Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.05.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 9.kolo 03.03.19

V devátém kole 1.ligy družstev skupina západ nevyužily Polabiny domácího prostředí k pojistce ligové příslušnosti a s Neratovicemi ztratily dva body za další remizu 4:4.
Další výsledky: Dopravní podnik Praha - Vyšehrad Praha 5:3, Město Lysá n/L. - České Budějovice 2,5:5,5, OAZA Praha - Hradec Králové 5:3, Dukla Praha - Turnov B 1,5:6,5, Pankrác Praha - Kozolupy 4:4
V čele tabulky zůstávají České Budějovice s tříbodovým náskokem před Dopravním podnikem Praha, na konci tabulky mají už 'definitivu sestupu' jasnou Dukla Praha a Město Lysá n/L., o post třetího sestupujícího bude ještě sveden tuhý boj.


1. LIGA 2018/2019 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 03. 03. 2019
ŠK Města Lysá nad Labem – QCC České Budějovice SK OAZA Praha – TJ Slavia Hradec Králové
Rozhodčí: Malec Jan Rozhodčí: Vedral Oldřich
1. Červený M. H 2343 1:0 Miesbauer J. 2399 1. Straka V. H 2362 0:1 Petr M. H 2447
2. Bednář M. 2237 1/2 Vokáč M. 2340 2. Výprachtický D. 2341 1/2 Nun J. 2315
3. Špaček P. 2361 1/2 Hausner I. H 2339 3. Havelka J. 2355 1:0 Petrová K. H 2237
4. Priehoda V. 2362 1/2 Lechtýnský J. 2344 4. Hollan M. H 2361 1:0 Pokorný Z. 2210
5. Neckář L. 2293 0:1 Vybíral Z. 2269 5. Hollan P. 2279 0:1 Šafařík J. 2169
6. Munk P. 2115 0:1 Zeman M. H 2326 6. Jelínek M. 2097 1/2 Němec P. H 2209
7. Husárik B. 2121 0:1 Borkovec M. H 2268 7. Cuhra M. 2210 1:0 Jezbera J. 2119
8. Postupa P. 1934 0:1 Richtrová E. 2182 8. Vedral O. 2218 1:0 Šolc F. 2021
2.5 : 5.5 5 : 3
ŠK Dopravní podnik Praha – ŠK Sokol Vyšehrad TJ Pankrác – TJ Šakal Kozolupy
Rozhodčí: Soukup Václav Rozhodčí: Doležal Radoslav
1. Sergeev V. C 2415 0:1 Plát V. H 2533 1. Jirovský M. H 2455 1/2 Štoček J. H 2588
2. Voloshin L. 2370 1/2 Vávra P. H 2348 2. Doležal R. 2361 1/2 Sharashenidze  H 2367
3. Frolov A. C 2447 1:0 Šuráň J. H 2408 3. Sokolov A. 2389 1/2 Neuman P. H 2404
4. Plischki S. C 2398 1/2 Vichnar D. 2420 4. Soural J. 2200 1/2 Turner J. 2334
5. Burdalev K. 2371 1/2 Dočekal J. 2265 5. Gregor J. H 2231 1/2 Michálek J. 2237
6. Kulhánek T. 2310 1:0 Juřek J. 2272 6. Matras O. 2212 1/2 Česal J. 2141
7. Jurásek M. 2236 1:0 Lacina F. 1985 7. Postupa P. 2197 1/2 Folk P. 2177
8. Rous D. 2216 1/2 Řehák M. 2093 8. Plešek J. 2162 1/2 Turner R. 2009
5 : 3 4 : 4
2222 ŠK Polabiny – TJ Neratovice ŠO TJ Dukla Praha – ŠK Zikuda Turnov B
Rozhodčí: Janeček František Rozhodčí: Matyska Jiří
1. Votava J. V 2522 1/2 Rašík V. H 2456 1. Svatoš J. H 2228 1/2 Šimáček P. V 2479
2. Půlpán J. 2415 1/2 Vykouk J. H 2438 2. Fajman P. H 2202 0:1 Kraus T. V 2458
3. Vrána J. 2348 1:0 Kourousis E. 2396 3. Muroň M. 2211 1/2 Konopka M. H 2364
4. Worek J. 2329 0:1 Rubeš J. H 2333 4. Orságová S. 2148 0:1 Sodoma J. 2325
5. Jedlička A. 2228 0:1 Orság M. 2286 5. Vanka M. H 2115 0:1 Studnička T. 2315
6. Buločkin M. 2111 1/2 Schula M. 2264 6. Staszko M. 2039 0:1 Kučera P. 2235
7. Hrdina R. H 2222 1:0 Forman Š. 2274 7. Sedláček T. 1969 1/2 Vltavský V. 2176
8. Bujnoch R. 2196 1/2 Jandourek L. 2242 8. Pospěch R. 1987 0:1 Maršálek Z. 2243
4 : 4 1.5 : 6.5
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. QCC České Budějovice 9 7 1 1 22 43 : 29 27
2. ŠK Dopravní podnik Praha 9 6 1 2 19 44.5 : 27.5 27
3. SK OAZA Praha 9 5 2 2 17 43.5 : 28.5 33
4. TJ Pankrác 9 5 1 3 16 38.5 : 33.5 18
5. ŠK Sokol Vyšehrad 9 4 3 2 15 40 : 32 24
6. 2222 ŠK Polabiny 9 3 4 2 13 39.5 : 32.5 24
7. TJ Neratovice 9 4 1 4 13 38.5 : 33.5 25
8. ŠK Zikuda Turnov B 9 3 2 4 11 35 : 37 19
9. TJ Slavia Hradec Králové 9 3 2 4 11 33.5 : 38.5 19
10. TJ Šakal Kozolupy 9 3 2 4 11 30 : 42 16
11. ŠK Města Lysá nad Labem 9 0 2 7 2 27 : 45 12
12. ŠO TJ Dukla Praha 9 0 1 8 1 19 : 53 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.