Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - 9.kolo 03.03.19

V devátém 1.ligy družstev skupina východ cestovaly Polabiny C do Starého Města pro další porážku v poměru 5:3 a jejich setrvání v 1.lize je už jen v oblasti teorie.
Další výsledky: Rychnov n/Kn. - BŠŠ Frýdek-Místek B 5:3, Hošťálková - Orlová 4:4, Gordic Jihlava - Třinec 3,5:4,5, TJ Ostrava - Kroměříž 3,5:4,5, Litovel - Jezdci Jundrov Brno 4,5:3,5
V čele tabulky zvýšila Kroměříž náskok před druhou Orlovou na 4 body, na konci tabulky se nic nezměnilo.


1. liga V 18/19 - výsledky 9.kola
9.1 5 TJ Tatran Litovel 4,5 - 3,5 12 Jezdci Jundrov
1 GM Krejčí ml. Jan 2570 1 : 0 IM Bureš Jaroslav 2391
2 FM Bělunek Vladimír 2205 ½ : ½ FM Buchníček Petr 2303
3   Vaněk Ladislav 2253 0 : 1 IM Pisk Petr 2328
4 CM Strašil Pavel 2032 0 : 1   Musil Jiří 2188
5   Krejčí st. Jan 2103 0 : 1   Hošek Martin 2149
6   Neoral Antonín 2112 1 : 0   Skácelík Petr 2175
7   Švancara Petr 2175 1 : 0   Slepov Kyryl 2156
8   Gerych Jan 2015 1 : 0   Továrek Antonín 2003
9.2 6 TJ Ostrava 3,5 - 4,5 4 Slavia Kroměříž
1 FM Caletka Radomír 2285 0 : 1 IM Malinovský Karel 2473
2 IM Klíma Lukáš 2343 0 : 1 GM Cvek Robert 2517
3 FM Malík Jan 2304 1 : 0   Dvořák Martin 2189
4 IM Michenka Jozef 2281 ½ : ½ IM Pastirčák Milan 2283
5   Mrva Marek 2103 1 : 0 FM Mudrák Josef 2246
6   Šplíchal Stanislav 2142 0 : 1   Kapusta Petr 2171
7   Hladík Oto 2157 ½ : ½ FM Karlík Vladimír 2163
8   Škola Miroslav 2064 ½ : ½ FM Cagašík Tomáš 2172
9.3 7 ŠK Staré Město 5,0 - 3,0 3 2222 ŠK Polabiny "C"
1 IM Kaňovský David 2426 ½ : ½   Vařejčko Josef 2230
2   Skalský Alexandr 2103 ½ : ½   Ludvík Tomáš 2172
3   Húsek Martin 2162 1 : 0   Černý David 2098
4 IM Sosna Jan 2344 ½ : ½   Kourek Josef 2107
5   Zpěváková Jana 2093 1 : 0   Veselý Tomáš 2047
6   Bažant st. Petr 2253 ½ : ½ CM Jareš Michal 1950
7   Horsák Jan 2036 0 : 1   Jiroušek Jan 1902
8   Babula Vlastimil 2040 1 : 0   Brožka Karel 1863
9.4 8 Šachy Hošťálková 4,0 - 4,0 2 SK Slavia Orlová
1   Roubalík Jakub 2405 1 : 0 FM Mrázek Lumír 2376
2 FM Motúz Karol 2368 ½ : ½ IM Neděla Vlastimil 2323
3   Pala Vladimír 2231 ½ : ½ WGM Olšarová Karolína 2268
4   Kula Dominik 2234 0 : 1 FM Zabystrzan Pavel 2238
5   Karlík Ondřej 2179 1 : 0   Lojek Marek 2196
6   Krejča Jakub 2144 ½ : ½   Kuboš Rostislav 2158
7   Mitura Karel 2157 ½ : ½   Kostka Vít 2143
8   Vraj Ondřej 1985 0 : 1   Walica Roman 2065
9.5 9 ŠK Gordic 3,5 - 4,5 1 TŽ Třinec
1 IM Zwardoň Vojtěch 2452 0 : 1 GM Štohl Igor 2488
2 FM Holtman Teodor 2282 0 : 1   Szotkowski Jakub 2383
3 FM Píza Vlastimil 2240 ½ : ½ IM Chytilek Roman 2332
4   Seidl Štěpán 2160 ½ : ½ FM Walek Milan 2293
5 WGM Kulovaná Eva 2204 ½ : ½ WGM Sikorová Olga 2241
6   Žigo Viktor 2272 ½ : ½   Sikora Jan 2168
7   Walek Petr 2221 1 : 0   Fargač Martin 2255
8   Brychta David 2121 ½ : ½   Cupek Martin 2052
9.6 10 Panda Rychnov n. K. 5,0 - 3,0 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B"
1 IM Sabuk Piotr 2391 1 : 0 IM Vesselovsky Serguei 2341
2   Kožúšek Daniel 2350 0 : 1 FM Rabatin Jakub 2313
3   Fiedorek Michal 2049 1 : 0   Holeksa Zdeněk 2232
4   Machlowski Slawomir 2109 ½ : ½   Tauš Martin 2117
5   Novotný Josef 2006 1 : 0   Miča Marek 2240
6   Horák Jan 2128 1 : 0   Gnojek Petr 2147
7   Majocha Piotr 2028 0 : 1   Vantuch Lucian 1978
8   Pavlíček Miroslav 1935 ½ : ½   Beluská Tereza 1938
Tabulka po 9.kole
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Slavia Kroměříž 9 8 1 0 25 47 15,5
2 2 SK Slavia Orlová 9 6 3 0 21 44 12
3 7 ŠK Staré Město 9 6 1 2 19 41,5 13,5
4 1 TŽ Třinec 9 5 2 2 17 40,5 12
5 9 ŠK Gordic 9 5 2 2 17 39 11
6 10 Panda Rychnov n. K. 9 4 1 4 13 33,5 10
7 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 9 3 1 5 10 34 8
8 6 TJ Ostrava 9 3 1 5 10 32,5 8,5
9 8 Šachy Hošťálková 9 2 2 5 8 31,5 9
10 12 Jezdci Jundrov 9 1 1 7 4 29,5 8
11 3 2222 ŠK Polabiny "C" 9 0 4 5 4 29,5 7
12 5 TJ Tatran Litovel 9 1 1 7 4 29,5 6,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.