Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 10.kolo 25.03.18

V neděli 25.března 2018 se v 1.lize západ hrály zápasy předposledního desátého kola, v nichž Polabiny B hostily doma Pankrác Praha a po páté remize 4:4 v letošním ročníku (!) spadly až na sestupové desáté místo !
Další výsledky: Vyšehrad Praha - Bohemians Praha 5:3, Neratovice B - Dopravní podnik Praha 3,5:4,5, České Budějovice - Lysá n/L. C 5:3 (hosté jen v šesti !), Bartoš Unichess Praha - OAZA Praha 4:4, Hradec Králové - Neratovice A 4:4
Do posledního kola vstoupí na prvním místě Bartoš Unichess Praha s jednobodovým náskokem před dvojicí Neratovice A a Dopravní podnik Praha, jistý sestup už mají Lysá n/L. C a Neratovice B, hrozba sestupu visí i nad Polabinami B.


1. LIGA 2017/2018 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 25. 03. 2018
ŠK Sokol Vyšehrad – TJ Bohemians Praha TJ Neratovice B – ŠK Dopravní podnik Praha
Rozhodčí: Soukup Václav Rozhodčí: Koreček Michail
1. Londýn R. 2436 1:0 Jirka J. 2421 1. Rubeš J. H 2333 1/2 Neuman P. 2438
2. Vichnar D. 2449 1/2 Tričkov V. 2316 2. Voloshin L. 2366 1/2 Sergeev V. C 2417
3. Šuráň J. H 2419 1:0 Petr J. 2270 3. Studnička T. H 2302 0:1 Frolov A. C 2412
4. Petrán P. C 2308 1:0 Šmíd M. 2271 4. Čáp A. H 2227 0:1 Plischki S. C 2406
5. Juřek J. 2266 1/2 Znamenáček K. 2201 5. Gregor J. 2241 1:0 Burdalev K. 2362
6. Tuma J. 2259 0:1 Folk P. H 2206 6. Fajman P. 2233 1/2 Přibyl J. 2263
7. Jaček M. 2218 0:1 Mičánek T. 2113 7. Černík L. 2155 1/2 Jurásek M. 2292
8. Filipi Š. 2199 1:0 Petr J. 2174 8. Doležal V. 2021 1/2 Rous D. 2202
5 : 3 3.5 : 4.5
QCC České Budějovice – ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2222 ŠK Polabiny B – TJ Pankrác
Rozhodčí: Durchan Milan Rozhodčí: Fiala Zdeněk
1. Vokáč M. 2390 1/2 Priehoda V. V 2357 1. Votava J. V 2516 1/2 Jirovský M. H 2455
2. Lechtýnský J. 2353 0:1 Špaček P. V 2357 2. Červený M. H 2389 0:1 Svoboda S. H 2397
3. Miesbauer J. H 2255 1/2 Bednář M. 2268 3. Hrabuša M. C 2367 1/2 Polášek J. 2328
4. Hausner I. 2337 1/2 Kolář P. 2166 4. Jedlička A. 2238 1/2 Doležal R. 2371
5. Novotný M. H 2311 1/2 Munk P. 2112 5. Buločkin M. 2099 1/2 Soural J. 2193
6. Vybíral Z. 2241 1:0 Čermák M. 2105 6. Černý D. 2090 0:1 Istoňa M. C 2279
7. Borkovec M. H 2209 +:- 0 0 7. Lahner J. 2309 1:0 Postupa P. 2253
8. Richtrová E. 2180 +:- 0 0 8. Bujnoch R. 2205 1:0 Vokoun J. 2147
5 : 3 4 : 4
Bartoš Unichess – SK OAZA Praha TJ Slavia Hradec Králové – TJ Neratovice A
Rozhodčí: Jakuš Lubomír Rozhodčí: Bielavský Jiří
1. Michalík P. V 2555 1:0 Svoboda V. H 2413 1. Petr M. H 2462 1/2 Velička P. H 2413
2. Černoušek L. V 2464 1/2 Straka V. H 2364 2. Čech P. H 2349 0:1 Rašík V. H 2456
3. Bernášek J. V 2480 1/2 Hollan M. 2210 3. Nun J. 2301 1/2 Kourousis E. 2403
4. Šimek P. 2362 1:0 Jelínek M. 2145 4. Ringel Z. 2251 1:0 Orság M. 2327
5. Kovář V. 2246 0:1 Výprachtický D. 2282 5. Pokorný Z. 2254 1:0 Schula M. 2313
6. Kuba J. 2306 1/2 Vedral O. 2207 6. Šafařík J. 2186 1/2 Forman Š. 2293
7. Šlampa J. 2196 0:1 Pirklová H. 2095 7. Novák R. 2126 1/2 Purnoch J. 2126
8. Bartoš J. 2205 1/2 Čmiko J. 2012 8. Šolc F. 2038 0:1 Šťastný J. H 2235
4 : 4 4 : 4
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Bartoš Unichess 10 6 4 0 22 47.5 : 32.5 31
2. TJ Neratovice A 10 6 3 1 21 49 : 31 31
3. ŠK Dopravní podnik Praha 10 6 3 1 21 47.5 : 32.5 30
4. TJ Slavia Hradec Králové 10 5 2 3 17 39.5 : 40.5 21
5. ŠK Sokol Vyšehrad 10 4 3 3 15 42 : 38 25
6. SK OAZA Praha 10 4 2 4 14 38 : 42 23
7. TJ Pankrác 10 3 3 4 12 40.5 : 39.5 22
8. TJ Bohemians Praha 10 3 3 4 12 38.5 : 41.5 25
9. QCC České Budějovice 10 3 3 4 12 37.5 : 42.5 21
10. 2222 ŠK Polabiny B 10 2 5 3 11 39.5 : 40.5 20
11. TJ Neratovice B 10 2 1 7 7 34 : 46 13
12. ŠK JOLY Lysá nad Labem C 10 0 0 10 0 26.5 : 53.5 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.