Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 11.kolo 15.04.18

V neděli 15.dubna 2018 se v 1.lize západ hrály zápasy posledního jedenáctého kola, v němž Polabiny B zajížděly do Lysé n/L., kde zvítězily nad místním C družstvem poměrem 5:3.
Další výsledky: Dopravní podnik Praha - České Budějovice 4:4, Pankrác Praha - Bartoš Unichess Praha 3,5:4,5, OAZA Praha - Hradec Králové 4:4, Neratovice A - Vyšehrad Praha <,5:1,5, Bohemians Praha - Neratovice B 2,5:5,5
Vítězem se stalo družstvo Bartoš Unichess Praha, do druhé ligy sestupují Lysá n/L.C, Neratovice B a Bohemians Praha.


1. LIGA 2017/2018 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 15. 04. 2018
TJ Neratovice A – ŠK Sokol Vyšehrad SK OAZA Praha – TJ Slavia Hradec Králové
Rozhodčí: Drahotský Luboš Rozhodčí: Koreček Michail
1. Velička P. H 2412 1/2 Londýn R. 2436 1. Svoboda V. H 2406 1/2 Nun J. 2302
2. Rašík V. H 2460 1/2 Vichnar D. 2443 2. Straka V. H 2369 1/2 Možný M. H 2287
3. Vykouk J. H 2426 1/2 Vlasák L. H 2381 3. Hollan M. 2298 1/2 Pokorný Z. 2249
4. Kourousis E. 2396 1:0 Juřek J. 2264 4. Jelínek M. 2134 1/2 Němec P. H 2223
5. Schula M. 2305 1:0 Rut V. 2160 5. Výprachtický D. 2296 1/2 Němec Z. 2194
6. Forman Š. 2274 1:0 Vaněk P. 2071 6. Oreský J. 2194 1/2 Jezbera J. 2132
7. Jandourek L. 2229 1:0 Vodička V. 2055 7. Vedral O. 2217 1/2 Novák R. 2132
8. Purnoch J. 2126 1:0 Lacina F. 1978 8. Kořenová M. 2171 1/2 Šolc F. 2045
6.5 : 1.5 4 : 4
TJ Pankrác – Bartoš Unichess ŠK JOLY Lysá nad Labem C – 2222 ŠK Polabiny B
Rozhodčí: Doležal Radoslav Rozhodčí: Bielavský Jiří
1. Jirovský M. H 2455 0:1 Michalík P. V 2563 1. Špaček P. V 2362 1/2 Votava J. V 2523
2. Svoboda S. H 2401 1:0 Černoušek L. V 2464 2. Neckář L. 2279 1/2 Půlpán J. V 2400
3. Polášek J. 2327 1:0 Jurčík M. C 2460 3. Jüptner J. 2235 -:+ Hrabuša M. C 2382
4. Doležal R. 2368 1/2 Šimek P. 2378 4. Kolář P. 2174 0:1 Vrána J. 2322
5. Soural J. 2187 1/2 Vrbata Z. 2346 5. Munk P. 2121 0:1 Jedlička A. 2238
6. Sokolov A. C 2380 1/2 Řehořek M. 2261 6. Husárik B. 2091 1/2 Buločkin M. 2175
7. Matras O. 2257 0:1 Kuba J. 2300 7. Čermák M. 2107 1:0 Černý D. 2070
8. Postupa P. 2243 0:1 Šlampa J. 2190 8. Fencl P. 2012 1/2 Lahner J. 2317
3.5 : 4.5 3 : 5
ŠK Dopravní podnik Praha – QCC České Budějovice TJ Bohemians Praha – TJ Neratovice B
Rozhodčí: Soukup Václav Rozhodčí: Paulovič Milan
1. Carlsson P. C 2443 1/2 Vokáč M. 2390 1. Jirka J. 2416 0:1 Rubeš J. H 2337
2. Neuman P. 2443 0:1 Miesbauer J. H 2261 2. Tričkov V. 2317 1/2 Voloshin L. 2370
3. Sergeev V. C 2406 1/2 Novotný M. H 2308 3. Petr J. 2282 1/2 Studnička T. H 2297
4. Plischki S. C 2414 0:1 Vybíral Z. 2261 4. Svatoš J. H 2272 1/2 Čáp A. H 2231
5. Burdalev K. 2355 1:0 Borkovec M. H 2205 5. Znamenáček K. 2197 0:1 Gregor J. 2257
6. Rous D. 2197 1/2 Richtrová E. 2180 6. Folk P. H 2217 1/2 Fajman P. 2225
7. Přibyl M. 2322 1:0 Tupý M. 2259 7. Mičánek T. 2129 0:1 Bargel M. 2101
8. Adámek Z. 2216 1/2 Bostl F. 2138 8. Petr J. 2155 1/2 Drábek V. 2125
4 : 4 2.5 : 5.5
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Bartoš Unichess 11 7 4 0 25 52 : 36 34
2. TJ Neratovice A 11 7 3 1 24 55.5 : 32.5 36
3. ŠK Dopravní podnik Praha 11 6 4 1 22 51.5 : 36.5 32
4. TJ Slavia Hradec Králové 11 5 3 3 18 43.5 : 44.5 21
5. ŠK Sokol Vyšehrad 11 4 3 4 15 43.5 : 44.5 25
6. SK OAZA Praha 11 4 3 4 15 42 : 46 23
7. 2222 ŠK Polabiny B 11 3 5 3 14 44.5 : 43.5 23
8. QCC České Budějovice 11 3 4 4 13 41.5 : 46.5 23
9. TJ Pankrác 11 3 3 5 12 44 : 44 24
10. TJ Bohemians Praha 11 3 3 5 12 41 : 47 25
11. TJ Neratovice B 11 3 1 7 10 39.5 : 48.5 16
12. ŠK JOLY Lysá nad Labem C 11 0 0 11 0 29.5 : 58.5 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.