Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 5.kolo 07.01.18

V neděli 7.ledna 2018 pokračovala 1.liga západ zápasy pátého kola, v němž Polabiny B přivítaly doma Vyšehrad Praha a v takřka optimální sestavě zvítězily těsně 4,5:3,5.
Další výsledky: Bartoš Unichess - České Budějovice 4:4, Hradec Králové B - Neratovice B 4:4, OAZA Praha - Dopravní podnik Praha 3:5, Neratovice A - Bohemians Praha 5,5:2,5, Pankrác Praha - Lysá n/L. C 5,5:2,5.
Po pátém kole nedošlo na čele ani na chvostu tabulky k nějakým zásadním změnám - první i přes hodně nečekanou ztrátu dvou bodů zůstává Bartoš Unichess, v pásmu sestupu již takřka beznadějně zůstávají Lysá n/L. C a Neratovice B, které (i když už s odstupem) stále doplňují České Budějovice.


1. LIGA 2017/2018 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 07. 01. 2018
2222 ŠK Polabiny B – ŠK Sokol Vyšehrad Bartoš Unichess – QCC České Budějovice
Rozhodčí: John Jiří Rozhodčí: Háse Pavel
1. Votava J. V 2526 1/2 Londýn R. 2426 1. Bernášek J. V 2480 0:1 Vokáč M. 2383
2. Půlpán J. V 2403 1/2 Vichnar D. 2443 2. Jurčík M. C 2460 1/2 Miesbauer J. H 2276
3. Červený M. H 2381 1:0 Šuráň J. H 2417 3. Šimek P. 2357 0:1 Novotný M. H 2294
4. Vrána J. 2320 1/2 Vlasák L. H 2373 4. Kovář V. 2267 1/2 Vybíral Z. 2249
5. Jedlička A. 2227 1/2 Juřek J. 2260 5. Vrbata Z. 2333 1/2 Cuhra M. 2214
6. Buločkin M. 2118 1/2 Tuma J. 2267 6. Řehořek M. 2286 1/2 Richtrová E. 2192
7. Černý D. 2037 1:0 Jaček M. 2234 7. Kuba J. 2307 1:0 Olejníček J. 1994
8. Bujnoch R. 2215 0:1 Netušil M. 2213 8. Šlampa J. 2204 +:- 0 0
4.5 : 3.5 4 : 4
TJ Slavia Hradec Králové – TJ Neratovice B TJ Neratovice A – TJ Bohemians Praha
Rozhodčí: Bielavský Jiří Rozhodčí: Paulovič Milan
1. Petr M. H 2477 1/2 Rubeš J. H 2292 1. Velička P. H 2429 1/2 Jirka J. 2427
2. Roško L. 2301 0:1 Voloshin L. 2361 2. Rašík V. H 2466 1/2 Zvára P. 2344
3. Nun J. 2295 1:0 Studnička T. H 2306 3. Vykouk J. H 2440 1:0 Tričkov V. 2321
4. Možný M. H 2285 1/2 Umanec F. H 2256 4. Kourousis E. 2388 1/2 Svatoš J. H 2277
5. Prymula R. 2227 0:1 Gregor J. 2228 5. Orság M. 2344 1:0 Šmíd M. 2264
6. Ringel Z. 2241 1/2 Fajman P. 2219 6. Forman Š. 2290 1:0 Znamenáček K. 2212
7. Pokorný Z. 2256 1:0 Drábek V. 2123 7. Jandourek L. 2233 1:0 Voříšek J. 2229
8. Šafařík J. 2191 1/2 Havelka J. 2169 8. Purnoch J. 2155 0:1 Mičánek T. 2090
4 : 4 5.5 : 2.5
SK OAZA Praha – ŠK Dopravní podnik Praha TJ Pankrác – ŠK JOLY Lysá nad Labem C
Rozhodčí: Soukup Václav Rozhodčí: Doležal Radoslav
1. Svoboda V. H 2424 1/2 Carlsson P. C 2450 1. Jirovský M. H 2451 1:0 Priehoda V. V 2358
2. Cífka S. H 2403 0:1 Frolov A. C 2407 2. Svoboda S. H 2402 1/2 Špaček P. V 2360
3. Straka V. H 2373 0:1 Plischki S. C 2395 3. Polášek J. 2339 1/2 Neckář L. 2293
4. Hollan M. 2184 1/2 Burdalev K. 2361 4. Doležal R. 2381 1/2 Jüptner J. 2243
5. Výprachtický D. 2274 1/2 Přibyl J. 2264 5. Soural J. 2227 1/2 Kolář P. 2169
6. Vedral O. 2201 1/2 Jurásek M. 2300 6. Sokolov A. C 2383 1:0 Munk P. 2122
7. Kořenová M. 2154 1:0 Rous D. 2214 7. Matras O. 2286 1:0 Čermák M. 2100
8. Pirklová H. 2112 0:1 Beneš P. 2047 8. Postupa P. 2246 1/2 Fencl P. 2045
3 : 5 5.5 : 2.5
TABULKA PO 5. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Bartoš Unichess 5 4 1 0 13 23.5 : 16.5 15
2. TJ Neratovice A 5 4 0 1 12 26 : 14 17
3. ŠK Dopravní podnik Praha 5 3 1 1 10 23 : 17 14
4. 2222 ŠK Polabiny B 5 2 3 0 9 22.5 : 17.5 13
5. TJ Pankrác 5 2 1 2 7 21.5 : 18.5 11
6. TJ Bohemians Praha 5 2 1 2 7 20 : 20 12
6. ŠK Sokol Vyšehrad 5 2 1 2 7 20 : 20 12
8. TJ Slavia Hradec Králové 5 2 1 2 7 19 : 21 9
9. SK OAZA Praha 5 2 0 3 6 16.5 : 23.5 10
10. QCC České Budějovice 5 1 2 2 5 19 : 21 11
11. TJ Neratovice B 5 0 1 4 1 16 : 24 6
12. ŠK JOLY Lysá nad Labem C 5 0 0 5 0 13 : 27 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.