Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - 3.kolo 25.11.18

Ve třetím kole 1.ligy družstev skupiny východ hostily takřka kompletní Polabiny C děravý severomoravský Třinec a rozešly se s ním smírně 4:4.
Další výsledky: Orlová - Jezdci Jundrov Brno 4,5:3,5, Staré Město - Hošťálková 5:3, Kroměříž - BŠŠ Frýdek-Místek B 5,5:2,5, TJ Ostrava - Gordic Jihlava 4:4, Litovel - Rychnov n/Kn. 3:5
Po třech kolech jsou v čele dvě stoprocentní družstva Kroměříž a Staré Město, Polabiny C se dvěma body se nacházejí v pásmu sestupu.


Tabulka po 3.kole
Poř. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 Slavia Kroměříž 3 3 0 0 9 17 6
2 ŠK Staré Město 3 3 0 0 9 16 5,5
3 SK Slavia Orlová 3 2 1 0 7 13,5 3
4 TŽ Třinec 3 1 2 0 5 14 4
5 ŠK Gordic 3 1 1 1 4 12 2,5
6 TJ Ostrava 3 1 1 1 4 11 3
7 Panda Rychnov n. K. 3 1 1 1 4 10 2,5
8 Šachy Hošťálková 3 1 0 2 3 11 3,5
9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 3 1 0 2 3 11 2
10 2222 ŠK Polabiny "C" 3 0 2 1 2 10,5 3
11 TJ Tatran Litovel 3 0 0 3 0 10 2
12 Jezdci Jundrov 3 0 0 3 0 8 1,5
Výsledky jednotlivců
3.1 2 SK Slavia Orlová 4,5 - 3,5 12 Jezdci Jundrov
1 IM Neděla Vlastimil 2311 1 : 0 IM Bureš Jaroslav 2395
2 WGM Olšarová Karolína 2288 0 : 1 IM Pisk Petr 2324
3   Tomaszewski Kacper 2248 1 : 0   Pakosta Miroslav 2174
4 FM Zabystrzan Pavel 2215 ½ : ½   Musil Jiří 2185
5   Lojek Marek 2223 0 : 1   Hošek Martin 2141
6   Kuboš Rostislav 2172 ½ : ½   Skácelík Petr 2183
7   Kostka Vít 2146 ½ : ½   Slepov Kyryl 2129
8   Šrámek Vojtěch 2225 1 : 0   Růžička Martin 1954
3.2 3 2222 ŠK Polabiny "C" 4,0 - 4,0 1 TŽ Třinec
1   Vařejčko Josef 2242 0 : 1 FM Walek Milan 2300
2 FM Jirásek Pavel 2236 1 : 0 WGM Sikorová Olga 2283
3   Ludvík Tomáš 2138 ½ : ½   Sikora Jan 2176
4   Půlpán Matěj 2067 ½ : ½ WGM Movsesian Julia 2324
5   Gloser David 2041 1 : 0   Fargač Martin 2244
6 FM Mojžíš Jaroslav 2092 0 : 1   Pilch Roman 2138
7   Kourek Josef 2098 1 : 0   Cupek Martin 2071
8   Brožka Karel 1753 0 : 1   Kvíčala Miroslav 2025
3.3 4 Slavia Kroměříž 5,5 - 2,5 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B"
1 IM Malinovský Karel 2460 1 : 0 IM Jasný Stanislav 2375
2 GM Cvek Robert 2515 ½ : ½ FM Piesik Piotr 2407
3 IM Lanč Alois 2286 ½ : ½ IM Vesselovsky Serguei 2328
4 IM Pastirčák Milan 2287 0 : 1 FM Rabatin Jakub 2298
5 FM Mudrák Josef 2261 1 : 0   Tauš Martin 2102
6   Kapusta Petr 2238 1 : 0   Miča Marek 2087
7 FM Karlík Vladimír 2153 ½ : ½ CM Stalmach Richard 2028
8 FM Cagašík Tomáš 2185 1 : 0   Laurincová Kristýna 1928
3.4 5 TJ Tatran Litovel 3,0 - 5,0 10 Panda Rychnov n. K.
1 GM Krejčí ml. Jan 2563 ½ : ½   Kožúšek Daniel 2374
2 FM Bělunek Vladimír 2201 ½ : ½   Fiedorek Michal 2162
3   Vaněk Ladislav 2239 ½ : ½ WFM Marečková Martina 2122
4   Pán Vladimír 2027 ½ : ½   Jonáš Vlastimil 2106
5 CM Strašil Pavel 2036 0 : 1   Novotný Josef 2016
6   Krejčí st. Jan 2107 ½ : ½   Horák Jan 1950
7   Neoral Antonín 2125 0 : 1   Majocha Piotr 1897
8   Gerych Jan 1991 ½ : ½   Pavlíček Miroslav 1960
3.5 6 TJ Ostrava 4,0 - 4,0 9 ŠK Gordic
1 FM Caletka Radomír 2301 0 : 1 IM Zwardoň Vojtěch 2453
2 IM Klíma Lukáš 2320 ½ : ½ FM Kratochvíl Josef 2332
3 FM Malík Jan 2316 1 : 0 FM Karásek Lukáš 2298
4 IM Michenka Jozef 2281 ½ : ½ FM Píza Vlastimil 2236
5 FM Břečka Ivan 2330 1 : 0   Seidl Štěpán 2191
6   Mrva Marek 2138 0 : 1 WGM Kulovaná Eva 2171
7   Šplíchal Stanislav 2175 ½ : ½ FM Hába Zdeněk 2163
8   Veselý Martin 2073 ½ : ½   Žigo Viktor 2272
3.6 7 ŠK Staré Město 5,0 - 3,0 8 Šachy Hošťálková
1 IM Kaňovský David 2413 ½ : ½ IM Ponížil Cyril 2487
2   Húsek Martin 2154 ½ : ½   Roubalík Jakub 2410
3 IM Sosna Jan 2352 1 : 0 FM Motúz Karol 2367
4   Bažant ml. Petr 2299 ½ : ½   Pala Vladimír 2232
5   Dobeš Vojtěch 2213 ½ : ½   Kula Dominik 2224
6   Zpěváková Jana 2052 0 : 1   Krejča Jakub 2155
7   Bažant st. Petr 2231 1 : 0   Malčánek Jan 2120
8   Horsák Jan 2025 1 : 0   Mitura Karel 2162

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.