Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 7.kolo 03.02.19

V sedmém kole 1.ligy družstev skupina západ přivítaly Polabiny doma poslední celek tabulky Duklu Praha a po vítězství 5:3 se posunuly do středu tabulky.
Další výsledky : Dopravní podnik Praha - Neratovice 5:3, Město Lysá n/L. - Vyšehrad Praha 2:6, OAZA Praha - Kozolupy 8:0 (hosté se nedostavili), Pankrác Praha - Turnov B 5:3, Hradec Králové - České Budějovice 4:4
Po sedmém kole se do čela tabulky dostal Dopravní podnik Praha ale jen na skore před doposud vedoucími Českými Budějovicemi, na konci tabulky zůstávají Dukla Praha a Město Lysá n/L..


1. LIGA 2018/2019 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 7. KOLA HRANÉHO 03. 02. 2019
TJ Slavia Hradec Králové – QCC České Budějovice ŠK Města Lysá nad Labem – ŠK Sokol Vyšehrad
Rozhodčí: Janeček František Rozhodčí: Kolář Bořivoj
1. Roško L. H 2276 1:0 Miesbauer J. 2399 1. Priehoda V. 2362 1/2 Vávra P. H 2348
2. Nun J. 2315 1/2 Vokáč M. 2340 2. Jüptner J. 2254 0:1 Londýn R. H 2399
3. Možný M. H 2293 1/2 Lechtýnský J. 2344 3. Munk P. 2115 1/2 Vlasák L. H 2416
4. Pokorný Z. 2210 1:0 Vybíral Z. 2269 4. Husárik B. 2121 0:1 Dočekal J. 2265
5. Kracík T. 2215 1/2 Zeman M. H 2326 5. Čermák M. 2106 0:1 Serrano S. 2315
6. Šafařík J. 2169 1/2 Borkovec M. H 2268 6. Fencl P. 2026 0:1 Netušil M. 2198
7. Ringel Z. 2272 0:1 Novotný M. H 2312 7. Kořenek F. 1949 1/2 Rut V. 2132
8. Polák B. H 2162 0:1 Richtrová E. 2182 8. Musil M. 1984 1/2 Vaněk P. 2051
4 : 4 2 : 6
SK OAZA Praha – TJ Šakal Kozolupy ŠK Dopravní podnik Praha – TJ Neratovice
Rozhodčí: Jakuš Lubomír Rozhodčí: Soukup Václav
1. Straka V. H 2362 +:- 0 0 1. Rodshtein M. C 2668 1:0 Velička P. H 2434
2. Výprachtický D. 2341 +:- 0 0 2. Carlsson P. C 2465 0:1 Rašík V. H 2456
3. Havelka J. 2355 +:- 0 0 3. Plischki S. C 2398 1/2 Vykouk J. H 2438
4. Jelínek M. 2097 +:- 0 0 4. Burdalev K. 2371 1/2 Kourousis E. 2396
5. Oreský J. 2193 +:- 0 0 5. Kulhánek T. 2310 1:0 Hinks-Edwards T. 2361
6. Cuhra M. 2210 +:- 0 0 6. Tuma J. 2214 0:1 Schula M. 2264
7. Vedral O. 2218 +:- 0 0 7. Rous D. 2216 1:0 Forman Š. 2274
8. Kořenová M. 2174 +:- 0 0 8. Adámek Z. 2188 1:0 Purnoch J. 2140
8 : 0 5 : 3
TJ Pankrác – ŠK Zikuda Turnov B 2222 ŠK Polabiny – ŠO TJ Dukla Praha
Rozhodčí: Doležal Radoslav Rozhodčí: Krys Jaromír
1. Jirovský M. H 2455 1/2 Šimáček P. V 2479 1. Votava J. V 2522 1/2 Svatoš J. H 2228
2. Svoboda S. H 2414 0:1 Kraus T. V 2458 2. Hrabuša M. C 2405 1/2 Fajman P. H 2202
3. Polášek J. 2375 1:0 Sodoma J. 2325 3. Vrána J. 2348 1:0 Bauma J. 2185
4. Doležal R. 2361 1/2 Studnička T. 2315 4. Worek J. 2329 0:1 Muroň M. 2211
5. Sokolov A. 2389 1:0 Liška J. H 2257 5. Jedlička A. 2228 1:0 Staszko M. 2039
6. Soural J. 2200 1/2 Kučera P. 2188 6. Červený P. H 2340 0:1 Sedláček T. 1969
7. Matras O. 2212 1:0 Vltavský V. 2176 7. Říha V. 2179 1:0 Pospěch R. 1987
8. Postupa P. 2197 1/2 Maršálek Z. 2243 8. Buločkin M. 2111 1:0 Mašek J. 1883
5 : 3 5 : 3
TABULKA PO 7. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Dopravní podnik Praha 7 5 1 1 16 36 : 20 23
2. QCC České Budějovice 7 5 1 1 16 30.5 : 25.5 17
3. TJ Pankrác 7 5 0 2 15 31.5 : 24.5 17
4. ŠK Sokol Vyšehrad 7 4 2 1 14 33 : 23 20
5. SK OAZA Praha 7 4 1 2 13 34.5 : 21.5 26
6. 2222 ŠK Polabiny 7 3 3 1 12 32 : 24 21
7. TJ Neratovice 7 3 0 4 9 29.5 : 26.5 20
8. TJ Slavia Hradec Králové 7 2 2 3 8 25 : 31 14
9. TJ Šakal Kozolupy 7 2 1 4 7 21.5 : 34.5 14
10. ŠK Zikuda Turnov B 7 1 2 4 5 24 : 32 12
11. ŠK Města Lysá nad Labem 7 0 2 5 2 22 : 34 11
12. ŠO TJ Dukla Praha 7 0 1 6 1 16.5 : 39.5 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.