Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

15.07.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 3.kolo 25.11.18

Ve třetím kole 1.ligy družstev skupiny západ hrály Polabiny v Praze s OAZOU a připsaly si na konto další remizu 4:4.
Další výsledky: Dopravní podnik Praha - Pankrác Praha 3:5, Město Lysá n/L. - Dukla Praha 4:4, Vyšehrad Praha - Neratovice 4,5:3,5, Kozolupy - České Budějovice 3,5:4,5, Hradec Králové - Turnov B 4:4
Po třech kolech je v čele Pankrác Praha jako jediné družstvo s plným počtem bodů, zato na konci tabulky už začíná být tlačenice.


1. LIGA 2018/2019 – ZÁPAD 
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 25. 11. 2018
TJ Šakal Kozolupy – QCC České Budějovice ŠK Sokol Vyšehrad – TJ Neratovice
Rozhodčí: Václavík Václav Rozhodčí: Paulovič Milan
1. Štoček J. H 2572 1:0 Miesbauer J. 2374 1. Plát V. H 2543 1/2 Rašík V. H 2457
2. Sharashenidze  H 2379 1/2 Lechtýnský J. 2347 2. Vávra P. H 2350 0:1 Vykouk J. H 2423
3. Neuman P. H 2431 1:0 Vybíral Z. 2259 3. Vichnar D. 2429 1/2 Kourousis E. 2391
4. Turner J. 2347 0:1 Zeman M. H 2288 4. Vlasák L. H 2399 1/2 Rubeš J. H 2320
5. Michálek J. 2253 0:1 Borkovec M. H 2257 5. Dočekal J. 2263 1/2 Orság M. 2303
6. Česal J. 2167 0:1 Novotný M. H 2323 6. Serrano S. 2241 1:0 Schula M. 2296
7. Folk P. 2150 1:0 Richtrová E. 2189 7. Juřek J. 2248 1:0 Šťastný J. 2239
8. Turner R. 2010 0:1 Olejníček J. 1991 8. Netušil M. 2239 1/2 Forman Š. 2276
3.5 : 4.5 4.5 : 3.5
TJ Slavia Hradec Králové – ŠK Zikuda Turnov B ŠK Města Lysá nad Labem – ŠO TJ Dukla Praha
Rozhodčí: Schaffer David Rozhodčí: Bielavský Jiří
1. Petr M. H 2440 1:0 Kraus T. V 2443 1. Červený M. H 2339 1:0 Svatoš J. H 2260
2. Roško L. H 2264 1/2 Konopka M. H 2367 2. Priehoda V. 2355 1/2 Fajman P. H 2234
3. Nun J. 2306 1:0 Sodoma J. 2335 3. Munk P. 2136 0:1 Bauma J. 2204
4. Prymula R. 2212 0:1 Studnička T. 2304 4. Husárik B. 2113 0:1 Muroň M. 2211
5. Pokorný Z. 2246 0:1 Liška J. H 2245 5. Čermák M. 2113 1:0 Orságová S. 2177
6. Kracík T. 2218 1/2 Kučera P. 2166 6. Jančařík A. 2066 1/2 Vanka M. H 2134
7. Polák B. H 2169 1/2 Kučera P. 2262 7. Kožený P. 2009 1/2 Nečada M. 2105
8. Šolc F. 2032 1/2 Vltavský V. 2199 8. Musil M. 1984 1/2 Staszko M. 2046
4 : 4 4 : 4
SK OAZA Praha – 2222 ŠK Polabiny ŠK Dopravní podnik Praha – TJ Pankrác
Rozhodčí: Jakuš Lubomír Rozhodčí: Soukup Václav
1. Straka V. H 2386 1/2 Votava J. V 2529 1. Sergeev V. C 2416 1/2 Jirovský M. H 2443
2. Výprachtický D. 2362 1/2 Půlpán J. 2412 2. Voloshin L. 2381 0:1 Svoboda S. H 2425
3. Havelka J. 2359 1/2 Hrabuša M. C 2398 3. Frolov A. C 2419 1/2 Polášek J. 2344
4. Hollan M. H 2333 1:0 Vrána J. 2354 4. Plischki S. C 2419 1/2 Sokolov A. 2393
5. Hollan P. 2197 1:0 Worek J. 2314 5. Burdalev K. 2359 1/2 Soural J. 2178
6. Jelínek M. 2073 0:1 Jedlička A. 2214 6. Kulhánek T. 2302 1/2 Gregor J. H 2246
7. Oreský J. 2193 1/2 Buločkin M. 2176 7. Jurásek M. 2266 1/2 Matras O. 2229
8. Cuhra M. 2235 0:1 Hrdina R. H 2245 8. Tuma J. 2247 0:1 Postupa P. 2227
4 : 4 3 : 5
TABULKA PO 3. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Pankrác 3 3 0 0 9 15 : 9 9
2. ŠK Sokol Vyšehrad 3 2 1 0 7 14 : 10 9
3. ŠK Dopravní podnik Praha 3 2 0 1 6 13.5 : 10.5 6
4. QCC České Budějovice 3 2 0 1 6 11.5 : 12.5 7
5. 2222 ŠK Polabiny 3 1 2 0 5 15 : 9 11
6. TJ Slavia Hradec Králové 3 1 1 1 4 10 : 14 5
7. TJ Neratovice 3 1 0 2 3 12 : 12 7
8. TJ Šakal Kozolupy 3 1 0 2 3 10.5 : 13.5 8
9. ŠK Města Lysá nad Labem 3 0 2 1 2 11.5 : 12.5 7
10. ŠK Zikuda Turnov B 3 0 2 1 2 11.5 : 12.5 6
11. SK OAZA Praha 3 0 1 2 1 10 : 14 4
12. ŠO TJ Dukla Praha 3 0 1 2 1 9.5 : 14.5 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.