Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 6.kolo 21.01.19

V šestém kole 1.ligy družstev skupina západ cestovaly Polabiny až do Českých Budějovic, kde v nekompletní sestavě prohrály 5:3 a klesly na 6.místo..
Další výsledky : Vyšehrad Praha - Hradec Králové 5,5:2,5, Turnov B - Dopravní podnik Praha 2,5:5,5, Dukla Praha - Pankrác Praha 2:6, Neratovice - OAZA Praha 3:5, Kozolupy - Lysá n/L. 4,5:3,5
Šesté kolo na špici ani na chvostu tabulky nic nezměnilo, měnily se jen pozice uprostřed tabulky.


1. LIGA 2018/2019 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 6. KOLA HRANÉHO 20. 01. 2019
QCC České Budějovice – 2222 ŠK Polabiny ŠO TJ Dukla Praha – TJ Pankrác
Rozhodčí: Hejda Martin Rozhodčí: Matyska Jiří
1. Miesbauer J. 2381 1/2 Půlpán J. 2419 1. Svatoš J. H 2256 0:1 Jirovský M. H 2448
2. Vokáč M. 2380 0:1 Hrabuša M. C 2398 2. Fajman P. H 2215 0:1 Svoboda S. H 2418
3. Lechtýnský J. 2345 1/2 Vrána J. 2336 3. Bauma J. 2195 0:1 Polášek J. 2357
4. Vybíral Z. 2263 1:0 Jedlička A. 2218 4. Muroň M. 2213 1/2 Doležal R. 2360
5. Zeman M. H 2314 1:0 Říha V. 2145 5. Staszko M. 2046 0:1 Sokolov A. 2394
6. Novotný M. H 2317 1/2 Buločkin M. 2023 6. Sedláček T. 2016 1/2 Gregor J. H 2248
7. Richtrová E. 2180 1/2 Hrdina R. H 2268 7. Lýsek L. 1945 1/2 Matras O. 2219
8. Havlík J. H 2390 1:0 Bujnoch R. 2210 8. Pospěch R. 1981 1/2 Postupa P. 2218
5 : 3 2 : 6
ŠK Zikuda Turnov B – ŠK Dopravní podnik Praha TJ Neratovice – SK OAZA Praha
Rozhodčí: John Jiří Rozhodčí: Krejnický Jiří
1. Kraus T. V 2454 1/2 Carlsson P. C 2463 1. Velička P. H 2421 1:0 Straka V. H 2371
2. Konopka M. H 2363 1/2 Voloshin L. 2381 2. Vykouk J. H 2441 1/2 Výprachtický D. 2349
3. Sodoma J. 2324 0:1 Frolov A. C 2430 3. Kourousis E. 2385 1:0 Havelka J. 2356
4. Studnička T. 2312 1/2 Plischki S. C 2426 4. Rubeš J. H 2342 0:1 Hollan M. H 2368
5. Liška J. H 2273 0:1 Burdalev K. 2349 5. Orság M. 2286 0:1 Hollan P. 2258
6. Rodshtein T. 2265 1/2 Kulhánek T. 2303 6. Šťastný J. 2209 1/2 Cuhra M. 2210
7. Kučera P. 2261 0:1 Jurásek M. 2216 7. Forman Š. 2284 0:1 Vedral O. 2196
8. Maršálek Z. 2255 1/2 Adámek Z. 2194 8. Purnoch J. 2144 0:1 Kořenová M. 2163
2.5 : 5.5 3 : 5
TJ Šakal Kozolupy – ŠK Města Lysá nad Labem ŠK Sokol Vyšehrad – TJ Slavia Hradec Králové
Rozhodčí: Václavík Václav Rozhodčí: Paulovič Milan
1. Štoček J. H 2587 1:0 Červený M. H 2346 1. Plát V. H 2552 1:0 Petr M. H 2449
2. Nagy G. C 2479 1/2 Bednář M. 2268 2. Londýn R. H 2395 1:0 Nun J. 2311
3. Neuman P. H 2428 1:0 Priehoda V. 2367 3. Vichnar D. 2432 1/2 Možný M. H 2290
4. Česal J. 2155 0:1 Baláček T. 2327 4. Vlasák L. H 2409 1/2 Petrová K. H 2239
5. Folk P. 2188 1/2 Munk P. 2108 5. Dočekal J. 2254 1:0 Pokorný Z. 2215
6. Janoušek P. 2127 0:1 Jirk A. 2135 6. Serrano S. 2282 1/2 Šafařík J. 2159
7. Turner R. 2008 1:0 Hejda A. 1945 7. Juřek J. 2273 1:0 Šolc F. 2017
8. Folková M. 2003 1/2 Kořenek F. 1949 8. Netušil M. 2232 0:1 Nosek J. 1989
4.5 : 3.5 5.5 : 2.5
TABULKA PO 6. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. QCC České Budějovice 6 5 0 1 15 26.5 : 21.5 15
2. ŠK Dopravní podnik Praha 6 4 1 1 13 31 : 17 19
3. TJ Pankrác 6 4 0 2 12 26.5 : 21.5 14
4. ŠK Sokol Vyšehrad 6 3 2 1 11 27 : 21 16
5. SK OAZA Praha 6 3 1 2 10 26.5 : 21.5 18
6. 2222 ŠK Polabiny 6 2 3 1 9 27 : 21 17
7. TJ Neratovice 6 3 0 3 9 26.5 : 21.5 18
8. TJ Šakal Kozolupy 6 2 1 3 7 21.5 : 26.5 14
9. TJ Slavia Hradec Králové 6 2 1 3 7 21 : 27 12
10. ŠK Zikuda Turnov B 6 1 2 3 5 21 : 27 11
11. ŠK Města Lysá nad Labem 6 0 2 4 2 20 : 28 11
12. ŠO TJ Dukla Praha 6 0 1 5 1 13.5 : 34.5 6

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.