Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

15.07.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 1.kolo 21.10.18

V neděli 21.října 2018 zahájila prvním kolem sezony 2018/19 rovněž 1.liga družstev skupiny západ.
Polabiny zahájily novou sezonu v Hradci Králové a v sestavě se dvěma velmistry deklasovaly místní Slavii v poměru 7:1.
Další výsledky: Lysá n/L. - Pankrác Praha 3,5:4,5, OAZA Praha - Dopravní podnik Praha 3,5:4,5, Vyšehrad Praha - Dukla Praha 5,5:2,5, Neratovice - České Budějovice 3:5, Kozolupy - Turnov B 4,5:3,5


1. LIGA 2018/2019 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 21. 10. 2018
TJ Neratovice – QCC České Budějovice TJ Šakal Kozolupy – ŠK Zikuda Turnov B
Rozhodčí: Partl Miloslav Rozhodčí: Jenč Milan
1. Rašík V. H 2458 1/2 Miesbauer J. 2376 1. Štoček J. H 2567 1/2 Šimáček P. V 2502
2. Vykouk J. H 2418 1:0 Vokáč M. 2384 2. Sharashenidze   H 2354 1:0 Kraus T. V 2451
3. Kourousis E. 2389 1/2 Lechtýnský J. 2346 3. Neuman P. H 2427 1:0 Sodoma J. 2339
4. Rubeš J. H 2319 0:1 Vybíral Z. 2260 4. Gross D. 2389 1/2 Studnička T. 2303
5. Orság M. 2312 0:1 Zeman M. H 2218 5. Turner J. 2348 1/2 Kučera P. 2169
6. Schula M. 2297 1/2 Borkovec M. H 2247 6. Michálek J. 2248 1:0 Braun M. H 2227
7. Forman Š. 2274 1/2 Novotný M. H 2328 7. Česal J. 2177 0:1 Vltavský V. 2189
8. Purnoch J. 2145 0:1 Richtrová E. 2180 8. Folk P. 2167 0:1 Maršálek Z. 2228
3 : 5 4.5 : 3.5
ŠK Sokol Vyšehrad – ŠO TJ Dukla Praha TJ Slavia Hradec Králové – 2222 ŠK Polabiny
Rozhodčí: Háse Pavel Rozhodčí: Janeček František
1. Plát V. H 2539 1:0 Svatoš J. H 2261 1. Čech P. H 2332 0:1 Hráček Z. V 2556
2. Londýn R. H 2415 0:1 Fajman P. H 2225 2. Nun J. 2304 0:1 Votava J. V 2527
3. Dočekal J. 2254 1:0 Bauma J. 2213 3. Prymula R. 2217 0:1 Hrabuša M. C 2402
4. Juřek J. 2250 1/2 Muroň M. 2210 4. Pokorný Z. 2255 0:1 Vrána J. 2346
5. Netušil M. 2234 1:0 Staszko M. 2051 5. Kracík T. 2240 0:1 Worek J. 2270
6. Jaček M. 2156 0:1 Sedláček T. 2006 6. Šafařík J. 2167 1/2 Jedlička A. 2213
7. Rut V. 2134 1:0 Pospěch R. 1971 7. Němec P. H 2221 1/2 Říha V. 2174
8. Lacina F. 1947 1:0 Mašek J. 1918 8. Šolc F. 2035 0:1 Bujnoch R. 2213
5.5 : 2.5 1 : 7
ŠK Města Lysá nad Labem – TJ Pankrác SK OAZA Praha – ŠK Dopravní podnik Praha
Rozhodčí: Bielavský Jiří Rozhodčí: nedostavil se
1. Priehoda V. 2354 1/2 Jirovský M. H 2444 1. Cífka S. 2398 0:1 Sergeev V. C 2412
2. Baláček T. 2298 1:0 Svoboda S. H 2438 2. Straka V. H 2393 1/2 Voloshin L. 2383
3. Neckář L. 2281 1/2 Polášek J. 2346 3. Výprachtický D. 2360 1/2 Frolov A. C 2425
4. Jüptner J. 2244 1/2 Doležal R. 2357 4. Havelka J. 2347 1:0 Plischki S. C 2430
5. Munk P. 2137 0:1 Sokolov A. 2393 5. Jelínek M. 2080 0:1 Burdalev K. 2356
6. Husárik B. 2100 1:0 Gregor J. H 2269 6. Cuhra M. 2233 1/2 Kulhánek T. 2302
7. Fencl P. 2030 0:1 Matras O. 2224 7. Vedral O. 2180 1/2 Jurásek M. 2270
8. Kořenek F. 1940 0:1 Postupa P. 2226 8. Pirklová H. 2091 1/2 Tuma J. 2254
3.5 : 4.5 3.5 : 4.5
TABULKA PO 1. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny 1 1 0 0 3 7 : 1 6
2. ŠK Sokol Vyšehrad 1 1 0 0 3 5.5 : 2.5 5
3. QCC České Budějovice 1 1 0 0 3 5 : 3 3
4. TJ Šakal Kozolupy 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 3
4. TJ Pankrác 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 3
6. ŠK Dopravní podnik Praha 1 1 0 0 3 4.5 : 3.5 2
7. ŠK Zikuda Turnov B 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 2
7. ŠK Města Lysá nad Labem 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 2
9. SK OAZA Praha 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5 1
10. TJ Neratovice 1 0 0 1 0 3 : 5 1
11. ŠO TJ Dukla Praha 1 0 0 1 0 2.5 : 5.5 2
12. TJ Slavia Hradec Králové 1 0 0 1 0 1 : 7 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.