Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 4.kolo 09.12.18

Ve čtvrtém kole 1.ligy družstev skupina západ hrály Polabiny doma s Dopravním podnikem a po remize 4:4 vážně aspirují na titul remizového krále soutěže.
Další výsledky: České Budějovice - Pankrác Praha 5,5:2,5, Dukla Praha - OAZA Praha 2:6, Turnov B - Lysá n/L. B 4,5:3,5, Neratovice - Hradec Králové 5:3, Kozolupy - Vyšehrad Praha 4:4
V čele tabulky zůstává Pankrác Praha jen na lepší score před Českými Budějovicemi, na konci tabulky se už pomalu stahují mraky nad Duklou Praha a Městem Lysá n/L..


1. LIGA 2018/2019 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 09. 12. 2018
QCC České Budějovice – TJ Pankrác 2222 ŠK Polabiny – ŠK Dopravní podnik Praha
Rozhodčí: Durchan Milan Rozhodčí: Janeček František
1. Miesbauer J. 2370 1/2 Svoboda S. H 2421 1. Votava J. V 2531 1/2 Rodshtein M. C 2675
2. Vokáč M. 2380 1/2 Doležal R. 2363 2. Půlpán J. 2418 1/2 Voloshin L. 2379
3. Hausner I. H 2322 1/2 Sokolov A. 2389 3. Vrána J. 2333 1/2 Plischki S. C 2427
4. Lechtýnský J. 2347 1/2 Soural J. 2199 4. Worek J. 2304 1/2 Burdalev K. 2364
5. Vybíral Z. 2254 1:0 Postupa P. 2223 5. Jedlička A. 2226 0:1 Kulhánek T. 2304
6. Zeman M. H 2290 1:0 Plešek J. 2164 6. Říha V. 2137 0:1 Sahidi S. C 2298
7. Novotný M. H 2328 1/2 Pešout J. 2161 7. Buločkin M. 1989 1:0 Jurásek M. 2256
8. Richtrová E. 2172 1:0 Petr J. 2110 8. Hrdina R. H 2251 1:0 Přibyl J. 2245
5.5 : 2.5 4 : 4
ŠO TJ Dukla Praha – SK OAZA Praha ŠK Zikuda Turnov B – ŠK Města Lysá nad Labem
Rozhodčí: Matyska Jiří Rozhodčí: Malec Jan
1. Svatoš J. H 2244 1/2 Straka V. H 2387 1. Kraus T. V 2447 1:0 Červený M. H 2347
2. Fajman P. H 2212 1/2 Výprachtický D. 2353 2. Konopka M. H 2364 1:0 Bednář M. 2272
3. Bauma J. 2201 0:1 Havelka J. 2350 3. Sodoma J. 2330 1/2 Špaček P. 2367
4. Muroň M. 2219 0:1 Hollan M. H 2374 4. Studnička T. 2309 0:1 Priehoda V. 2358
5. Sedláček T. 2020 0:1 Hollan P. 2254 5. Liška J. H 2282 0:1 Baláček T. 2316
6. Lýsek L. 1952 0:1 Jelínek M. 2068 6. Kučera P. 2185 1/2 Neckář L. 2291
7. Pospěch R. 1965 1:0 Cuhra M. 2226 7. Maršálek Z. 2260 1/2 Jüptner J. 2238
8. Mašek J. 1909 0:1 Vedral O. 2193 8. Ďúran T. 2136 1:0 Husárik B. 2125
2 : 6 4.5 : 3.5
TJ Neratovice – TJ Slavia Hradec Králové TJ Šakal Kozolupy – ŠK Sokol Vyšehrad
Rozhodčí: Partl Miloslav Rozhodčí: Jenč Milan
1. Velička P. H 2434 0:1 Petr M. H 2448 1. Nagy G. C 2472 1/2 Vávra P. H 2345
2. Rašík V. H 2461 1:0 Nun J. 2313 2. Neuman P. H 2432 1/2 Londýn R. H 2399
3. Rubeš J. H 2332 1:0 Pokorný Z. 2220 3. Novák P. 2380 1/2 Vichnar D. 2431
4. Orság M. 2289 1/2 Šafařík J. 2167 4. Turner J. 2340 0:1 Vlasák L. H 2401
5. Schula M. 2283 1/2 Němec P. H 2239 5. Michálek J. 2241 1:0 Dočekal J. 2265
6. Šťastný J. 2235 0:1 Novák R. 2137 6. Česal J. 2162 0:1 Serrano S. 2264
7. Forman Š. 2277 1:0 Šolc F. 2040 7. Folk P. 2173 1/2 Juřek J. 2269
8. Jandourek L. 2239 1:0 Nosek J. 1966 8. Turner R. 2005 1:0 Netušil M. 2251
5 : 3 4 : 4
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Pankrác 4 3 0 1 9 17.5 : 14.5 9
2. QCC České Budějovice 4 3 0 1 9 17 : 15 10
3. ŠK Sokol Vyšehrad 4 2 2 0 8 18 : 14 11
4. ŠK Dopravní podnik Praha 4 2 1 1 7 17.5 : 14.5 8
5. 2222 ŠK Polabiny 4 1 3 0 6 19 : 13 13
6. TJ Neratovice 4 2 0 2 6 17 : 15 11
7. ŠK Zikuda Turnov B 4 1 2 1 5 16 : 16 9
8. SK OAZA Praha 4 1 1 2 4 16 : 16 9
9. TJ Šakal Kozolupy 4 1 1 2 4 14.5 : 17.5 10
10. TJ Slavia Hradec Králové 4 1 1 2 4 13 : 19 7
11. ŠK Města Lysá nad Labem 4 0 2 2 2 15 : 17 9
12. ŠO TJ Dukla Praha 4 0 1 3 1 11.5 : 20.5 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.