Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga dorostu sk. C - první čtyřkolo 08.10.18

V sobotu 6. října 2018 zahájila novou sezonu v 1.liga mládeže, v jejíž skupině C má náš kraj letos pouze 4 zástupce včetně nováčka z Hlinska.
Po prvních čtyřech kolech má plný počet 12 bodů pouze Lokomotiva Brno A, na druhém místě jsou Polabiny B s 10 body a na třetím místě je se 7 body Chotěboř, Lanškroun se 4 body je až na desátém místě a Hlinsko s 1 bodem tabulku uzavírá.


Pořadí po  4.kole
Poř. Družstvo Part. + = - Body Score
1 ŠK Lokomotiva Brno A 4 4 0 0 12 18,5
2 2222 ŠK Polabiny B 4 3 1 0 10 16,0
3 TJ CHS Chotěboř 4 2 1 1 7 15,0
4 ŠK Ortex A 4 2 1 1 7 15,0
5 ŠK Lokomotiva Brno B 4 1 2 1 5 13,0
6 ŠK Lípa - DDM HK 4 1 2 1 5 11,5
7 ŠŠPM Lipky HK 4 1 1 2 4 12,5
8 Šachový klub Světlá n. S. 4 0 4 0 4 12,0
9 ŠK Ortex B 4 1 1 2 4 10,5
10 TJ Lanškroun 4 1 1 2 4 10,0
11 TJ Spartak Vlašim B 4 0 1 3 1 5,0
12 ŠO Hlinsko 4 0 1 3 1 5,0
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
2. 2222 ŠK Polabiny B (Rtg prům.:1639, PH 1: 10 / PH 2: 16)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body  Partie Rtg prům.
1   Jiroušek Jan  1885 1 0 0 0               1 4 1834
2   Brožka Karel  1715 1 1 1 0               3 4 1666
3   Stoček Martin  1552 ½ ½ 1 1               3 4 1521
4   Půlpán Ondřej  1543 1 0                   1 2 1641
6   Králová Gabriela  1472 0   1 1               2 3 1498
7   Juchelka Marek  1443 1 1 1 1               4 4 1360
10   Šulcová Tereza Radmila  1347   1 1 0               2 3 1249
3. TJ CHS Chotěboř (Rtg prům.:1532, PH 1: 7 / PH 2: 15)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body  Partie Rtg prům.
1   Jun Rudolf  1893 1 1 1 0               3 4 1834
2   Vokoun Tomáš  1664 1 ½ 1 ½               3 4 1666
3   Klabeneš Petr  1648 1 1 0 ½               2,5 4 1522
4   Pejřimovská Viola Ruby  1413 1 0 1 1               3 4 1561
6   Pejřimovský Tadeáš Rubel  1319 1 ½ 0 0               1,5 4 1383
7   Jun Robert  1156 1 0 1 0               2 4 1331
10. TJ Lanškroun (Rtg prům.:1397, PH 1: 4 / PH 2: 10)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body  Partie Rtg prům.
1   Horák Vojtěch  1484 0 0 1 0               1 4 1780
2   Ďuriančík Michal  1426 0 ½ 0 1               1,5 4 1629
3   Bulva František  1444 0 1 0 1               2 4 1574
4   Chládek Josef  1249 0 0                   0 2 1674
5   Kalousová Julie  1415 1 ½ 1 1               3,5 4 1437
6   Moravec Jakub  1340 0 0 ½ 1               1,5 4 1432
10   Málková Barbora  1273     ½ 0               0,5 2 1167
12. ŠO Hlinsko (Rtg prům.:1612, PH 1: 1 / PH 2: 5)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body  Partie Rtg prům.
2   Novotný Ondřej  1888 0 ½ 1 1               2,5 4 1780
3   Vašková Marie  1429 0 0 1 0               1 4 1629
4   Bouška Jiří  1283 0 0 0 0               0 4 1574
5   Šulc Jiří  1247 ½ 0 1 0               1,5 4 1508
10   Bouška Jonáš  1100 0 0 0 0               0 4 1427
11   Schmidt Jakub  1044 0 0 0 0               0 4 1430

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.