Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 4.kolo 10.12.17

Ve čtvrtém kole 1.ligy západ hrály Polabiny B v jihočeské metropoli Českých Budějovicích opět v hodně děravé sestavě a dokázaly přivézt pouze jeden bod za remizu 4:4.
Další výsledky: Vyšehrad Praha - Pankrác Praha 4:4, Lysá n/L. C - OAZA Praha 3,5:4,5, Dopravní podnik Praha - Neratovice A 5:3, Bohemians Praha - Hradec Králové 5,5:2,5, Neratovice B - Bartoš Unichess 3,5:4,5
Po čtvrtém kole je v čele družstvo Bartoš Unichess s plným počtem bodů před Neratovicemi A.


1. LIGA 2017/2018 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 10. 12. 2017
ŠK Sokol Vyšehrad – TJ Pankrác ŠK JOLY Lysá nad Labem C – SK OAZA Praha
Rozhodčí: Koreček Michail Rozhodčí: Bielavský Jiří
1. Londýn R. 2421 1:0 Svoboda S. H 2419 1. Priehoda V. V 2360 0:1 Svoboda V. H 2424
2. Vichnar D. 2438 1/2 Doležal R. 2380 2. Špaček P. V 2378 1/2 Hollan M. 2163
3. Šuráň J. H 2412 1:0 Soural J. 2189 3. Neckář L. 2303 0:1 Jelínek M. 2164
4. Vlasák L. H 2351 1/2 Istoňa M. C 2240 4. Jüptner J. 2271 0:1 Výprachtický D. 2249
5. Jaček M. 2232 0:1 Sokolov A. C 2388 5. Kolář P. 2189 0:1 Vedral O. 2187
6. Netušil M. 2236 0:1 Matras O. 2280 6. Munk P. 2142 1:0 Pirklová H. 2122
7. Rut V. 2137 1:0 Postupa P. 2234 7. Košnář M. 2109 1:0 Čmiko J. 2021
8. Vodička V. 2089 0:1 Plešek J. 2154 8. Husárik B. 2108 1:0 Němcová K. 1999
4 : 4 3.5 : 4.5
ŠK Dopravní podnik Praha – TJ Neratovice A TJ Bohemians Praha – TJ Slavia Hradec Králové
Rozhodčí: Háse Pavel Rozhodčí: Paulovič Milan
1. Rodshtein M. C 2688 1/2 Rašík V. H 2466 1. Jirka J. 2424 1:0 Petr M. H 2497
2. Neuman P. 2449 1/2 Vykouk J. H 2430 2. Tričkov V. 2314 1:0 Nun J. 2304
3. Sergeev V. C 2406 1:0 Kourousis E. 2391 3. Petr J. 2328 1/2 Možný M. H 2283
4. Plischki S. C 2395 1/2 Orság M. 2344 4. Svatoš J. H 2260 1/2 Havlíková K. H 2282
5. Burdalev K. 2360 1:0 Schula M. 2315 5. Šmíd M. 2254 1:0 Ringel Z. 2256
6. Přibyl M. 2326 1/2 Forman Š. 2264 6. Znamenáček K. 2233 0:1 Pokorný Z. 2237
7. Adámek Z. 2212 0:1 Olšarová K. H 2293 7. Voříšek J. 2219 1/2 Šafařík J. 2196
8. Skřivánek J. 2160 1:0 Jandourek L. 2254 8. Mičánek T. 2072 1:0 Šolc F. 1999
5 : 3 5.5 : 2.5
TJ Neratovice B – Bartoš Unichess QCC České Budějovice – 2222 ŠK Polabiny B
Rozhodčí: Partl Miloslav Rozhodčí: Hejda Martin
1. Rubeš J. H 2303 1:0 Bernášek J. V 2494 1. Vokáč M. 2394 0:1 Vrána J. 2299
2. Voloshin L. 2362 1/2 Jurčík M. C 2478 2. Miesbauer J. H 2272 1/2 Jedlička A. 2198
3. Studnička T. H 2316 1/2 Šimek P. 2377 3. Novotný M. H 2265 1:0 Buločkin M. 2176
4. Čáp A. H 2239 1/2 Kovář V. 2266 4. Vybíral Z. 2222 1:0 Černý D. 2111
5. Gregor J. 2207 1/2 Vrbata Z. 2331 5. Cuhra M. 2225 1/2 Bujnoch R. 2217
6. Fajman P. 2225 0:1 Kuba J. 2257 6. Borkovec M. H 2212 0:1 Vařejčko J. H 2271
7. Bargel M. 2178 0:1 Bartoš J. 2227 7. Richtrová E. 2217 1:0 Hošek M. 2220
8. Drábek V. 2138 1/2 Pokorný P. 2138 8. Bostl F. 2172 0:1 Ludvík T. 2037
3.5 : 4.5 4 : 4
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Bartoš Unichess 4 4 0 0 12 19.5 : 12.5 13
2. TJ Neratovice A 4 3 0 1 9 20.5 : 11.5 13
3. ŠK Dopravní podnik Praha 4 2 1 1 7 18 : 14 11
4. TJ Bohemians Praha 4 2 1 1 7 17.5 : 14.5 11
5. ŠK Sokol Vyšehrad 4 2 1 1 7 16.5 : 15.5 11
6. 2222 ŠK Polabiny B 4 1 3 0 6 18 : 14 11
7. TJ Slavia Hradec Králové 4 2 0 2 6 15 : 17 7
8. SK OAZA Praha 4 2 0 2 6 13.5 : 18.5 9
9. TJ Pankrác 4 1 1 2 4 16 : 16 8
10. QCC České Budějovice 4 1 1 2 4 15 : 17 9
11. TJ Neratovice B 4 0 0 4 0 12 : 20 4
12. ŠK JOLY Lysá nad Labem C 4 0 0 4 0 10.5 : 21.5 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.