Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 2.kolo 11.11.18

Ve druhém kole 1.ligy družstev skupiny západ hostily silně prořídlé Polabiny družstvo Města Lysá n/L. a rozešly se s ním s remizou 4:4.
Další výsledky: České Budějovice - Dopravní podnik Praha 2:6, Turnov B - Vyšehrad Praha 4:4, Dukla Praha - Hradec Králové 3:5, Neratovice - Kozolupy 5,5:2,5, Pankrác Praha - OAZA Praha 5,5:2,5


1. LIGA 2018/2019 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 11. 11. 2018
QCC České Budějovice – ŠK Dopravní podnik Praha TJ Pankrác – SK OAZA Praha
Rozhodčí: Durchan Milan Rozhodčí: Doležal Radoslav
1. Miesbauer J. 2374 1/2 Voloshin L. 2381 1. Jirovský M. H 2443 1/2 Straka V. H 2386
2. Vokáč M. 2379 1/2 Frolov A. C 2419 2. Polášek J. 2344 1:0 Výprachtický D. 2362
3. Vybíral Z. 2259 0:1 Plischki S. C 2419 3. Doležal R. 2354 1:0 Havelka J. 2359
4. Richtrová E. 2189 0:1 Burdalev K. 2359 4. Sokolov A. 2393 1/2 Hollan P. 2197
5. Tupý M. 2251 1/2 Kulhánek T. 2302 5. Soural J. 2178 1:0 Jelínek M. 2073
6. Nídl P. 2171 1/2 Sahidi S. C 2309 6. Gregor J. H 2246 1/2 Cuhra M. 2235
7. Bostl F. 2133 0:1 Tuma J. 2247 7. Matras O. 2229 0:1 Vedral O. 2182
8. Nejdl E. 2008 0:1 Haase P. 2152 8. Postupa P. 2227 1:0 Pirklová H. 2105
2 : 6 5.5 : 2.5
2222 ŠK Polabiny – ŠK Města Lysá nad Labem ŠO TJ Dukla Praha – TJ Slavia Hradec Králové
Rozhodčí: Krys Jaromír Rozhodčí: Matyska Jiří
1. Vrána J. 2354 0:1 Priehoda V. 2355 1. Svatoš J. H 2260 0:1 Nun J. 2306
2. Worek J. 2314 0:1 Neckář L. 2287 2. Novák P. C 2233 1:0 Pokorný Z. 2246
3. Jedlička A. 2214 1:0 Munk P. 2136 3. Fajman P. H 2234 1/2 Kracík T. 2218
4. Červený P. H 2319 1/2 Košnář M. 2147 4. Bauma J. 2204 0:1 Šafařík J. 2167
5. Buločkin M. 2176 0:1 Husárik B. 2113 5. Muroň M. 2211 1/2 Němec P. H 2217
6. Hrdina R. H 2245 1/2 Kožený P. 2009 6. Orságová S. 2177 0:1 Novák R. 2135
7. Macháň J. 2293 1:0 Fencl P. 2018 7. Staszko M. 2046 1/2 Jezbera J. 2098
8. Bujnoch R. 2218 1:0 Musil M. 1984 8. Sedláček T. 2020 1/2 Šolc F. 2032
4 : 4 3 : 5
ŠK Zikuda Turnov B – ŠK Sokol Vyšehrad TJ Neratovice – TJ Šakal Kozolupy
Rozhodčí: John Jiří Rozhodčí: Drahotský Luboš
1. Sodoma J. 2335 1/2 Vávra P. H 2350 1. Velička P. H 2428 1:0 Sharashenidze  H 2379
2. Studnička T. 2304 1/2 Šuráň J. H 2420 2. Rašík V. H 2457 1/2 Neuman P. H 2431
3. Liška J. H 2245 1/2 Londýn R. H 2407 3. Rubeš J. H 2320 1:0 Gross D. 2388
4. Kučera P. 2166 1/2 Dočekal J. 2263 4. Schula M. 2296 0:1 Turner J. 2347
5. Rodshtein T. 2244 1:0 Serrano S. 2241 5. Šťastný J. 2239 1:0 Michálek J. 2253
6. Kučera P. 2262 0:1 Netušil M. 2239 6. Forman Š. 2276 1:0 Česal J. 2167
7. Braun M. H 2222 1:0 Vaněk P. 2077 7. Jandourek L. 2230 0:1 Folk P. 2150
8. Vltavský V. 2199 0:1 Lacina F. 1946 8. Purnoch J. 2140 1:0 Turner R. 2010
4 : 4 5.5 : 2.5
TABULKA PO 2. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Dopravní podnik Praha 2 2 0 0 6 10.5 : 5.5 6
2. TJ Pankrác 2 2 0 0 6 10 : 6 7
3. 2222 ŠK Polabiny 2 1 1 0 4 11 : 5 9
4. ŠK Sokol Vyšehrad 2 1 1 0 4 9.5 : 6.5 7
5. TJ Neratovice 2 1 0 1 3 8.5 : 7.5 6
6. TJ Šakal Kozolupy 2 1 0 1 3 7 : 9 5
7. QCC České Budějovice 2 1 0 1 3 7 : 9 3
8. TJ Slavia Hradec Králové 2 1 0 1 3 6 : 10 3
9. ŠK Města Lysá nad Labem 2 0 1 1 1 7.5 : 8.5 5
10. ŠK Zikuda Turnov B 2 0 1 1 1 7.5 : 8.5 4
11. SK OAZA Praha 2 0 0 2 0 6 : 10 2
12. ŠO TJ Dukla Praha 2 0 0 2 0 5.5 : 10.5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.