Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - 8.kolo 17.02.19

V osmém kole 1.ligy družstev skupina východ hostily Polabiny C družstvo TJ Ostrava a ani v domácím prostředí na něj nestačily a podlehly mu těsně 3,5:4,5.
Další výsledky: BŠŠ Frýdek-Místek B - Gordic Jihlava 3,5:4,5, Jezdci Jundrov Brno - Rychnov n/Kn. 3:5, Orlová - Staré Město 6:2, Kroměříž - Litovel 5:3, Třinec - Hošťálková 5,5:2,5
Tři kola před koncem není na čele tabulky nic nového - první je stále Kroměříž před Orlovou, a totéž platí i pro konec tabulky - Litovel je už prakticky prvním sestupujícím a s největší pravděpodobností ji do 2.ligy doprovodí i Jezdci Jundrov a Polabiny C.


1. liga V 18/19
Kolo 8 na 17.02.2019 k 10:00
8.1 12 Jezdci Jundrov 3,0 - 5,0 10 Panda Rychnov n. K.
1 FM Buchníček Petr 2313 0 : 1 IM Sabuk Piotr 2386
2 IM Pisk Petr 2330 ½ : ½   Kožúšek Daniel 2347
3   Fiala Václav 2318 0 : 1 FM Goluch Piotr 2265
4 WIM Novosadová Kristýna 2232 ½ : ½   Fiedorek Michal 2072
5   Pakosta Miroslav 2174 1 : 0 WFM Marečková Martina 2124
6   Musil Jiří 2187 0 : 1   Machlowski Slawomir 2104
7   Skácelík Petr 2182 ½ : ½ FM Kačírek Petr 2267
8   Bednář Jakub 2188 ½ : ½   Horák Jan 2086
8.2 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 3,5 - 4,5 9 ŠK Gordic
1 IM Jasný Stanislav 2361 ½ : ½ GM Hába Petr 2446
2 IM Vesselovsky Serguei 2339 ½ : ½ FM Kratochvíl Josef 2274
3 FM Rabatin Jakub 2318 1 : 0 FM Karásek Lukáš 2281
4   Kubík Michael 2264 0 : 1 FM Píza Vlastimil 2222
5   Tauš Martin 2119 ½ : ½   Seidl Štěpán 2158
6   Miča Marek 2248 0 : 1   Žigo Viktor 2262
7   Gnojek Petr 2114 1 : 0   Brychta David 2131
8   Vantuch Lucian 1942 0 : 1   Kratochvíl Karel 2162
8.3 1 TŽ Třinec 5,5 - 2,5 8 Šachy Hošťálková
1 IM Langner Ladislav 2391 0 : 1 IM Ponížil Cyril 2503
2 FM Walek Milan 2298 ½ : ½   Pala Vladimír 2227
3 WGM Sikorová Olga 2269 ½ : ½   Krejča Jakub 2142
4   Sikora Jan 2162 1 : 0   Malčánek Jan 2098
5   Kocián Karel 2127 ½ : ½   Šenkýř Martin 2111
6   Fargač Martin 2246 1 : 0   Krmela Aleš 2079
7   Pilch Roman 2158 1 : 0   Plšek Pavel 1936
8   Cupek Martin 2061 + : -   -  
8.4 2 SK Slavia Orlová 6,0 - 2,0 7 ŠK Staré Město
1 FM Mrázek Lumír 2365 1 : 0   Skalský Alexandr 2102
2 IM Neděla Vlastimil 2320 1 : 0   Húsek Martin 2184
3 WGM Olšarová Karolína 2265 ½ : ½ IM Sosna Jan 2341
4   Tomaszewski Kacper 2311 1 : 0   Zpěváková Jana 2076
5 FM Zabystrzan Pavel 2232 ½ : ½   Bažant st. Petr 2242
6   Lojek Marek 2202 1 : 0   Horsák Jan 2052
7   Kuboš Rostislav 2172 ½ : ½   Babula Vlastimil 2008
8   Kostka Vít 2143 ½ : ½   Macháček Lukáš 1665
8.5 3 2222 ŠK Polabiny "C" 3,5 - 4,5 6 TJ Ostrava
1   Vařejčko Josef 2229 1 : 0 FM Caletka Radomír 2304
2 FM Jirásek Pavel 2269 ½ : ½ IM Klíma Lukáš 2339
3   Ludvík Tomáš 2124 ½ : ½ FM Malík Jan 2300
4   Černý David 2110 0 : 1 IM Michenka Jozef 2273
5   Půlpán Matěj 2072 ½ : ½   Mrva Marek 2103
6   Gloser David 2160 1 : 0   Šplíchal Stanislav 2158
7 FM Mojžíš Jaroslav 2104 0 : 1   Hladík Oto 2136
8   Kourek Josef 2111 0 : 1   Neuschl Zdeněk 2113
8.6 4 Slavia Kroměříž 5,0 - 3,0 5 TJ Tatran Litovel
1 IM Malinovský Karel 2459 1 : 0 FM Bělunek Vladimír 2211
2 IM Lanč Alois 2286 ½ : ½   Vaněk Ladislav 2263
3   Dvořák Martin 2163 1 : 0   Pán Vladimír 2034
4 IM Pastirčák Milan 2282 ½ : ½ CM Strašil Pavel 2038
5 FM Mudrák Josef 2263 ½ : ½   Mohapl Petr 2046
6   Kapusta Petr 2184 ½ : ½   Krejčí st. Jan 2100
7 FM Karlík Vladimír 2142 ½ : ½   Neoral Antonín 2115
8 FM Cagašík Tomáš 2167 ½ : ½   Gerych Jan 2004
Tabulka po 8.kole
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Slavia Kroměříž 8 7 1 0 22 42,5 14
2 2 SK Slavia Orlová 8 6 2 0 20 40 11
3 9 ŠK Gordic 8 5 2 1 17 35,5 10,5
4 7 ŠK Staré Město 8 5 1 2 16 36,5 12
5 1 TŽ Třinec 8 4 2 2 14 36 11
6 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 8 3 1 4 10 31 7
7 6 TJ Ostrava 8 3 1 4 10 29 7,5
8 10 Panda Rychnov n. K. 8 3 1 4 10 28,5 8
9 8 Šachy Hošťálková 8 2 1 5 7 27,5 8
10 3 2222 ŠK Polabiny "C" 8 0 4 4 4 26,5 6,5
11 12 Jezdci Jundrov 8 1 1 6 4 26 6,5
12 5 TJ Tatran Litovel 8 0 1 7 1 25 4,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.