Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 6.kolo 21.01.18

V neděli 21.ledna 2018 pokračovala 1.liga západ zápasy šestého kola, v němž Polabiny B hostily průběžně vedoucí družstvo Bartoš Unichess a podlehly mu 3:5.
Další výsledky: Vyšehrad Praha - Lysá n/L. C 5,5:2,5, Dopravní podnik Praha - Pankrác Praha 5,5:2,5, Bohemians Praha - OAZA Praha 4:4, Neratovice B - Neratovice A 2,5:5,5, České Budějovice - Hradec Králové 1,5:6,5
V čele soutěže stále zůstává družstvo Bartoš Unichess se 16-ti body o pouhý bod před Neratovicemi A, Polabiny B se propadly na šestou příčku a závěr tabulky stále tvoří Lysá n/L. C, Neratovice B a České Budějovice.


1. LIGA 2017/2018 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 21. 01. 2018
ŠK Sokol Vyšehrad – ŠK JOLY Lysá nad Labem C ŠK Dopravní podnik Praha – TJ Pankrác
Rozhodčí: Paulovič Milan Rozhodčí: Matyska Jiří
1. Londýn R. 2426 1/2 Špaček P. V 2360 1. Carlsson P. C 2450 1/2 Jirovský M. H 2451
2. Vichnar D. 2443 1:0 Kolář P. 2169 2. Neuman P. 2452 1/2 Polášek J. 2339
3. Tuma J. 2267 1:0 Munk P. 2122 3. Frolov A. C 2407 1:0 Doležal R. 2381
4. Michálek J. H 2256 1/2 Košnář M. 2140 4. Plischki S. C 2395 1:0 Soural J. 2227
5. Netušil M. 2213 1:0 Husárik B. 2101 5. Burdalev K. 2361 1/2 Istoňa M. C 2280
6. Filipi Š. 2210 0:1 Čermák M. 2100 6. Jurásek M. 2300 1:0 Sokolov A. C 2383
7. Rut V. 2163 1/2 Kořenek F. 1984 7. Přibyl M. 2317 1:0 Matras O. 2286
8. Vaněk P. 2064 1:0 Fencl P. 2045 8. Adámek Z. 2219 0:1 Postupa P. 2246
5.5 : 2.5 5.5 : 2.5
TJ Bohemians Praha – SK OAZA Praha TJ Neratovice B – TJ Neratovice A
Rozhodčí: Jakuš Lubomír Rozhodčí: Drahotský Luboš
1. Jirka J. 2427 1:0 Svoboda V. H 2424 1. Rubeš J. H 2292 1/2 Rašík V. H 2466
2. Tričkov V. 2321 0:1 Straka V. H 2373 2. Umanec F. H 2256 0:1 Kourousis E. 2388
3. Petr J. 2327 0:1 Hollan M. 2184 3. Gregor J. 2228 1/2 Hinks-Edwards T. 2372
4. Svatoš J. H 2277 1/2 Výprachtický D. 2274 4. Fajman P. 2219 1/2 Orság M. 2344
5. Dubanský B. 2230 1:0 Vedral O. 2201 5. Pochinkov A. 2034 0:1 Olšarová K. H 2325
6. Znamenáček K. 2212 1/2 Kořenová M. 2154 6. Bargel M. 2140 0:1 Jandourek L. 2233
7. Voříšek J. 2229 0:1 Pirklová H. 2112 7. Havelka J. 2169 1/2 Purnoch J. 2155
8. Folk P. H 2180 1:0 Čmiko J. 2014 8. Doležal V. 2013 1/2 Burda R. 2084
4 : 4 2.5 : 5.5
QCC České Budějovice – TJ Slavia Hradec Králové 2222 ŠK Polabiny B – Bartoš Unichess
Rozhodčí: Hejda Martin Rozhodčí: Kameník David
1. Vokáč M. 2383 1/2 Petr M. H 2477 1. Votava J. V 2526 1/2 Černoušek L. V 2468
2. Novotný M. H 2294 1/2 Nun J. 2295 2. Hrabuša M. C 2375 0:1 Bernášek J. V 2480
3. Vybíral Z. 2249 0:1 Možný M. H 2285 3. Vrána J. 2320 1/2 Jurčík M. C 2460
4. Cuhra M. 2214 1/2 Havlíková K. H 2257 4. Jedlička A. 2227 1/2 Šimek P. 2357
5. Richtrová E. 2192 0:1 Ringel Z. 2241 5. Buločkin M. 2118 0:1 Vrbata Z. 2333
6. Nídl P. 2170 0:1 Pokorný Z. 2256 6. Černý D. 2037 1:0 Kuba J. 2307
7. Bostl F. 2151 0:1 Šafařík J. 2191 7. Vařejčko J. H 2262 0:1 Šlampa J. 2204
8. Nejdl E. 2080 0:1 Novák R. 2119 8. Ludvík T. 2165 1/2 Pokorný P. 2180
1.5 : 6.5 3 : 5
TABULKA PO 6. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Bartoš Unichess 6 5 1 0 16 28.5 : 19.5 18
2. TJ Neratovice A 6 5 0 1 15 31.5 : 16.5 20
3. ŠK Dopravní podnik Praha 6 4 1 1 13 28.5 : 19.5 18
4. ŠK Sokol Vyšehrad 6 3 1 2 10 25.5 : 22.5 16
5. TJ Slavia Hradec Králové 6 3 1 2 10 25.5 : 22.5 14
6. 2222 ŠK Polabiny B 6 2 3 1 9 25.5 : 22.5 14
7. TJ Bohemians Praha 6 2 2 2 8 24 : 24 15
8. TJ Pankrác 6 2 1 3 7 24 : 24 12
9. SK OAZA Praha 6 2 1 3 7 20.5 : 27.5 13
10. QCC České Budějovice 6 1 2 3 5 20.5 : 27.5 11
11. TJ Neratovice B 6 0 1 5 1 18.5 : 29.5 6
12. ŠK JOLY Lysá nad Labem C 6 0 0 6 0 15.5 : 32.5 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.