Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.17  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - čtvrté kolo 03.12.17

Ve čtvrtém kole 2.ligy skupiny D došlo k dalšímu krajskému derby, v němž Vysoké Mýto nečekaně podlehlo doma Eurobitu Pardubice 3:5. Polabiny C jen se čtyřmi hráči základní sestavy přivezly všechny body ze Žďáru n/S. v poměru 5:3, doma se vytáhla i Chotěboř na Hradec Králové B jednoznačným vítězstvím 5,5:2,5 a triumf našich zástupců dokonala Polička vítězstvím na půdě Velkých Losin 5:3 !!
Další výsledky: Lípa - Náchod 5,5:2,5, Náměšť n/O. - Dalešice 4:4
Po čtvrtém kole je v čele samostatně stále družstvo Polabiny C s plným počtem bodů, 'na dostřel' za ním je ale stále trojice pronásledovatelů.


2. LIGA 2017/2018 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 03. 12. 2017
TJ CHS Chotěboř – TJ Slavia Hradec Králové B ŠK Lípa – TJ Sněžka Náchod
Rozhodčí: Petrus Luděk Rozhodčí: Šmíd Jaroslav
1. Výprachtický D. H 2246 1:0 Šafařík J. 2186 1. Jirásek P. 2293 1:0 Černý D. H 2059
2. Říha V. H 2138 1/2 Ringel Z. V 2255 2. Vařejčko J. H 2268 1/2 Mojžíš J. 2180
3. Tůma J. 2261 1:0 Němec Z. 2194 3. Fiedler B. 2100 1/2 Čechura P. 2180
4. Vala F. H 2224 1:0 Novák R. 2129 4. Šedivý M. 2141 1/2 Velecký V. H 2054
5. Ondráček O. 2114 1/2 Šolc F. 2036 5. Gloser D. 2013 1:0 Semerák P. 1982
6. Tůma J. 2049 0:1 Jezbera J. 2099 6. Šmíd J. 1929 1/2 Cerha M. 2035
7. Petrus L. 1965 1/2 Rošková K. 1947 7. Szücs M. H 2034 1:0 Zahálka J. H 1911
8. Linhart J. 2054 1:0 Marek P. 1946 8. Novák L. 1952 1/2 Novotný J. 1932
5,5 : 2,5 5,5 : 2,5
ŠK Velké Losiny – TJ Štefanydes Polička TJ Žďár nad Sázavou – 2222 ŠK Polabiny C
Rozhodčí: Vaculík Jakub Rozhodčí: Pavliš Jaromír
1. Holtman T. C 2252 0:1 Červený P. 2312 1. Večeřa P. 2152 0:1 Hrabuša M. C 2376
2. Stratil L. 2353 1/2 Švanda O. 2053 2. Hámorník J. C 2111 0:1 Jedlička A. 2220
3. Vaculík J. 2230 1/2 Kastner O. H 2044 3. Fišar J. 2062 1/2 Bujnoch R. 2223
4. Gnida P. H 2163 1:0 Lorenc O. 2096 4. Siebenbürger V. 2067 0:1 Mojžíš J. 2096
5. Valenta V. 2108 0:1 Houška B. 2010 5. Vašut K. 2103 1:0 Ludvík T. 2142
6. Sohr V. 2100 0:1 Komárková M. 1993 6. Celý J. 2004 1/2 Nehyba M. H 2141
7. Kubíček A. 2145 1:0 Nešpor J. 1978 7. Svoboda I. 1906 1:0 Liduch F. 2047
8. Gawlas R. H 1906 0:1 Sodomka A. 1907 8. Hájek R. H 1894 0:1 Trojan L. 1998
3 : 5 3 : 5
TJ Náměšť n/Oslavou – Caissa Pivovar Dalešice ŠK Vysoké Mýto – Eurobit
Rozhodčí: Wehrenberg Petr Rozhodčí: Sabol Marian
1. Kratochvíl V. 2224 1:0 Buchníček P. 2323 1. Němec P. H 2213 0:1 Prandstetter E. 2228
2. Škaroupka J. 2171 1/2 Karásek L. H 2295 2. Sabol M. 2338 1/2 Smutný J. H 2156
3. Mičulka D. 2083 0:1 Sedláček O. H 2224 3. Grundman V. H 1967 1:0 Malivánek J. H 2077
4. Dittrich P. 2236 1/2 Veselý V. H 2086 4. Trhal T. 2070 1/2 Vávra R. 2049
5. Mičulka P. 2025 1:0 Tesař J. 2032 5. Kosek J. 2105 1/2 Hlavnička J. 2146
6. Mrazík T. H 1952 1/2 Lampíř T. 2072 6. Doseděl J. 2082 1/2 Sýkora J. 2077
7. Halbrštat P. H 1572 0:1 Bradáč R. 2024 7. Daněk P. H 1927 0:1 Hennig T. 2049
8. Feldvábl V. 1656 1/2 Svíženský L. 1946 8. Kučera J. 1936 0:1 Veselý T. 2053
4 : 4 3 : 5
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny C 4 4 0 0 12 20 : 12 17
2. TJ CHS Chotěboř 4 3 0 1 9 21 : 11 16
3. ŠK Lípa 4 3 0 1 9 20,5 : 11,5 14
4. Eurobit 4 3 0 1 9 17,5 : 14,5 9
5. TJ Slavia Hradec Králové B 4 2 0 2 6 16,5 : 15,5 11
6. ŠK Vysoké Mýto 4 2 0 2 6 16 : 16 8
7. TJ Štefanydes Polička 4 1 1 2 4 15,5 : 16,5 8
8. TJ Náměšť n/Oslavou 4 1 1 2 4 14,5 : 17,5 7
9. Caissa Pivovar Dalešice 4 1 1 2 4 12,5 : 19,5 5
10. ŠK Velké Losiny 4 1 0 3 3 14,5 : 17,5 8
11. TJ Žďár nad Sázavou 4 1 0 3 3 13 : 19 6
12. TJ Sněžka Náchod 4 0 1 3 1 10,5 : 21,5 4

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.