Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

15.07.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 10.kolo 24.03.19

V desátém kole 1.ligy družstev skupina západ cestovaly Polabiny až do Kozolup, aby zde po bezbarvé remize 4:4 definitivně utekly ze sestupového pásma.
Další výsledky: České Budějovice - Turnov B 3:5, Město Lysá n/L. - OAZA Praha 2,5:5,5, Vyšehrad Praha - Pankrác Praha 2,5:5,5, Neratovice - Dukla Praha 5,5:2,5, Hradec Králové - Dopravní podnik Praha 1:7
Po prohře Českých Budějovic s Turnovem B se do čela tabulky na skore dostal Dopravní podnik Praha a k postupu do Extraligy mu v posledním kolem stačí jakákoliv výhra, k již sestupujícím Dukle Praha a Městu Lysá n/L. se připojí někdo z dvojice Hradec Králové a Kozolupy.


1. LIGA 2018/2019 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 24. 03. 2019
QCC České Budějovice – ŠK Zikuda Turnov B TJ Neratovice – ŠO TJ Dukla Praha
Rozhodčí: Hejda Martin Rozhodčí: Drahotský Luboš
1. Miesbauer J. 2398 1:0 Šimáček P. V 2480 1. Rašík V. H 2463 1:0 Svatoš J. H 2229
2. Vokáč M. 2343 1/2 Kraus T. V 2458 2. Vykouk J. H 2442 1/2 Novák P. C 2237
3. Hausner I. H 2338 1:0 Sodoma J. 2326 3. Kourousis E. 2399 1/2 Bauma J. 2174
4. Lechtýnský J. 2343 0:1 Studnička T. 2323 4. Rubeš J. H 2331 1/2 Muroň M. 2224
5. Vybíral Z. 2274 0:1 Liška J. H 2251 5. Schula M. 2268 1:0 Nečada M. 2102
6. Zeman M. H 2319 0:1 Kučera P. 2182 6. Šťastný J. 2207 1/2 Staszko M. 2041
7. Richtrová E. 2196 0:1 Vltavský V. 2175 7. Forman Š. 2263 1/2 Sedláček T. 1994
8. Havlík J. H 2396 1/2 Maršálek Z. 2246 8. Purnoch J. 2131 1:0 Pospěch R. 1977
3 : 5 5.5 : 2.5
TJ Šakal Kozolupy – 2222 ŠK Polabiny ŠK Sokol Vyšehrad – TJ Pankrác
Rozhodčí: Sunek Bohumír Rozhodčí: Háse Pavel
1. Nagy G. C 2487 1/2 Hrabuša M. C 2407 1. Vávra P. H 2357 1/2 Jirovský M. H 2451
2. Sharashenidze  H 2353 1/2 Vrána J. 2354 2. Londýn R. H 2407 1:0 Polášek J. 2374
3. Neuman P. H 2401 1/2 Jedlička A. 2238 3. Vichnar D. 2420 0:1 Doležal R. 2362
4. Turner J. 2334 1/2 Říha V. 2219 4. Netušil M. 2197 0:1 Sokolov A. 2393
5. Michálek J. 2236 1/2 Buločkin M. 2099 5. Jaček M. 2141 0:1 Ištoňa M. C 2249
6. Česal J. 2164 1/2 Bujnoch R. 2186 6. Filipi Š. 2194 0:1 Matras O. 2213
7. Folk P. 2177 1/2 Lahner J. 2303 7. Rut V. 2121 1/2 Postupa P. 2189
8. Turner R. 2024 1/2 Hošek M. 2208 8. Řehák M. 2093 1/2 Vokoun J. 2121
4 : 4 2.5 : 5.5
TJ Slavia Hradec Králové – ŠK Dopravní podnik Praha ŠK Města Lysá nad Labem – SK OAZA Praha
Rozhodčí: Janeček František Rozhodčí: Bielavský Jiří
1. Nun J. 2313 0:1 Sergeev V. C 2406 1. Červený M. H 2342 0:1 Straka V. H 2362
2. Možný M. H 2300 0:1 Voloshin L. 2372 2. Špaček P. 2356 1/2 Výprachtický D. 2341
3. Petrová K. H 2240 1/2 Frolov A. C 2438 3. Priehoda V. 2361 1/2 Havelka J. 2346
4. Šafařík J. 2174 0:1 Burdalev K. 2388 4. Neckář L. 2296 0:1 Hollan M. H 2363
5. Polák B. H 2163 0:1 Kulhánek T. 2314 5. Jüptner J. 2257 1/2 Jelínek M. 2093
6. Novák R. 2165 0:1 Sahidi S. C 2366 6. Husárik B. 2117 0:1 Oreský J. 2203
7. Jezbera J. 2127 1/2 Rous D. 2233 7. Fencl P. 2021 0:1 Vedral O. 2228
8. Šolc F. 2007 0:1 Adámek Z. 2214 8. Kořenek F. 1958 1:0 Lhotská A. 1845
1 : 7 2.5 : 5.5
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Dopravní podnik Praha 10 7 1 2 22 51.5 : 28.5 33
2. QCC České Budějovice 10 7 1 2 22 46 : 34 29
3. SK OAZA Praha 10 6 2 2 20 49 : 31 37
4. TJ Pankrác 10 6 1 3 19 44 : 36 22
5. TJ Neratovice 10 5 1 4 16 44 : 36 28
6. ŠK Sokol Vyšehrad 10 4 3 3 15 42.5 : 37.5 25
7. 2222 ŠK Polabiny 10 3 5 2 14 43.5 : 36.5 24
8. ŠK Zikuda Turnov B 10 4 2 4 14 40 : 40 23
9. TJ Šakal Kozolupy 10 3 3 4 12 34 : 46 16
10. TJ Slavia Hradec Králové 10 3 2 5 11 34.5 : 45.5 19
11. ŠK Města Lysá nad Labem 10 0 2 8 2 29.5 : 50.5 13
12. ŠO TJ Dukla Praha 10 0 1 9 1 21.5 : 58.5 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.