Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - 6.kolo 21.01.19

V šestém kole 1.ligy družstev skupina východ hrály Polabiny C doma s Kroměříži, na kterou nestačily a podlehly jí 3:5.
Další výsledky: BŠŠ Frýdek-Místek B - Staré Město 4,5:3,5, Jezdci Jundrov Brno - Gordic Jihlava 3:5, Rychnov n/Kn. - Hošťálková 3:5, Orlová - Litovel 6:2, Třinec - TJ Ostrava 5,5:2,5
Na čele tabulky vystřídala Kroměříž doposud vedoucí Staré Město, na konci je stále Litovel před Polabinami C a Jezdci Jundrov Brno.


1. liga V 18/19 
Tabulka po 6.kole
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Slavia Kroměříž 6 5 1 0 16 31,5 10
2 2 SK Slavia Orlová 6 4 2 0 14 29,5 7,5
3 7 ŠK Staré Město 6 4 1 1 13 29,5 10
4 1 TŽ Třinec 6 3 2 1 11 27,5 8
5 9 ŠK Gordic 6 3 2 1 11 26 7,5
6 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 6 3 0 3 9 23,5 5
7 6 TJ Ostrava 6 2 1 3 7 21 5
8 10 Panda Rychnov n. K. 6 2 1 3 7 20,5 6
9 8 Šachy Hošťálková 6 2 0 4 6 21 6,5
10 12 Jezdci Jundrov 6 1 1 4 4 21 5
11 3 2222 ŠK Polabiny "C" 6 0 3 3 3 19 4
12 5 TJ Tatran Litovel 6 0 0 6 0 18 3
Výsledky na šachovnicích
6.1 12 Jezdci Jundrov 3,0 - 5,0 9 ŠK Gordic
1 IM Bureš Jaroslav 2393 ½ : ½ IM Zwardoň Vojtěch 2455
2 FM Buchníček Petr 2326 0 : 1 FM Holtman Teodor 2290
3 IM Pisk Petr 2329 ½ : ½ FM Kratochvíl Josef 2304
4   Musil Jiří 2198 ½ : ½ FM Karásek Lukáš 2289
5   Skácelík Petr 2162 1 : 0 FM Píza Vlastimil 2225
6   Bednář Jakub 2190 ½ : ½ WGM Kulovaná Eva 2200
7   Růžička František 2078 0 : 1   Žigo Viktor 2253
8   Růžička Martin 1945 0 : 1   Kratochvíl Karel 2162
6.2 10 Panda Rychnov n. K. 3,0 - 5,0 8 Šachy Hošťálková
1   Kožúšek Daniel 2358 0 : 1 IM Ponížil Cyril 2499
2 FM Goluch Piotr 2278 0 : 1   Roubalík Jakub 2412
3   Fiedorek Michal 2183 0 : 1 FM Motúz Karol 2360
4   Machlowski Slawomir 2103 ½ : ½   Pala Vladimír 2228
5   Jonáš Vlastimil 2099 0 : 1   Kula Dominik 2218
6 FM Kačírek Petr 2267 1 : 0   Karlík Ondřej 2194
7   Horák Jan 2027 ½ : ½   Krejča Jakub 2164
8   Majocha Piotr 1878 1 : 0   Malčánek Jan 2119
6.3 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 4,5 - 3,5 7 ŠK Staré Město
1 IM Rojíček Vojtěch 2387 ½ : ½ GM Babula Vlastimil 2546
2 IM Vesselovsky Serguei 2337 ½ : ½ IM Kaňovský David 2427
3 FM Rabatin Jakub 2319 ½ : ½   Skalský Alexandr 2066
4   Štěpán Patrik 2234 1 : 0   Húsek Martin 2216
5   Kozel Jiří 2121 ½ : ½ IM Sosna Jan 2348
6   Štukner Šimon 2171 0 : 1   Bažant ml. Petr 2294
7   Weissmann Lukáš 2142 ½ : ½   Bažant st. Petr 2244
8   Tauš Martin 2105 1 : 0   Horsák Jan 2058
6.4 1 TŽ Třinec 5,5 - 2,5 6 TJ Ostrava
1 GM Movsesian Sergei 2629 1 : 0 FM Caletka Radomír 2279
2 IM Langner Ladislav 2387 ½ : ½ IM Klíma Lukáš 2336
3 FM Walek Milan 2307 ½ : ½ FM Malík Jan 2308
4 WGM Sikorová Olga 2270 1 : 0 FM Břečka Ivan 2336
5 FM Frolík Martin 2182 ½ : ½   Mrva Marek 2116
6 WGM Movsesian Julia 2305 ½ : ½   Šplíchal Stanislav 2145
7   Fargač Martin 2226 1 : 0   Hladík Oto 2142
8   Pilch Roman 2176 ½ : ½   Veselý Libor 2210
6.5 2 SK Slavia Orlová 6,0 - 2,0 5 TJ Tatran Litovel
1 FM Mrázek Lumír 2379 1 : 0 FM Bělunek Vladimír 2212
2 IM Neděla Vlastimil 2319 1 : 0   Vaněk Ladislav 2255
3 WGM Olšarová Karolína 2263 ½ : ½ CM Strašil Pavel 2029
4 FM Zabystrzan Pavel 2223 1 : 0   Mohapl Petr 2056
5   Lojek Marek 2205 ½ : ½   Krejčí st. Jan 2095
6   Kuboš Rostislav 2172 ½ : ½   Neoral Antonín 2112
7   Kostka Vít 2135 ½ : ½   Gerych Jan 1995
8   Šrámek Vojtěch 2185 1 : 0   Pavlík Petr 1950
6.6 3 2222 ŠK Polabiny "C" 2,5 - 5,5 4 Slavia Kroměříž
1 FM Jirásek Pavel 2262 ½ : ½ IM Malinovský Karel 2462
2   Ludvík Tomáš 2089 0 : 1 GM Cvek Robert 2514
3   Černý David 2081 ½ : ½   Dvořák Martin 2168
4   Půlpán Matěj 2077 ½ : ½ IM Pastirčák Milan 2285
5   Gloser David 2148 0 : 1 FM Mudrák Josef 2245
6 FM Mojžíš Jaroslav 2098 ½ : ½   Kapusta Petr 2211
7   Kourek Josef 2115 ½ : ½ FM Karlík Vladimír 2171
8   Veselý Tomáš 2055 0 : 1 FM Cagašík Tomáš 2188

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.