Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - druhé kolo 05.11.17

Druhé kolo 2.ligy skupina D, které se hrálo v neděli 5.listopadu 2017, přineslo hned několik nečekaných výsledků.
Druholigový nováček Chotěboř na domácí půdě nezaváhal a nadělil dalšímu nováčkovi Náchodu nakládačku v poměru 6:2, na níž se plně podíleli i dva mládežníci na posledních dvou deskách !! Céčko Polabin s pouhými třemi hráči základní sestavy hrálo venku s takřka kompletní Lípou a přesto zvítězilo 4,5:3,5 !!
Ostatním našincům se však už vůbec nedařilo. Polička ani s kompletní základní osmičkou nestačila venku na béčko Hradce Králové a podlehla mu 4,5:3,5, Eurobit Pardubice také venku nestačil na Žďár n/S. a podlehl mu rovněž 4,5:3,5 a nečekala se ani prohra Vysokého Mýto na půdě dalšího nováčka 2.ligy Náměšti n/O. v poměru 5:3.
Další výsledky: Velké Losiny neponechaly doma nic náhodě a rozstřílely zdecimované Dalešice milosrdně jen 6:2.
V čele soutěže je v současnosti dvojice Chotěboř a Polabiny C s plným počtem bodů, která má v patách sedmičlennou (!) smečku pronásledovatelů s 50-ti procentním bodovým ziskem.


2. LIGA 2017/2018 – SKUPINA D 
VÝSLEDKY 2. KOLA HRANÉHO 05. 11. 2017
TJ CHS Chotěboř – TJ Sněžka Náchod TJ Slavia Hradec Králové B – TJ Štefanydes Polička
Rozhodčí: Fiala Zdeněk Rozhodčí: Šmajzr Martin
1. Říha V. H 2028 1:0 Černý D. H 2111 1. Nun J. V 2304 1/2 Červený P. 2312
2. Tůma J. 2264 1/2 Mojžíš J. 2177 2. Pokorný Z. V 2237 1/2 Komárek D. 2154
3. Vala F. H 2225 1/2 Čechura P. 2193 3. Šafařík J. 2196 0:1 Švanda O. 2036
4. Ondráček O. 2106 1:0 Vrňata J. 2066 4. Ringel Z. V 2256 1:0 Kastner O. H 2025
5. Tůma J. 2068 0:1 Velecký V. H 2040 5. Novák R. 2105 1/2 Lorenc O. 2089
6. Petrus L. 1961 1:0 Semerák P. 2006 6. Šolc F. 1999 1/2 Houška B. 2023
7. Jun R. 1933 1:0 Cerha M. 2048 7. Jezbera J. 2100 1/2 Komárková M. 2000
8. Suchomelová S. H 1895 1:0 Šobotník P. H 1918 8. Ptáček T. 2036 1:0 Stodola M. 1971
6 : 2 4,5 : 3,5
ŠK Lípa – 2222 ŠK Polabiny C ŠK Velké Losiny – Caissa Pivovar Dalešice
Rozhodčí: Šmíd Jaroslav Rozhodčí: Vaculík Jakub
1. Jirásek P. 2310 0:1 Hrabuša M. C 2357 1. Žilka Š. H 2517 1:0 Růžička J. H 2101
2. Jedlička L. 2170 0:1 Jedlička A. 2198 2. Holtman T. C 2296 1/2 Veselý V. H 2087
3. Vařejčko J. H 2271 1:0 Buločkin M. 2176 3. Stratil L. 2356 1/2 Tesař J. 2090
4. Fiedler B. 2096 0:1 Ludvík T. 2037 4. Vaculík J. 2225 1:0 Svíženský L. 1955
5. Šedivý M. 2123 1:0 Řezníček D. 2029 5. Gnida P. H 2162 1:0 Mezlík S. 1912
6. Gloser D. 1964 1:0 Liduch F. 2049 6. Valenta V. 2107 1/2 Košut T. 1790
7. Šmíd J. 1958 1/2 Černý J. 2034 7. Sohr V. 2130 1:0 Zelený T. 1741
8. Hájek J. H 2056 0:1 Trojan L. 1994 8. Chytil P. 1926 1/2 Štork R. 1777
3,5 : 4,5 6 : 2
TJ Žďár nad Sázavou – Eurobit TJ Náměšť n/Oslavou – ŠK Vysoké Mýto
Rozhodčí: Pavliš Jaromír Rozhodčí: Kosek Jiří
1. Večeřa P. 2138 1:0 Malivánek J. H 2090 1. Mejzlík V. 2180 1/2 Němec P. H 2221
2. Hámorník J. C 2108 1/2 Vávra R. 2058 2. Walek P. H 2168 0:1 Sabol M. 2358
3. Bukáček L. H 2087 1:0 Holásek P. H 2117 3. Škaroupka J. 2169 1:0 Grundman V. H 1981
4. Fišar J. 2066 1/2 Hlavnička J. 2146 4. Mičulka D. 2084 1:0 Kosek J. 2115
5. Siebenbürger V. 2077 1/2 Sýkora J. 2068 5. Dittrich P. 2241 1/2 Doseděl J. 2064
6. Vašut K. 2105 0:1 Hennig T. 2029 6. Mičulka P. 2020 1/2 Ptáček L. 2070
7. Celý J. 2015 1:0 Kraus O. 1974 7. Mrazík T. H 1949 1:0 Daněk P. H 1942
8. Svoboda I. 1911 0:1 Veselý T. 2055 8. Halbrštat P. H 1564 1/2 Lipavský D. 1934
4,5 : 3,5 5 : 3
TABULKA PO 2. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ CHS Chotěboř 2 2 0 0 6 12 : 4 10
2. 2222 ŠK Polabiny C 2 2 0 0 6 9 : 7 8
3. ŠK Lípa 2 1 0 1 3 10 : 6 8
4. ŠK Velké Losiny 2 1 0 1 3 9,5 : 6,5 5
5. ŠK Vysoké Mýto 2 1 0 1 3 8,5 : 7,5 4
6. TJ Slavia Hradec Králové B 2 1 0 1 3 8 : 8 5
7. Eurobit 2 1 0 1 3 8 : 8 4
8. TJ Náměšť n/Oslavou 2 1 0 1 3 7 : 9 4
9. TJ Žďár nad Sázavou 2 1 0 1 3 7 : 9 3
10. TJ Štefanydes Polička 2 0 1 1 1 7,5 : 8,5 3
11. TJ Sněžka Náchod 2 0 1 1 1 6 : 10 3
12. Caissa Pivovar Dalešice 2 0 0 2 0 3,5 : 12,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.