Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - 5.kolo 06.01.19

V pátém kole 1.ligy družstev skupina východ přivítaly Polabiny C doma Jezdce Jundrov Brno a rozešly se s nimi smírně 4:4.
Další výsledky: Kroměříž - Orlová 4:4, Litovel - Třinec 3:5, TJ Ostrava - BŠŠ Frýdek-Místek 5:3, Staré Město - Rychnov n/Kn. 6:2, Hošťálková - Gordic Jihlava 3:5
Vedoucí Kroměříž jen remizovala, takže do čela se vrátilo Staré Město (i když jen na pomocné hodnocení), poslední je stále Litovel s odstupem tří bodů za Hošťálkovou a Polabinami C.


Tabulka po 5.kole
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 7 ŠK Staré Město 5 4 1 0 13 26 9,5
2 4 Slavia Kroměříž 5 4 1 0 13 26 8,5
3 2 SK Slavia Orlová 5 3 2 0 11 23,5 5,5
4 1 TŽ Třinec 5 2 2 1 8 22 6,5
5 9 ŠK Gordic 5 2 2 1 8 21 6
6 6 TJ Ostrava 5 2 1 2 7 18,5 5
7 10 Panda Rychnov n. K. 5 2 1 2 7 17,5 5
8 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 5 2 0 3 6 19 4
9 12 Jezdci Jundrov 5 1 1 3 4 18 4,5
10 3 2222 ŠK Polabiny "C" 5 0 3 2 3 16,5 4
11 8 Šachy Hošťálková 5 1 0 4 3 16 4,5
12 5 TJ Tatran Litovel 5 0 0 5 0 16 3
Výsledky jednotlivců
2222 ŠK Polabiny "C"    Jezdci Jundrov 
Vařejčko Josef Z  2206 ½ - ½ 2393 Bureš Jaroslav H Z 
Jirásek Pavel H Z  2262 ½ - ½ 2329 Pisk Petr H Z 
Ludvík Tomáš Z  2089 0 - 1 2166 Pakosta Miroslav Z 
Černý David Z  2081 1 - 0 2198 Musil Jiří Z 
Půlpán Matěj Z  2077 0 - 1 2153 Hošek Martin Z 
Gloser David H Z  2148 ½ - ½ 2162 Skácelík Petr H 
Mojžíš Jaroslav Z  2098 ½ - ½ 2190 Bednář Jakub 
Kourek Josef Z  2115 1 - 0 1995 Továrek Antonín 
4 - 4
Šachy Hošťálková    ŠK Gordic 
Ponížil Cyril H Z  2499 1 - 0 2444 Hába Petr H Z 
Roubalík Jakub H Z  2412 ½ - ½ 2455 Zwardoň Vojtěch H Z 
Motúz Karol C Z  2380 1 - 0 2237 Holtman Teodor C Z 
Pala Vladimír Z  2228 ½ - ½ 2304 Kratochvíl Josef Z 
Karlík Ondřej Z  2194 0 - 1 2225 Píza Vlastimil Z 
Krejča Jakub Z  2164 0 - 1 2157 Seidl Štěpán Z 
Vraj Ondřej  1999 0 - 1 2200 Kulovaná Eva Z 
Veselský František  1971 0 - 1 2253 Žigo Viktor 
3 - 5
ŠK Staré Město    Panda Rychnov n. K. 
Babula Vlastimil H Z  2546 1 - 0 2358 Kožúšek Daniel Z 
Kaňovský David H Z  2427 1 - 0 2103 Machlowski Slawomir Z 
Skalský Alexandr Z  2066 1 - 0 2029 Novotný Josef Z 
Húsek Martin Z  2216 0 - 1 2027 Horák Jan 
Sosna Jan H Z  2348 ½ - ½ 1902 Majocha Piotr C 
Zpěváková Jana Z  2062 1 - 0 1944 Pavlíček Miroslav 
Mrkus František  2120 1 - 0 1826 Zikmund Jaroslav 
Bažant Petr  2244 ½ - ½ 1818 Martyniuk Vladislav 
6 - 2
Slavia Kroměříž    SK Slavia Orlová 
Malinovský Karel Z  2462 ½ - ½ 2417 Kislinsky Alexey H Z 
Lanč Alois C Z  2292 1 - 0 2379 Mrázek Lumír H Z 
Dvořák Martin Z  2168 ½ - ½ 2319 Neděla Vlastimil H Z 
Pastirčák Milan Z  2285 ½ - ½ 2263 Olšarová Karolína Z 
Mudrák Josef Z  2245 ½ - ½ 2223 Zabystrzan Pavel Z 
Kapusta Petr Z  2211 ½ - ½ 2205 Lojek Marek Z 
Karlík Vladimír Z  2171 ½ - ½ 2172 Kuboš Rostislav Z 
Cagašík Tomáš  2188 0 - 1 2135 Kostka Vít Z 
4 - 4
TJ Ostrava    BŠŠ Frýdek-Místek "B" 
Caletka Radomír H Z  2279 1 - 0 2365 Jasný Stanislav V Z 
Klíma Lukáš H Z  2336 ½ - ½ 2337 Vesselovsky Serguei Z 
Malík Jan Z  2308 1 - 0 2234 Štěpán Patrik Z 
Michenka Jozef H Z  2280 1 - 0 2121 Kozel Jiří 
Břečka Ivan Z  2336 ½ - ½ 2142 Weissmann Lukáš 
Šplíchal Stanislav Z  2145 ½ - ½ 2105 Tauš Martin 
Hladík Oto Z  2142 ½ - ½ 2212 Miča Marek 
Veselý Martin  2090 0 - 1 2086 Gnojek Petr 
5 - 3
TJ Tatran Litovel    TŽ Třinec 
Bělunek Vladimír Z  2212 0 - 1 2387 Langner Ladislav H 
Vaněk Ladislav H Z  2255 0 - 1 2331 Chytilek Roman H 
Pán Vladimír H Z  2016 1 - 0 2307 Walek Milan Z 
Mohapl Petr Z  2056 0 - 1 2270 Sikorová Olga Z 
Krejčí Jan Z  2095 ½ - ½ 2182 Frolík Martin Z 
Neoral Antonín  2112 ½ - ½ 2164 Sikora Jan Z 
Švancara Petr H  2172 ½ - ½ 2126 Kocián Karel Z 
Gerych Jan  1995 ½ - ½ 2176 Pilch Roman 
3 - 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.