Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 3.kolo 26.11.17

Ve třetím kole 1.ligy západ přivítaly Polabiny B na domácí půdě Neratovice B a neukázaly se být příliš gentlemanským hostitelem - zvítězily přesvědčivě poměrem 6,5:1,5, když ztratily jen tři remizy.
Další výsledky: České Budějovice - Vyšehrad Praha 3,5:4,5, Bartoš Unichess - Bohemians Praha 5:3, Hradec Králové - Dopravní podnik Praha 2:6, Neratovice A - Lysá n/L. C 6,5:1,5, OAZA Praha - Pankrác Praha 2,5:5,5
Po třech kolech jsou v čele dva týmy s plným počtem devíti bodů, přičemž vedoucí Neratovice A mají lepší skore než druhý Bartoš Unichess.


1. LIGA 2017/2018 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 26. 11. 2017
QCC České Budějovice – ŠK Sokol Vyšehrad 2222 ŠK Polabiny B – TJ Neratovice B
Rozhodčí: Durchan Milan Rozhodčí: Bielavský Jiří
1. Vokáč M. 2394 1/2 Londýn R. 2421 1. Votava J. V 2519 1:0 Rubeš J. H 2303
2. Miesbauer J. H 2272 0:1 Vichnar D. 2438 2. Půlpán J. V 2401 1/2 Voloshin L. 2362
3. Novotný M. H 2265 0:1 Vlasák L. H 2351 3. Červený M. H 2387 1:0 Studnička T. H 2316
4. Vybíral Z. 2222 1:0 Juřek J. 2265 4. Vrána J. 2299 1:0 Čáp A. H 2239
5. Borkovec M. H 2212 1/2 Netušil M. 2236 5. Jedlička A. 2198 1/2 Gregor J. 2207
6. Richtrová E. 2217 0:1 Rut V. 2137 6. Buločkin M. 2176 1/2 Fajman P. 2225
7. Tupý M. 2256 1/2 Vodička V. 2089 7. Černý D. 2111 1:0 Bargel M. 2178
8. Nídl P. 2164 1:0 Lacina F. 2010 8. Bujnoch R. 2217 1:0 Drábek V. 2138
3.5 : 4.5 6.5 : 1.5
Bartoš Unichess – TJ Bohemians Praha TJ Slavia Hradec Králové – ŠK Dopravní podnik Praha
Rozhodčí: Soukup Václav Rozhodčí: John Jiří
1. Michalík P. V 2549 1:0 Jirka J. 2424 1. Petr M. H 2497 1/2 Neuman P. 2449
2. Černoušek L. V 2450 1:0 Tričkov V. 2314 2. Čech P. H 2371 1/2 Sergeev V. C 2406
3. Šimek P. 2377 0:1 Petr J. 2328 3. Nun J. 2304 0:1 Frolov A. C 2411
4. Kovář V. 2266 0:1 Svatoš J. H 2260 4. Havlíková K. H 2282 0:1 Plischki S. C 2395
5. Řehořek M. 2263 1/2 Šmíd M. 2254 5. Pokorný Z. 2237 1/2 Burdalev K. 2360
6. Kuba J. 2257 1:0 Dubanský B. 2240 6. Šafařík J. 2196 0:1 Jurásek M. 2291
7. Šlampa J. 2197 1:0 Znamenáček K. 2233 7. Jezbera J. 2100 0:1 Přibyl M. 2326
8. Bartoš J. 2227 1/2 Folk P. H 2162 8. Šolc F. 1999 1/2 Adámek Z. 2212
5 : 3 2 : 6
TJ Neratovice A – ŠK JOLY Lysá nad Labem C SK OAZA Praha – TJ Pankrác
Rozhodčí: Jakuš Lubomír Rozhodčí: Veselský Jan
1. Rašík V. H 2466 1/2 Priehoda V. V 2360 1. Svoboda V. H 2424 0:1 Jirovský M. H 2446
2. Hinks-Edwards T. 2361 1:0 Špaček P. V 2378 2. Straka V. H 2337 1:0 Svoboda S. H 2419
3. Orság M. 2344 1:0 Jüptner J. 2271 3. Hollan M. 2163 0:1 Polášek J. 2331
4. Schula M. 2315 1/2 Kolář P. 2189 4. Jelínek M. 2164 1/2 Doležal R. 2380
5. Forman Š. 2264 1:0 Munk P. 2142 5. Výprachtický D. 2249 1/2 Soural J. 2189
6. Olšarová K. H 2293 1:0 Husárik B. 2108 6. Oreský J. 2201 1/2 Istoňa M. C 2240
7. Purnoch J. 2173 1/2 Postupa P. 1968 7. Vedral O. 2187 0:1 Matras O. 2280
8. Šťastný J. H 2224 1:0 Fencl P. 2061 8. Kořenová M. 2169 0:1 Postupa P. 2234
6.5 : 1.5 2.5 : 5.5
TABULKA PO 3. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Neratovice A 3 3 0 0 9 17.5 : 6.5 12
2. Bartoš Unichess 3 3 0 0 9 15 : 9 11
3. ŠK Sokol Vyšehrad 3 2 0 1 6 12.5 : 11.5 8
4. TJ Slavia Hradec Králové 3 2 0 1 6 12.5 : 11.5 6
5. 2222 ŠK Polabiny B 3 1 2 0 5 14.5 : 9.5 9
6. ŠK Dopravní podnik Praha 3 1 1 1 4 13 : 11 8
7. TJ Bohemians Praha 3 1 1 1 4 12 : 12 7
8. TJ Pankrác 3 1 0 2 3 12 : 12 5
9. QCC České Budějovice 3 1 0 2 3 11 : 13 6
10. SK OAZA Praha 3 1 0 2 3 9 : 15 5
11. TJ Neratovice B 3 0 0 3 0 8 : 16 3
12. ŠK JOLY Lysá nad Labem C 3 0 0 3 0 7 : 17 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.