Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - 2.kolo 11.11.18

Ve druhém kole 1.ligy družstev skupiny východ se značně prořídlé Polabiny C vrátily z Frýdku-Místku s porážkou 5,5:2,5 od B družstva místní BŠŠ.
Další výsledky: Jezdci Jundrov - Staré Město 2,5:5,5, Hošťálková - TJ Ostrava 3,5:4,5, Gordic Jihlava - Litovel 4,5:3,5, Rychnov n/Kn. - Kroměříž 1:7, Třinec - Orlová 4:4


Pořadí po  2.kole
Poř. Družstvo Part. + = - Body Score
1 Slavia Kroměříž 2 2 0 0 6 11,5
2 ŠK Staré Město 2 2 0 0 6 11
3 TŽ Třinec 2 1 1 0 4 10
4 SK Slavia Orlová 2 1 1 0 4 9
5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2 1 0 1 3 8,5
6 Šachy Hošťálková 2 1 0 1 3 8
7 ŠK Gordic 2 1 0 1 3 8
8 TJ Ostrava 2 1 0 1 3 7
9 2222 ŠK Polabiny "C" 2 0 1 1 1 6,5
10 Panda Rychnov n. K. 2 0 1 1 1 5
11 TJ Tatran Litovel 2 0 0 2 0 7
12 Jezdci Jundrov 2 0 0 2 0 4,5
Výsledky jednotlivců
Jezdci Jundrov - ŠK Staré Město
1 Novosadová, Kristýna (w) 2234 - Kaňovský, David (b) 2413
2 Musil, Jiří (b) 2185 - Sosna, Jan (w) 2352
3 Hošek, Martin (w) 2141 - Bažant ml., Petr (b) 2299
4 Skácelík, Petr (b) 2183 - Zpěváková, Jana (w) 2052
5 Továrek, Antonín (w) 1979 - Mrkus, František (b) 2162
6 Kučera, Petr (b) 1947 - Bažant st., Petr (w) 2231
7 Růžička, Martin (w) 1954 - Horsák, Jan (b) 2025
8 Chmelíček, Bronislav (b) 1949 - Babula, Vlastimil (w) 1951
Šachy Hošťálková - TJ Ostrava
1 Roubalík, Jakub (w) 2410 - Caletka, Radomír (b) 2301
2 Pala, Vladimír (b) 2232 - Klíma, Lukáš (w) 2320
3 Karlík, Ondřej (w) 2176 - Malík, Jan (b) 2316
4 Krejča, Jakub (b) 2155 - Michenka, Jozef (w) 2281
5 Malčánek, Jan (w) 2120 - Mrva, Marek (b) 2138
6 Mitura, Karel (b) 2162 - Šplíchal, Stanislav (w) 2175
7 Krmela, Aleš (w) 2080 - Hladík, Oto (b) 2147
8 Vraj, Ondřej (b) 1994 - Veselý, Martin (w) 2073
ŠK Gordic - TJ Tatran Litovel
1 Zwardoň, Vojtěch (w) 2453 - Bělunek, Vladimír (b) 2201
2 Karásek, Lukáš (b) 2298 - Vaněk, Ladislav (w) 2239
3 Píza, Vlastimil (w) 2236 - Strašil, Pavel (b) 2036
4 Seidl, Štěpán (b) 2191 - Mohapl, Petr (w) 2047
5 Kulovaná, Eva (w) 2171 - Krejčí st., Jan (b) 2107
6 Sedláček, Oldřich (b) 2219 - Neoral, Antonín (w) 2125
7 Žigo, Viktor (w) 2272 - Švancara, Petr (b) 2158
8 Brychta, David (b) 2135 - Gerych, Jan (w) 1991
Panda Rychnov n. K. - Slavia Kroměříž
1 Fiedorek, Michal (w) 2162 - Malinovský, Karel (b) 2460
2 Marečková, Martina (b) 2122 - Cvek, Robert (w) 2515
3 Machlowski, Slawomir (w) 2095 - Dvořák, Martin (b) 2177
4 Jonáš, Vlastimil (b) 2106 - Pastirčák, Milan (w) 2287
5 Novotný, Josef (w) 2016 - Mudrák, Josef (b) 2261
6 Pavlíček, Miroslav (b) 1960 - Kapusta, Petr (w) 2238
7 Zikmund, Jaroslav (w) 1828 - Karlík, Vladimír (b) 2153
8 Martyniuk, Vladislav (b) 1677 - Cagašík, Tomáš (w) 2185
BŠŠ Frýdek-Místek "B" - 2222 ŠK Polabiny "C"
1 Rojíček, Vojtěch (w) 2387 - Vařejčko, Josef (b) 2242
2 Vesselovsky, Serguei (b) 2328 - Jirásek, Pavel (w) 2236
3 Holeksa, Zdeněk (w) 2238 - Kourek, Josef (b) 2098
4 Štukner, Šimon (b) 2164 - Fiedler, Bedřich (w) 2108
5 Weissmann, Lukáš (w) 2145 - Just, Pavel (b) 1949
6 Tauš, Martin (b) 2102 - Jareš, Michal (w) 1931
7 Miča, Marek (w) 2087 - Jiroušek, Jan (b) 1815
8 Gnojek, Petr (b) 2041 - Brožka, Karel (w) 1753
TŽ Třinec - SK Slavia Orlová
1 Langner, Ladislav (w) 2397 - Kislinsky, Alexey (b) 2423
2 Szotkowski, Jakub (b) 2353 - Mrázek, Lumír (w) 2357
3 Chytilek, Roman (w) 2334 - Neděla, Vlastimil (b) 2311
4 Walek, Milan (b) 2300 - Olšarová, Karolína (w) 2288
5 Sikorová, Olga (w) 2283 - Zabystrzan, Pavel (b) 2215
6 Sikora, Jan (b) 2176 - Lojek, Marek (w) 2223
7 Fargač, Martin (w) 2244 - Kuboš, Rostislav (b) 2172
8 Pilch, Roman (b) 2138 - Kostka, Vít (w) 2146

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.