Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - první kolo 15.10.17

V neděli 15.října 2017 zahájila novou sezonu soutěží družstev 2.liga, v jejíž skupině D se představilo 5 našich zástupců a všichni získali nějaké body ! Vytáhl se zejména druholigový nováček Chotěboř, která zvítězila v Náměšti n/O. vysoko 6:2, o svých kvalitách přesvědčilo i Vysoké Mýto domácí výhrou nad Žďárem n/S. 5,5:2,5, překvapil Eurobit (Rapid) Pardubice výhrou 4,5:3,5 nad dost slátanými Velkými Losinami (byť v čele s GM Štěpánem Žilkou !), zahanbit se nenechaly ani prořídlé Polabiny C vítězstvím nad proděravělým Hradcem Králové B 4,5:3,5 a tak jen jediný bod získala kompletní Polička díky domácí remize 4:4 s Náchodem.
Další výsledky: Rekordem kola je vysoká domácí prohra Dalešic (Třebíče) 1,5:6,5 s nekompromisní Lípou, která se tak ujala vedení v tabulce.


Tabulka po 1. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK Lípa 1 0 0 3 6,5 5
2. TJ CHS Chotěboř 1 0 0 3 6 5
3. ŠK Vysoké Mýto 1 0 0 3 5,5 3
4. 2222 ŠK Polabiny C 1 0 0 3 4,5 4
5. Eurobit 1 0 0 3 4,5 2
6. TJ Štefanydes Polička 0 1 0 1 4 2
7. TJ Sněžka Náchod 0 1 0 1 4 2
8. TJ Slavia Hradec Králové B 0 0 1 0 3,5 3
9. ŠK Velké Losiny 0 0 1 0 3,5 1
10. TJ Žďár nad Sázavou 0 0 1 0 2,5 0
11. TJ Náměšť n/Oslavou 0 0 1 0 2 1
12. Caissa Pivovar Dalešice 0 0 1 0 1,5 0
Výsledky na šachovnicích - 1.kolo
 
TJ Náměšť n/Oslavou - TJ CHS Chotěboř   Caissa Pivovar Dalešice - ŠK Lípa
Kratochvíl Vít (Z) 2220F 0 - 1 2236F Výprachtický David (H,Z) Karásek Lukáš (H,Z) 2304F ½ - ½ 2292F Jirásek Pavel (Z)
Mejzlík Vojtěch (Z) 2182F ½ - ½ 2108F Říha Vojtěch (H,Z) Sedláček Oldřich (H,Z) 2238F 0 - 1 2257F Vařejčko Josef (H,Z)
Walek Petr (H,Z) 2167F 0 - 1 2252F Tůma Jiří (Z) Růžička Josef (H,Z) 2101F ½ - ½ 2097F Fiedler Bedřich (Z)
Škaroupka Jiří (Z) 2178F 0 - 1 2216F Vala Filip (H,Z) Tesař Jan (Z) 2118F 0 - 1 2113F Šedivý Martin (Z)
Mičulka David (Z) 2110F 0 - 1 2096F Ondráček Ondřej (Z) Lampíř Tomáš (Z) 2077F 0 - 1 2059F Kourek Josef (H,Z)
Dittrich Pavel (Z) 2235F 1 - 0 2074F Tůma Jan (Z) Bradáč Roman (Z) 2027F ½ - ½ 1932F Novák Luděk
Čížek Antonín (Z) 2221F ½ - ½ 1955F Petrus Luděk (Z) Svíženský Luboš (Z) 1976F 0 - 1 2049F Kaisler Martin
Mičulka Petr 2031F 0 - 1 1872F Jun Rudolf (Z) Ciešlak Leszek 1934F 0 - 1 2041F Ruda Ondřej
  2 : 6     :  
 
ŠK Vysoké Mýto - TJ Žďár nad Sázavou   2222 ŠK Polabiny C - TJ Slavia Hradec Králové B
Němec Pavel (H,Z) 2217F ½ - ½ 2136F Večeřa Pavel (Z) Hrabuša Matěj (C,Z) 2359F 0 - 1 2299F Nun Jiří (V,Z)
Sabol Marian (Z) 2353F 1 - 0 2112F Hámorník Jozef (C,Z) Macháň Jan (Z) 2294F ½ - ½ 2227F Pokorný Zdeněk (V,Z)
Trhal Tomáš (Z) 2067F 1 - 0 2076F Fišar Josef (Z) Buločkin Martin (Z) 2175F 0 - 1 2194F Šafařík Jakub (Z)
Kosek Jiří (Z) 2110F ½ - ½ 2059F Siebenbürger Vlastimil (Z) Bujnoch Radek (Z) 2198F 1 - 0 2113F Novák Radomír (Z)
Doseděl Jiří (Z) 2064F ½ - ½ 2015F Celý Jaroslav (Z) Mojžíš Jaroslav (Z) 2107F 1 - 0 1999F Šolc Filip (Z)
Ptáček Luboš (Z) 2068F ½ - ½ 1949F Svoboda Ivo (Z) Ludvík Tomáš 2092F 0 - 1 1990F Nosek Jan
Daněk Pavel (H,Z) 1944F ½ - ½ 1879F Pavliš Jaromír Půlpán Matěj 2067F 1 - 0 2182F Nun Josef
Kosek Marek 2087F 1 - 0 1844F Kořínková Eva Cach Jakub 1980F 1 - 0 1967F Marek Petr
  :     :  
 
Eurobit - ŠK Velké Losiny   TJ Štefanydes Polička - TJ Sněžka Náchod
Smutný Jan (H,Z) 2181F 0 - 1 2513F Žilka Štěpán (H,Z) Červený Petr (Z) 2309F 1 - 0 2113F Černý David (H,Z)
Malivánek Jiří (H,Z) 2077F ½ - ½ 2226F Vaculík Jakub (Z) Komárek David (Z) 2156F ½ - ½ 2178F Mojžíš Jan (Z)
Holásek Pavel (H,Z) 2077F ½ - ½ 2165F Gnida Patrik (H,Z) Švanda Ondřej (Z) 2040F 0 - 1 2172F Čechura Petr (Z)
Hlavnička Jiří (Z) 2147F ½ - ½ 2119F Sohr Vladimír (Z) Kastner Oldřich (H,Z) 2039F 0 - 1 2057F Vrňata Jiří (Z)
Sýkora Josef (Z) 2066F ½ - ½ 2065F Strašil Pavel (H) Lorenc Oldřich (Z) 2080F 1 - 0 2050F Velecký Viktor (H,Z)
Řezníček Jan (Z) 2161F 1 - 0 2153F Kubíček Antonín Houška Bronislav (Z) 2032F ½ - ½ 2048F Cerha Michal (Z)
Kraus Ondřej 1971F ½ - ½ 2063F Vodák Rostislav Komárková Magdaléna (Z) 2002F ½ - ½ 1916F Šobotník Petr (H,Z)
Veselý Tomáš 2047F 1 - 0 1975F Kopecký Roman Stodola Marek (Z) 1974F ½ - ½ 1859F Pinkava Josef
  :     4 : 4  

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.