Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.11.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 2.kolo 12.11.17

Ve druhém kole 1.ligy západ hostoval náš zástupce Polabiny B na šachovnicích pražského družstva Bohemians a stejně jako v prvním kole odjel domů s nerozhodným výsledkem 4:4.
Další výsledky: Vyšehrad Praha - OAZA Praha 3:5, Pankrác Praha - Neratovice A 3,5:4,5, Lysá n/L. C - Hradec Králové 2,5:5,5, Dopravní podnik Praha - Bartoš Unichess 3:5, Neratovice B - České Budějovice 3,5:4,5
Po dvou kolech je v popředí soutěže trojice družstev s plným ziskem 6 bodů v čele s Neratovicemi A.


1. LIGA 2017/2018 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 12. 11. 2017
ŠK Sokol Vyšehrad – SK OAZA Praha TJ Pankrác – TJ Neratovice A
Rozhodčí: Koreček Michail Rozhodčí: Doležal Radoslav
1. Londýn R. 2421 0:1 Svoboda V. H 2424 1. Polášek J. 2331 1/2 Velička P. H 2420
2. Vlasák L. H 2351 1/2 Straka V. H 2337 2. Doležal R. 2380 1/2 Rašík V. H 2466
3. Tuma J. 2275 0:1 Hollan M. 2163 3. Soural J. 2189 1/2 Hinks-Edwards T. 2361
4. Michálek J. H 2258 0:1 Jelínek M. 2164 4. Sokolov A. C 2388 1:0 Schula M. 2315
5. Netušil M. 2236 1:0 Výprachtický D. 2249 5. Matras O. 2280 0:1 Forman Š. 2264
6. Filipi Š. 2183 1:0 Oreský J. 2201 6. Postupa P. 2234 1/2 Olšarová K. H 2293
7. Illetško J. 2226 0:1 Vedral O. 2187 7. Plešek J. 2154 1/2 Jandourek L. 2254
8. Rut V. 2137 1/2 Kořenová M. 2169 8. Vokoun J. 2162 0:1 Purnoch J. 2173
3 : 5 3.5 : 4.5
ŠK JOLY Lysá nad Labem C – TJ Slavia Hradec Králové ŠK Dopravní podnik Praha – Bartoš Unichess
Rozhodčí: Paulovič Milan Rozhodčí: Soukup Václav
1. Priehoda V. V 2360 1/2 Nun J. 2304 1. Rodshtein M. C 2688 1:0 Černoušek L. V 2450
2. Špaček P. V 2378 1/2 Možný M. H 2283 2. Carlsson P. C 2449 1/2 Bernášek J. V 2494
3. Neckář L. 2303 1:0 Pokorný Z. 2237 3. Plischki S. C 2395 1/2 Jurčík M. C 2478
4. Jüptner J. 2271 0:1 Šafařík J. 2196 4. Burdalev K. 2360 0:1 Šimek P. 2377
5. Kolář P. 2189 0:1 Němec P. H 2221 5. Rous D. 2223 0:1 Kovář V. 2266
6. Košnář M. 2109 1/2 Jezbera J. 2100 6. Přibyl M. 2326 0:1 Řehořek M. 2263
7. Husárik B. 2108 0:1 Novák R. 2105 7. Adámek Z. 2212 1:0 Škára V. 2256
8. Postupa P. 1968 0:1 Šolc F. 1999 8. Beneš P. 2051 0:1 Šlampa J. 2197
2.5 : 5.5 3 : 5
TJ Bohemians Praha – 2222 ŠK Polabiny B TJ Neratovice B – QCC České Budějovice
Rozhodčí: Jakuš Lubomír Rozhodčí: Drahotský Luboš
1. Tričkov V. 2314 1/2 Vrána J. 2299 1. Rubeš J. H 2303 1/2 Vokáč M. 2394
2. Petr J. 2328 0:1 Jedlička A. 2198 2. Voloshin L. 2362 1/2 Miesbauer J. H 2272
3. Svatoš J. H 2260 0:1 Buločkin M. 2176 3. Studnička T. H 2316 0:1 Novotný M. H 2265
4. Šmíd M. 2254 1/2 Černý D. 2111 4. Čáp A. H 2239 0:1 Vybíral Z. 2222
5. Znamenáček K. 2233 1/2 Bujnoch R. 2217 5. Gregor J. 2207 1:0 Cuhra M. 2225
6. Voříšek J. 2219 1:0 Vařejčko J. H 2271 6. Fajman P. 2225 1/2 Richtrová E. 2217
7. Folk P. H 2162 1/2 Hošek M. 2220 7. Bargel M. 2178 0:1 Tupý M. 2256
8. Mičánek T. 2072 1:0 Ludvík T. 2037 8. Havelka J. 2157 1:0 Bostl F. 2172
4 : 4 3.5 : 4.5
TABULKA PO 2. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Neratovice A 2 2 0 0 6 11 : 5 7
2. TJ Slavia Hradec Králové 2 2 0 0 6 10.5 : 5.5 6
3. Bartoš Unichess 2 2 0 0 6 10 : 6 7
4. TJ Bohemians Praha 2 1 1 0 4 9 : 7 5
5. ŠK Sokol Vyšehrad 2 1 0 1 3 8 : 8 5
6. QCC České Budějovice 2 1 0 1 3 7.5 : 8.5 4
7. SK OAZA Praha 2 1 0 1 3 6.5 : 9.5 4
8. 2222 ŠK Polabiny B 2 0 2 0 2 8 : 8 4
9. ŠK Dopravní podnik Praha 2 0 1 1 1 7 : 9 4
10. TJ Neratovice B 2 0 0 2 0 6.5 : 9.5 3
11. TJ Pankrác 2 0 0 2 0 6.5 : 9.5 1
12. ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2 0 0 2 0 5.5 : 10.5 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.