Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - 10.kolo 24.03.19

V desátém 1.ligy družstev skupina východ hostily Polabiny C Hošťálkovou a po prohře 5,5:2,5 se již definitivně loučí s první ligou.
Další Výsledky: Jezdci Jundrov Brno - BŠŠ Frýdek-Místek B 5:3, Orlová - Gordic Jihlava 4,5:3,5, Kroměříž - Staré Město 3,5:4,5, Litovel - TJ Ostrava 1,5:6,5, Třinec - Rychnov n/Kn. 6,5:1,5
V čele tabulky i přes prohru zůstává Kroměříž, ale na druhou Orlovou má už k dobru jediný bod. Na konci tabulky jsou již odepsány celky Litovle a Polabin C, nejpravděpodobnějším třetím sestupujícím budou Jezdci Jundrov Brno.


1. liga V 18/19 - výsledky 10.kola
10.1 12 Jezdci Jundrov 5,0 - 3,0 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B"
1 FM Buchníček Petr 2303 ½ : ½ IM Rojíček Vojtěch 2382
2   Fiala Václav 2307 1 : 0 IM Jasný Stanislav 2353
3   Musil Jiří 2188 ½ : ½ IM Vesselovsky Serguei 2341
4   Skácelík Petr 2175 ½ : ½   Walter Szymon 2316
5   Bednář Jakub 2185 1 : 0   Kubík Michael 2252
6   Slepov Kyryl 2156 0 : 1   Holeksa Zdeněk 2232
7   Továrek Antonín 2003 1 : 0   Tauš Martin 2117
8   Šípek Michal 2019 ½ : ½   Gnojek Petr 2147
10.2 1 TŽ Třinec 6,5 - 1,5 10 Panda Rychnov n. K.
1 GM Michalík Peter 2565 1 : 0 IM Sabuk Piotr 2391
2 GM Petrík Tomáš 2464 1 : 0   Fiedorek Michal 2049
3   Szotkowski Jakub 2383 0 : 1   Machlowski Slawomir 2109
4 FM Walek Milan 2293 1 : 0   Novotný Josef 2006
5 WGM Sikorová Olga 2241 ½ : ½   Horák Jan 2128
6 FM Frolík Martin 2185 1 : 0   Pavlíček Miroslav 1935
7   Sikora Jan 2168 1 : 0   Zikmund Jaroslav 1812
8   Fargač Martin 2255 1 : 0   Martyniuk Vladislav 1774
10.3 2 SK Slavia Orlová 4,5 - 3,5 9 ŠK Gordic
1 FM Mrázek Lumír 2376 ½ : ½ FM Holtman Teodor 2282
2 IM Neděla Vlastimil 2323 ½ : ½ FM Kratochvíl Josef 2284
3 WGM Olšarová Karolína 2268 ½ : ½   Seidl Štěpán 2160
4 FM Zabystrzan Pavel 2238 0 : 1 WGM Kulovaná Eva 2204
5   Lojek Marek 2196 ½ : ½   Žigo Viktor 2272
6   Kuboš Rostislav 2158 ½ : ½   Brychta David 2121
7   Šrámek Vojtěch 2216 1 : 0   Hron Robert 2036
8   Sieber Martin 2078 + : -   -  
10.4 3 2222 ŠK Polabiny "C" 2,5 - 5,5 8 Šachy Hošťálková
1   Vařejčko Josef 2230 0 : 1 IM Ponížil Cyril 2502
2 FM Jirásek Pavel 2270 0 : 1   Roubalík Jakub 2405
3   Ludvík Tomáš 2172 0 : 1 FM Motúz Karol 2368
4   Černý David 2098 ½ : ½   Pala Vladimír 2231
5   Půlpán Matěj 2078 ½ : ½   Karlík Ondřej 2179
6   Gloser David 2186 0 : 1   Krejča Jakub 2144
7 FM Mojžíš Jaroslav 2103 1 : 0   Mitura Karel 2157
8   Kourek Josef 2107 ½ : ½   Vraj Ondřej 1985
10.5 4 Slavia Kroměříž 3,5 - 4,5 7 ŠK Staré Město
1 IM Malinovský Karel 2473 0 : 1 GM Babula Vlastimil 2551
2 GM Cvek Robert 2517 ½ : ½ IM Kaňovský David 2426
3 IM Lanč Alois 2278 1 : 0   Skalský Alexandr 2103
4 IM Pastirčák Milan 2283 ½ : ½ IM Sosna Jan 2344
5 FM Mudrák Josef 2246 ½ : ½   Zpěváková Jana 2093
6   Kapusta Petr 2171 0 : 1   Bažant st. Petr 2253
7 FM Karlík Vladimír 2163 ½ : ½ FM Vrána František 2264
8 FM Cagašík Tomáš 2172 ½ : ½   Babula Vlastimil 2040
10.6 5 TJ Tatran Litovel 1,5 - 6,5 6 TJ Ostrava
1 FM Šorm Daniel 2308 ½ : ½ FM Caletka Radomír 2285
2 FM Bělunek Vladimír 2205 0 : 1 IM Klíma Lukáš 2343
3   Vaněk Ladislav 2253 1 : 0 FM Malík Jan 2304
4 CM Strašil Pavel 2032 0 : 1 IM Michenka Jozef 2281
5   Mohapl Petr 2052 0 : 1   Mrva Marek 2103
6   Krejčí st. Jan 2103 0 : 1   Šplíchal Stanislav 2142
7   Švancara Petr 2175 0 : 1   Hladík Oto 2157
8   Gerych Jan 2015 0 : 1   Veselý Libor 2204
Tabulka po 10.kole
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Slavia Kroměříž 10 8 1 1 25 50,5 16
2 2 SK Slavia Orlová 10 7 3 0 24 48,5 13
3 7 ŠK Staré Město 10 7 1 2 22 46 14,5
4 1 TŽ Třinec 10 6 2 2 20 47 15
5 9 ŠK Gordic 10 5 2 3 17 42,5 11,5
6 6 TJ Ostrava 10 4 1 5 13 39 11,5
7 10 Panda Rychnov n. K. 10 4 1 5 13 35 10,5
8 8 Šachy Hošťálková 10 3 2 5 11 37 11
9 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 10 3 1 6 10 37 8,5
10 12 Jezdci Jundrov 10 2 1 7 7 34,5 9,5
11 3 2222 ŠK Polabiny "C" 10 0 4 6 4 32 7,5
12 5 TJ Tatran Litovel 10 1 1 8 4 31 7

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.