Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.04.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Polabiny B postupují do Extraligy mládeže !!! 14.04.19

V závěrečném čtyřkole 1.ligy družstev mládeže skupiny C, které se hrálo ve dnech 13.-14.dubna 2019 ve Světlé n/S., zdolaly Polabiny B všechny své soupeře vč. favorizované Lokomotivy Brno, s odstupem 5 bodů skončily první a postupují do Extraligy mládeže - Blahopřejeme !!!
V lepším středu tabulky (na 5.místě) skončila Chotěboř, Lanškroun se po letech ocitl těsně nad pásmem sestupu (8.místo), jenom Hlinsko na soutěž nestačilo a z posledního místa ji opouští.


1. liga mládeže C 2018/2019 
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Jiří Kalužný
Hlavní rozhodčí : Ivan Kopal
Bedenkzeit : 2x 90 min.
Místo : Česká republika
Datum od : 2018/10/06 Datum do 2019/04/14
Ø ELO turnaje : 1347
Tabulka po 11.kole
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2
1 2 2222 ŠK Polabiny B 11 10 1 0 31 46
2 9 ŠK Lokomotiva Brno A 11 8 2 1 26 46
3 4 Šachový klub Světlá n. S. 11 6 5 0 23 43
4 1 ŠK Lípa - DDM HK 11 7 2 2 23 39
5 5 TJ CHS Chotěboř 11 6 1 4 19 37
6 6 ŠŠPM Lipky HK 11 5 3 3 18 40,5
7 8 ŠK Ortex A 11 5 2 4 17 39
8 7 TJ Lanškroun 11 3 1 7 10 26,5
9 10 ŠK Lokomotiva Brno B 11 1 3 7 6 24
10 11 ŠK Ortex B 11 1 2 8 5 21
11 3 TJ Spartak Vlašim B 11 0 4 7 4 20
12 12 ŠO Hlinsko 11 0 2 9 2 14
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
1. 2222 ŠK Polabiny B (Rtg prům.:1639, PH 1: 31 / PH 2: 46)
Šach. Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body  Partie Rtg prům.
1 Jiroušek Jan  1885 1 0 0 0 1 0 1     ½ ½ 4 9 1862
2 Brožka Karel  1715 1 1 1 0 1 ½ 1       ½ 6 8 1674
3 Stoček Martin  1552 ½ ½ 1 1 ½ 1 1 ½ 1 0 0 7 11 1562
4 Půlpán Ondřej  1543 1 0                   1 2 1641
6 Králová Gabriela  1472 0   1 1 ½ 1 1 ½ ½ 1 ½ 7 10 1489
7 Juchelka Marek  1443 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 11 11 1366
9 Třasáková Adéla  1523               ½ ½ ½   1,5 3 1467
10 Šulcová Tereza Radmila  1347   1 1 0 1 1 0 0 1   1 6 9 1232
11 Liška Kryštof  1533               1 1 ½   2,5 3 1226
5. TJ CHS Chotěboř (Rtg prům.:1532, PH 1: 19 / PH 2: 37)
Šach. Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body  Partie Rtg prům.
1 Jun Rudolf  1893 1 1 1 0 ½ ½ 0 ½ 1 1 1 7,5 11 1794
2 Vokoun Tomáš  1664 1 ½ 1 ½ 1 1 0 ½ ½ 1 0 7 11 1650
3 Klabeneš Petr  1648 1 1 0 ½ 0 ½ 0 0 0 1 1 5 11 1498
4 Pejřimovská Viola Ruby  1413 1 0 1 1 1 ½ 0 0 0 1 1 6,5 11 1490
5 Nejedlý Radek  1256         1 0 0         1 3 1304
6 Pejřimovský Tadeáš Rubel  1319 1 ½ 0 0 1 1 1 0 0 0 ½ 5 11 1317
7 Jun Robert  1156 1 0 1 0       0 1 1 1 5 8 1288
8. TJ Lanškroun (Rtg prům.:1397, PH 1: 10 / PH 2: 26,5)
Šach. Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body  Partie Rtg prům.
1 Horák Vojtěch  1484 0 0 1 0 0 ½ 1 0 0 1 1 4,5 11 1829
2 Ďuriančík Michal  1426 0 ½ 0 1 0 0 ½         2 7 1618
3 Bulva František  1444 0 1 0 1 ½ ½ 1     ½ ½ 5 9 1558
4 Chládek Josef  1249 0 0         1         1 3 1492
5 Kalousová Julie  1415 1 ½ 1 1 ½ ½ 1 ½ 0 0 1 7 11 1483
6 Moravec Jakub  1340 0 0 ½ 1 0 1 1 0 ½ ½ ½ 5 11 1419
7 Minář Milan  1090               0 0     0 2 1620
10 Málková Barbora  1273     ½ 0       ½ 0 0 1 2 6 1302
13 Málek Filip  1247         0 0       0 0 0 4 1299
14 Večeř Martin  1262               0 0     0 2 1302
12. ŠO Hlinsko (Rtg prům.:1612, PH 1: 2 / PH 2: 14)
Šach. Jméno Rtg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Body  Partie Rtg prům.
1 Říha Vojtěch  2186         ½ 1           1,5 2 1889
2 Novotný Ondřej  1888 0 ½ 1 1 0 ½ 0 ½ ½ 1 0 5 11 1756
3 Vašková Marie  1429 0 0 1 0 1 0 ½ 0 0 0 ½ 3 11 1618
4 Bouška Jiří  1283 0 0 0 0 0 0   0 1 1 0 2 10 1532
5 Šulc Jiří  1247 ½ 0 1 0     0 0 0 0 0 1,5 9 1489
6 Pešek Martin Jakub  1128         0 0 0 0 0 1 0 1 7 1347
7 Ročňák Michal  1476             0         0 1 1415
9 Pešek Roman Josef  1000         0 0           0 2 1333
10 Bouška Jonáš  1100 0 0 0 0       0 0 0 0 0 8 1355
11 Schmidt Jakub  1044 0 0 0 0     0         0 5 1412

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.