Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 7.kolo 04.02.18

V neděli 4.února 2018 měla 1.liga západ na pořadu zápasy sedmého kola, v němž Polabiny B zajížděly do blízkého Hradce Králové, kde však v oboustranně značně děravých sestavách podlehly nejtěsnějším poměrem 4,5:3,5.
Další výsledky: Bartoš Unichess - Vyšehrad Praha 4:4, Neratovice A - České Budějovice 5,5:2,5, OAZA Praha - Neratovice B 5,5:3,5, Pankrác Praha - Bohemians Praha 5:3, Lysá n/L. C - Dopravní podnik Praha 1,5:6,5
Díky remize vedoucího družstva Bartoš Unichess se do čela vyšvihly Neratovice A, závěr tabulky zůstává beze změn a naše Polabiny B se po dvou porážkách za sebou významně přiblížily právě k pásmu sestupu.


1. LIGA 2017/2018 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 04. 02. 2018
Bartoš Unichess – ŠK Sokol Vyšehrad TJ Slavia Hradec Králové – 2222 ŠK Polabiny B
Rozhodčí: Háse Pavel Rozhodčí: John Jiří
1. Černoušek L. V 2471 1/2 Londýn R. 2423 1. Nun J. 2298 1:0 Votava J. V 2528
2. Bernášek J. V 2477 1/2 Šuráň J. H 2413 2. Havlíková K. H 2253 0:1 Hrabuša M. C 2353
3. Šimek P. 2343 1/2 Vlasák L. H 2376 3. Ringel Z. 2249 1/2 Vrána J. 2325
4. Kovář V. 2270 0:1 Juřek J. 2262 4. Pokorný Z. 2269 1/2 Jedlička A. 2233
5. Vrbata Z. 2337 1:0 Tuma J. 2278 5. Šafařík J. 2207 1/2 Bujnoch R. 2198
6. Řehořek M. 2280 0:1 Jaček M. 2219 6. Němec P. H 2213 1:0 Vařejčko J. H 2226
7. Kuba J. 2292 1:0 Netušil M. 2217 7. Novák R. 2119 1/2 Hošek M. 2204
8. Šlampa J. 2212 1/2 Rut V. 2158 8. Šolc F. 2064 1/2 Mojžíš J. 2099
4 : 4 4.5 : 3.5
TJ Neratovice A – QCC České Budějovice SK OAZA Praha – TJ Neratovice B
Rozhodčí: Jakuš Lubomír Rozhodčí: Soukup Václav
1. Velička P. H 2419 1:0 Vokáč M. 2393 1. Svoboda V. H 2419 1/2 Rubeš J. H 2313
2. Rašík V. H 2464 0:1 Miesbauer J. H 2228 2. Straka V. H 2370 1/2 Voloshin L. 2365
3. Kourousis E. 2387 1:0 Novotný M. H 2325 3. Hollan M. 2202 1:0 Studnička T. H 2306
4. Schula M. 2289 1:0 Vybíral Z. 2241 4. Výprachtický D. 2274 1/2 Čáp A. H 2224
5. Forman Š. 2288 1:0 Richtrová E. 2177 5. Oreský J. 2191 1:0 Gregor J. 2250
6. Purnoch J. 2137 0:1 Nídl P. 2162 6. Vedral O. 2195 1:0 Fajman P. 2235
7. Šťastný J. H 2222 1:0 Nejdl E. 2079 7. Kořenová M. 2167 1:0 Bargel M. 2118
8. Burda R. 2075 1/2 Nagy L. 1922 8. Pirklová H. 2113 0:1 Drábek V. 2111
5.5 : 2.5 5.5 : 2.5
TJ Pankrác – TJ Bohemians Praha ŠK JOLY Lysá nad Labem C – ŠK Dopravní podnik Praha
Rozhodčí: Doležal Radoslav Rozhodčí: Bielavský Jiří
1. Jirovský M. H 2455 1:0 Petr J. 2309 1. Priehoda V. V 2350 1/2 Carlsson P. C 2450
2. Svoboda S. H 2397 1:0 Svatoš J. H 2288 2. Neckář L. 2287 0:1 Sergeev V. C 2414
3. Polášek J. 2341 1/2 Šmíd M. 2254 3. Kolář P. 2167 0:1 Plischki S. C 2400
4. Doležal R. 2372 1:0 Znamenáček K. 2203 4. Husárik B. 2092 0:1 Burdalev K. 2372
5. Soural J. 2192 1/2 Döring R. 2161 5. Kořenek F. 1968 1/2 Přibyl M. 2326
6. Sokolov A. C 2380 1:0 Matějka P. 2091 6. Fencl P. 2026 0:1 Adámek Z. 2210
7. Matras O. 2258 0:1 Mičánek T. 2102 7. Pauch J. 1995 1/2 Skřivánek J. 2151
8. Plešek J. 2140 0:1 Petr J. 2142 8. Švondr M. 1961 0:1 Beneš P. 2066
5 : 3 1.5 : 6.5
TABULKA PO 7. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Neratovice A 7 6 0 1 18 37 : 19 25
2. Bartoš Unichess 7 5 2 0 17 32.5 : 23.5 20
3. ŠK Dopravní podnik Praha 7 5 1 1 16 35 : 21 23
4. TJ Slavia Hradec Králové 7 4 1 2 13 30 : 26 16
5. ŠK Sokol Vyšehrad 7 3 2 2 11 29.5 : 26.5 18
6. TJ Pankrác 7 3 1 3 10 29 : 27 16
7. SK OAZA Praha 7 3 1 3 10 26 : 30 17
8. 2222 ŠK Polabiny B 7 2 3 2 9 29 : 27 15
9. TJ Bohemians Praha 7 2 2 3 8 27 : 29 17
10. QCC České Budějovice 7 1 2 4 5 23 : 33 13
11. TJ Neratovice B 7 0 1 6 1 21 : 35 7
12. ŠK JOLY Lysá nad Labem C 7 0 0 7 0 17 : 39 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.