Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - 1.kolo 21.10.18

V neděli 21,října 2018 odstartovala 1.liga družstev skupiny východ zápasy prvního kola sezony 2018/19.
V prvním kole 1.ligy družstev skupiny východ hostily Polabiny C hráče z Rychnova n/Kn. a rozešly se s nimi smírně 4:4.
Další výsledky: Orlová - Frýdek-Místek B 5:3, Kroměříž - Gordic Jihlava 4,5:3,5, TJ Ostrava - Staré Město 2,5:5,5, Litovel - Hošťálková 3,5:4,5, Třinec - Jundrov Brno 6:2


Pořadí po  1.kole
Poř. Družstvo Part. + = - Body Score
1 TŽ Třinec 1 1 0 0 3 6,0
2 ŠK Staré Město 1 1 0 0 3 5,5
3 SK Slavia Orlová 1 1 0 0 3 5,0
4 Šachy Hošťálková 1 1 0 0 3 4,5
5 Slavia Kroměříž 1 1 0 0 3 4,5
6 2222 ŠK Polabiny "C" 1 0 1 0 1 4,0
7 Panda Rychnov n. K. 1 0 1 0 1 4,0
8 TJ Tatran Litovel 1 0 0 1 0 3,5
9 ŠK Gordic 1 0 0 1 0 3,5
10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1 0 0 1 0 3,0
11 TJ Ostrava 1 0 0 1 0 2,5
12 Jezdci Jundrov 1 0 0 1 0 2,0
Výsledky jednotlivců
TŽ Třinec 6,0 - 2,0 Jezdci Jundrov
1 Štohl Igor 2500 ½ : ½ Bureš Jaroslav 2396
2 Szotkowski Jakub 2348 1 : 0 Buchníček Petr 2321
3 Walek Milan 2300 ½ : ½ Pisk Petr 2324
4 Sikorová Olga 2276 1 : 0 Musil Jiří 2193
5 Frolík Martin 2187 ½ : ½ Hošek Martin 2140
6 Sikora Jan 2176 ½ : ½ Skácelík Petr 2181
7 Fargač Martin 2226 1 : 0 Sedláček Petr 2074
8 Pilch Roman 2120 1 : 0 Továrek Antonín 1985
SK Slavia Orlová 5,0 - 3,0 BŠŠ Frýdek-Místek "B"
1 Mrázek Lumír 2356 ½ : ½ Jasný Stanislav 2375
2 Neděla Vlastimil 2308 ½ : ½ Piesik Piotr 2412
3 Olšarová Karolína 2303 ½ : ½ Vesselovsky Serguei 2328
4 Tomaszewski Kacper 2246 ½ : ½ Rabatin Jakub 2300
5 Zabystrzan Pavel 2209 ½ : ½ Štěpán Patrik 2245
6 Lojek Marek 2196 1 : 0 Kozel Jiří 2123
7 Kuboš Rostislav 2174 ½ : ½ Tauš Martin 2108
8 Šrámek Vojtěch 2169 1 : 0 Miča Marek 2164
2222 ŠK Polabiny "C" 4,0 - 4,0 Panda Rychnov n. K.
1 Vařejčko Josef 2218 1 : 0 Sabuk Piotr 2403
2 Jirásek Pavel 2249 0 : 1 Kožúšek Daniel 2367
3 Ludvík Tomáš 2158 0 : 1 Fiedorek Michal 2128
4 Černý David 2039 ½ : ½ Machlowski Slawomir 2097
5 Gloser David 1940 0 : 1 Jonáš Vlastimil 2100
6 Mojžíš Jaroslav 2094 ½ : ½ Novotný Josef 2010
7 Kourek Josef 2095 1 : 0 Horák Jan 1921
8 Veselý Tomáš 2076 1 : 0 Pavlíček Miroslav 1984
Slavia Kroměříž 4,5 - 3,5 ŠK Gordic
1 Malinovský Karel 2469 ½ : ½ Zwardoň Vojtěch 2455
2 Cvek Robert 2518 ½ : ½ Holtman Teodor 2237
3 Lanč Alois 2292 ½ : ½ Kratochvíl Josef 2326
4 Pastirčák Milan 2288 ½ : ½ Seidl Štěpán 2185
5 Mudrák Josef 2243 1 : 0 Kulovaná Eva 2181
6 Kapusta Petr 2244 0 : 1 Sedláček Oldřich 2208
7 Karlík Vladimír 2142 ½ : ½ Žigo Viktor 2276
8 Cagašík Tomáš 2166 1 : 0 Brychta David 2144
TJ Tatran Litovel 3,5 - 4,5 Šachy Hošťálková
1 Bělunek Vladimír 2206 0 : 1 Ponížil Cyril 2494
2 Vaněk Ladislav 2248 0 : 1 Motúz Karol 2368
3 Strašil Pavel 2031 ½ : ½ Pala Vladimír 2237
4 Mohapl Petr 2053 0 : 1 Kula Dominik 2206
5 Krejčí st. Jan 2116 0 : 1 Krejča Jakub 2141
6 Neoral Antonín 2115 1 : 0 Malčánek Jan 2129
7 Švancara Petr 2145 1 : 0 Hodovský Jiří 2137
8 Gerych Jan 1982 1 : 0 Plšek Pavel 1945
TJ Ostrava 2,5 - 5,5 ŠK Staré Město
1 Caletka Radomír 2305 0 : 1 Babula Vlastimil 2522
2 Klíma Lukáš 2315 ½ : ½ Kaňovský David 2414
3 Malík Jan 2300 ½ : ½ Skalský Alexandr 2240
4 Michenka Jozef 2278 1 : 0 Húsek Martin 2134
5 Mrva Marek 2148 0 : 1 Mrkus František 2163
6 Šplíchal Stanislav 2154 0 : 1 Bažant st. Petr 2223
7 Hladík Oto 2163 0 : 1 Vrána František 2252
8 Veselý Martin 2074 ½ : ½ Horsák Jan 2031

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.