:5, Polabiny G - Hlinsko C 3,5:1,5, Chrudim D - Železné hory (dříve Chvaletice) 2:3, Chrudim C - Polabiny F 2:3, Rapid Pardubice F - Miřetice 1:4
Dvě kola před koncem soutěže je již rozhodnuto o vítězi a postupujícím do Krajského přeboru 2.třídy, kterým se stává družstvo ŠS Železné hory (původně TJ Energetik Chvaletice) - Blahopřejeme !!!


Datum poslední aktualizace : 15.2.2015 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - osmé kolo
V osmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Polabiny I - Rapid Pardubice F 2:3, Miřetice - Chrudim C 1,5:3,5, Polabiny F - Chrudim D 1,5:3,5, Chvaletice - Polabiny G 4,5:0,5, Hlinsko C - Polabiny H 4:1, Rapid Pardubice G - Krucemburk 3:2

Datum poslední aktualizace : 1.2.2015 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Rapid Pardubice G - Polabiny I 3,5:1,5, Krucemburk - Hlinsko C 2:3, Polabiny H - Chvaletice 1,5:3,5, Polabiny G - Polabiny F 3:2, Chrudim D - Miřetice 2,5:2,5, Chrudim C - Rapid Pardubice F 3:2

Datum poslední aktualizace : 18.1.2015 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - šesté kolo
V šestém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Polabiny I - Chrudim C 3:2, Rapid Pardubice F - Chrudim D 1,5:3,5, Miřetice - Polabiny G 2,5:2,5, Polabiny F - Polabiny H 1,5:3,5, Chvaletice - Krucemburk 3:2, Hlinsko C - Rapid Pardubice G 0,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 4.1.2015 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - páté kolo
V pátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Hlinsko C - Polabiny I 2:3, Rapid Pardubice G - Chvaletice 2:3, Krucemburk - Polabiny F 2,5:2,5, Polabiny H - Miřetice 0,5:4,5, Polabiny G - Rapid Pardubice F 1,5:3,5, Chrudim D - Chrudim C 0,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 7.12.2014 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Polabiny I - Chrudim D 1,5:3,5, Chrudim C - Polabiny G 3,5:1,5, Rapid Pardubice F - Polabiny H 4:1, Miřetice - Krucemburk 2:3, Polabiny F - Rapid Pardubice G 1,5:3,5, Chvaletice - Hlinsko C 4,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 23.11.2014 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Chvaletice - Polabiny I 5:0, Hlinsko C - Polabiny F 2,5:2,5, Rapid Pardubice G - Miřetice 3:2, Krucemburk - Rapid Pardubice F 2,5:2,5, Polabiny H - 1:4, Polabiny G - Chrudim D 1:4

Datum poslední aktualizace : 9.11.2014 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - druhé kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Polabiny I - Polabiny G 2,5:2,5, Chrudim D - Polabiny H 3,5:1,5, Chrudim C - Krucemburk 2,5:2,5, Rapid Pardubice F - Rapid Pardubice G 3:2, Miřetice - Hlinsko C 1:4, Polabiny F - Chvaletice 1,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 19.10.2014 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - první kolo
V prvním kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny F - Polabiny I 4:1, Chvaletice - Miřetice 4,5:0,5, Hlinsko C - Rapid Pardubice F 1:4, Rapid Pardubice G - Chrudim C 1:4, Krucemburk - Chrudim D 2,5:2,5, Polabiny H - Polabiny G 2:3

Datum poslední aktualizace : 16.3.2014 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - deváté kolo
V posledním devátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Choceň - Bohdaneč 2,5:2,5, Chvaletice - Polabiny G 3,5:1,5, Miřetice - Rapid G 1:4, Rapid F - Chrudim D 2,5:2,5, Polabiny F - Polabiny H 4,5:0,5.
Vítězem soutěže se stalo již kolo před koncem družstvo Sokola Lázně Bohdaneč - Blahopřejeme !!!


Datum poslední aktualizace : 23.2.2014 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - osmé kolo
V osmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohdaneč - Polabiny F 5:0, Polabiny H - Rapid F 2,5:2,5, Chrudim D - Miřetice 3,5:1,5, Rapid G - Chvaletice 2,5:2,5, Polabiny G - Choceň 1:4
Již kolo před koncem soutěže se vítězem stalo družstvo Sokola Lázně Bohdaneč, které všem ostatním soupeřům uteklo 'o parník' - Blahopřejeme !!!


Datum poslední aktualizace : 9.2.2014 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - sedmé kolo
V sedmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny G - Bohdaneč 0,5:4,5, Choceň - Rapid G 1,5:3,5, Chvaletice - Chrudim D 1,5:3,5, Miřetice - Polabiny H 2,5:2,5, Rapid F - Polabiny F 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 26.1.2014 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - šesté kolo
V šestém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohdaneč - Rapid F 3:2, Polabiny F - Miřetice 4,5:0,5, Polabiny H - Chvaletice 1:4, Chrudim D - Choceň 3:2, Rapid G - Polabiny G 4:1

Datum poslední aktualizace : 12.1.2014 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - páté kolo
V pátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Rapid G - Bohdaneč 1:4, Polabiny G - Chrudim D 1:4, Choceň - Polabiny H 4:1, Chvaletice - Polabiny F 2:3, Miřetice - Rapid F 2:3

Datum poslední aktualizace : 8.12.2013 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohdaneč - Miřetice 4,5:0,5, Rapid F - Chvaletice 3:2, Polabiny F - Choceň 2:3, Polabiny H - Polabiny G 3,5:1,5, Chrudim D - Rapid G 2:3

Datum poslední aktualizace : 24.11.2013 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - třetí kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim D - Bohdaneč 2:3, Rapid G - Polabiny H 2:3, Polabiny G - Polabiny F 1:4, Choceň - Rapid F 3:2, Chvaletice - Miřetice 3:2

Datum poslední aktualizace : 11.11.2013 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - druhé kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohdaneč - Chvaletice 3,5:1,5, Miřetice - Choceň 0,5:4,5, Rapid F - Polabiny G 3,5:1,5, Polabiny F - Rapid G 4:1, Polabiny H - Chrudim D 0,5:4,5

Datum poslední aktualizace : 20.10.2013 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - první kolo
První kolo Krajské soutěže západ přineslo tyto výsledky: Polabiny H - Bohdaneč 1:4, Chrudim D - Polabiny F 2,5:2,5, Rapid G - Rapid F 2:3, Polabiny G - Miřetice 3,5:1,5, Choceň - Chvaletice 3:2

Datum poslední aktualizace : 17.3.2013 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 9.kolo
V devátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohdaneč - Polabiny G 2,5:2,5, Miřetice - Rapid G 4:1, Rapid Kids - Chrudim D 2,5:2,5, Krucemburk - Chotěboř C 3:3, Polabiny H volno
V rozhodujícím zápase posledního kola uhrály Lázně Bohdaneč remizu, která jim stačila na první místo s právem postupu do Krajského přeboru 2.třídy - Blahopřejeme !!!


Datum poslední aktualizace : 24.2.2013 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 8.kolo
V osmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Chotěboř C - Rapid Kids 1:4, Chrudim D - Miřetice 4,5:0,5, Rapid G - Bohdaneč 0,5:4,5, Polabiny G - Polabiny H 4:1, Krucemburk volno

Datum poslední aktualizace : 10.2.2013 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 7.kolo
V sedmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny H - Rapid G 3:2, Bohdaneč - Chrudim D 5:0, Miřetice - Chotěboř C 3,5:1,5, Rapid Kids - Krucemburk 1,5:3,5, Polabiny G volno

Datum poslední aktualizace : 27.1.2013 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 6.kolo
V šestém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Krucemburk - Miřetice 4:1, Chotěboř C - Bohdaneč ,5:4,5, Chrudim D - Polabiny H 3,5:1,5, Rapid G - Polabiny G 1:4, Rapid Kids volno

Datum poslední aktualizace : 13.1.2013 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 5.kolo
V pátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny G - Chrudim D 3:2, Polabiny H - Chotěboř C 2,5:2,5, Bohdaneč - Krucemburk 4,5:0,5, Miřetice - Rapid Kids 3:2, Rapid G volno

Datum poslední aktualizace : 9.12.2012 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 4.kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Rapid Kids - Bohdaneč 0,5:4,5, Krucemburk - Polabiny H 3:2, Chotěboř C - Polabiny G 0:5, Chrudim D - Rapid G 3,5:1,5, Miřetice volno+E17

Datum poslední aktualizace : 25.11.2012 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 3.kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Rapid G - Chotěboř C 3,5:1,5, Polabiny G - Krucemburk 2,5:2,5, Polabiny H - Rapid Kids 2,5:2,5, Bohdaneč - Miřetice 3,5:1,5, Chrudim D volno

Datum poslední aktualizace : 11.11.2012 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 2.kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Miřetice - Polabiny H 4:1, Rapid Kids - Polabiny G 1,5:3,5, Krucemburk - Rapid G 4:1, Chotěboř C - Chrudim D 1:4, Bohdaneč volno

Datum poslední aktualizace : 28.10.2012 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 1.kolo
V prvním kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim D - Krucemburk 2,5:2,5, Rapid G - Rapid Kids 2:3, Polabiny G - Miřetice 4:1, Polabiny H - Bohdaneč 0,5:4,5, Chotěboř C volno

Datum poslední aktualizace : 26.2.2012 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 9.kolo
V devátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Hlinsko B - Bohdaneč 1,5:3,5, Polabiny F - Rapid G 3:2, Miřetice - Chrudim D 2,5:2,5, Polabiny H - Krucemburk 4,5:0,5, Rapid F - Polabiny G 3,5:1,5
Vítězem skupiny západ s právem postupu do KP2 se stalo družstvo ŠK Rapid Pardubice F - Blahopřejeme !!!


Datum poslední aktualizace : 12.2.2012 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 8.kolo
V osmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohdaneč - Rapid F 3,5:1,5, Polabiny G - Polabiny H 4,5:0,5, Krucemburk - Miřetice 2,5:2,5, Chrudim D - Polabiny F 0,5:4,5, Rapid G - Hlinsko B 2:3

Datum poslední aktualizace : 29.1.2012 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 7.kolo
V sedmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Rapid G - Bohdaneč 1:4, Hlinsko B - Chrudim D 1:4, Polabiny F - Krucemburk 3:2, Miřetice - Polabiny G 1:4, Polabiny H - Rapid F 2:3

Datum poslední aktualizace : 15.1.2012 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 6.kolo
V šestém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohdaneč - Polabiny H 2,5:2,5, Rapid F - Miřetice 4:1, Polabiny G - Polabiny F 3:2, Krucemburk - Hlinsko B 2,5:2,5, Chrudim D - Rapid G 3,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 11.12.2011 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 5.kolo
V pátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim D - Bohdaneč 2,5:2,5, Rapid G - Krucemburk 0,5:4,5, Hlinsko B - Polabiny G 3:2, Polabiny F - Rapid F 2:3, Miřetice - Polabiny H 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 27.11.2011 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 4.kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohdaneč - Miřetice 5:0, Polabiny H - Polabiny F 0,5:4,5, Rapid F - Hlinsko B 4:1, Polabiny G - Rapid G 4:1, Krucemburk - Chrudim D 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 13.11.2011 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 3.kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Krucemburk - Bohdaneč 2:3, Chrudim D - Polabiny G 3:2, Rapid G - Rapid F 1:4, Hlinsko B - Polabiny H 5:0, Polabiny F - Miřetice 3:2

Datum poslední aktualizace : 30.10.2011 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 2.kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohdaneč - Polabiny F 2,5:2,5, Miřetice - Hlinsko B 2:3, Polabiny H - Rapid G 1,5:3,5, Rapid F - Chrudim D 4:1, Polabiny G - Krucemburk 4,5:0,5

Datum poslední aktualizace : 2.10.2011 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 1.kolo
Výsledky 1.kola: Polabiny G - Bohdaneč 2:3, Krucemburk - Rapid F 1,5:3,5, Chrudim D - Polabiny H 4:1, Rapid G - Miřetice 2:3, Hlinsko B - Polabiny F 0:5

Datum poslední aktualizace : 27.2.2011 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 9.kolo
O vítězi Krajské soutěže západ a postupujícím do KP2 rozhodl již dříve předehraný zápas mezi oddílovými kolegy, v němž bylo úspěšnější družstvo Polabiny I - Blahopřejeme !!
Konkrétní výsledky: Talents - Chrudim D 0:5, Polabiny H - Bohdaneč 0,5:4,5, Polabiny I - Polabiny G 3,5:1,5 (předehráno), Chrudim E - Miřetice 2:3, Knights - volno


Datum poslední aktualizace : 13.2.2011 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 8.kolo
Osmé kolo Krajské soutěže západ již rozhodlo o vítězi skupiny, kterým se stalo mladé družstvo Polabiny I - Blahopřejeme !!!
Dosažené výsledky: Miřetice - Polabiny I 0:5, Polabiny G - Polabiny H 4:1, Bohdaneč - Talents 5:0, Chrudim D - Knights 2:3, Chrudim E - volno


Datum poslední aktualizace : 30.1.2011 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 7.kolo
V sedmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Knights - Bohdaneč 2,5:2,5, Talents - Polabiny G 1:4, Polabiny H - Miřetice 2:3, Polabiny I - Chrudim E 3:2, Chrudim D - volno

Datum poslední aktualizace : 16.1.2011 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 6.kolo
V šestém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim E - Polabiny H 4,5:0,5, Miřetice - Talents 4,5:0,5, Polabiny G - Knights 3:2, Bohdaneč - Chrudim D 2:3, Polabiny I - volno

Datum poslední aktualizace : 12.12.2010 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 5.kolo
V pátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim D - Polabiny G 2:3, Knights - Miřetice 2,5:2,5, Talents - Chrudim E 1,5:3,5, Polabiny H - Polabiny I 0:5, Bohdaneč - volno.
Předehrávka 9.kola Polabiny I - Polabiny G 3,5:1,5.


Datum poslední aktualizace : 28.11.2010 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 4.kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny I - Talents 3,5:1,5, Chrudim E - Knights 3:2, Miřetice - Chrudim D 0,5:4,5, Polabiny G - Bohdaneč 3:2, Polabiny H –volno

Datum poslední aktualizace : 14.11.2010 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 3.kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohdaneč - Miřetice 1,5:3,5, Chrudim D - Chrudim E 1:4, Knights - Polabiny I 0,5:4,5, Talents - Polabiny H 2:3, Polabiny G - volno

Datum poslední aktualizace : 31.10.2010 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 2.kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny H - Knights 1:4, Polabiny I - Chrudim D 4,5:0,5, Chrudim E - Bohdaneč 2,5:2,5, Miřetice - Polabiny G 1,5:3,5, Talents - volno

Datum poslední aktualizace : 10.10.2010 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 1.kolo
V prvním kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny G - Chrudim E 4,5:3,5, Bohdaneč - Polabiny I 2,5:2,5, Chrudim D - Polabiny H 5:0, Knights - Talents 5:0, Miřetice - volno

Datum poslední aktualizace : 21.2.2010 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 9.kolo
Poslední 9.kolo Krajské soutěže západ potvrdilo vítěze a prvního postupujícího do Krajského přeboru 2.třídy, kterým se i přes prohru 3:2 v Miřeticích stalo družstvo TJ ŠO a DDM Chrudim E - Blahopřejeme !! Ostatní výsledky: Bohdaneč - Teenagers 2:3, Krucemburk - Polabiny G 2:3, Polabiny F - Hlinsko B 5:0, Talents - Chrudim D 0:5

Datum poslední aktualizace : 7.2.2010 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 8.kolo
V osmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim E - Talents 4,5:0,5, Chrudim D - Polabiny F 2:3, Hlinsko B - Krucemburk 3:2, Polabiny G - Bohdaneč 2:3, Teenagers - Miřetice 4:1. Kolo před koncem soutěže je již jistým vítězem a postupujícím do KP2 družstvo Chrudim E - Blahopřejeme !!!

Datum poslední aktualizace : 24.1.2010 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 7.kolo
V sedmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Teenagers - Chrudim E 2,5:2,5, Miřetice - Polabiny G 1,5:3,5, Bohdaneč - Hlinsko B 3:2, Krucemburk - Chrudim D 2,5:2,5, Polabiny F - Talents 3,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 10.1.2010 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 6.kolo
V šestém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim E - Polabiny F 3:2, Talents - Krucemburk 2:3, Chrudim D - Bohdaneč 3,5:1,5, Hlinsko B - Miřetice 3,5:1,5, Polabiny G - Teenagers 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 13.12.2009 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 5.kolo
V pátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny G - Chrudim E 1:4, Teenagers - Hlinsko B 4,5:0,5, Miřetice - Chrudim D 1,5:3,5, Bohdaneč - Talents 1,5:3,5, Krucemburk - Polabiny F 1:4

Datum poslední aktualizace : 29.11.2009 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 4.kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky : Chrudim E - Krucemburk 4,5:0,5, Polabiny F - Bohdaneč 0,5:4,5, Talents - Miřetice 3,5:1,5, Chrudim D - Teenagers 2,5:2,5, Hlinsko B - Polabiny G 1,5:3,5 (Hlinsku dodatečně kontumovány 3 šachovnice)

Datum poslední aktualizace : 15.11.2009 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 3.kolo
Třetí kolo Krajské soutěže západ přineslo tyto výsledky: Hlinsko B - Chrudim E 0:5, Polabiny G - Chrudim D 0,5:4,5, Teenagers - Talents 2,5:2,5, Miřetice - Polabiny F 3:2, Bohdaneč - Krucemburk 4:1

Datum poslední aktualizace : 1.11.2009 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 2.kolo
Druhé kolo Krajské soutěže západ přineslo tyto výsledky: Chrudim E - Bohdaneč 4:1, Krucemburk - Miřetice 3:2, Polabiny F - Teenagers 1,5:3,5, Talents - Polabiny G 2:3, Chrudim D - Hlinsko B 5:0

Datum poslední aktualizace : 11.10.2009 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 1.kolo
První kolo Krajské soutěže západ přineslo tyto výsledky: Chrudim D - Chrudim E 2,5:2,5, Hlinsko B - Talents 2,5:2,5, Polabiny G - Polabiny F 2:3, Teenagers - Krucemburk 1,5:3,5, Miřetice - Bohdaneč 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 1.3.2009 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 9. kolo
Devátým kolem byla ukončena Krajská soutěž západ s těmito výsledky: Matadors - Talents 3,5:1,5, Chrudim E - Knights 2:3, Bohdaneč - Krucemburk 3,5:1,5, Polabiny G - Bohemia C 2:3, Miřetice - Chrudim D 1,5:3,5. První místo a právo postupu do Krajského přeboru 2. třídy si vybojovalo družstvo ŠK Rapid Matadors se šestibodovým náskokem před družstvem Sokola Lázně Bohdaneč.

Datum poslední aktualizace : 15.2.2009 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 8. kolo
V osmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Talents - Miřetice 0:5, Chrudim D - Polabiny G 1,5:3,5, Bohemia C - Bohdaneč 1,5:3,5, Krucemburk - Chrudim E 1,5:3,5, Knights - Matadors 1:4

Datum poslední aktualizace : 1.2.2009 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 7. kolo
Sedmé kolo Krajské soutěže západ se odehrálo plně v režii domácích týmů s takřka shodnými výsledky: Knights - Talents 3:2, Matadors - Krucemburk 3,5:1,5, Chrudim E - Bohemia C 3,5:1,5, Bohdaneč - Chrudim D 3,5:1,5, Polabiny G - Miřetice 3,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 18.1.2009 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 6. kolo
V šestém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Talents - Polabiny G 4:1, Miřetice - Bohdaneč 1:4, Chrudim D - Chrudim E 3:2, Krucemburk - Knights 1:4

Datum poslední aktualizace : 14.12.2008 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 5. kolo
V pátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Krucemburk - Talents 2,5:2,5, Knights - Bohemia C 3:2, Matadors - Chrudim D 3,5:1,5, Chrudim E - Miřetice 4:1, Bohdaneč - Polabiny G 2:3. Dohrávka Miřetice - Matadors 1,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 30.11.2008 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 4. kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Talents - Bohdaneč 1,5:3,5, Polabiny G - Chrudim E 3,5:1,5, Miřetice - Matadors odloženo, Chrudim D - Knights 2,5:2,5, Bohemia C - Krucemburk 4:1

Datum poslední aktualizace : 16.11.2008 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 3. kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohemia C - Talents 3,5:1,5, Krucemburk - Chrudim D 1,5:3,5, Knights - Miřetice 4,5:0,5, Matadors - Polabiny G 2:3, Chrudim E - Bohdaneč 4:1

Datum poslední aktualizace : 2.11.2008 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 2. kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Rapid - Chrudim E 1:4, Bohdaneč -Matadors 1:4, Polabiny G - Knights 2,5:2,5, Miřetice - Krucemburk 2:3, Chrudim D - Bohemia C 1,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 19.10.2008 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 1. kolo
V prvním kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim D - Talents 4:1, Bohemia C - Miřetice 4:1, Krucemburk - Polabiny G 3,5:1,5, Knights - Bohdaneč 1:4, Matadors - Chrudim E 5:0

Datum poslední aktualizace : 20.9.2008 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - soupisky družstev


Datum poslední aktualizace : 30.3.2008 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2007/08 - 9. kolo
Až poslední deváté kolo Krajské soutěže západ určilo vítěze a postupujícího do KP2, kterým se stalo družstvo Vysokého Mýta C vítězstvím 3,5:1,5 nad Bohdančí. Další výsledky: Chrudim E - Rapid G 2,5:2,5, Polabiny G - Bohemia C 2:3, Krouna - Prachovice B 2:3, Rapid F - Krucemburk 3:2

Datum poslední aktualizace : 9.3.2008 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2007/08 - 8. kolo
V osmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohdaneč - Rapid F 2,5:2,5, Krucemburk - Krouna 2:3, Prachovice B - Polabiny G 3:2, Bohemia C - Chrudim E 2,5:2,5, Rapid G - V.Mýto C 1:4

Datum poslední aktualizace : 24.2.2008 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2007/08 - 7. kolo
V sedmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Rapid G - Bohdaneč 0,5:4,5, V.Mýto C - Bohemia C 4:1, Chrudim E - Prachovice B 3:2, Polabiny G . Krucemburk 3,5:1,5, Krouna -Rapid F 3,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 10.2.2008 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2007/08 - 6. kolo
V šestém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohemia C - Rapid G 4:1, Prachovice B - V.Mýto C 2:3, Krucemburk - Chrudim E 2,5:2,5, Rapid G - Polabiny F 3:2, Bohdaneč - Krouna 1,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 20.1.2008 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2007/08 - 5. kolo
V pátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohemia C - Bohdaneč 2,5:2,5, Rapid G - Prachovice B 1,5:3,5, V.Mýto C - Krucemburk 3,5:1,5, Chrudim E - Rapid F 4:1, Polabiny G - Krouna 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 6.1.2008 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2007/08 - 4. kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohdaneč - Polabiny G 4:1, Krouna - Chrudim E 1,5:3,5, Rapid F - V.Mýto C 1,5:3,5, Krucemburk - Rapid G 4:1, Prachovice B - Bohemia C 3:2

Datum poslední aktualizace : 9.12.2007 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2007/08 - 3. kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Prachovice B - Bohdaneč 4,5:0,5, Bohemia C - Krucemburk 4:1, Rapid G - Rapid F 0,5:4,5, V.Mýto C - Krouna 2:3, Chrudim E - Polabiny G 4:1

Datum poslední aktualizace : 25.11.2007 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2007/08 - 2. kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohdaneč - Chrudim E 3:2, Polabiny G - V.Mýto C 1,5:3,5, Krouna - Rapid G 5:0, Rapid F - Bohemia C 1,5:3,5, Krucemburk - Prachovice B 1:4

Datum poslední aktualizace : 11.11.2007 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2007/08 - 1. kolo
V prvním kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Krucemburk - Bohdaneč 1,5:3,5, Prachovice B - Rapid F 5:0, Bohemia C - Krouna 2:3, Rapid G - Polabiny G 2:3, V.Mýto C - Chrudim E 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 18.3.2007 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2006/07 - 9. kolo
V posledním devátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: V.Mýto C - Krouna 3:2, H.Městec B - Bohdaneč 1,5:3,5, Prachovice B - Polička D 3,5:1,5, Polička E - Krucemburk 0:5 kont., Cyclo Content - Polabiny F 2,5:2,5. Vítězem a postupujícím do KPII se stalo B družstvo Prachovic.

Datum poslední aktualizace : 4.3.2007 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2006/07 - 8. kolo
V osmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Krouna - Cyclo Content 2,5:2,5, Krucemburk - Prachovice B 1:4, Polička D - H.Městec B 2,05:2,5, Bohdaneč - V.Mýto C 2:3, Polabiny F - Polička E 5:0 kont.

Datum poslední aktualizace : 18.2.2007 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2006/07 - 7. kolo
V sedmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohdaneč - Krouna 3:2, V.Mýto C - Polička D 2,5:2,5, H.Městec B - Krucemburk 3:2, Prachovice B - Polabiny F 3:2, Polička E - Cyclo Content 3:2

Datum poslední aktualizace : 4.2.2007 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2006/07 - 6. kolo
V šestém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Krouna - Polička E 4:1, Cyclo Content - Prachovice B 0:5, Polabiny F - H.Městec B 2:3, Krucemburk - V.Mýto C 0, Polička D - Bohdaneč 1:4. Dohrávka 5. kola Prachovice B - Polička E 5:0 kontumačně.

Datum poslední aktualizace : 21.1.2007 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2006/07 - 5. kolo
V pátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polička D - Krouna 1,5:3,5, Bohdaneč - Krucemburk 2,5:2,5, V.Mýto C - Polabiny F 2:3, H.Městec B - Cyclo Content 3:2, Prachovice B - Polička E odloženo

Datum poslední aktualizace : 7.1.2007 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2006/07 - 4. kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Krouna - Prachovice B 2,5:2,5, Polička E - H.Městec B 1,5:3,5, Cyclo Content - V.Mýto C 2:3, Polabiny F - Bohdaneč 2:3, Krucemburk - Polička D 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 10.12.2006 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2006/07 - 3. kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Krucemburk - Krouna 3:2, Polička D - Polabiny F 1:4, Bohdaneč - Cyclo Content 4,5:2,5, V.Mýto C - Polička E 2,5:2,5, H.Městec B - Prachovice B 0:5

Datum poslední aktualizace : 26.11.2006 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2006/07 - 2. kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Krouna - H.Městec B 2,5:2,5, Prachovice B - V.Mýto C 3,5:1,5, Polička E - Bohdaneč 0:5, Cyclo Content - Polička D 3:2, Polabiny F - Krucemburk 4,5:0,5

Datum poslední aktualizace : 12.11.2006 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2006/07 - 1. kolo
V prvním kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny F - Krouna 3,5:1,5, Krucemburk - Cyclo Content 3,5:1,5, Polička D - Polička E 2,5:2,5, Bohdaneč - Prachovice B 1,5:3,5, V.Mýto C - H.Městec B 0:5 (hrubá technická chyba domácích)

Datum poslední aktualizace : 19.3.2006 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2005/06 - deváté kolo
Poslední deváté kolo Krajské soutěže západ vyneslo na první příčku družstvo Vysokého Mýta C. Výsledky: Prachovice B - H.Městec B 2:3, Bohdaneč - Krucemburk 5:0, CycloContent - Krouna 3,5:1,5, Vysoké Mýto C - Polabiny D 3:2

Datum poslední aktualizace : 5.3.2006 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2005/06 - osmé kolo
V osmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny D - Cyclo Content 3:2, Krouna -Bohdaneč 0,5:4,5, Krucemburj - Prachovice B 2,5:2,5, H.Městec B - Zaječice B 4:1

Datum poslední aktualizace : 19.2.2006 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2005/06 - sedmé kolo
Sedmé kolo Krajské soutěže západ přineslo tyto výsledky: Zaječice B - Krucemburk 4:1, Prachovice B - Krouna 2:3, Bohdaneč - Polabiny D 2:3, CycloContent - Vysoké Mýto C 1:4

Datum poslední aktualizace : 5.2.2006 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2005/06 - šesté kolo
Šesté kolo Krajské soutěže západ přineslo tyto výsledky: Vysoké Mýto C - Bohdaneč 1,5:3,5, Polabiny D - Prachovice B 2,5:2,5, Krouna - Zaječice B 2:3, Krucemburk - H.Městec B 3:2

Datum poslední aktualizace : 22.1.2006 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2005/06 - páté kolo
V pátém kole Krajské soutěže záúad byly dosaženy tyto výsledky: H.Městec B - Krouna 2:3, Zaječice B - Polabiny D 5:0, Prachovice B - V.Mýto C 4:1, Bohdaneč - CycloContent 2:3

Datum poslední aktualizace : 8.1.2006 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2005/06 - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: CycloContent - Prachovice B 1,5:3,5, V.Mýto C - Zaječice B 4:1, Polabiny D - H. Městec B 5:0, Krouna - Krucemburk 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 12.12.2005 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2005/06 - třetí kolo
Výsledky třetího kola Krajské soutěže západ: Krucemburk - Polabiny D 3:2, H.Městec B - V.Mýto C 1,5:3,5, Zaječice B - CycloContent 2:3, Prachovice B - Bohdaneč 3,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 27.11.2005 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2005/06 - druhé kolo
Krajská soutěž západ pokračovala druhým kolem s výsledky: Bohdaneč - Zaječice B 2,5:2,5, CycloContent - H.Městec B 3,5:1,5, V.Mýto C - Krucemburk 3,5:1,5, Polabiny D - Krouna 3:2

Datum poslední aktualizace : 13.11.2005 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2005/06 - první kolo
Také Krajská soutěž západ má za sebou první kolo s výsledky: Krouna - V.Mýto C 2,5:2,5, Krucemburk - CycloContent 0,5:4,5, H.Městec B - Bohdaneč 1:4, Zaječice B - Prachovice B 1,5:3,5

Datum poslední aktualizace : 1.10.2005 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2005/06 - rozlosování
Do Krajské soutěže západ se letos přihlásilo jen 9 družstev.

Datum poslední aktualizace : 6.3.2005 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - dohrávka
V dohrávce odloženého utkání šestého kola Krajské soutěže západ zvítězil H.Městec B nad Krounou 3:2.

Datum poslední aktualizace : 27.2.2005 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 7.kolo
Poslední sedmé kolo Krajské soutěže západ potvrdilo suverénního vítěze celé soutěže, kterým se stalo družstvo Holcim Prachovice B. Výsledky: Krouna - Krucemburk 2,5:2,5, Infinity F - H.Městec B 2:3, Prachovice B - L.Bohdaneč 3,5:1,5

Datum poslední aktualizace : 13.2.2005 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 6.kolo
Neúplné šesté kolo Krajské soutěže západ přineslo tyto výsledky: L.Bohdaneč - Infinity F 3:2, Krucemburk - Polabiny D 2,5:2,5, H.Městec B - Krouna odloženo

Datum poslední aktualizace : 24.1.2005 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 5.kolo
V pátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny D - H.Městec B 3:2, Krouna - L.Bohdaneč 2:3, Infinity F - Prachovice B 2:3

Datum poslední aktualizace : 9.1.2005 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 4.kolo
Čtvrté kolo krajské soutěže západ přineslo tyto výsledky: Prachovice B - Krouna 4,5:0,5, L.Bohdaneč - Polabiny D 3:2, H.Městec B - Krucemburk 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 12.12.2004 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 3.kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Krucemburk - L.Bohdaneč 1,5:3,5, Polabiny D - Prachovice B 2:3, Krouna - Infinity F 3:2

Datum poslední aktualizace : 28.11.2004 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 2.kolo
Druhé kolo Krajské soutěže západ přineslo tyto výsledky : Infinity F - Polabiny D 3,5:1,5, Prachovice B - Krucemburk 4:1, L.Bohdaneč - H.Městec B 2,5:2,5

Datum poslední aktualizace : 14.11.2004 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 1.kolo
Prvním kolem zahájila letošní sezonu také krajská soutěž západ. Výsledky: H.Městec B - Prachovice B 1,5:3,5, Krucemburk - Infinity F 2,5:2,5, Polabiny D - Krouna 1:4. L.Bohdaneč volno

Datum poslední aktualizace : 24.10.2004 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - úvodní zpráva


Datum poslední aktualizace : 22.9.2004 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ 2004/05 - rozlosování
V sobotu 25.9.2004 se v Pardubicích-Polabinách uskutečnilo rozlosování Krajského přeboru II. třídy západ a Krajské soutěže západ. V Krajské soutěži západ bude hrát pouze 7 družstev a první kolo se proto uskuteční na přání zúčastněných zástupců až 14.11.2004.

Datum poslední aktualizace : 1.9.2004 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - oprávněná družstva
Přehled družstev, oprávněných ke startu v soutěži v sezoně 2004/05 (podle výsledků minulé sezony)

Datum poslední aktualizace : 15.2.2004 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 7. kolo
V posledním 7.kole Krajské soutěž západ byly dosaženy tyto výsledky: Infinity F - Bohdaneč 3:2, Chrudim E - Prachovice B 1:4, H.Městec B - Krouna 5:0. Celkové výsledky budou známy až po sehrání odloženého utkání Chrudim E - H.Městec B.

Datum poslední aktualizace : 25.1.2004 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 6. kolo
Výsledky šestého kola Krajské soutěže západ: Krouna - Chrudim E 2:3, Prachovice B - Infinity F 5:0 kontumačně, Bohdaneč - Synthesia D 5:0

Datum poslední aktualizace : 11.1.2004 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 5. kolo
V pátém kole Krajské doutěže západ byly odehrány jen dva zápasy, třetí byl odložen: Synthesia D - Prachovice B 2:3, Infinity F - Krouna 3:2, Chrudin E - H.Městec B odloženo

Datum poslední aktualizace : 14.12.2003 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 4. kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly sehrány tyto zápasy: H.Městec B - Infinity C 4:1, Krouna - Pardubice D 4,5:0,5, Prachovice B - Bohdaneč 3:2

Datum poslední aktualizace : 30.11.2003 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 3. kolo
Ve třetím kole Krajské soutěže západ vítězili favorité - Bohdaneč - Krouna 3,5:1,5, Synthesia D - H.Městec B 1:4, Infinity F - Chrudim E 5:0

Datum poslední aktualizace : 16.11.2003 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 2. kolo
Ve druhém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Chrudim E - Synthesia D 2,5:2,5, H.Městec B - Bohdaneč 3:2, Krouna - Prachovice B 0:5

Datum poslední aktualizace : 2.11.2003 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - 1. kolo
Prvním kolem odstartovala letošní Krajská soutěž západ s těmito výsledky: Prachovice B - H.Městec B 1,5:3,5 , Bohdaneč - Chrudim E 3,5:1,5 , Synthesia D - Infinity F 1:4

Datum poslední aktualizace : 1.10.2003 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - soupisky
Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2003/04 startovat v Krajské soutěži západ

Datum poslední aktualizace : 27.9.2003 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - rozlosování
Poslední rozlosovanou soutěží družstev Pardubického krajského šachového svazu se v sobotu 27.9.2003 stala Krajská soutěž západ.

Datum poslední aktualizace : 1.9.2003 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - oprávněná družstva
Přehled družstev, oprávněných ke startu v soutěži v sezoně 2003/04 (podle výsledků minulé sezony)

Datum poslední aktualizace : 7.4.2003 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - jedenácté kolo
Teprve poslední jedenácté kolo Krajské soutěže západ rozhodlo o vítězi, kterým se po výhře 4:1 nad Chrudimí D stalo družstvo Holcim Prachovice B - Blahopřejeme !! Další výsledky: Chotěboř B - Oldies 2:3, Naděje - H.Městec B 2,5:2,5, Synthesia D - Polabiny C 2,5:2,5, Bohdaneč - Chrudim E 5:0

Datum poslední aktualizace : 23.3.2003 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - desáté kolo
V zápasech desátého kola Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim E - Synthesia D 1,5:3,5, Polabiny C - Naděje 1,5:3,5, H.Městec B - Chotěboř B 4:1, Oldies - Chrudim D 4:1, Prachovice B - Krouna 5:0

Datum poslední aktualizace : 10.3.2003 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - deváté kolo
V devátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Krouna - Oldies 2,5:2,5, Chrudim D - H.Městec B 2,5:2,5, Chotěboř B - Polabiny C 2,5:2,5, Naděje - Chrudim E 4:1, Synthesia D - Bohdaneč 1:4

Datum poslední aktualizace : 23.2.2003 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - osmé kolo
Osmé kolo Krajské soutěže západ přineslo tyto výsledky: Bohdaneč - Naděje 2,5:2,5, Chrudim E - Chotěboř B odloženo, Polabiny C - Chrudim D 2,5:2,5, H.Městec B - Krouna 1,5:3,5, Oldies - Prachovice B 2:3

Datum poslední aktualizace : 9.2.2003 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - sedmé kolo
Sedm kol má za sebou také Krajská soutěž západ s výsledky: Prachovice B - H.Městec B 2:3, Krouna - Polabiny C 1:4, Chotěboř B - Bohdaneč 2:3, Naděje - Synthesia D 2:3, Chrudim D - Chrudim E odloženo

Datum poslední aktualizace : 21.1.2003 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - šesté kolo
Do druhé poloviny vstoupila i Krajská soutěž západ s těmito výsledky: Synthesia D - Chotěboř B 1,5:3,5, Bohdaneč - Chrudim D 2,5:2,5, Chrudim E - Krouna 2:3, Polabiny C - Prachovice B 0,5:4,5, H.Městec B - Oldies 3:1

Datum poslední aktualizace : 5.1.2003 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - páté kolo
Páté kolo Krajské soutěže západ přineslo tyto výsledky: Oldies - Polabiny C 3:2, Prachovice B - Chrudim E 5:0, Krouna - Bohdaneč 2,5:2,5, Chrudim D - Synthesia D 3:2, Chotěboř B - Naděje 2:3

Datum poslední aktualizace : 8.12.2002 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - čtvrté kolo
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Naděje - Chrudim D 2:3, Synthesia D - Krouna 3:2, Bohdaneč - Prachovice B 0,5:4,5, Chrudim E - Oldies 2,5:2,5, Polabiny C - H.Městec B 3:2

Datum poslední aktualizace : 24.11.2002 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - třetí kolo
Třetí kolo Krajské soutěže západ přineslo tyto výsledky: H.Městec B - Chrudim E 5:0, Oldies - Bohdaneč 1,5:3,5, Prachovice B - Synthesia D 4,5:0,5, Krouna - Naděje 3,5:1,5, Chrudim D - Chotěboř B 3:2

Datum poslední aktualizace : 13.11.2002 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutež západ - druhé kolo
Druhé kolo krajské soutěže západ přineslo tyto výsledky: CHS Chotěboř B - Krouna 4:1, Naděje - Prachovice B 3:2, Synthesia D - Oldies 3:2, Bohdaneč - H.Městec B 2:3, Chrudim E - Polabiny C 2,5:2,5.

Datum poslední aktualizace : 20.10.2002 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - první kolo
Konečně začaly soutěže družstev i na západní straně kraje. V prvním kole krajské soutěže se zde utkalo 10 družstev s výsledky: Polabiny C - Bohdaneč 1,5:3,5 , H.Městec B - Synthesia D 3,5:1,5 , Oldies - Naděje 2:3, Prachovice B - Chotěboř B 4:1, Krouna - Chrudim D 2:3

Datum poslední aktualizace : 30.9.2002 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - soupisky družstev
Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2002/03 startovat v Krajské soutěži skupina západ (tak jak je družstva předala, dosud bez kontroly vedoucím souutěže).

Datum poslední aktualizace : 28.9.2002 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - rozlosování
Současně s losováním Krajského přeboru II třídy - západ se uskutečnilo i losování Krajské soutěže západ pro sezónu 2002/03. Oproti předpokladům se skupina rozšířila o Synthesii Pardubice D, která odřekla účast ve vyšší soutěži a ve skupině tak bude startovat 11 družstev.

Datum poslední aktualizace : 31.5.2002 Sekce : Krajská soutěž západ
Krajská soutěž západ - oprávněná družstva



Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.