Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - třetí kolo 19.11.17

Třetí kolo 2.ligy skupina D mělo na pořadu další krajské derby a to mezi Vysokým Mýtem a Chotěboří, v němž Vysoké Mýto zvítězilo 4,5:3,5. Polabiny C pokračovaly ve vítězné serii a zdolaly doma silně prořídlé Velké Losiny vysoko 6:2, také Eurobit Pardubice zvítězil doma nad Náměští n/O. těsně 4,5:3,5 a jedinou domácí prohru zaznamenala Polička, která podlehla Lípě 3:5.
Další výsledky: Dalešice - Žďár n/S. 5:3, Náchod - Hradec Králové B 2:6
Po třech kolech jsou v čele pouze Polabiny C s plným bodovým ziskem.


2. LIGA 2017/2018 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 19. 11. 2017
ŠK Vysoké Mýto – TJ CHS Chotěboř Eurobit – TJ Náměšť n/Oslavou
Rozhodčí: Kosek Jiří Rozhodčí: Sýkora Josef
1. Němec P. H 2221 0:1 Výprachtický D. H 2249 1. Smutný J. H 2179 0:1 Kratochvíl V. 2214
2. Sabol M. 2358 1/2 Tůma J. 2264 2. Malivánek J. H 2090 1/2 Mejzlík V. 2180
3. Grundman V. H 1981 0:1 Vala F. H 2225 3. Vávra R. 2058 1/2 Škaroupka J. 2169
4. Trhal T. 2076 1/2 Ondráček O. 2106 4. Holásek P. H 2117 1:0 Mičulka D. 2084
5. Kosek J. 2115 1:0 Tůma J. 2068 5. Hlavnička J. 2146 1/2 Čížek A. 2215
6. Doseděl J. 2064 1:0 Petrus L. 1961 6. Sýkora J. 2068 1/2 Mičulka P. 2020
7. Ptáček L. 2070 1:0 Jun R. 1933 7. Hennig T. 2029 1:0 Mrazík T. H 1949
8. Daněk P. H 1942 1/2 Hospodka J. 1949 8. Prokop M. 1940 1/2 Feldvábl V. 1642
4,5 : 3,5 4,5 : 3,5
Caissa Pivovar Dalešice – TJ Žďár nad Sázavou 2222 ŠK Polabiny C – ŠK Velké Losiny
Rozhodčí: Štork Rostislav Rozhodčí: John Jiří
1. Buchníček P. 2329 1/2 Večeřa P. 2138 1. Hrabuša M. C 2357 1:0 Vaculík J. 2225
2. Karásek L. H 2294 1/2 Hámorník J. C 2108 2. Jedlička A. 2198 1/2 Gnida P. H 2162
3. Sedláček O. H 2225 1:0 Fišar J. 2066 3. Macháň J. 2294 1/2 Valenta V. 2107
4. Růžička J. H 2101 1:0 Siebenbürger V. 2077 4. Bujnoch R. 2217 1:0 Sohr V. 2130
5. Tesař J. 2090 0:1 Vašut K. 2105 5. Ludvík T. 2037 1:0 Strašil P. H 2067
6. Lampíř T. 2063 1:0 Celý J. 2015 6. Nehyba M. H 2124 1:0 Stratil P. H 2065
7. Svíženský L. 1955 1/2 Svoboda I. 1911 7. Řezníček D. 2029 1:0 Chytil P. 1926
8. Ciešlak L. 1931 1/2 Pavliš J. 1923 8. Půlpán M. 2143 0:1 Frnka R. 2174
5 : 3 6 : 2
TJ Štefanydes Polička – ŠK Lípa TJ Sněžka Náchod – TJ Slavia Hradec Králové B
Rozhodčí: Schaffer David Rozhodčí: Marek Petr
1. Červený P. 2312 1/2 Jirásek P. 2310 1. Mojžíš J. 2177 1/2 Nun J. V 2304
2. Komárek D. 2154 1/2 Vařejčko J. H 2271 2. Čechura P. 2193 0:1 Pokorný Z. V 2237
3. Švanda O. 2036 1/2 Fiedler B. 2096 3. Velecký V. H 2040 1/2 Ringel Z. V 2256
4. Kastner O. H 2025 0:1 Šedivý M. 2123 4. Semerák P. 2006 0:1 Novák R. 2105
5. Lorenc O. 2089 1:0 Šmíd J. 1958 5. Šobotník P. H 1918 0:1 Šolc F. 1999
6. Houška B. 2023 0:1 Kourek J. H 2067 6. Zahálka J. H 1931 0:1 Jezbera J. 2100
7. Komárková M. 2000 0:1 Szücs M. H 2002 7. Novotný J. 1921 1:0 Rošková K. 1943
8. Nešpor J. 1953 1/2 Novák L. 1952 8. Pinkava J. 1862 0:1 Marek P. 1955
3 : 5 2 : 6
TABULKA PO 3. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny C 3 3 0 0 9 15 : 9 13
2. TJ CHS Chotěboř 3 2 0 1 6 15,5 : 8,5 12
3. ŠK Lípa 3 2 0 1 6 15 : 9 11
4. TJ Slavia Hradec Králové B 3 2 0 1 6 14 : 10 10
5. ŠK Vysoké Mýto 3 2 0 1 6 13 : 11 7
6. Eurobit 3 2 0 1 6 12,5 : 11,5 6
7. ŠK Velké Losiny 3 1 0 2 3 11,5 : 12,5 6
8. TJ Náměšť n/Oslavou 3 1 0 2 3 10,5 : 13,5 5
9. TJ Žďár nad Sázavou 3 1 0 2 3 10 : 14 4
10. Caissa Pivovar Dalešice 3 1 0 2 3 8,5 : 15,5 3
11. TJ Štefanydes Polička 3 0 1 2 1 10,5 : 13,5 4
12. TJ Sněžka Náchod 3 0 1 2 1 8 : 16 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.