Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 8.kolo 17.02.19

V osmém kole 1.ligy družstev skupina západ podlehly Polabiny v Turnově místnímu B družstvu těsně 4,5:3,5, což Turnov B přblížilo k záchraně a Polabiny k sestupové zóně.
Další výsledky : České Budějovice - Dukla Praha 7:1, Vyšehrad Praha - OAZA Praha 4:4, Neratovice - Pankrác Praha 5:3, Kozolupy - Dopravní podnik Praha 4,5:3,5, Hradec Králové - SK Města Lysá n/L. 5,5:2,5
V čele tabulky se České Budějovice stíhané Dopravním podnikem Praha opět přiblížily k historickému postupu do Extraligy, na konci tabulky je už Dukla Praha 'pod čarou ponoru' a jen teoretickou šanci má i Lysá n/L., v boji o třetího sestupujícího do 2.ligy je na tom i přes výhru v tomto kole nejhůře Turnov B.


1. LIGA 2018/2019 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 8. KOLA HRANÉHO 17. 02. 2019
QCC České Budějovice – ŠO TJ Dukla Praha ŠK Zikuda Turnov B – 2222 ŠK Polabiny
Rozhodčí: Hejda Martin Rozhodčí: John Jiří
1. Miesbauer J. 2399 1:0 Svatoš J. H 2228 1. Šimáček P. V 2479 1/2 Votava J. V 2522
2. Vokáč M. 2340 1:0 Fajman P. H 2202 2. Kraus T. V 2458 1:0 Půlpán J. 2415
3. Hausner I. H 2339 1:0 Bauma J. 2185 3. Konopka M. H 2364 1/2 Vrána J. 2348
4. Vybíral Z. 2269 1:0 Orságová S. 2148 4. Sodoma J. 2325 1:0 Worek J. 2329
5. Zeman M. H 2326 1/2 Staszko M. 2039 5. Studnička T. 2315 1/2 Jedlička A. 2228
6. Borkovec M. H 2268 1/2 Sedláček T. 1969 6. Kučera P. 2188 0:1 Říha V. 2179
7. Richtrová E. 2182 1:0 Pospěch R. 1987 7. Rodshtein T. 2256 1/2 Buločkin M. 2111
8. Nagy L. 1910 1:0 Mašek J. 1883 8. Maršálek Z. 2243 1/2 Hrdina R. H 2222
7 : 1 4.5 : 3.5
TJ Neratovice – TJ Pankrác TJ Šakal Kozolupy – ŠK Dopravní podnik Praha
Rozhodčí: Partl Miloslav Rozhodčí: Sunek Bohumír
1. Velička P. H 2434 1/2 Jirovský M. H 2455 1. Štoček J. H 2588 1:0 Carlsson P. C 2465
2. Kourousis E. 2396 1:0 Polášek J. 2375 2. Nagy G. C 2487 1/2 Voloshin L. 2370
3. Rubeš J. H 2333 1/2 Doležal R. 2361 3. Neuman P. H 2404 1/2 Plischki S. C 2398
4. Hinks-Edwards T. 2361 0:1 Sokolov A. 2389 4. Turner J. 2334 1/2 Burdalev K. 2371
5. Orság M. 2286 1:0 Matras O. 2212 5. Michálek J. 2237 1/2 Kulhánek T. 2310
6. Schula M. 2264 1/2 Postupa P. 2197 6. Česal J. 2141 1:0 Sahidi S. C 2362
7. Šťastný J. 2218 1:0 Vokoun J. 2136 7. Folk P. 2177 1/2 Jurásek M. 2236
8. Forman Š. 2274 1/2 Petr J. 2111 8. Jaroš M. 2225 0:1 Přibyl J. 2236
5 : 3 4.5 : 3.5
ŠK Sokol Vyšehrad – SK OAZA Praha TJ Slavia Hradec Králové – ŠK Města Lysá nad Labem
Rozhodčí: Paulovič Milan Rozhodčí: Schaffer David
1. Plát V. H 2533 1:0 Straka V. H 2362 1. Petr M. H 2447 1:0 Červený M. H 2343
2. Vávra P. H 2348 1/2 Výprachtický D. 2341 2. Čech P. H 2325 1/2 Bednář M. 2237
3. Londýn R. H 2399 1:0 Havelka J. 2355 3. Roško L. H 2276 1/2 Špaček P. 2361
4. Vichnar D. 2420 1/2 Hollan M. H 2361 4. Nun J. 2315 1/2 Priehoda V. 2362
5. Dočekal J. 2265 0:1 Hollan P. 2279 5. Kracík T. 2215 1/2 Neckář L. 2293
6. Serrano S. 2315 1:0 Jelínek M. 2097 6. Šafařík J. 2169 1/2 Jüptner J. 2254
7. Netušil M. 2198 0:1 Oreský J. 2193 7. Tázlar P. 2247 1:0 Husárik B. 2121
8. Filipi Š. 2213 0:1 Vedral O. 2218 8. Jezbera J. 2119 1:0 Jančařík A. 2059
4 : 4 5.5 : 2.5
TABULKA PO 8. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. QCC České Budějovice 8 6 1 1 19 37.5 : 26.5 23
2. ŠK Dopravní podnik Praha 8 5 1 2 16 39.5 : 24.5 24
3. ŠK Sokol Vyšehrad 8 4 3 1 15 37 : 27 23
4. TJ Pankrác 8 5 0 3 15 34.5 : 29.5 18
5. SK OAZA Praha 8 4 2 2 14 38.5 : 25.5 29
6. 2222 ŠK Polabiny 8 3 3 2 12 35.5 : 28.5 22
7. TJ Neratovice 8 4 0 4 12 34.5 : 29.5 23
8. TJ Slavia Hradec Králové 8 3 2 3 11 30.5 : 33.5 17
9. TJ Šakal Kozolupy 8 3 1 4 10 26 : 38 16
10. ŠK Zikuda Turnov B 8 2 2 4 8 28.5 : 35.5 14
11. ŠK Města Lysá nad Labem 8 0 2 6 2 24.5 : 39.5 11
12. ŠO TJ Dukla Praha 8 0 1 7 1 17.5 : 46.5 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.