Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.11.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 1.kolo 29.10.17

V prvním kole nového ročníku 1.ligy západ přivítaly Polabiny B doma Dopravní podnik Praha a rozešly se s ním smírně - 4:4 při čtyřech remizách.
Další výsledky: Neratovice B - Vyšehrad Praha 3:5, České Budějovice - Bohemians Praha 3:5, Polabiny B - Dopravní podnik Praha 4:4, Bartoš Unichess - Lysá n/L. C 5:3, Hradec Králové - Pankrác Praha 5:3, Neratovice A - OAZA Praha 6,5:1,5
Díky vysoké výhře nad OAZOU Praha se po prvním kole ujaly vedení Neratovice A.


1. LIGA 2017/2018 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 29. 10. 2017
TJ Neratovice B – ŠK Sokol Vyšehrad QCC České Budějovice – TJ Bohemians Praha
Rozhodčí: Paulovič Milan Rozhodčí: Hejda Martin
1. Rubeš J. H 2285 1/2 Londýn R. 2426 1. Vokáč M. 2400 0:1 Zvára P. 2357
2. Voloshin L. 2363 0:1 Vichnar D. 2434 2. Miesbauer J. H 2298 1/2 Tričkov V. 2314
3. Studnička T. H 2310 1:0 Vlasák L. H 2362 3. Hausner I. 2321 0:1 Petr J. 2312
4. Gregor J. 2207 0:1 Petrán P. C 2318 4. Novotný M. H 2283 0:1 Svatoš J. H 2250
5. Hába Z. H 2171 1/2 Juřek J. 2264 5. Vybíral Z. 2221 1/2 Dubanský B. 2241
6. Černík L. 2153 0:1 Tuma J. 2260 6. Cuhra M. 2225 1/2 Znamenáček K. 2233
7. Bargel M. 2180 1/2 Jaček M. 2234 7. Borkovec M. H 2197 1:0 Voříšek J. 2230
8. Havelka J. 2156 1/2 Illetško J. 2228 8. Richtrová E. 2221 1/2 Mičánek T. 2068
3 : 5 3 : 5
2222 ŠK Polabiny B – ŠK Dopravní podnik Praha Bartoš Unichess – ŠK JOLY Lysá nad Labem C
Rozhodčí: Kameník David Rozhodčí: Soukup Václav
1. Votava J. V 2512 1:0 Carlsson P. C 2449 1. Černoušek L. V 2451 1/2 Priehoda V. V 2359
2. Půlpán J. V 2399 1/2 Neuman P. 2440 2. Bernášek J. V 2501 0:1 Špaček P. V 2373
3. Červený M. H 2381 1/2 Frolov A. C 2405 3. Šimek P. 2369 1:0 Neckář L. 2309
4. Vrána J. 2307 0:1 Plischki S. C 2397 4. Kovář V. 2266 1/2 Jüptner J. 2261
5. Jedlička A. 2222 1/2 Burdalev K. 2354 5. Řehořek M. 2262 1/2 Kolář P. 2187
6. Buločkin M. 2175 1/2 Přibyl J. 2263 6. Kuba J. 2261 1/2 Munk P. 2139
7. Černý D. 2113 0:1 Jurásek M. 2276 7. Škára V. 2230 1:0 Košnář M. 2114
8. Bujnoch R. 2198 1:0 Rous D. 2234 8. Šlampa J. 2203 1:0 Švondr M. 1955
4 : 4 5 : 3
TJ Slavia Hradec Králové – TJ Pankrác TJ Neratovice A – SK OAZA Praha
Rozhodčí: Bielavský Jiří Rozhodčí: Partl Miloslav
1. Petr M. H 2489 1/2 Jirovský M. H 2443 1. Rašík V. H 2468 1/2 Straka V. H 2344
2. Čech P. H 2364 1:0 Svoboda S. H 2422 2. Vykouk J. H 2428 1:0 Hollan M. 2170
3. Roško L. 2316 1/2 Soural J. 2177 3. Kourousis E. 2385 1:0 Jelínek M. 2201
4. Nun J. 2299 1/2 Istoňa M. C 2240 4. Orság M. 2346 1/2 Výprachtický D. 2236
5. Prymula R. 2226 1/2 Postupa P. 2244 5. Schula M. 2308 1:0 Vedral O. 2194
6. Ringel Z. 2259 1/2 Plešek J. 2142 6. Forman Š. 2267 1/2 Kořenová M. 2169
7. Pokorný Z. 2227 1:0 Vokoun J. 2172 7. Jandourek L. 2246 1:0 Pirklová H. 2129
8. Jezbera J. 2100 1/2 Petr J. 2113 8. Purnoch J. 2155 1:0 Bílek M. 2007
5 : 3 6.5 : 1.5
TABULKA PO 1. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Neratovice A 1 1 0 0 3 6.5 : 1.5 5
2. Bartoš Unichess 1 1 0 0 3 5 : 3 3
2. TJ Bohemians Praha 1 1 0 0 3 5 : 3 3
2. ŠK Sokol Vyšehrad 1 1 0 0 3 5 : 3 3
5. TJ Slavia Hradec Králové 1 1 0 0 3 5 : 3 2
6. 2222 ŠK Polabiny B 1 0 1 0 1 4 : 4 2
6. ŠK Dopravní podnik Praha 1 0 1 0 1 4 : 4 2
8. ŠK JOLY Lysá nad Labem C 1 0 0 1 0 3 : 5 1
8. QCC České Budějovice 1 0 0 1 0 3 : 5 1
8. TJ Neratovice B 1 0 0 1 0 3 : 5 1
11. TJ Pankrác 1 0 0 1 0 3 : 5 0
12. SK OAZA Praha 1 0 0 1 0 1.5 : 6.5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.