Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

25.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 11.kolo 07.04.19

V posledním 11.kole 1.ligy západ hostily Polabiny neúplný Vyšehrad Praha a letošní 'remizovou' sezonu uzavřely vítězstvím 5,5:2,5.
Další výsledky: Dopravní podnik Praha - Město Lysá n/L. 5:3, OAZA Praha - České Budějovice 3,5:4,5, Turnov B - Neratovice 4,5:3,5, Dukla Praha - Kozolupy 1,5:6,5, Pankrác Praha - Hradec Králové 3:5
Šanci postupu nepropásl vedoucí sezonu sezonu Dopravní podnik Praha a vítězstvím potvrdil první místo s právem postupu do Extraligy. Sestup do 2.ligy už neminul družstva Dukla Praha a Město Lysá n/L., třetím sestupujícím se po dlouhých letech stala Slavie Hradec Králové.


Výsledky 11 kola 
11.1 6 SK OAZA Praha 3,5 - 4,5 12 QCC Ceske Budejovice
1 FM Straka Vojtěch 2366 1 : 0 FM Miesbauer Jan 2402
2 FM Výprachtický David 2341 ½ : ½ GM Vokáč Marek 2343
3 FM Havelka Josef 2354 ½ : ½ IM Hausner Ivan 2349
4   Jelínek Michal 2100 0 : 1 GM Lechtýnský Jiří 2338
5   Oreský Jan 2211 1 : 0   Vybíral Zdeněk 2274
6   Vedral Oldřich 2237 0 : 1   Zeman Matyáš 2244
7 WIM Kořenová Martina 2146 0 : 1   Borkovec Milan 2259
8   Pirklová Hana 2124 ½ : ½ WGM Richtrová Eliška 2189
11.2 7 SK Dopravni podnik Praha 5,0 - 3,0 5 SK Mesta Lysa nad Labem
1 GM Carlsson Pontus 2459 ½ : ½   Bednář Marcel 2230
2 GM Voloshin Leonid 2373 ½ : ½ IM Špaček Petr 2353
3 IM Frolov Artur 2440 ½ : ½ IM Priehoda Vítězslav 2360
4 IM Plischki Sebastian 2412 1 : 0 IM Neckář Lubomír 2285
5 FM Burdalev Kirill 2389 ½ : ½   Husárik Braňko 2111
6 IM Kulhánek Tomáš 2316 ½ : ½   Kožený Pavel 2029
7 IM Přibyl Josef 2247 ½ : ½   Jirk Aleš 2132
8   Rous Daniel 2225 1 : 0   Kořenek František 1968
11.3 8 TJ Pankrac 3,0 - 5,0 4 TJ Slavia Hradec Kralove
1 GM Jirovský Miloš 2452 ½ : ½ GM Petr Martin 2463
2 IM Polášek Jaroslav 2365 ½ : ½ IM Čech Pavel 2326
3 FM Sokolov Alexander 2394 ½ : ½ IM Nun Jiří 2309
4 FM Ištoňa Martin 2269 ½ : ½ WIM Petrová Kristýna 2256
5 FM Matras Ondřej 2221 0 : 1 FM Pokorný Zdeněk 2211
6   Postupa Pavel 2187 0 : 1   Kracík Tomáš 2220
7   Plešek Jiří 2112 ½ : ½   Šafařík Jakub 2183
8 FM Vokoun Jan 2080 ½ : ½   Nosek Jan 2021
11.4 9 2222 SK Polabiny 5,5 - 2,5 3 SK Sokol Vysehrad
1 GM Votava Jan 2518 1 : 0 IM Vávra Pavel 2359
2 IM Hrabuša Matej 2406 ½ : ½ FM Londýn Radek 2412
3 FM Vrána Jan 2365 ½ : ½   Dočekal Jan 2280
4 WGM Worek Joanna 2299 0 : 1 FM Serrano Salvador 2305
5 FM Jedlička Aleš 2236 ½ : ½   Jaček Martin 2134
6   Říha Vojtěch 2288 1 : 0   Vaněk Petr 2050
7   Buločkin Martin 2199 1 : 0   Lacina Filip 2011
8   Hrdina Robin 2243 + : -   -  
11.5 10 SO TJ Dukla Praha 1,5 - 6,5 2 TJ Sakal Kozolupy
1   Novák Petr 2242 0 : 1 GM Štoček Jiří 2563
2   Fajman Petr 2198 0 : 1 FM Sharashenidze Akaki 2367
3 FM Bauma Jiří 2180 0 : 1 GM Neuman Petr 2397
4   Muroň Miroslav 2231 ½ : ½   Turner Jan 2331
5   Sedláček Tomáš 2005 ½ : ½ IM Michálek Jan 2234
6   Pospěch Radim 1968 0 : 1 FM Česal Jaroslav 2156
7   Sýkora Petr 1914 ½ : ½   Folk Petr 2191
8   Krutina Ivan 1881 0 : 1   Turner Radek 2033
11.6 11 SK Zikuda Turnov B 4,5 - 3,5 1 TJ Neratovice
1 IM Kraus Tomáš 2456 0 : 1 GM Rašík Vítězslav 2468
2 IM Sodoma Jan 2324 ½ : ½ IM Kourousis Epaminondas 2390
3 IM Studnička Tomáš 2331 ½ : ½ FM Rubeš Jan 2345
4 FM Liška Jiří 2236 ½ : ½ IM Hinks-Edwards Thomas 2353
5   Kučera Petr 2184 ½ : ½ FM Schula Michal 2275
6 WGM Rodshtein Tereza 2234 1 : 0 FM Forman Štěpán 2243
7   Vltavský Vladimír 2181 ½ : ½   Purnoch Josef 2134
8   Maršálek Zdeněk 2253 1 : 0   Bargel Martin 2083
Tabulka podle startovní listiny
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 7 SK Dopravni podnik Praha 11 8 1 2 25 56,5 17,5
2 12 QCC Ceske Budejovice 11 8 1 2 25 50,5 16
3 6 SK OAZA Praha 11 6 2 3 20 52,5 19,5
4 8 TJ Pankrac 11 6 1 4 19 47 11
5 9 2222 SK Polabiny 11 4 5 2 17 49 14
6 11 SK Zikuda Turnov B 11 5 2 4 17 44,5 12,5
7 1 TJ Neratovice 11 5 1 5 16 47,5 14,5
8 3 SK Sokol Vysehrad 11 4 3 4 15 45 13
9 2 TJ Sakal Kozolupy 11 4 3 4 15 40,5 10,5
10 4 TJ Slavia Hradec Kralove 11 4 2 5 14 39,5 10,5
11 5 SK Mesta Lysa nad Labem 11 0 2 9 2 32,5 6,5
12 10 SO TJ Dukla Praha 11 0 1 10 1 23 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.