Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

15.07.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 5.kolo 06.01.19

V pátém kole 1.ligy družstev skupina západ hrály Polabiny takřka v základní sestavě v Praze s Pankrácem a po vítězství 5:3 ho donutily opustit první příčku tabulky.
Další výsledky: Vyšehrad Praha - České Budějovice,3,5:4,5 , Hradec Králové - Kozolupy 5,5:2,5, Lysá n/L. B - Neratovice 1,5:6,5, OAZA Praha - Turnov B 5,5:2,5, Dopravní podnik Praha - Dukla Praha 8:0
Do čela se dostaly České Budějovice před DP Praha, na konci tabulky zůstávají Dukla Praha a Město Lysá n/L..


1. LIGA 2018/2019 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 06. 01. 2019
ŠK Sokol Vyšehrad – QCC České Budějovice TJ Slavia Hradec Králové – TJ Šakal Kozolupy
Rozhodčí: Háse Pavel Rozhodčí: Janeček František
1. Plát V. H 2552 0:1 Miesbauer J. 2381 1. Petr M. H 2449 1/2 Štoček J. H 2587
2. Vlasák L. H 2409 1:0 Vokáč M. 2380 2. Roško L. H 2273 1/2 Sharashenidze  H 2375
3. Petrán P. C 2243 1/2 Hausner I. H 2332 3. Nun J. 2311 1:0 Neuman P. H 2428
4. Dočekal J. 2254 1/2 Lechtýnský J. 2345 4. Petrová K. H 2239 0:1 Novák P. 2381
5. Serrano S. 2282 0:1 Vybíral Z. 2263 5. Pokorný Z. 2215 1/2 Turner J. 2336
6. Netušil M. 2232 1/2 Borkovec M. H 2270 6. Kracík T. 2204 1:0 Česal J. 2155
7. Filipi Š. 2214 1/2 Novotný M. H 2317 7. Ringel Z. 2263 1:0 Jaroš M. 2234
8. Rut V. 2149 1/2 Richtrová E. 2180 8. Jezbera J. 2119 1:0 Turner R. 2008
3.5 : 4.5 5.5 : 2.5
ŠK Města Lysá nad Labem – TJ Neratovice SK OAZA Praha – ŠK Zikuda Turnov B
Rozhodčí: Bielavský Jiří Rozhodčí: Steimar Miroslav
1. Červený M. H 2346 0:1 Velička P. H 2421 1. Cífka S. 2388 0:1 Kraus T. V 2454
2. Bednář M. 2268 0:1 Rašík V. H 2457 2. Straka V. H 2371 1/2 Konopka M. H 2363
3. Špaček P. 2364 1/2 Vykouk J. H 2441 3. Výprachtický D. 2349 0:1 Studnička T. 2312
4. Priehoda V. 2367 1/2 Kourousis E. 2385 4. Havelka J. 2356 1:0 Liška J. H 2273
5. Baláček T. 2327 0:1 Orság M. 2286 5. Hollan M. H 2368 1:0 Kučera P. 2194
6. Neckář L. 2293 1/2 Schula M. 2280 6. Hollan P. 2258 1:0 Rodshtein T. 2265
7. Košnář M. 2146 0:1 Šťastný J. 2209 7. Jelínek M. 2082 1:0 Kučera P. 2261
8. Husárik B. 2123 0:1 Forman Š. 2284 8. Vedral O. 2196 1:0 Vltavský V. 2192
1.5 : 6.5 5.5 : 2.5
ŠK Dopravní podnik Praha – ŠO TJ Dukla Praha TJ Pankrác – 2222 ŠK Polabiny
Rozhodčí: Soukup Václav Rozhodčí: Doležal Radoslav
1. Sergeev V. C 2412 1:0 Svatoš J. H 2256 1. Jirovský M. H 2448 1/2 Hráček Z. V 2563
2. Voloshin L. 2381 1:0 Novák P. C 2243 2. Svoboda S. H 2418 1/2 Votava J. V 2525
3. Frolov A. C 2430 1:0 Fajman P. H 2215 3. Polášek J. 2357 1:0 Půlpán J. 2419
4. Plischki S. C 2426 1:0 Bauma J. 2195 4. Doležal R. 2360 1/2 Hrabuša M. C 2398
5. Burdalev K. 2349 1:0 Muroň M. 2213 5. Sokolov A. 2394 0:1 Vrána J. 2336
6. Kulhánek T. 2303 1:0 Orságová S. 2154 6. Soural J. 2210 0:1 Worek J. 2308
7. Přibyl J. 2239 1:0 Staszko M. 2046 7. Gregor J. H 2248 1/2 Jedlička A. 2218
8. Haase P. 2141 1:0 Lýsek L. 1945 8. Postupa P. 2218 0:1 Buločkin M. 2023
8 : 0 3 : 5
TABULKA PO 5. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. QCC České Budějovice 5 4 0 1 12 21.5 : 18.5 12
2. ŠK Dopravní podnik Praha 5 3 1 1 10 25.5 : 14.5 16
3. 2222 ŠK Polabiny 5 2 3 0 9 24 : 16 16
4. TJ Neratovice 5 3 0 2 9 23.5 : 16.5 16
5. TJ Pankrác 5 3 0 2 9 20.5 : 19.5 10
6. ŠK Sokol Vyšehrad 5 2 2 1 8 21.5 : 18.5 12
7. SK OAZA Praha 5 2 1 2 7 21.5 : 18.5 14
8. TJ Slavia Hradec Králové 5 2 1 2 7 18.5 : 21.5 11
9. ŠK Zikuda Turnov B 5 1 2 2 5 18.5 : 21.5 11
10. TJ Šakal Kozolupy 5 1 1 3 4 17 : 23 11
11. ŠK Města Lysá nad Labem 5 0 2 3 2 16.5 : 23.5 9
12. ŠO TJ Dukla Praha 5 0 1 4 1 11.5 : 28.5 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.