Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - 4.kolo 09.12.18

Ve čtvrtém kole 1.ligy družstev skupina východ hrály Polabiny C opět na severu Moravy a odešly poraženy v poměru 6:2.
Další výsledky: Jezdci Jundrov Brno - Hošťálková 6:2, Gordic Jihlava - Staré Město 4:4, Rychnov n/Kn. - TJ Ostrava 5,5:2,5, BŠŠ Frýdek-Místek B - Litovel 5:3, Třinec - Kroměříž 3:5
V čele se osamostatnila Kroměříž jako jediná s plným počtem bodů, na konci tabulky jsou Litovel a Polabiny C bez jediného bodu.


1. liga V 18/19 - Kolo 4
4.1 12 Jezdci Jundrov 6,0 - 2,0 8 Šachy Hošťálková
1 IM Bureš Jaroslav 2388 ½ : ½   Pala Vladimír 2224
2 FM Buchníček Petr 2334 1 : 0   Kula Dominik 2225
3 IM Pisk Petr 2332 ½ : ½   Karlík Ondřej 2190
4   Fiala Václav 2312 1 : 0   Krejča Jakub 2170
5 WIM Novosadová Kristýna 2229 ½ : ½   Mitura Karel 2147
6   Musil Jiří 2200 ½ : ½   Hodovský Jiří 2123
7   Hošek Martin 2147 1 : 0   Vraj Ondřej 1993
8   Slepov Kyryl 2140 1 : 0   Vraj Karel 1958
4.2 9 ŠK Gordic 4,0 - 4,0 7 ŠK Staré Město
1 GM Hába Petr 2445 ½ : ½ IM Kaňovský David 2425
2 IM Zwardoň Vojtěch 2462 1 : 0   Skalský Alexandr 2106
3 FM Kratochvíl Josef 2300 1 : 0   Húsek Martin 2200
4 FM Píza Vlastimil 2232 0 : 1 IM Sosna Jan 2338
5 WGM Kulovaná Eva 2182 1 : 0   Bažant ml. Petr 2301
6 FM Hába Zdeněk 2163 ½ : ½   Dobeš Vojtěch 2213
7 FM Sedláček Oldřich 2219 0 : 1   Zpěváková Jana 2046
8   Žigo Viktor 2264 0 : 1   Bažant st. Petr 2234
4.3 10 Panda Rychnov n. K. 5,5 - 2,5 6 TJ Ostrava
1 IM Sabuk Piotr 2391 1 : 0 FM Caletka Radomír 2285
2   Kožúšek Daniel 2359 ½ : ½ IM Klíma Lukáš 2329
3 IM Zeberski Jakub 2340 1 : 0 FM Malík Jan 2314
4   Fiedorek Michal 2178 ½ : ½ IM Michenka Jozef 2274
5   Machlowski Slawomir 2100 1 : 0   Mrva Marek 2115
6 FM Kačírek Petr 2260 1 : 0   Šplíchal Stanislav 2162
7   Horák Jan 2001 ½ : ½   Hladík Oto 2155
8   Čermák Miroslav 1868 0 : 1   Veselý Libor 2196
4.4 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 5,0 - 3,0 5 TJ Tatran Litovel
1 IM Jasný Stanislav 2371 ½ : ½ FM Bělunek Vladimír 2208
2 IM Vesselovsky Serguei 2332 ½ : ½   Vaněk Ladislav 2237
3 FM Rabatin Jakub 2313 1 : 0 CM Strašil Pavel 2030
4   Štěpán Patrik 2241 1 : 0   Mohapl Petr 2061
5   Kozel Jiří 2102 ½ : ½   Krejčí st. Jan 2095
6   Miča Marek 2082 1 : 0   Švancara Petr 2171
7   Gnojek Petr 2029 ½ : ½   Gerych Jan 1994
8   Vantuch Lucian 1949 0 : 1   Pavlík Petr 1940
4.5 1 TŽ Třinec 3,0 - 5,0 4 Slavia Kroměříž
1 IM Langner Ladislav 2393 0 : 1 IM Malinovský Karel 2459
2   Szotkowski Jakub 2357 0 : 1 GM Cvek Robert 2520
3 FM Walek Milan 2304 1 : 0   Dvořák Martin 2170
4 WGM Sikorová Olga 2262 ½ : ½ IM Pastirčák Milan 2285
5   Sikora Jan 2176 0 : 1 FM Mudrák Josef 2251
6   Kocián Karel 2113 1 : 0   Kapusta Petr 2217
7   Fargač Martin 2228 ½ : ½ FM Karlík Vladimír 2161
8   Pilch Roman 2169 0 : 1 FM Cagašík Tomáš 2192
4.6 2 SK Slavia Orlová 6,0 - 2,0 3 2222 ŠK Polabiny "C"
1 FM Mrázek Lumír 2347 1 : 0   Vařejčko Josef 2223
2 IM Neděla Vlastimil 2313 ½ : ½ FM Jirásek Pavel 2249
3 FM Zabystrzan Pavel 2215 1 : 0   Ludvík Tomáš 2062
4   Lojek Marek 2196 1 : 0   Černý David 2121
5   Kuboš Rostislav 2174 ½ : ½   Kourek Josef 2103
6   Kostka Vít 2146 ½ : ½   Fiedler Bedřich 2089
7   Šrámek Vojtěch 2147 1 : 0   Trojan Luboš 1992
8   Walica Roman 2047 ½ : ½   Just Pavel 1965
Tabulka po kole 4
Poř. Družstvo Part. + = - MP3 Body
1 Slavia Kroměříž 4 4 0 0 12 22,0
2 ŠK Staré Město 4 3 1 0 10 20,0
3 SK Slavia Orlová 4 3 1 0 10 19,5
4 Panda Rychnov n. K. 4 2 1 1 7 15,5
5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 4 2 0 2 6 16,0
6 TŽ Třinec 4 1 2 1 5 17,0
7 ŠK Gordic 4 1 2 1 5 16,0
8 TJ Ostrava 4 1 1 2 4 13,5
9 Jezdci Jundrov 4 1 0 3 3 14,0
10 Šachy Hošťálková 4 1 0 3 3 13,0
11 2222 ŠK Polabiny "C" 4 0 2 2 2 12,5
12 TJ Tatran Litovel 4 0 0 4 0 13,0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.