Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 8.kolo 18.02.18

V neděli 18.února 2018 se v 1.lize západ hrály zápasy osmého kola, v němž Polabiny B přivítaly doma vedoucí Neratovice A a sehrály s nimi již čtvrtou remizu 4:4 v této sezoně.
Další výsledky: Vyšehrad Praha - Dopravní podnik Praha 4:4, Bohemians Praha - Lysá n/L. C 4,5:3,5, Neratovice B - Pankrác Praha 4,5:3,5, České Budějovice - OAZA Praha 5,5:2,5, Bartoš Unichess Praha - Hradec Králové 7:1
Na prvním místě v tabulce došlo ke změně, když ho vedoucí Neratovice A díky remize v Pardubicích musely přenechat družstvu Bartoš Unichess Praha, konec tabulky zůstává beze změn - ale Polabiny B se k němu opět o něco více přiblížily.


1. LIGA 2017/2018 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 8. KOLA HRANÉHO 18. 02. 2018
ŠK Sokol Vyšehrad – ŠK Dopravní podnik Praha TJ Bohemians Praha – ŠK JOLY Lysá nad Labem C
Rozhodčí: Soukup Václav Rozhodčí: Koreček Michail
1. Londýn R. 2423 1:0 Carlsson P. C 2450 1. Jirka J. 2427 0:1 Priehoda V. V 2350
2. Vichnar D. 2448 1/2 Neuman P. 2440 2. Zvára P. 2342 1/2 Špaček P. V 2359
3. Šuráň J. H 2413 1:0 Frolov A. C 2413 3. Petr J. 2309 0:1 Bednář M. 2246
4. Petrán P. C 2315 0:1 Plischki S. C 2400 4. Svatoš J. H 2288 1/2 Kolář P. 2167
5. Tuma J. 2278 1/2 Burdalev K. 2372 5. Šmíd M. 2254 1:0 Husárik B. 2092
6. Netušil M. 2217 1/2 Přibyl J. 2264 6. Znamenáček K. 2203 1:0 Postupa P. 1935
7. Filipi Š. 2210 1/2 Jurásek M. 2293 7. Mičánek T. 2102 1/2 Kořenek F. 1968
8. Vaněk P. 2073 0:1 Přibyl M. 2326 8. Petr J. 2142 1:0 Pauch J. 1995
4 : 4 4.5 : 3.5
TJ Neratovice B – TJ Pankrác QCC České Budějovice – SK OAZA Praha
Rozhodčí: Partl Miloslav Rozhodčí: Hejda Martin
1. Rubeš J. H 2313 1:0 Jirovský M. H 2455 1. Vokáč M. 2393 1/2 Svoboda V. H 2419
2. Voloshin L. 2365 1/2 Svoboda S. H 2397 2. Miesbauer J. H 2228 1/2 Straka V. H 2370
3. Studnička T. H 2306 1:0 Polášek J. 2341 3. Hausner I. 2330 1:0 Hollan M. 2202
4. Umanec F. H 2261 0:1 Doležal R. 2372 4. Novotný M. H 2325 1/2 Výprachtický D. 2274
5. Gregor J. 2250 1/2 Soural J. 2192 5. Vybíral Z. 2241 1:0 Oreský J. 2191
6. Fajman P. 2235 1:0 Istoňa M. C 2267 6. Borkovec M. H 2213 1/2 Vedral O. 2195
7. Pochinkov A. 2030 0:1 Matras O. 2258 7. Richtrová E. 2177 1:0 Pirklová H. 2113
8. Havelka J. 2169 1/2 Postupa P. 2245 8. Bostl F. 2142 1/2 Čmiko J. 2008
4.5 : 3.5 5.5 : 2.5
2222 ŠK Polabiny B – TJ Neratovice A Bartoš Unichess – TJ Slavia Hradec Králové
Rozhodčí: Törvenyi Roman Rozhodčí: Jakuš Lubomír
1. Votava J. V 2528 1/2 Vykouk J. H 2451 1. Michalík P. V 2548 1:0 Petr M. H 2469
2. Červený M. H 2392 0:1 Hinks-Edwards T. 2362 2. Černoušek L. V 2471 1:0 Nun J. 2298
3. Hrabuša M. C 2353 1:0 Orság M. 2344 3. Bernášek J. V 2477 1:0 Pokorný Z. 2269
4. Vrána J. 2325 1/2 Schula M. 2289 4. Šimek P. 2343 1:0 Šafařík J. 2207
5. Jedlička A. 2233 1/2 Forman Š. 2288 5. Kovář V. 2270 0:1 Novák R. 2119
6. Buločkin M. 2078 1/2 Purnoch J. 2137 6. Řehořek M. 2280 1:0 Šolc F. 2064
7. Černý D. 2104 0:1 Šťastný J. H 2222 7. Kuba J. 2292 1:0 Nun J. 2170
8. Bujnoch R. 2198 1:0 Burda R. 2075 8. Šlampa J. 2212 +:- 0 0
4 : 4 7 : 1
TABULKA PO 8. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Bartoš Unichess 8 6 2 0 20 39.5 : 24.5 27
2. TJ Neratovice A 8 6 1 1 19 41 : 23 27
3. ŠK Dopravní podnik Praha 8 5 2 1 17 39 : 25 25
4. TJ Slavia Hradec Králové 8 4 1 3 13 31 : 33 17
5. ŠK Sokol Vyšehrad 8 3 3 2 12 33.5 : 30.5 20
6. TJ Bohemians Praha 8 3 2 3 11 31.5 : 32.5 20
7. 2222 ŠK Polabiny B 8 2 4 2 10 33 : 31 17
8. TJ Pankrác 8 3 1 4 10 32.5 : 31.5 18
9. SK OAZA Praha 8 3 1 4 10 28.5 : 35.5 17
10. QCC České Budějovice 8 2 2 4 8 28.5 : 35.5 16
11. TJ Neratovice B 8 1 1 6 4 25.5 : 38.5 10
12. ŠK JOLY Lysá nad Labem C 8 0 0 8 0 20.5 : 43.5 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.