Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Časopis TEMPO - starší články

Datum poslední aktualizace : 18.4.2012 Sekce : Časopis TEMPO
Šachový dvouměsíčník TEMPO - 2/2012
V minulých dnech bylo všem zájemcům rozesláno druhé číslo Šachového dvouměsíčníku TEMPO, který vychází pouze v elektronické podobě a je distribuován mailem jen těm, kteří o jeho zasílání požádali na této adrese.

Datum poslední aktualizace : 3.2.2012 Sekce : Časopis TEMPO
Nový šachový dvouměsíčník TEMPO (nejen) pro mládež
V prvních únorových dnech spatřilo světlo světa úvodní číslo nového krajského mládežnického časopisu Tempo, které připravila skupina mládežnických nadšenců ve složení: Cach Zdeněk, Holásek Pavel, Novotný Michal a Schaffer David. Dvouměsíčník bude vycházet pouze v této formě, jeho odebírání bude bezplatné, jen je potřeba projevit jakýmkoli způsobem souhlas s jeho odebíráním na tento email (úvodní číslo bylo rozesláno hromadně na všechny šachové kontakty, které autoři měli k dispozici a premierově je zveřejněno i na krajských webových stránkách).
Příjemné počtení!


Datum poslední aktualizace : 1.2.2012 Sekce : Časopis TEMPO
Šachový dvouměsíčník TEMPO
V prvních únorových dnech 2012 spatřilo světlo světa úvodní číslo nového krajského mládežnického časopisu Tempo, které připravila skupina mládežnických nadšenců ve složení: Cach Zdeněk, Holásek Pavel, Novotný Michal a Schaffer David. Dvouměsíčník bude vycházet pouze v této formě, jeho odebírání bude bezplatné, jen je potřeba projevit jakýmkoli způsobem souhlas s jeho odebíráním na tento email.


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.